Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315870) Zsolt,72


Zsolt,72
Topikgazda

(rögzített hsz)

Kérünk benneteket, hogy a jövőben az iOS BETA-verzióval kapcsolatos érdemi kérdéseket inkább a Béta iOS-t használók topikja-ban beszéljétek meg.

Ide értendő a

- hogyan tudok csatlakozni a BETA-hoz?
- hogyan történik a telepítés?
- hogyan lehet visszatérni a stabil iOS verzióhoz?
- mi történik a mentésekkel, amik BETA alatt készültek?
- hogyan lehet visszajelzést küldeni?
- mely appok működnek megfelelően?
- mely appokkal van probléma?
- az akkuidő hogy alakul?
- mennyi a SoT (képernyőidő, Screen on Time)?

jellegű kérdéskör.

Ami maradhat itt, az iPhone-topikban, az pl ilyen kérdés: "mutassatok már egy screenshotot, hogyan néz ki a színezett ikon", vagy "vajon hogy néz ki az új híváslista".

Köszönjük!

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

Hozzászólások

(#5951) Totheground válasza Blyan (#5950) üzenetére


Totheground
addikt

Aktivált 5.1.1-re shift + UPDATE-el rakod fel, és nem restore-al, ugye? Mert az előbbi kell.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#5952) Blyan válasza Totheground (#5951) üzenetére


Blyan
félisten

Aha, oké, köszönöm! :R Igen, restore-ral próbáltam.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#5953) Hege1234


Hege1234
addikt

sziasztok!

a barátomnak van egy 3G telefonja
cydia fenn van amcsi acc létrehozva

a gond az hogy így már nem találtam sehol az időkép alkalmazást
netről letudnám valahogy tölteni ? és itunes-al felrakni rá ?
a gond hogy win7-em van

+ feltűnt hogy a telefon a leglomhább amivel eddig találkoztam ezzel lehet valamit csinálni ?

[ Szerkesztve ]

(#5954) TheMarci válasza Hege1234 (#5953) üzenetére


TheMarci
addikt

App Storeban kerested magyar acc.-al?

Do You Dream?

(#5955) Hege1234 válasza TheMarci (#5954) üzenetére


Hege1234
addikt

egyszer kipróbáltam fel is raktam
és akkor megtalálta viszont a többi app amit felraktam az amcsi accal az nem működött

vagy akkor ez csak véletlen volt ?

(#5956) C4mp3r válasza Hege1234 (#5953) üzenetére


C4mp3r
addikt

nem tudsz sokmindent csinalni, ha ios 4 van rajta akkor rakd vissza a 3.1.3-at, azzal gyorsulni fog

(#5957) Hege1234 válasza C4mp3r (#5956) üzenetére


Hege1234
addikt

ez bonyolult
egyszerübbre gondoltam
túl naív voltam :(

(#5958) paavoo


paavoo
aktív tag

Hali
Outlookban hogy tudom beállítani, hogy ne hozzon létre az elküldött üzeneteknek mégegy külön mappát ("Elküldött elemek"), amit icloud.com-on kitesz a plusz mappák közé.
Tehát az alap sent messages mappát szeretném ha használná outlook a küldéshez, amiben az összes elküldött üzim van, és le is tölti outlookba. IMAP előfizetésnél nem tudok semmit állítani, mert azt írja nem lehet törölni az elküldött üzenetek mappát (egyszer valahogy engedte utána meg nem tudta elküldeni a mailt, mert gondolom nem találta azt a mappát.) Hasonló helyzet van a trashnél is, annak is létrehoz egy saját mappát "Törölt elemek" néven. Remélem érthető volt. :) Köszi

(#5959) -Ben-


-Ben-
veterán

Az miért van, hogy törlök egy App -ot és alig szabadul fel hely? :F Úgy szoktam törölni, hogy hosszan nyomom az ikont és az 'X' -re nyomok, így törli. 30 megás app törlése után kb. 18 mb lett felszabadítva, 5,9 megás app után 2... :F

Lehet, hogy máshogy kellene törölni? :B ;]

[ Szerkesztve ]

(#5960) Ragnar95 válasza -Ben- (#5959) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak így lehet appot törölni,de akkor ott valami nincs rendben, mert ugye a teljes helynek felkéne szabadulnia szerintem, bár az a tárhelymérő néha meghülyül...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5961) M@te válasza -Ben- (#5959) üzenetére


M@te
senior tag

szerintem mindig lesznek maradványfile-ok, de ez kicsit azért soknak tűnik.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#5962) -Ben- válasza Ragnar95 (#5960) üzenetére


-Ben-
veterán

Igen, ezért furcsa nekem is. Azt gondoltam, hogy ha nem is a teljes, de azért a nagy része fel lesz szabadítva. Pl. egy 30 megás app esetében minimum 29.... :Y

[ Szerkesztve ]

(#5963) fazr válasza leroyclub (#5911) üzenetére


fazr
senior tag

Sehol, exchange bug.

(#5964) Totheground


Totheground
addikt

Más is észrevette, hogy mintha b4 óta sokkal gyorsabban mennének az app update-ek?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#5965) __H4X0R__ válasza Totheground (#5964) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Hogy erted hogy gyorsabban? Ugy erted, hogy pl az ingyenes appoknal nem keri el a jelszot meg hasonlo?

www.kristofnagy.com

(#5966) máyköl válasza __H4X0R__ (#5965) üzenetére


máyköl
veterán

Szerintem magára a letöltési időre gondolt.

[ Szerkesztve ]

(#5967) __H4X0R__ válasza máyköl (#5966) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

En olyat nem igazan tapasztaltam. De ez inkabb erosen internetsebesseg fuggo, mintsem iOS fuo, nemde?

www.kristofnagy.com

(#5968) máyköl válasza __H4X0R__ (#5967) üzenetére


máyköl
veterán

Ėn se tapasztaltam, de talán azért tudnak rajta csiszolni ha nekifekszenek.

(#5969) kali válasza __H4X0R__ (#5967) üzenetére


kali
legenda

sok olyan gyors netes csomag van már, ahol a telefon n (illetve lite-n) átviteli sebessége a szűk keresztmetszet!

(#5970) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Viberen elég nagy a forgalmam.
Hogy lehet beállítani azt hogy csak a csengőhang szóljon? Tehát sms-eknél ne adjon ki hangot?

Ha az értesítésekbe kikapcsolom a hang jelzést, akkor meg a viber azt írja hogy nincs bekapcsolva a push...

Találkoztatok ilyennel? Mi a megoldás?

Üdv: Csabee.

(#5971) M@te válasza Csabee. (#5970) üzenetére


M@te
senior tag

nem lehet külön állítani hogy mire adjon ki hangot.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#5972) Csabee. válasza M@te (#5971) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Próbáltam azt hogy kitörlöm a rendszerből a hang fájlokat, de akkor meg kilépeget a viber. Kéne valami üres csengőhang. amit betudnék rakni:)

Üdv: Csabee.

(#5973) samgar válasza Csabee. (#5972) üzenetére


samgar
őstag

Létezik "üres" csengőhang, ha van lehetőség a viberben egyéni hang beállítására, akkor töltsd le pl. a zedge.net-ről a silence csengőhangot.

Oppo Find X5 PRO

(#5974) M@te válasza samgar (#5973) üzenetére


M@te
senior tag

nem lehet egyéni hangot beállítani :(

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#5975) Csabee. válasza M@te (#5974) üzenetére


Csabee.
nagyúr

De belehet állítani.

samgar: köszi , nem találtam még üres csengőhangot.. nem tudsz esetleg linkelni? :)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#5976) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Sziasztok!

Kéne egy kis segítség! iPhone 3G, 06.15.00 baseband
Ma úgy döntöttem, hogy az egész telefont újra telepítem. Snowbreeze programot használok amivel olyan IPSW fájlt hozok létre ami nem nézi a basebandot. Fél éve ez van, sose volt gond. Ahogy ma újra akartam telepíteni, akárhányszor Shift+visszatöltésre kattolok majd kiválasztom az IPSW-t 1604es hibát ír ki. Régen sose kellett DFU módba tennem, csak az elején. Jelenleg olyan jön ki, hogy ha bekapcsolom, hogy alma logó majd nem sokkal mutatja, hogy csatlakoztassam az iTunes-hoz. Kikapcsolom majd DFU módba tenném, ekkor nem jön be alma logó, de DFU módba elvileg be megy, mert Snowbreeze azt írja, na meg semmire semmit nem reagál csak fekete képernyő. DE ezután is ki írja a hibát... hát most mit tegyek??? DFU módból úgy tudom kiszedni, hogy megkérem iTunes-t, hogy újratöltést csak ugye baseband miatt fél úton abba hagyja hibával. Ekkor kezdhető előről, sose volt ilyen és nem értem. Valaki segítsen, mert nincs más telefonom és muszáj használnom. Jelenleg most úgy van a telefon, hogy mutatja, hogy csatlakoztassam iTunes-hoz. iTunes észlei, visszatöltési lehetőség van, semmi más. Kérlek segítsetek!!!
Egyszóval beragadt Recovery (kéri a telefon, hogy csatlakoztassam iTuneshoz) módba, így DFU módba se tudom betenni, amivel tudnék restoret csinálni. Ekkor mi a teendő? Próbáltam programmal kivenni recoveryből, meg is tette, de utána telefon magától vissza ment recoverybe. Végül arra jutottam, hogy az a kérdésem: Hogyan lehet DFU módba tenni, ha közbe recovery módba van, amiből nem tudok kilépni, mert a telefon üres, nincs rá telepítve jelenleg semmi?? Ezt tudtam leszűrni.

(#5977) Csabee. válasza Kurzuh (#5976) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Mért nem downgradeled a telefonodat? Akkor gps is menne szépen! :) Ha host filet módosítottad (Vagy tiny-t használtál) akkor az arra vonatkozó bejegyzést törölni kell és jó lesz.

Üdv: Csabee.

(#5978) istvankeresz válasza Kurzuh (#5976) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Tinyumbrellával próbáld meg kiszedni recoveryből. És úgy próbáld meg DFU-ba rakni. Majd így rátölteni a saját IPSW-t. Bár lehet, hogy a snowbreezel kellene dfu-ba raknod. Nem tudom. Próbáld meg így is és úgy is. Ha nem megy, akkor lehet, hogy csak az iTunes-al tudod rendbe rakni. De akkor a legfrissebbet kapod mindenből. A 1604-t pedig a jailbreak miatt dobálja szerintem. Próbáld többször.

[ Szerkesztve ]

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#5979) Kurzuh válasza istvankeresz (#5978) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Ezt mind próbáltam, kiveszem és recoveryből de azonnal vissza is megy. DFU módba meg nem tudom beletenni, gondolom recovery miatt. Így itt nekem megállt a tudomány. De csak DFU módba tudnék rá új IPSW-t tölteni, szóval nem tudom, hogy mit csináljak.

De azt elmondom, hogy nem tudom használni a telefont, üres, semmi IPSW nincs rajta. Azt kéne elérni, hogy visszatölteni régebbi bb-t, hogy iTunes magától feltudjon tenni IPSW-t, ne dobálja ki a 1600as hibát.

[ Szerkesztve ]

(#5980) istvankeresz válasza Kurzuh (#5979) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Próbáld meg egy régi JB-elő progival. Régebben volt olyan, ahol be kellett tallózni a saját IPSW-det. és nem iTunes-al frissítettél, hanem maga a JB-elő progi frissített. Azt hiszem a redsnow progija volt ilyen. Én még a 4.3.3-t csináltam ezzel. Sajna nem tudom a verzió számot, mert nem vagyok otthon, de kb. egy éves az a redsnow. Otthon megvan még ez a progi.

[ Szerkesztve ]

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#5981) Mr X válasza istvankeresz (#5980) üzenetére


Mr X
veterán

Szoftver telepítéshez mindig iTunes kellett. A reds0w-val legyártott saját IPSW-d is iTunes-szal ment fel. Amire te gondolsz, az csak simán jailbreakelt egy már működő rendszert.

(#5982) M@te válasza Csabee. (#5975) üzenetére


M@te
senior tag

igen? és hogyan? JB nélkül?

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#5983) istvankeresz válasza Mr X (#5981) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Én úgy emlékszem, hogy 4.3 volt a telómon. Letöltöttem egy 4.3.3 IPSW-t és a redsnOw akkori aktuális JB-elő progiját. Rányomtam, hogy JB, kérte, hogy tallózzam be az IPSW-t, ellenőrizte, majd kérte, hogy rakjam DFU-ba és utána már csak pár klikk és a végeredmény 4.3.3 JB-elve.

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#5984) Csabee. válasza M@te (#5982) üzenetére


Csabee.
nagyúr

JB nélkül nem lehet.

Üdv: Csabee.

(#5985) Mr X válasza istvankeresz (#5983) üzenetére


Mr X
veterán

Nekem nem rémlik, hogy fel is tudta rakni a telefonra, persze ettől még nincs kizárva.

(#5986) istvankeresz válasza Mr X (#5985) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Ez utáni redsn0w-kban már nem volt benne ez a funkció. Vagy is tudtál saját IPSW-t csinálni meg ilyenek, de frissíteni csak iTunse-al.

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#5987) Csabee. válasza Mr X (#5985) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Azt csak tervezik hogy legyen ilyen funkció, de még nincs úgy tudom.

Üdv: Csabee.

(#5988) -Ben- válasza __H4X0R__ (#5965) üzenetére


-Ben-
veterán

Tőlem rendre kéri a jelszót.....

(#5989) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Szeretnék venni, az asztalomra valami telefontartót i4-emhez. Néztem szifontstore-ba de nagyon drága, mármint nemtudok mihez viszonyítani de ennyit mondjuk nem adnék ki érte.

EZT néztem ki. Ilyesmit tudnátok olcsóbban ajánlani?

köszönöm :R

iPhone 13 Pro Max

(#5990) vadászcsiga válasza jozsi252 (#5989) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De mennyibe kerül mert az nem derült ki.

(#5991) jozsi252 válasza vadászcsiga (#5990) üzenetére


jozsi252
veterán

Hopp sry, 7490 ft

iPhone 13 Pro Max

(#5992) M@te válasza jozsi252 (#5989) üzenetére


M@te
senior tag

tessék

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#5993) jozsi252 válasza M@te (#5992) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszi :R

Tudom hogy nehéz eset vagyok, de ha lehet azért fémből legyen, ne valami ócska színes müanyag. Én maximum olyan 4-5k-ra gondoltam.

iPhone 13 Pro Max

(#5994) M@te válasza jozsi252 (#5993) üzenetére


M@te
senior tag

erre csak annyit tudok mondani hogy nem csak ezt az egy fajtát árulják a vaterán..

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#5995) DanielK válasza jozsi252 (#5993) üzenetére


DanielK
addikt

(#5996) keyol


keyol
aktív tag

Sziasztok.

Az appstoreból telepitek egy alkalmazást ,és ki akarom törölni a hosszan rá nyomok x-el ,nem törli.Ez miért van?

[ Szerkesztve ]

(#5997) vadászcsiga válasza DanielK (#5995) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:))

(#5998) DanielK válasza keyol (#5996) üzenetére


DanielK
addikt

Indítsd újra a telót és próbáld meg újra. Volt már ár példa, előfordul. Okát nem tudom. :)

(#5999) M@te válasza keyol (#5996) üzenetére


M@te
senior tag

valamit rosszul csinálsz. a törlésre kell koppintani :DD

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#6000) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Viber hangokat hogy tudom kiírtani?? egyszerűen napi 500 üzenetet kapok onnan és csak pittyog és pittyog... valami néma hang nincs valakinek amit betudnék állítani?

Az nem megoldás ha a telefonomat lenémítom.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.