Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) irgum válasza máyköl (#6850) üzenetére


irgum
addikt

Mert? Én nem tapasztaltam lassulást faterom GS-én. És nem is hallottam róla sehol.

(#6852) máyköl válasza irgum (#6851) üzenetére


máyköl
veterán

Vadászcsiga erről sokat tudna mesélni...
iOS5 egyszerűen sz@r volt már 3GS -en.

(#6853) Kommy válasza irgum (#6851) üzenetére


Kommy
veterán

Nagyon is lassul ios 5 alatt, de most ios 6 beta 4 alatt rengeteget javult a sebesség.

(#6854) irgum válasza máyköl (#6852) üzenetére


irgum
addikt

Már csak azért is érdemes feltenni az 5.1 -et mert sok progi már csak azon fut, szóval szerintem mindenképp 5.1. Ha lassult is kicsit ahogy (nem a te tapasztalatod alapján) vadászcsiga írta, nem számottevő.

SZerk: az meg a másik, hogy ha 5.1 van rajta, már nem tudom hogy tudna visszamenni a 4-e szoftra.

[ Szerkesztve ]

(#6855) máyköl válasza irgum (#6854) üzenetére


máyköl
veterán

Én is tapasztaltam haver 3Gs -én, csak annyit írtam, vadászcsiga erről sokat tudna mesélni... :C

(#6856) Játékos


Játékos
addikt

A gyerek kapta az anyjától, és nem ért hozzá semennyire. Nem szeretném, ha "szarozna" a rendszer, így egy relatíve megbízhatót szeretnék neki rá.
Szóval, melyiket válasszam? :D
Illetve 4.2.1-el mit jelent a "nem lehet pakolgatni, mint 3g-n" ??

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6857) Blaise válasza Játékos (#6856) üzenetére


Blaise
veterán

6.0 beta4

(#6858) máyköl válasza Játékos (#6856) üzenetére


máyköl
veterán

Ha most iOS4 en van, maradjon ott, majd ha kijön a végleges iOs6, frissítsen. :)

(#6859) Játékos


Játékos
addikt

4.1 van rajta, de 11-es hibával leáll a restore! :W

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6860) vadászcsiga válasza irgum (#6851) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Napi használat mellett nagyon előjön a lassulás, meg a kevés ram. Safari állandóan újratölti a tabokat ez az ami engem a legjobban zavart. Feleségem szarik rá, azt hiszi ez a normális :D jelenleg a ruhái után ez a kedvenc tárgya. Néha kezembe veszem,511 van rajta és iszonyat lassú pedig alig van fent pár cucc.

(#6861) BanNor


BanNor
csendes tag

Sziasztok, nem vagyok jártas a témában, ha lehetséges a válaszokat PRIVÁTBAN kérném.

Ellopták az iPhone 3-amat. Mi esély van, hogy megtaláljam, mi a teendőm? Milyen lehetőségeim vannak?

Illetve mit csinálhat a tolvaj, hogy az életben ne találjam meg? (a Restore megoldás arra hogy minden adat törlődjön?)

Ezekről pár infót írjatok nekem kérlek...

(#6862) irgum válasza vadászcsiga (#6860) üzenetére


irgum
addikt

Oké! Faterom 3Gs-e 5.1 el került hozzá, nem volt összehasonlításra alapom. A nem tul smooth működést a régi hardernek dutam be. Nekem 4S van, azt gondoltam normális, ha pl szaggat rajta az ikonok lapozása. Ha többen is mondják, hogy jobb a 4-es szoft, akkor nem szóltam. :R

(#6863) MontyCrew válasza irgum (#6862) üzenetére


MontyCrew
senior tag

4.0.1es szoftot, hogy tudok downgradelni egyszerűen gyorsan 3.1.3 ra iPhone 3G-n? Honnan tudok letolteni 3.1.3 custom fw-t mert googliba össze vissza dobál ki hülyeségeket..

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#6864) irgum válasza MontyCrew (#6863) üzenetére


irgum
addikt

Én nem csonáltam ilyet, de! Innen kiválasztod és letöltöd a 3.1.3 firmwaret 3G-hez. Aztán itt egy video, hátha segít youtube. :R

(#6865) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Még szívok ezzel a szarral... :W 4.1 volt rajta, ugyanazzal próbálkoztam. Persze aktiválni kellene, de custom FW-t nem engedi feltenni. Mi a teendőm ilyenkor??? :U
Köszi!

Tinyumbrella szerint 5.1.1 van rajta! :Y Az meg hogy került rá???? :F :Y

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6866) leroyclub válasza KraRe (#6807) üzenetére


leroyclub
senior tag

Az be van pipálva, a többi zenét be is húzza. Egy van csak amit nem. Egyszer ki is irt valamit hogy nem játszható le az iphoneon. Mi lehet az oka?

(#6867) irgum válasza leroyclub (#6866) üzenetére


irgum
addikt

Nem wma kiterjesztésű az az egy zene? Mert azt nem kezeli az iphone, lehet az a gondja.

Szerk: úgy tudom, csak mp3 és aac játszik le az iphone

[ Szerkesztve ]

(#6868) Játékos válasza Játékos (#6865) üzenetére


Játékos
addikt

error 20. Nem tudja ellenőrizni a frissítést az apple-nél. Segítsen már valaki, aki tudja, mit kell tenni...
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6869) barlanglako válasza Játékos (#6868) üzenetére


barlanglako
csendes tag

Hello
Error:20
Számítógépünkön található vírusirtó miatt megszakadt a kommunikáció az iTunes és az Apple szerverei között. Arra az időre kapcsoljunk ki mindent vírusirtó programot, indítsuk újra a számítógépet és próbálkozzunk újra.

(#6870) Játékos válasza barlanglako (#6869) üzenetére


Játékos
addikt

:D nincs vírusírtóm, se proxim...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6871) bobooo válasza Játékos (#6870) üzenetére


bobooo
addikt

windows tuzfal?

(#6872) barlanglako válasza Játékos (#6870) üzenetére


barlanglako
csendes tag

Akkor pasz,sajna nem tudóm

(#6873) barlanglako válasza barlanglako (#6872) üzenetére


barlanglako
csendes tag

A gugliba találtam rá választ.probálkozz:iTunes hibaüzenetek

(#6874) Játékos válasza barlanglako (#6873) üzenetére


Játékos
addikt

Igen, azon túl vagyok én is. Most éppen megy fel vissza a custom 4.1. Hátha jó, mert már lefeküdnék szívesen.

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6875) Játékos válasza Játékos (#6874) üzenetére


Játékos
addikt

Egyelőre 4.1 unlockolva megy, én meg kómába esek...
Azért köszi.
Ja! Mit is kell átírni, hogy más verziót lásson a gép, mint ami rajta van??
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6876) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Hoppácska :DDD

Semmit sem írok alá!

(#6877) Totheground válasza bmwk1200s (#6876) üzenetére


Totheground
addikt

Úúúúúúú, lesz itt party. :C

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6878) bmwk1200s válasza Totheground (#6877) üzenetére


bmwk1200s
őstag

No most ez már végleges, vagy fellebbezés is lesz és még elhúzódik a dolog?
Mert azért egy milliárd dollár még egy akkora benga cégnek, mint a Samsung (sokan elfelejtik, hogy autótól kezdve, a világ legnagyobb tankerhajójáig szinte mindent gyárt) is rengeteg pénz..

Semmit sem írok alá!

(#6879) Totheground válasza bmwk1200s (#6878) üzenetére


Totheground
addikt

Azt nem látom a cikkben (bár még csak felületesen néztem bele) és nem ismerem annyira az anerikai jogrendet, de szerintem itt magát a döntést nem lehet megfellebbezni.

Egyébként ez az esküdtszék döntése, a bíró lehet, hogy módosíthat az összegen, de tényleg nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6880) bmwk1200s válasza Totheground (#6879) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Azért ez mekkora duma a Samsungtól (ítélet után):

"Today's verdict should not be viewed as a win for Apple, but as a loss for the American consumer. It will lead to fewer choices, less innovation, and potentially higher prices. It is unfortunate that patent law can be manipulated to give one company a monopoly over rectangles with rounded corners, or technology that is being improved every day by Samsung and other companies. Consumers have the right to choices, and they know what they are buying when they purchase Samsung products. This is not the final word in this case or in battles being waged in courts and tribunals around the world, some of which have already rejected many of Apple's claims. Samsung will continue to innovate and offer choices for the consumer." - forrás: Appleinsider

Mintha az Apple semmit nem fejlesztett volna... hát komolyan már...
Semmi bajom amúgy a Samsunggal, iPhone előtt D900am volt amit imádtam.. jó pár termékem van tőlük.. de azért ez vérlázító.. annyi bizonyíték után, amiben tisztán ott volt, honnan nyúlják az ötletet, van képük ilyet nyilatkozni...

[ Szerkesztve ]

Semmit sem írok alá!

(#6881) eos30d


eos30d
aktív tag

:U

[ Szerkesztve ]

(#6882) manchester85


manchester85
addikt

Micsoda kitiltások lesznek itt majd a megjelenő cikkek alatt. :DDD

i6 Silver

(#6883) Ragnar95 válasza manchester85 (#6882) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az tuti, már várom, h erre mit fognak mondani az apple haterek :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6884) manchester85 válasza Ragnar95 (#6883) üzenetére


manchester85
addikt

Egyébként a Samsung még a bíróságon is lemásolta az Apple-t: ő is másolással vádolt! :DDD

i6 Silver

(#6885) máyköl válasza manchester85 (#6884) üzenetére


máyköl
veterán

BAN!

;]

(#6886) icecave


icecave
Topikgazda

Facebookon hogy kell kikapcsolni,hogy valaki minden nyekkenéséről kapjak értesítést? Weben kikapcsoltam, de iPhone-on a nővérem minden nyekkenéséről kapok pusth-t (hozzászólás, likeolás, képcsere, megosztás minden). Azt iPhone-on, az appban kell állítani? Azon belül hol?

(#6887) MontyCrew válasza icecave (#6886) üzenetére


MontyCrew
senior tag

szerintem próbáld meg a beállítások, facebook progi beállításánál letiltani az értesítőket.

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#6888) kali válasza Ragnar95 (#6883) üzenetére


kali
legenda

valami olyasmit, hogy közel sincs még vége a mókának, meg azért olyan cikket is lehetne aktuálisan linkelni, ahol jelenleg vesztésre áll az apple - de ezt az örömöt másra hagyom, engem nem különösebben izgat egyik hír sem...

(#6889) icecave válasza MontyCrew (#6887) üzenetére


icecave
Topikgazda

5-ös Appnál már magában a programban van, de a bajom ennél "specifikusabb", csak 1-2 ember van, akitől minden mozdulatáról kapok push-t, pedig ugyanúgy vannak "beállítva, mint a többi kapcsolatom. Szóval ezektől miért kapok akkor, a többitől meg miért nem?

(#6890) MontyCrew válasza icecave (#6889) üzenetére


MontyCrew
senior tag

nemrégiben megjelent egy feliratkozás nevezetű funkció és ezzel eseményekre emberekre lehetett feliratkozni és ha lájkol valamit vagy hozzászól valamihez akkor kapod az értesítőt. Ez a funkció régebben a feliratkozott dolog adatlapján volt, jelen esetben a nővéred adatlapján keress iylent hogy leiratkozás, de mindjárt meglesem én is

szerk.: saját profil adatlap. és van olyan, hogy feliratkozások. itt lesz bent elvileg a nővéred és innen kell kitörölni.

[ Szerkesztve ]

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#6891) vadászcsiga válasza kali (#6888) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Neked egy jogerős ítélet nem jelenti a móka végét? Akkor mi?

(#6892) manchester85 válasza vadászcsiga (#6891) üzenetére


manchester85
addikt

Hogy jelentené? Csúnyákat mondanak és tesznek a Samunggal az Apple javára. Ez olyan, mintha kalit a kisbetűs nevén szólítanák. :)

i6 Silver

(#6893) kali válasza vadászcsiga (#6891) üzenetére


kali
legenda

nem, mivel augusztus 29-én folytatódik a két cég törvény(?) előtti harca, lesz még ennek több fejezete, mind a két irányban!

manchester85; tényleg nem unalmas még ez a folyamatos provokáció? miért kell mindent kiforgatni, és folyamatosan fogást keresni a másikon? :U

[ Szerkesztve ]

(#6894) ArsenalF


ArsenalF
aktív tag

Sziasztok!

Egy ismerősöm iPhone-járól lenne szó, sajnos én nagyon buta vagyok hozzá csak Androidos készülékeim voltak eddig.
Szóval vett egy 3G-t az ebay-en. Minden tökéletes vele, csak azt mondja kevés programot tud letölteni a Store-ból mert nem engedi az ő verziójára. 3.1.3-as szoftver van rajta. Szeretném valahogy frissíteni, de az ebay eladó kikötötte neki anno hogy semmi kép ne frissítse a telefont iTunes-on keresztül.

"Please never upgrade the iphone by itune when iTune prompt. You don?t need to upgrade because our iphone already installed with the most stable & updated firmware. iTune may set a region lock to your phone after upgrading because our phone is not from your local Apple Shops. Without upgrade, your iphone is ready to install many free games and free programs find on Internet!"

Na ezek után nem is merte frissíteni, de már ott tart hogy kidobja a telefont. Mondtam neki hogy biztos van valami megoldás. Ugye van? :)

Jah és garancia meg ilyesmi nincs már a telefonon, szóval bármilyen megoldás érdekelne.
(Bár ha jól látom már a JailBreak is legális)

Előre is köszönöm!

(#6895) Totheground válasza ArsenalF (#6894) üzenetére


Totheground
addikt

Gondolom nem legálisan van függetlenítve a készülék (az üzenet alapján ezt az ismerős vagy tudta, vagy nem, de így vette) és ezért updatelni a JB miatt nem lehet, egy új software-re restore meg leszedné a függetlenítést.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6896) manchester85 válasza kali (#6893) üzenetére


manchester85
addikt

Jaj, csak egy kedves kis incselkedésnek szántam. :DDD

i6 Silver

(#6897) snooze válasza ArsenalF (#6894) üzenetére


snooze
veterán

3G-t nem nagyon tudod frissiteni esetleg 4.2.1-re de azzal meg lassu lesz,és ugrik a függetlenités..szival nem érdemes..

GO Gunners!!!

(#6898) manchester85 válasza ArsenalF (#6894) üzenetére


manchester85
addikt

Hát ebben az esetben mindenképp valami warezhez hasonló tevékenységre lesz szükséged. Mondjuk nálam nincs JB, gyakorlatilag sose volt, így nem ismerem a menetét, de a leírásból az jön le, hogy mar fel van telepítve az ehhez szükséges program. Mivel az AppStore csak a legfrissebb verziót engedélyezi, így neten kéne keresgélned az iOS-sel kompatibilis verzió után. Elvileg ez itt tiltott téma, hisz iPhone-ra csak az AppStore-ból lehet legálisan beszerezni az alkalmazásokat, de úgy gondolom, ez az eset kivételt képez.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#6899) -Ben-


-Ben-
veterán

A hangjegyzeteket ( diktafon ) hogyan tudom lementeni iPhoneról gépre? Sehol nem találom iTunesban....

(#6900) Kashim válasza -Ben- (#6899) üzenetére


Kashim
őstag

Általában magától szinkronizálja, csinál egy "Voice Memos" playlistet iTunesban és oda teszi őket. (bal alul az oldalsávban) Lehet ha magyarul használod magyar nevet ad a listának is.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.