Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) Scoobyka


Scoobyka
addikt

3gs-hez hol lehet debrecenben eredeti digitizert venni...illetve hol van ilyen szerviz aki ezt megcsinalhatja?

(#6902) vadászcsiga válasza kali (#6893) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Humorérzékből egyes. Minden szakértő ilyen merev?

(#6903) -Ben- válasza Kashim (#6900) üzenetére


-Ben-
veterán

Valóban ott volt, de olyan hosszú volt a lista, hogy nem találtam....

Köszönöm szépen! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#6904) kali válasza Scoobyka (#6901) üzenetére


kali
legenda

érdeklődj esetleg itt; link

vadászcsiga; humorérzék? az előzmények fényében? :(
te meg nem először kevered ide a szakértősdit, de más szakértőket pláne felesleges említeni, illetve általánosítani sem okos dolog... :(
tényleg csak ebben a stílusban megy? :U

[ Szerkesztve ]

(#6905) manchester85 válasza vadászcsiga (#6902) üzenetére


manchester85
addikt

Szerintem megkaptad a választ. :DDD

i6 Silver

(#6906) MontyCrew


MontyCrew
senior tag

3G Hátlap cserével foglalkozik valaki? Minél olcsóbb lenne annál jobb, mert már nem akarok sokat beleölni a kis 3gbe de ez a hátlap már használhatatlan, 3 centis repedése van és agyon össze vissza van karcolva.. Ötlet? Sikerült amúgy a telefon ujraélesztése, és a 4.2.1 ről downgradelni 3.1.3 ra, viszont most nincs magyar nyelv rajta, még valahogy azt is meg kell oldani, jb is sikerült. Hogy tudom megnézni, hogy milyen függő a telefon??

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#6907) Brumi˘ válasza MontyCrew (#6906) üzenetére


Brumi˘
addikt

Hátlap cserére fagyallo a te embered. Apron megtalálod, vagy ha itt fórumba rákeresel.

(#6908) sunahunter


sunahunter
senior tag

Be van állítva több mail fiók, amikor megnyitom a mail app-ot, mindig a gmail bejövőjébe ugrik. Ha letiltom a gmailt, akor egy másikéba. De nem is az alapértelmezett fiók bejövő mappájába, henem egy másikba megy. Nekem az kéne, hogy az összes bejövő nevű mappába ugorjon. Ha belépek oda, ott is marad míg be nem zárom a mail alkalmazást. Utána a fent leírtak szerint viselkedik.
Ötlet, tapasztalat?

(#6909) jozsi252


jozsi252
veterán

Azlenne a kérdésem hogy akarok fóliát rakatni a i4-emre. Viszont ami előzőleg volt rajta, az hogyis mondjam, nemvolt valami hűde jó. Pár hét után mintha szivárványos lett volna a fólia. Ezt mi okozhatja? Gagyi volt a fólia esetleg?

iPhone 13 Pro Max

(#6910) Atikusz válasza jozsi252 (#6909) üzenetére


Atikusz
senior tag

Elképzelhető, hogy nedvesebb volt a kelletténél a kijelző miután rá lett helyezve a fólia és nem száradt ki alatta, de az sem kizárt, hogy a fólia volt rossz minőségű. Pedig nem kell drága fóliának lenni ahhoz, hogy ne legyen szivárványos. Nekem 600 Ft-os fólia van elől-hátul és meg se látszik, hogy rajta van.

[ Szerkesztve ]

(#6911) jozsi252 válasza Atikusz (#6910) üzenetére


jozsi252
veterán

Szifonosoknál vettem, aztán végülis felis rakattam velük. Ezer párszáz ft volt. Elötte megtisztította a kijelzőt. Akkor lehet az volt a gond hogy nemvárt vele elég időt hogy megszáradjon teljesen?

iPhone 13 Pro Max

(#6912) Atikusz válasza jozsi252 (#6911) üzenetére


Atikusz
senior tag

Akkor vszínű, hogy ott nem a fóliával volt a baj.. Én is láttam már szivárványfóliás iPhone-t, de ott sem a fóliával volt a gond.

[ Szerkesztve ]

(#6913) jozsi252 válasza Atikusz (#6912) üzenetére


jozsi252
veterán

Én meg félek hogy nemtudom rendesen felrakni, illetve por kerül alá.. Ezért nemis merem. Nemakarok azért 5k-ért fóliákat venni hogy próbálkozzak :DDD

De akkor legközelebb szólok hogy várjon a srác vele egy kicsit.

köszi a tanácsot :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#6914) Blaise


Blaise
veterán

Mi ez a nagy fólia mizéria? Én nem használtam még soha, mégse karcos a telefonom :U

(#6915) Malachi válasza Blaise (#6914) üzenetére


Malachi
addikt

megéri azt a pár százast, könnyebb eladni a telefont, ha makulátlan. meg nem is látszik, nem zavar senkit.

(#6916) sunahunter válasza Blaise (#6914) üzenetére


sunahunter
senior tag

Én 300ft-os mattot használok, a takony ellen :)

Kisgyerek múltkor ráejtett egy félöklömnyi követ, és jól meglátszott, de fóliacserével kiderült, hogy nem lett baja :)

(#6917) jozsi252 válasza Blaise (#6914) üzenetére


jozsi252
veterán

Hátra érdemes mindenképp rakni, főleg ha leszoktad rakni az asztalra, és nincsen bumpered.

iPhone 13 Pro Max

(#6918) kali válasza Blaise (#6914) üzenetére


kali
legenda

én sem használtam még, nem tetszik vele a telefon, mivel nincs teljesen észrevétlen fólia!
inkább egy puha anyagból készült kis tatyót használok, abba teszem zsebre a telefont, illetve minden felületre arra teszem le, és így nincs is semmi karc vagy sérülés a telefonomon!

(#6919) Blaise válasza jozsi252 (#6917) üzenetére


Blaise
veterán

Szerintem gagyi a fólia, asztalra nem rakom le soha, csak tokban.

Egy ilyen bőrtokom van, prémium minőségű, kézzel varrott bőr:

Ezt már egy csomó helyen megnézték, még az egyik T-s ügyintéző csajnak is bejött, kérdezte, hogy hol vettem, mert ilyen szépet még nem látott :)

[ Szerkesztve ]

(#6920) vadászcsiga válasza Blaise (#6919) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem kézzel varrott. Egyébként miért lenne gagyi a fólia? Az enyémen is van már 1 éve lassan de észre sem venni, csak jól kell felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#6921) Blaise válasza vadászcsiga (#6920) üzenetére


Blaise
veterán

(#6922) icecave válasza vadászcsiga (#6920) üzenetére


icecave
Topikgazda

Lehet kézzel nyomták meg a gombot :D

Nekem ilyen van, de most skinny bumpert használok perpillanat: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#6923) vadászcsiga válasza Blaise (#6921) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Marketing duma, nekem is van egy ilyen Thin, itt figyel a fiókban. Fizikailag lehetetlen ilyen kis öltéseket kézzel varrni úgy, hogy minden egyes tűszúrás pontosan ugyanolyan távolságra legyen, nézd csak meg közelebbről. Fiatalabb koromban bőröztem úgyhogy tudom. De ettől függetlenül nagyon szép munka, csak most másmilyen tokot használok. Ilyet csak feketében ;) Munkában, koszos, vizes kézzel is megfoghatom semmi baja nem lesz és biztonságosabb a fogása.

[ Szerkesztve ]

(#6924) zyndar


zyndar
tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy iPhone 4S-en hogyan lehet beállítani, hogy egy adott telefonszám ne tudja hívni ill. sms-t küldeni? Esetleg van valami app hozzá vagy a szolgáltató állíthatja be?

Köszi

(#6925) M@te


M@te
senior tag

csak hogy én is hozzá szólhassak a fólia témához. nekem is az van rajta. teszkós 690 elő + hátlapi. nagyon jó minőségű. sikerült úgy felraknom mintha ezzel együtt gyártották volna a telefont, sehol egy légbuborék, a home gomb köré is tökéletesen illeszkedik, nem csúszott el egyik irányba sem. ha megtisztítom az ujjlenyomatoktól, láthatatlan! sokkal jobb mint 1 bőr tok. az lehet akármilyen vékony akkor is vastag és nyomja a combom ha zsebre rakom plusz mindig kiszedegetni nagyon unalmas lehet. szóval részemről fólia power.

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#6926) icecave válasza zyndar (#6924) üzenetére


icecave
Topikgazda

Nem lehet ilyet. JB után iBlacklist-el lehet. Az, hogy a szolgáltatónál lehet-e ilyet kérni, azt nem tudom. Ügyfélszolgálat egyből megmondja :)

(#6927) M@te válasza zyndar (#6924) üzenetére


M@te
senior tag

van olyan a szolgáltatónál hogy nem kívánsz hívásokat fogadni, de hogy 1 számra be lehet-e kapcsoltatni azt nem tudom

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#6928) snooze válasza M@te (#6927) üzenetére


snooze
veterán

egy számra tuti nem lehet..lásd amikor zaklatnak egy számrol,azt sem tilthatja le a te kérésedre a szolgáltato.. :(

GO Gunners!!!

(#6929) M@te válasza snooze (#6928) üzenetére


M@te
senior tag

ez igaz

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#6930) MontyCrew válasza Brumi˘ (#6907) üzenetére


MontyCrew
senior tag

Köszi, megtörtént :R

3.1.3 Szoftveren hogy tudok mindennemű adatforgalmat letiltani?? Csajomnak feltöltőkártyás simjéről leszedi a pénzt úgy is h a 3G és mobile roaming ki van kapcsolva...

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#6931) Szólista válasza MontyCrew (#6930) üzenetére


Szólista
senior tag

A mobil adatforgalom is legyen kikapcsolva és akkor csak wi-fi-n tud kapcsolodni.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#6932) kisjimy


kisjimy
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Iphone4-em és olyan gondom van vele,hogy a mobilhasználatnál az adatforgalmam fel,és letöltés 4gb mutat.A net limitem 500mb. Amúgy 2 szer voltam külföldön,mindig kikapcsoltam az 3g meg az adatforgalmat.Megnéztem a T-mobilnál,ott sem ir semmit.hogy túlforgalmazás lenne.Szerintetek?Legtöbbet meg wifin használom,azért nem értem,de akkor is irreális a 4gb fel és letöltés!

(#6933) jozsi252 válasza kisjimy (#6932) üzenetére


jozsi252
veterán

Szia

Egyszer már nálam is volt ilyen. Nulláztam aztán kész, helyrejött minden, azóta se jött elő ez a hiba. Lehet hogy valami nagyon false értéket kapott a számláló, aztán ezért ez az irreálisan magas adat.

iPhone 13 Pro Max

(#6934) MontyCrew válasza Szólista (#6931) üzenetére


MontyCrew
senior tag

Ezzel csak az probléma hogy nincs ilyen menüpont :/

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#6935) icecave válasza kisjimy (#6932) üzenetére


icecave
Topikgazda

Nullázod magad havonta? A számláló a nullázástól mutatja mindig, így ha ezt nem teszed meg, akkor számolja tovább. Bár ez annyira alap, hogy gondolom, valami más gond lehet.

(#6936) kisjimy válasza icecave (#6935) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Szia! Igen nullázom minden hónap elején.Utolsó nullázás Aug.1 15:56.Nem értem.Lehet a telefon hülyült meg?100% hogy nem neteztem ennyit,a laptopommal sem töltök le ennyi adatot,föleg nem feltölteni :) 4gb-ot.

(#6937) Szólista válasza MontyCrew (#6934) üzenetére


Szólista
senior tag

Nálam a 3GS 5.1.1. verzió van fenn.Beállitások-Általános-Hálózat és ott ilyen lehetöségek vannak:3G bekapcsolása
Mobil adatforgalom-ezt kapcsold ki
Mobil adathálozat
Adat roaming
vagy lehet még egy megoldás,nálam androidon müködött:
a mobil adathálozatnál ird át az APN-t csak jegyyezd meg az eredetit,hogy ha kell vissza tud állitani

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#6938) icecave válasza kisjimy (#6936) üzenetére


icecave
Topikgazda

Akkor az van, amit jozsi252 mondd...

Bevallom, régebben én is nulláztam, és nem jött elő ez a hiba. Viszont amióta átmentem Mozaik csomagba, amiben nincs túlforgalmazás, nem nagyon érdekel már.

(#6939) kisjimy válasza jozsi252 (#6933) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Szerimtem is.Majd szept. 1 lenullázom ahogy szoktam!

(#6940) MontyCrew válasza Szólista (#6937) üzenetére


MontyCrew
senior tag

Énnekem meg 3.1.3 mert csak sima 3G van most nálam, 4 es szofttal már akadozott, ott volt ilyen lehetőség. [link] ezt megcsináltam most, elvileg azt írja, hogy nincs adatkapocslat.. remélem jó, mert fél kártyát lezabálta már... -.-"

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#6941) Szólista válasza MontyCrew (#6940) üzenetére


Szólista
senior tag

Bocsi nem tudtam,hogy verziófüggő ez a beállitás.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#6942) MontyCrew válasza Szólista (#6941) üzenetére


MontyCrew
senior tag

Sajnos én sem.. :D

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#6943) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Vki nem tud Debrecenben vagy Byiregyhazan olyan iPhone szervizt ahol eredeti digititert raknak a teloba? (3gshez es nem utangyartott)

(#6944) peugeotmate


peugeotmate
őstag

A Springtomize 2 által létrehozott home screenen ugyebár ki lehet biggyeszteni az éppen aktuális időjárást, illetve az előrejelzést is. Viszont ez csak akkor frissül, ha épp van wifi kapcsolat. Akkor épp így néz ki:kép1 Viszont ha kilépek a "wifi zónából" akkor átvált erre az időjárás kép2, ami nem túl esztétikus. Van valami mód arra, hogy "kimerevítsem" a legutóbbi időjárás adatokat? Anno a Symbian^3-mon volt rá mód, itt egyelőre nem találom.
Illetve rendelkezem egy 50 mb-os mobilnet csomaggal, de emiatt nem szívesen kapcsolnám be állandóra a net elérést más alkalmazások miatt. Vagy mennyi adatforgalmat generálhat?

meg

(#6945) csoki46


csoki46
senior tag

Sziasztok! Nekem is 3GS-em van, és tényleg elég jól akad 5.1.1 alatt, én így vettem downgradeelni nem nagyon szeretném, mert van pár funkció ami hiányozna. iOS6 hozhat gyorsulást a készüléken? Vagy ne is reménykedjek?

(#6946) ittakary válasza csoki46 (#6945) üzenetére


ittakary
nagyúr

Fuh, van már aki 6-tal használja a 3Gs-ét, de nem emlékszem miket beszélt róla. Várjuk meg hogy jelentkezik :)

(#6947) vadászcsiga válasza ittakary (#6946) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kommy az egyik. Ő azt mondja gyorsult 5-höz képes.

(#6948) Brumi˘ válasza Scoobyka (#6943) üzenetére


Brumi˘
addikt

Eredeti digitizert max az apple rak bele, vagy ha van valahol bontott. De az utángyártottal sincs gond, nekem december óta hibátlan a 3gs-en.

(#6949) ittakary válasza peugeotmate (#6944) üzenetére


ittakary
nagyúr

Kb nullát. Én biztos bekapcsolva hagynám.

[ Szerkesztve ]

(#6950) chrisxx válasza csoki46 (#6945) üzenetére


chrisxx
csendes tag

Hello! Én már másfél hónapja használom az iOS 6-ot. Előtte nekem is 5.1.1 volt a telómon. És azt kell mondjam, hogy jelentősen felgyorsította a 6-os, előtte soha nem volt még ilyen gyors. Azt javaslom, hogy tedd fel rá nyugodtan, nekem teljesen bugmentesen működik és szárnyal a rendszer:)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.