Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) DanielK válasza Mr. Teddy (#6499) üzenetére


DanielK
addikt

Windows beépített fényképnézegető? Nálam, ha átforgatod és kilépsz, úgy hagyja (win7).
Calibre át tudja simán, ha nem drmes.

(#6502) ittakary válasza Mr. Teddy (#6499) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jobb egérgomb / Fordítás jobbra x2

Többet jelölsz ki úgy is működik :)

(#6503) vadászcsiga válasza Mr. Teddy (#6499) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én átszoktam a fordított fotózásra, amikor fektetett módban alul vannak a hangerő gombok, igy nincs gond windowson az orientacioval. Ez képeknél még hagyján de videónál már macerás.

(#6504) Vityaa


Vityaa
tag

Sziasztok. Azt szeretném megtudni, hogy mit tudok csinálni olyankor ha egy telon a régi tulaj telepített fizetős alkalmazásokat, de nálam most ezek nem indulnak el. Pl. Igo, AppBox Pro, stb. Illetve ez mitől van? Hallottam valami olyasmit hogy az iCloud letiltja ezeket ha én nem bankkártyával regisztráltam. Vagy valami hasonlót. De nem igazán értem, hogy most akkor mi van? :)

(#6505) Mr. Teddy válasza DanielK (#6501) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Az a baj, hogyha meg olyan progival nyitom meg, ami az orientációs infot nézi, akkor az a progi nyitja meg fejjel lefelé :)

@vadászcsiga: igen, nekem is át kéne. Fényképeknél még egyszerűbb a dolog, videoknál nagy macera valóban. Igaz imovie-val meg lehet már csinálni rendesen 1080p-ben, de akkor is plusz vacakolás sajna..

[ Szerkesztve ]

(#6506) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Hali
A kérdésem a következő lenne!
Egy iphone származását, be lehet valahogy azonosítani? pl hogy milyen szolgáltatótól származik??? Mert vettem egy i4-et elviekben függetlent és nemigen akar működni(a.k.a. letiltott) !

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#6507) vadászcsiga válasza RepeatSector (#6506) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor az kuka. Én nem tudok ilyen weboldalról ahol széria vagy imei sz alapján megmondaná hogy mi az eredet.

(#6508) RepeatSector válasza vadászcsiga (#6507) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Köszönöm! Ha egyik szolgáltatót felhívom akkor imei alapján azonosítani tudják???

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#6509) szijartg


szijartg
senior tag

De ezt nem ertem... Most aki szolgaltatos iphonet elad amin van meg reszlet es eladja, majd azt letiltja mondvan hogy elloptak akkor nem is kell tovabb fizetni a reszletet?

(#6510) vadászcsiga válasza RepeatSector (#6508) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Passz, de várj még kicsit hátha valaki tudja a tutit. Addig is elmondhatnad hol, kitől vetted, okulás végett. Persze csak ha publikus.

(#6511) RepeatSector válasza vadászcsiga (#6510) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Egy másik hirdetős oldalról vásároltam! Itt volt a közelben az illető! Második telefonnak/média lejátszónak vettem a HP pre 3-am mellé.

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#6512) kali válasza szijartg (#6509) üzenetére


kali
legenda

de igen, minden hátralékot behajtanak!
sőt, ha a hűséges szerződést nem vinnéd tovább - általában 14 nap van arra, hogy az "eltulajdonított" sim kártyát...stb pótold -, akkor a hátralévő részletek + kötbér + egyéb járulékos költség azonnal esedékessé válik, egyben kell kifizetni, többnyire 8 napon belül követelik is!

[ Szerkesztve ]

(#6513) Blaise válasza RepeatSector (#6511) üzenetére


Blaise
veterán

Miért nem próbáltad ki ott helyben?

(#6514) szabopali válasza Blaise (#6513) üzenetére


szabopali
aktív tag

Logikus kérdésnek tűnik.

szabopali

(#6515) r3dsnake válasza RepeatSector (#6506) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

[link]

iPhone imei check

(#6516) samgar válasza szabopali (#6514) üzenetére


samgar
őstag

Igen, gondolom személyes átvétel volt, alapvető dolog, hogy az ember ott kipróbál minden fontos dolgot egy készüléken, hát még ezt!

Oppo Find X5 PRO

(#6517) szijartg válasza kali (#6512) üzenetére


szijartg
senior tag

De akkor meg mi ertelme van eladni majd letiltani?
Nem ertem ezt meg... Hisz nem nyer vele semmit, ugyis be fogjak hajtani.

(#6518) Tibee86 válasza szijartg (#6517) üzenetére


Tibee86
veterán

Szerintem nem azért tiltják le, mert bejelenti az elöző tulaj, hogy ellopták, hanem a szolgáltató tiltja le tartozás végett.

(#6519) Ragnar95 válasza szijartg (#6517) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem ő tiltja le, hanem a szolgáltató... :U Ha tartozásod van a szolgáltató felé és részletre vagy hűséggel vetted a telót, akkor a szolgáltató letiltja, hogy ezzel ösztönözzön téged a tartozás kifizetésére, mivel amíg ezt nem teszed meg, addig azzal a telóval nem tudsz telefonálni...
Sokan meg ebből csinálnak pénzt, hogy megveszik drága előfizuval olcsón a telót, majd eladják drágán és nem fizetik az előfizut, esetleg részletre veszik és azt se fizetik...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6520) M@te válasza Ragnar95 (#6519) üzenetére


M@te
senior tag

akkor ennek mi értelme van ha úgyis behajtják? megveszik valami hajléktalan nevére?
akkor a vodafone miért nem tilt készüléket?

egyébként az is lehet hogy ő lopta és eladta neked és akitől lopta az tiltatta le.

nekem nem működik ez a program ami be lett linkelve ide.

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#6521) Ragnar95 válasza M@te (#6520) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az, hogy jóideig el lehet kerülni a behajtást és ezek az emberek ezekből a pénzekből élnek meg...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6522) szabopali válasza M@te (#6520) üzenetére


szabopali
aktív tag

Igen ennek van a legnagyobb valószínűsége.

Az viszont újfent találgatásokra ad okot, ha nem müxik a program.

szabopali

(#6523) M@te válasza Ragnar95 (#6521) üzenetére


M@te
senior tag

nagy OFF, de nem értem hogy hogyan. mert gondolom ha ezt egyszer megcsinálja, akkor utána annál a szolgáltatónál a saját nevére úgysem vehet több telefont. OFF

Miért? Saját telefonommal próbáltam. T-mobilos volt eredetileg, de ott hivatalosan függetleníttettem. Ha csak az infora nyomok akkor nem ír ki semmi, ha info + sim lock-ra akkor tölt egy darabig és hibát jelez.

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#6524) Totheground válasza kali (#6512) üzenetére


Totheground
addikt

Ezt tapasztaltam, amikor hibáztam egyet külföldön. Csináltam egy 180k-s számlát, amit znnal kiküldtek hóköziként, majd - mivel én még mindig nem voltam otthon - egyből letiltottak, szerződést bontottak, kimérték a kötbért és laza 280k-t akartak rajtam behajtani, mire hazaértem. Némi telefonálgatás és mailezés után sikerült összesen 100k-ban megegyezni. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6525) szabopali válasza Totheground (#6524) üzenetére


szabopali
aktív tag

nem semmi, és ne legyen ideges az ember!

szabopali

(#6526) vadászcsiga válasza Totheground (#6524) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Emlékszem rá, drága nyaralás volt.
Vodás vagy ugye?

[ Szerkesztve ]

(#6527) Totheground válasza vadászcsiga (#6526) üzenetére


Totheground
addikt

T

De egyébként el kell ismernem, hogy egész normálisan viselkedtek, főleg ha igaz, hogy a külföldi szolgáltató valóban azonnal számláz és nekik ezt (igaz, h nettósítva) ki kell fizetniük. Ehhez képest a 180k felét és a teljes kötbért elengedték utólag (feltéve, hogy egy összegben fizetek és nem részletekben).
A török szomszédom mondjuk javasolta, hogy próbáljak írni a Turkcell-nek is, mert hátha le lehet játszani velük, de az már kicsit sok lett volna.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6528) k.viktor95


k.viktor95
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémával kereslek titeket ,hogy szeretnék App store-ból letölteni játékot, de nemtudok, azt írja az összesre szinte ami kellene ,hogy Req: 4.1 IOS, viszont a telefonom 4.2.1-es ,hogyan lehetne megoldani ,hogy az operációs rendszert visszaállítsam? Esetleg valami ajánlás,tipp? Előre is köszönöm a segítségeket :)

Üdv.:Viktor

(#6529) Mr X válasza k.viktor95 (#6528) üzenetére


Mr X
veterán

Nincs ott véletlen az is, hogy required iPhone 3GS, te meg 3G-vel próbálod?

[ Szerkesztve ]

(#6530) k.viktor95 válasza Mr X (#6529) üzenetére


k.viktor95
csendes tag

PL: a Chrome-nál nincs ... :)

(#6531) Mr X válasza k.viktor95 (#6530) üzenetére


Mr X
veterán

"Requirements: Compatible with iPhone, iPod touch, and iPad.Requires iOS 4.3 or later." [link]

(#6532) DanielK


DanielK
addikt

Hát, a régiek még ott vannak. Új tényleg nincs.

(#6533) Vityaa


Vityaa
tag

Fontos lenne a válaszotok amennyiben tudjátok irjátok meg légyszi. Köszi. #6504

[ Szerkesztve ]

(#6534) M@te válasza Vityaa (#6533) üzenetére


M@te
senior tag

nem is értem a kérdést. mi az hogy nem indul el? kifagy vagy mi? hova nem bankkártyával regisztráltál? app sotre-ba?

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#6535) whitezo88


whitezo88
nagyúr

[link]
ez mi lehet? miért ilyenek az ikonok?

(#6536) M@te válasza whitezo88 (#6535) üzenetére


M@te
senior tag

de dúrva :D JB-es a telefon?

kérdés: Milyen FEJhallgatót ajánlanátok a szifonhoz? 10-20 ezer között. Vezetékes.
Köszönöm

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#6537) Vityaa válasza M@te (#6534) üzenetére


Vityaa
tag

Felvillan egy pillanatra, majd kilép belőle. Igen App storba.

(#6538) Tibee86 válasza Vityaa (#6537) üzenetére


Tibee86
veterán

Nekem egyszer ezt a fifa játszotta el, miután szinkronizáltam iTunes-al, csak törlés-újratelepítés segített, de nálad ez nem játszik.
Az alapkérdést passzolom sajnos, szerintem a legtöbben ha vesznek egy használt iPhone-t restore az első, úgyhogy nem gondolom, hogy sokaknak lenne ez ügyben tapasztalata, de ki tudja.

iTunes-al szinkronizáltad egyébként már?

[ Szerkesztve ]

(#6539) M@te válasza Vityaa (#6537) üzenetére


M@te
senior tag

Csak hogy tisztázzuk: van egy telefonod amit használtan vettél nem lett restore-olva és rajta vannak az előző tulaj app-jai. De te regisztráltál az app store-ba a saját neveddel. Jól értem?
Szerintem a kettőnek semmi köze egymáshoz, mert nekem is van egy HUN meg az US app store regem is és akármelyikkel lépek be, akkor is elindulnak a programok. előfordul az ilyen de az csak a program hibája lehet. törlés újratelepítés.

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#6540) Vityaa válasza Tibee86 (#6538) üzenetére


Vityaa
tag

Sajna nem, mert a fizetős appokat csak a regi tulaj ID-vel tudnám. De Ő nem adja meg a jelszavát.

(#6541) mondomén válasza Vityaa (#6540) üzenetére


mondomén
őstag

Magától nem javul meg, szóval restore kell neki.

(#6542) Vityaa válasza mondomén (#6541) üzenetére


Vityaa
tag

De akkor törlődik minden nem? Nem tudom, ez az első iphonom. :)

(#6543) bobooo válasza Vityaa (#6542) üzenetére


bobooo
addikt

igen minden törlődni fog

(#6544) ancicu93


ancicu93
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom hogy jó helyen járok-e de ide irányították át, hogy ide tegyem fel a kérdésem.. ami az lenne hogy most az iphone 3g-men 4.2.1 es szoftver van.. de szeretném "visszabutítani' mert sajnos ezzel a szoftverrel nem működnek az alkalmazások és csak tönkreteszi... és azt is szeretném tudni, hogy melyik szoftver (hanyas) lenne a megfelelő rá amivel működne flottul minden rajta.. és hogyan kell megcsinálni? :D előre is köszi...

(#6545) M@te válasza ancicu93 (#6544) üzenetére


M@te
senior tag

én eddig úgy tudtam hogy csak akkor lehet megcsinálni ha SHSH mentve van.
de most találtam ezt a videót ahol azt írják hogy nem kell. ez alapján próbáld meg

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#6546) vadászcsiga válasza ancicu93 (#6544) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A 3.1.3-mas fw kell neked és iTunesban shift+restore-ral könnyedén felrakhato.

(#6547) Totheground válasza Vityaa (#6540) üzenetére


Totheground
addikt

De miért az előző tulaj fizetős appjait akarod használni?
Restore aztán ami kell, vedd meg. Így nem fog működni, mert valami elcsesződött.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6548) szabopali válasza Vityaa (#6540) üzenetére


szabopali
aktív tag

Igen jobb ha restore aztán ami tetszett te is megveszed. Nem nagy űgy és így tuti nem lesz kavarodás ami később követhetetlen.

szabopali

(#6549) -Ben-


-Ben-
veterán

Nem tudjátok véletlenül, hogy kb. mikorra várható a beta 5?

(#6550) Brumi˘ válasza -Ben- (#6549) üzenetére


Brumi˘
addikt

Többünk szerint is a hétre várható, ha lesz.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.