Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10451) tjb007 válasza icons (#10450) üzenetére


tjb007
nagyúr

Na most a gyakorlatban a futár ezzel nem fog foglalkozni, nem fogja megvárni míg kibontod és átnézed, megy tovább a dolgára mert az idő neki pénz (szó szerint). A futárszolgálat ÁSZF -e az irányadó minden esetben, ez az ellenőrzés dolog meg nincs jogszabályban rögzítve.

A Kapcsolat Program összevont, tehát nincs külön T-Mobile meg T-Home Kapcsolat Program, a T-Home szolgáltatásokkal gyűjtött pontok ugyanúgy beválthatóak a T-Mobile -nál és vice versa.

"Minden olyan T-Mobile ügyfelünk, aki meglévő hívószámához új készüléket kíván vásárolni, az elmúlt fél évben összegyűjtött pontjainak számától függően akár az akciós árnál is kedvezőbb feltételekkel teheti meg ezt."

[ Szerkesztve ]

(#10452) icons válasza tjb007 (#10451) üzenetére


icons
addikt

Sejtettem, hogy valami csúnyaság lesz benne :D
Akkor egyszerűen remélem nem lesz semmi gond sem vele (egyébként 14én rendeltem meg (készülék és előfizetés), és a kiszállítás időpontja: 16, 19 és most 20ánál tartunk, úgyhogy nem mondanám, hogy flottul megy ez a Webshop dolog, és eddig összesen egyszer kerestek 16án, a hitelképességem miatt. Ugyebár 1 (munka)nap alatt ki kellene hozniuk az árut...)

Ezt most olvastam itt a fórumon, hogy olcsóbb a telefon, a Ts honlapon semmit sem találtam róla, úgyhogy 24ezerért megrendeltem a Blade-t. És hogyan tudnám megrendelni a Blade-t T-home on keresztül? (beléptem my T-homeba, de sehol se találok olyan opciót, ahol mobiltelefonokat tudnék rendelni, T-mobile-on pedig nem tudok belépni ugyebár :) )
Illetve: kb mennyivel lehet olcsóbb? (azt tudom, hogy 1430on tudnak tájékoztatni, de valahogy úgy érzem, az a szám az ördög találmánya még a térképével együtt is)

köszi!

(#10453) Wictor válasza icons (#10452) üzenetére


Wictor
senior tag

Én most szerdán (09.15.) rendeltem meg, először írtak pénteket (09.17.), utána mikor felhívott a csajszi, akkor jövő hétfő volt (09.19.), mikor meg jött a "szállítónak átadva" email, abban meg már jövő keddet láttam (09.20.)... Azért remélem, hogy holnap ideér, mert kezd szétesni (szó szerint) az egyetlen működő mobilom, felvenni alig tudom, ha hív, hogy itt van a csomaggal...

[ Szerkesztve ]

(#10454) tjb007 válasza icons (#10452) üzenetére


tjb007
nagyúr

T-Home -on keresztül sehogyan sem tudod megrendelni, kizárólag a T-Mobile webshopjában és ott is csak meglévő előfizetők tudják beváltani a pontjaikat, az újak nem.

[ Szerkesztve ]

(#10455) mb702 válasza dedike (#10449) üzenetére


mb702
tag

szia :)

úgy látszik, nagyon érthetetlen vagyok, még egy kérdésem lenne:
csak én kellek a 1430-nak, vagy az ügyfélszolgálatnak, vagy a dominó kártya tulajdonosa is? én megadom a dominó kártya számát személyesen és után minden el van intézve és az előfizumon lesz a havi díj + a 2*1050 ft? ja, és még egy kérdés: az "ingyen duma" oda-vissza él, vagy csak én hívom a dominóst ingyen?
bocs, de nekem nem egyértelmű a dolog :(
üdv.: István.

(#10456) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv. Hol és mennyiért lehet megnézni/lekérdezni az eddig felhasznált adatforgalmamat(fun díjcsomag)? :R

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#10457) dedike válasza mb702 (#10455) üzenetére


dedike
addikt

Igen, csak Te kellesz neki, megadod az adatokat amit kérdez, s utána kapsz egy sms-t Te is és a másik fél is, ami tartalmazza az ingyen hívható számokat, innentől él egyébként a kedvezmény is! Oda-vissza, tehát Te is 100 óra, meg ő is 100 óra. ;)

Ha van még valami, nyugodtan kérdezz! :)

CHIPman:

Hát nem teljesen tök mindegy mennyit használtál el abból a 40 MB-ból? ;]
Ha elfogyott, úgyis kapod az sms-t...

De, hogy ne hidd azt, hogy gonosz vagyok, Tessék! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#10458) mb702 válasza dedike (#10457) üzenetére


mb702
tag

köszi a választ :)
van mégkérésem,ha lehet :)
milyen adatokra lesz szükségem? az enyémeket tudom,a dominósnál kell a tel.szám, tulaj neve,lakcíme, anyja neve,stb, 5jegyű kód, stb?
köszielőre is:)

(#10459) dedike válasza mb702 (#10458) üzenetére


dedike
addikt

Huh.. azt hiszem kell a Dominósnak is a jelszava, de erre már nem emlékszem...
...másra nincs hozzá szükség! :N

Jó szerencsét!

(#10460) mb702 válasza dedike (#10459) üzenetére


mb702
tag

szia :)
köszönöm a választ :)
azt hiszem, mindenre választ kaptam :)
és még egyszer elnézést, ha kicsit lassú felfogásúnak tüntem:)
üdv.: István.

(#10461) icons válasza tjb007 (#10454) üzenetére


icons
addikt

Még egy kérdés:
helyzet: én diák vagyok, még nincsen semmim a T-mobile-nál.
A családban másnak van T-homeos platinakártyája (azért Home, mert Mobilenál semmije sincsen).
Tudunk valahogy venni az ő platinakártyájával (olcsóbban, mintha sima előfizetéses lenne) telefont úgy, hogy Like díjcsomagra írunk alá 2 évet?

ebben rejtett kérdés (de bármilyen alternatív megoldás is érdekel :D): a platinakártyát csak az használhatja a saját névvel aláírott vásárláshoz, akié? (tehát családtagok nem pl)

[ Szerkesztve ]

(#10462) tjb007 válasza icons (#10461) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mint korábban írtam csak a meglévő (T-Mobile) előfizetők tudják beváltani a pontjaikat, az újak nem.
A másik meg, hogy Like díjcsomagot annak a nevére lehet igényelni aki jogosult rá, ergo érvényes felsőoktatási diákigazolvánnyal kell rendelkeznie.

Röviden: nem.

[ Szerkesztve ]

(#10463) dedike válasza icons (#10461) üzenetére


dedike
addikt

Idézek innen:

A Like nyilván annak a nevére kerül, akié a diákigazolvány. Ugyanakkor kérdés, hogy övé e a platina kártya? Mert ha nem, akkor nincs jelentősége... (Ezt 1430 írta, neked...)
Tehát: ha annak a nevén van a platinakártya akién a diák, akkor igen. Egyébként nem.

Jó szerencsét!

(#10464) Nexu


Nexu
csendes tag

Sziasztok,

meg tudná nekem mondani valaki légyszi, ha xperia minit vennék a T-Mobile-nál listaáron, új előfizetés és hűség nélkül, akkor kártyafüggetlent kapok eredeti menüvel, vagy a T-Mobile azokba is belepiszkál?

A linken a legalsó ajánlatra gondolok konkrétan:

[link]

Köszönöm, ha valaki tudja és megírja!

(#10465) dedike válasza Nexu (#10464) üzenetére


dedike
addikt

A T-Mobile-nál -néhány nagyon ritka kivételtől eltekintve- mindig függő készüléket kapsz.

Jó szerencsét!

(#10466) icons válasza dedike (#10463) üzenetére


icons
addikt

Igen, ezt én is visszakerestem, abban reménykedtem, hogy félreértett a kollega engem :)

tjb007: Igen, de itt nem a pontok beváltásáról van szó :), hanem a kártya "átruházásáról", ami sajnos nem lehetséges.

Köszönöm a válaszokat, sajnos akkor marad a normál ár a telefonnál :) (amiből már valóban egy darab sincsen, wepshopban sem, tehát a kérdésemnek most pusztán elméleti síkon volt jelentősége :) )

(#10467) tjb007 válasza Nexu (#10464) üzenetére


tjb007
nagyúr

A T-Mobile -nál kapható telefonok (néhány kivételtől eltekintve) függetlenül attól, hogy prepaid/postpaid csomagban vagy listaáron veszed hálózatfüggők.

(#10466) icons

Ha átruházható lenne akkor sem tudnád arra használni amire szeretnéd :)

[ Szerkesztve ]

(#10468) Nexu válasza tjb007 (#10467) üzenetére


Nexu
csendes tag

Köszönöm szépen a gyors választ, ezt jó tudni.

(#10469) kezdő


kezdő
senior tag

Várható valami válasz a Telenor One Touch telójára?

Tudásra kb. LG P500 (igaz az 2.3-as Android) árban viszont elég durva a különbség a kártyás csomagoknál.
Esetleg a Move miatt nem? Az kb. mikor lesz kifutó termék?

(#10470) dedike válasza kezdő (#10469) üzenetére


dedike
addikt

Az ötös lottó jövő heti nyerőszámai esetleg nem érdekelnének? :D

Jó szerencsét!

(#10471) icons válasza tjb007 (#10467) üzenetére


icons
addikt

Hmm, na most valaki valamit félreért :D

"Ha a két éves hűségidődből már csak 30 nap van hátra, vagy már lejárt, akkor van további kedvezmény arany/platina szinten.
Pl.: Galaxy mini: Alap: 19900, Arany: 12900, Platina: 10900
Mínusz az értékből a pontok."

Ha ez igaz, akkor ha átruháznák rám a kártyát, akkora hűségpontok beváltása nélkül is olcsóbban kapnám meg a telefont :D
Tehát hogyha a platinakártyás akarna venni új előfizetéssel telefont olcsóbb lenne. Ha át tudná ruházni, akkor én lennék a platinakártyás, tehát nekem is az lenne :)

Amit félreérthetek esetleg: hogy a meglévő (T-mobile) ügyfelek használhatják csak a platinakártyás kedvezményt? Tehát hiába vagyunk T-homenál ezer éve, telefonvásárláshoz T-mobile-okosnak is kellene lennünk?

(#10472) tjb007 válasza icons (#10471) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen és igen.

(#10473) Joke21


Joke21
aktív tag

Mennyibe kerül egy telefonszám előfizetésének átírása céges névre?

Másik: Ha 1 hónapja váltottam dominóról előfizetésre, azt vissza tudom váltani dominóra? Persze nincs hűség, nem vettem telefont.

Köszi.

(#10474) tjb007 válasza Joke21 (#10473) üzenetére


tjb007
nagyúr

4000 Ft amennyiben magánszemély nevén van jelenleg.

Igen, vissza tudod váltani Dominora, az átváltás díja 2700 forint amit le lehet majd beszélni.

(#10475) Joke21 válasza tjb007 (#10474) üzenetére


Joke21
aktív tag

Akkor azt meg tudom csinálni, hogy átváltom dominóra, ami ugye 2700 de lebeszélhető, majd ott átiratom cégesre és visszaváltom előfizetésesre? Ebben az esetben akkor a 2700 ft -t meg majd levonják a havidíjból.

(#10476) McKane


McKane
senior tag

csak megtaláltam ezt a topicot is. :B

A T-Mobile emailes ügyfélszolgálatán nem nagyon akarnak válaszolni már pár napja,úgyhogy itt kérdem.
Nemsokára lejár az 1 éves hűségidőm a T-mobile-nál,nemtudom hogy ilyenkor automatikusan meghosszabbodik az előfizetés vagy sem? Lehet hogy majd dobbantok tőlük,mert eléggé tré egy cég.

(#10477) mb702 válasza dedike (#10459) üzenetére


mb702
tag

szia :)

lenne ,még kérdésem, ha nem gond :)
igaz, egyelőre ez csak elméleti jellegű
ha még egy dominóst be akarok vonni a családbarát kedvezménybe, akkor az mennyibe kerülne nekem pluszba? ja, és a két dominós csak velem, vagy egymással is tud ingyen beszélni?
köszi előre is, üdv.: István.

(#10478) dedike válasza mb702 (#10477) üzenetére


dedike
addikt

1050 forintod bánná pluszban, havonta, és természetesen a bevont hívószámok közül bármelyik ingyen beszél akármelyik másikkal! ;)

McKane:

Nem hosszabbodik meg automatikusan. Akkor mondod fel, amikor akarod!
(Légyszives írd meg nekem priviben, ha találtál jobbat! :) )

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#10479) icons válasza tjb007 (#10472) üzenetére


icons
addikt

Köszi, mindent értek (egy picit lassan ment, de köszönöm a türelmedet :) )

Egyébként mobilos internettel egy oldal kb mekkora adatmennyiség? (képpel, kép nélkül ,mindegy, csak legyen valamilyen referenciám :) )

(#10480) tjb007 válasza icons (#10479) üzenetére


tjb007
nagyúr

Kérdezz valami egyszerűbbet :)

(#10481) dedike válasza tjb007 (#10480) üzenetére


dedike
addikt

Mikortól értékesíti a T az Iphone5-öt? :P ;]

Jó szerencsét!

(#10482) tjb007 válasza dedike (#10481) üzenetére


tjb007
nagyúr

&@#°%¤ß׳ŁĐđ| már kapható lesz ;]

(#10483) blueye válasza tjb007 (#10482) üzenetére


blueye
veterán

És ez már biztos???? :))

(#10484) dedike válasza icons (#10479) üzenetére


dedike
addikt

Egyébként pont annyi, mint vezetékessel... ;)
(Stílusosan: a T kezdőlapja kb 2-2,2 MB első betöltéskor Nokia N8-on, a saját böngészőjével, ha jól emlékszem...)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#10485) timea1991


timea1991
tag

Az m43as autópálya mellett maroslelén a beltéri térerősség nagyon gyenge a kültéri is gyenge a voda és a telenor tökéletes nem lehetne a meglévő tornyot bővíteni mert csak egy antenna van rajta a többiekén három.

(#10486) Deethz válasza timea1991 (#10485) üzenetére


Deethz
csendes tag

De, lehetne.

(#10487) TCr


TCr
veterán

Üdv!

T-Mobile és T-Home (SatTV) előfizető vagyok.
A kedvezménypontok összevonhatók valahogy?
Össze tudom "linkelni" a 2 előfizetést?

A kártyarendelés ingyenes?
Pontosan mire jó, hogy van ilyen kártyám?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#10488) tjb007 válasza TCr (#10487) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Kapcsolat Program összevont, tehát nincs külön T-Home meg T-Mobile Kapcsolat program.
A kártyaigénylés ingyenes, személyesen T-Pontban, telefonos ügyfélszolgálaton és a T-Home My T-Home/T-Mobile My T-Mobile felületén keresztül is igényelhető.
A kedvezményeket itt találod: T-Home & T-Mobile

(#10489) TCr válasza tjb007 (#10488) üzenetére


TCr
veterán

Köszi! Vagyis a pontok úgymond 1 helyre gyűlnek?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#10490) tjb007 válasza TCr (#10489) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen.

(#10491) TCr válasza tjb007 (#10490) üzenetére


TCr
veterán

Köszönöm! :R

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#10492) CHIPman válasza dedike (#10457) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nem mindegy, ugyanis az adatforgalom-számlálóm szerint 60MB-ot használtam el, viszont ebből szerinte 43MB a böngésző(99%-ban 0.fb), a többi 17MB pedig az eBuddy. Ezt pedig keveslem, mert igen sokat vagyok fenn, és smst még nem kaptam.
Köszi.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#10493) dedike válasza CHIPman (#10492) üzenetére


dedike
addikt

Tehát elvileg 17MB-ot használtál el. Akkor minden ok! :)

Jó szerencsét!

(#10494) ssm


ssm
csendes tag

Sziasztok MédiaMánia S díjcsomaggal rendelkezem. A problémám az, hogy a MobilTV szolgáltatást nem tudom használni. A leírás szerint belépek az Origoba és azon keresztül kiválasztom az Alap csomagot. A baj az, hogy azt írja, hogy nem rendelkezek ilyen csomaggal, közben a MédiaMánia S csomagban van 10 óra használat. A kérdésem az lenne, hogy tudom megoldani, hogy működjön és lehessen nézni. előre is köszönöm a választ mindenkinek. Üdv.: sSm

(#10495) CHIPman válasza dedike (#10493) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Elvileg igen, viszont egyszer megnéztem, hogy egy eBuddyzás alatt(csak azt csináltam, nem böngésztem meg semmi), a programonkénti számláló 300kB-ot ment fel, míg a teljes számláló 500-at, tehát igencsak pontatlan.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#10496) dedike válasza ssm (#10494) üzenetére


dedike
addikt

Aktiválnod kell a szolgáltatást a my-T-ben, utána tudod használni! :K

CHIPman:

Akkor nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#10497) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Üdv mindenkinek!

"vállalati" csomagban vagyok a t-mobile-nál. Ez azt jelenti hogy a munkatársaimmal ingyen beszélek. Most járt le a 2 éves hűségnyilatkozatom a telefonomra és meg szeretném újítani az előfizetést plusz két évre és új telefont választani. Anno még kellett kérnem a munkahelyemtől egy nyilatkozatot, hogy náluk dolgozok és jogosult vagyok erre a csomagra. Ennek a nyilatkozatnak a kikérése most is kötelező vagy csak az első alkalommal volt kötelező? Azért lenne probléma kikérni megint mert nem kis idő míg megjön és nekem most kellene új telefon.

(#10498) club1 válasza birozoli7800 (#10497) üzenetére


club1
veterán

Ha a céged az előfizető és te csak a számlafizető vagy, akkor a hűségnyilatkozathoz kell a céged hozzájárulása is. Azt mindenképpen kérdezd meg a céges flotta kapcsolattartójától, hogyha kitesznek/kilépsz a munkahelyedről, akkor a hűségnyilatkozatod alapján tovább kell-e vinned az akkor már publikus (és így drága percdíjú) díjcsomagra szóló szerződést. Mert ha igen, a munkanélküliség mellé még kapsz egy kis fizetnivalót is...

[ Szerkesztve ]

(#10499) icons válasza dedike (#10484) üzenetére


icons
addikt

Avagy: Mozilla, jobb klikk, Oldal adatainak megjelenítése :D
De köszi a választ, megnéztem így a Tt is, és hát szépen leszívja a mobilnetet, az egyszer biztos :)

(#10500) grind3r_


grind3r_
csendes tag

Visszaolvastam de nem találtam választ mikor/kinek éri meg Relax díjcsomagot használni MédiaMánia helyett?
Ha jól értem a MM XS esetén 85-103 perc lebeszélhető és jár a +150MB net +10sms +TV 2990 Ft-ért, ha csak kevesebbet beszélek akkor a 10 sms-en felül a többi lejön a havidíjból.
Relax100 esetén 100 perc jár és minden sms-t ki kell fizetni ha kevesebbet beszéltem is és nincs plusz szolgáltatás 3500 FT-ért.
Jól látom?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.