Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) szabopali válasza megema (#6449) üzenetére


szabopali
aktív tag

Nem! Jól gondolod.

szabopali

(#6452) philoxenia válasza szekfizsolt (#6434) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mindenkit kérek akire vonatkozik, hogy használja a "szerkesztés" gombot, amikor teheti!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6453) DanielK válasza imanoob (#6445) üzenetére


DanielK
addikt

Esetleg ezekkel próbálkozhatsz:
[link]
(apple cuccok újratelepítese gépen)

(#6454) icecave válasza vadászcsiga (#6447) üzenetére


icecave
Topikgazda

Szerintem placebo, nekem nem tűnik fel semmi...

(#6455) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Kezd szétmenni a Bőr brando tokom, ezért megváltok tőle. Sok tokot megnéztem, de nekem most a fehér iCase tokok jönnek be. Ebből is 2 verzió

iCase Thin Series

iCase Slim Fit

Namost egyetlen 1 kérdésem lenne csak. Úgy hallottam hogy küzködni kell vele amikor kiakarom belőle venni a telefont. Tehát nem a legkönnyebb kiszedni. Ez valahol jó is mert pl nem csúszik ki magától. Viszont ha összeszorítom a telefont akkor nemlehet neki baja hosszútávon?

köszönöm a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#6456) vadászcsiga válasza jozsi252 (#6455) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem van egy icase thinem feketében de mostanában nem használom, várja jobbsorsát. Annyira nem szoros hogy tönkre tegye a telefont. Kiszedni nem könnyű, 2 kezes feladat.

Ha beirod a keresőbe többet is megtudhatsz róla.

(#6457) INMOTEP válasza jozsi252 (#6455) üzenetére


INMOTEP
őstag

Üdv én nemrégen vettem egy jó kis tokot a 4s-emhez .Engem elsősorban az érdekelt hogy ne legye szoros a tok ,mert a sok ki és betétel után képes kis karcolásokat ejteni az oldalsó fémkereten is,elég csak pár porszem és kész is .....Volt ezelőtt sima 4 esem és ott eléggé karcos volt már az oldalsó keret pont azért mert hozzávaló méretpontos tokban volt tartva .....ebből okulva vettem picit tágabb tokot ,belül oldalt pont hogy nem ér hozzá a varasnál a fémkerethez mert van egy kis íve és elég merev ,belül ilyen plüssös kicsit.Kőnyű kivenni és visszarakni a készüléket ,nem kell beletuszkolni ! és nekem ennyi bőven elég is volt .Én ezt a típust csak ajánlani tudom Kép

(#6458) peugeotmate válasza INMOTEP (#6457) üzenetére


peugeotmate
őstag

Én is ilyen tokban tartom, annyi különbséggel, hogy van rajta egy gravírozott Samsung felirat. Lehet kicsit provokatívnak tűnhetek a buszon ülve, amikor kihúzom a remélt Sámson helyett a Szifont. :D

[ Szerkesztve ]

meg

(#6459) KraRe


KraRe
aktív tag

Sziasztok! Nekem egy olyan problémám lenne, hogy eddig ~3/4-en használtam a fényerősséget, és most 100%-os töltöttségnél ennél feljebb nem tudom tornázni, mert elsötétül a kijelző, eddig ilyen probléma nem volt. :F
Valami tipp, hogy mi lehet a baja? Az akksi a fél napos teljesítményével már szerintem csereérett, lehet, hogy ez a baja?

(#6460) C4mp3r válasza KraRe (#6459) üzenetére


C4mp3r
addikt

milyen tipus?

Az akksi a fél napos teljesítményével már szerintem csereérett, lehet, hogy ez a baja?

valoszinuleg

(#6461) mhorvat


mhorvat
senior tag

Sziasztok,

ki milyen dokumentumnézegetőt (doc, xls) preferál leginkább? Szerkesztési funkciók annyira nem is lényegesek, inkább csak a fájlok helyes megjelenítése. IPhone 3GS-hez kérdezném, ha ez számít.

(#6462) vadászcsiga válasza mhorvat (#6461) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Good reader nagyon nagy tudású, én azt javaslom.

(#6463) Totheground válasza vadászcsiga (#6462) üzenetére


Totheground
addikt

Szintén

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6464) KraRe válasza C4mp3r (#6460) üzenetére


KraRe
aktív tag

Elnézést, az kimaradt, 3gs-ről lenne szó.
Valakinek más tippje esetleg? :R

(#6465) BanJoeJack


BanJoeJack
csendes tag

Sziasztok!
Erre esetleg valaki valamit?

(#6466) KraRe válasza BanJoeJack (#6427) üzenetére


KraRe
aktív tag

Ha iCloud mentés be volt kapcsolva az feltölti az adatokat, legalábbis nekem a fényképeket mindig feltölti.

(#6467) mhorvat válasza vadászcsiga (#6462) üzenetére


mhorvat
senior tag

Köszönöm!

(#6468) INMOTEP válasza peugeotmate (#6458) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nemhiszem ,a lényeg az amit kiveszel belőle :D Egyébként nekem semmi felirat nincs rajta :)

(#6469) norbi2010


norbi2010
őstag

SkyDrive-ban nem lehet valahogy egyszerre letölteni a képeket?A videókat miért nem lehet? :F

Rossz fórum :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6470) M@te válasza mhorvat (#6461) üzenetére


M@te
senior tag

smart office 2, PFD Reader Lite, iFile. Nekem ezek vannak fent, nagyon jók. smart office 8 euro alapból, annyit nem ér. akkor töltöttem le amikor free volt.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#6471) kenny123


kenny123
addikt

4S 5.1.1 Jailbreak lehetséges restore/adatvesztés nélkül?

yo

(#6472) Kicsirics77 válasza kenny123 (#6471) üzenetére


Kicsirics77
veterán

a biztonság kedvéért egy backup nem árt előtte
de lehetséges a jb

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#6473) bobooo válasza kenny123 (#6471) üzenetére


bobooo
addikt

igen lehetseges

(#6474) BanJoeJack válasza KraRe (#6466) üzenetére


BanJoeJack
csendes tag

A telefon a fényképek menüben mutatta, hogy letöltené a képeket, de nem töltött, csak pörgött körbe a letöltés jelzője. Lehet, hogy gépre dugva haladna a történet?

(#6475) M@te válasza BanJoeJack (#6474) üzenetére


M@te
senior tag

úgy tudom csak akkor tölti le ha wifihez csatlakozik, be van duga és zárolva van. habár ez lehet hogy csak a biztonsági mentés készítésére vonatkozik. azért próbáld ki.

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#6476) imanoob


imanoob
csendes tag

Meghosszabbítva az élőfizetésemet(amúgy sem lehet internet nélküle,vagy csak drágán) hozzámdobtak egy Samsung galaxy s3 at.Mindössze 1 euróért.Mivel még nem volt csak iphone az okos telefonok közül most nagy várakozásokkal tekintek a jövőbe.Viszont nekem az iphone az ami eddig bejött.....ha nem találok rá megoldást a javítására pl a ios 6 adhat,de az még őszi téma,mehet szervizbe:-(Addig is várok még ötleteket.Ezt az oldalt köszönöm ,de elgondolkodva ha nem tudja a drivert feltenni sehogy a pc csak a telefon adhat megoldást...

(#6477) szmayer1


szmayer1
senior tag

Van iphonra olyan program amivel meg tudom nézni egy windows xp rendszeren megosztott mappákat fájlokat??? Vagy esetleg távoli elérést tudó program ?

Más

Hogyan tudok arról értesítést kapni mikor egy program megvásárlása akciós lesz az áruházban. PL: 4,99 euro helyett mondjuk csak 0,79 euro., vagy valami hasonló???

[ Szerkesztve ]

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#6478) bobooo válasza szmayer1 (#6477) üzenetére


bobooo
addikt

LogMeIn asszem tudja a megosztott mappákat/fájlokat :K

(#6479) vadászcsiga válasza szmayer1 (#6477) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Másodikra az appshopper a store-ból. Megkeresed az appot, kipipálod a want it-et és szolni fog amikor kell.

[ Szerkesztve ]

(#6480) szmayer1 válasza bobooo (#6478) üzenetére


szmayer1
senior tag

Köszönöm, ki is próbálom.

(#6479) vadászcsiga
Köszönöm neked is...

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#6481) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Írtam pár napja, hogy megint előjött az értesítéses bug nálam,de sajna mostmár eddig nem látott méreteket öltött és egyre idegesítőbb. Restore előtt csak néha jött elő,de restore és set up as new iPhone után mostmár minden egyes push notificationnél előjön a probléma, hogy akad a jelzőhang. Kb fél percig újraindul folyamatosan a jelzőhang, mintha egy loopot nyomott volna be rá valaki, ráadásul mostmár rezgő módban is csinálja, tehát a rezgés is újraindulgat és amíg le nem áll, addig a teló is lefagy :((( :F
Más találkozott már ezzel a problémával :F
iPhone 4S 5.1.1 JB

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6482) M@te válasza szmayer1 (#6477) üzenetére


M@te
senior tag

windows-os dologra a teamviewer a legjobb program!

@Ragnar95: próbáld meg JB nélkül. ha úgy sem jó akkor vidd szervibe

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#6483) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Hirtelen az iCloud backupom 20 mega környékéről felugrott 371 megára. Ez mitől lehet? Megnéztem, ahol kilistázza proginként a backupok méretét, de összesen max 20-25 mega lehet. Miből keletkezhetett a maradék? 2 fotó van összvissz rajta csak. Köszi!

(#6484) vadászcsiga válasza r3dsnake (#6483) üzenetére


vadászcsiga
félisten

20 mega? Az nagyon kevés, a 371 reálisabb.

(#6485) r3dsnake válasza vadászcsiga (#6484) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Szinkronizaltam ujra, es helyreallt 20 megara. Amugy teljesen realis, elegge friss rendszer meg.

(#6486) #35104512


#35104512
törölt tag

Ha restore -t nyomok a telefonon de utána nem aktiválom, akkor attól még a visszaállítás sikeres volt ugye? Vagyis nem marad semmi a telefonon?

BoboDJ köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#6487) bobooo válasza #35104512 (#6486) üzenetére


bobooo
addikt

nem marad semmi :)

[ Szerkesztve ]

(#6488) ittakary válasza #35104512 (#6486) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én is mindig így szoktam eladni az Apple cuccaimat. Hagyom hogy meglegyen az új készülék varázsa :)

(#6489) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Valaki rájött már hogy lehet új iTunesban újra telepitett windowson úgy szinkronizálni a telefont hogy ne kuszálja össze a homescreent? Nem merem kipipálni az apps fülön a sync apps-t.

(#6490) ittakary válasza vadászcsiga (#6489) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én tudoooom :D

Szóval rányomsz hogy SyncApps (bepipálod) és rányomsz a jobb alsó Sync gombra. Majd mint az ŐRÜLT azonnal a felül a közpépső sáv jobb oldalán lévő kis X-re (megszakítod)

Bejött már többször :)

(#6491) M@te válasza ittakary (#6490) üzenetére


M@te
senior tag

"Majd mint az ŐRÜLT azonnal" :DD :DD :C ez jó volt! :D

amúgy köszi ezt én sem tudtam.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#6492) vadászcsiga válasza ittakary (#6490) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Huhh...bátor, de egy életem egy halálom : )

Baszki és működik. KÖSZI :R

[ Szerkesztve ]

(#6493) szabopali válasza ittakary (#6490) üzenetére


szabopali
aktív tag

De betyár!

szabopali

(#6494) máyköl válasza ittakary (#6490) üzenetére


máyköl
veterán

Ezen besz@rtam. :DDD ;]

(#6495) StLui válasza norbi2010 (#6469) üzenetére


StLui
veterán

a jóban sem tetted fel? egyébként szerintem le lehet a mappákat egyben, nem úgy mint a box.net-nél

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6496) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

iOS 6-ban végre nem kell megnyitni az AppStore-t hogy lassuk mennyi frissítés van mert működik a push.

(#6497) Ragnar95 válasza M@te (#6482) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nemhiszem,h a JB hibája lenne,de ha nem lesz más megoldás, akkor kipróbálom úgyis...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6498) irgum válasza vadászcsiga (#6496) üzenetére


irgum
addikt

Jujj de jó lesz ez nekünk! ;]

Kicsit levagyok törve ios6-al, nincs benne semmi nagy durranás. (Kivéve egy fontos dolgot, az érezhető gyorsulást 4S-en)

(#6499) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Valaki ismer valami jó progit amivel a jpeg képeket gyorsan át lehet forgatni úgy is, hogy megforgatja, és a metadatájában az orientációt is állítani tudja. Ugye pár progi fejjel lefele mutatja a képet, ha jobb felül vannak a hangerő gombok és úgy fotózom.

A másik, szintén egy kis egyszerű progi kéne, amivel mobi, prc kiterjesztésű könyveket át tudok rakni epub-ba.

Ha valaki tud valamit, akár privátba is írhat!
Köszi!

(#6500) Tibee86 válasza Mr. Teddy (#6499) üzenetére


Tibee86
veterán

Próbáld ki a calibre-E-book management progit. Én ezt használom .epub konvertáláshoz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.