Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) Tibee86 válasza half333 (#6149) üzenetére


Tibee86
veterán

Hogy micsoda?? :Y Erről én még nem nagyon hallottam. Valami linked van erről?

icecave: Köszi, ez nekem új, de elég bullshit dolognak tűnik számomra. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6152) Ragnar95 válasza half333 (#6149) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ja, csak mivan,ha épp nincs wifi....? És amúgyis elég drágák ezek a megoldások...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6153) icecave válasza Tibee86 (#6151) üzenetére


icecave
Topikgazda

pl.: [link]

Még tesztet is találhatsz róla: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6154) bandigno válasza Ragnar95 (#6152) üzenetére


bandigno
senior tag

minek hozzá wifi, ha sajátot használ?

(#6155) KZP válasza half333 (#6149) üzenetére


KZP
őstag

Akar a fene így bohóckodni vele. :N
Vigyek magammal még mindenféle vackot a telefonon kívül?

(#6156) Ragnar95 válasza bandigno (#6154) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Upsz, ezt benéztem :B De akkor is bonyolultabb, mint ha alapból nagyobb a telód tárhelye...+ drágább is :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6157) half333


half333
őstag

Találtam egyszerübbet,: [usb memória]

itt a másik: Wi drive

[ Szerkesztve ]

(#6158) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Általában mennyi idő alatt küldi meg az Apple az új jelszót az AppStore ID-hez?

meg

(#6159) DanielK válasza atirag (#6141) üzenetére


DanielK
addikt

Igen használok. Én mindig előbb az office-ban lementem docot weblapként. Aztán azt fordíttatom át vele epubra. (az epub is egy html, csak több és más a design benne :K )

(#6160) half333


half333
őstag

infinitidock-nak tudja valaki a repo-ját?

(#6161) Tibee86 válasza half333 (#6160) üzenetére


Tibee86
veterán

téves elnéztem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6162) Vityaa


Vityaa
tag

Sziasztok.

vettem 1 használt iphone 4 et egy ismerőstől, és valahogyan regisztráltam az iCloudba magamat saját nem fizetős ID-vel. Na már most a telon lévő fizetős alkalmazások azóta nem indulnak el. Ő a jelszavát a saját ID hez nem adja meg, érthető módón. Ez esetben mit tudok csinálni, illetve ha törlöm az icloud fiókomat akkor a készüléken lévő telefonszámok is törlődnek?

Köszi.

(#6163) Totheground válasza Vityaa (#6162) üzenetére


Totheground
addikt

Itt valami más para lesz, mert egyrészt az icloud és az appstore account nem feltétlen ugyanaz, másrészt feltelepített app indítását nem tiltja le a telefon.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6164) ittakary válasza Vityaa (#6162) üzenetére


ittakary
nagyúr

Így jár az, aki másnak a szutykát nem törli le a frissen vásárolt eszközéről.

Vagy csak nekem egyértelmű az, hogy egy brutális nagy Restore-ral kezdek, ha új Almát veszek? :D

(#6165) Vityaa


Vityaa
tag

Ez érdekes, mert a volt gazdájával beszéltem, és ő azt mondta hogy az iCloud kitalálta mostanában, hogy ha valaki fizetős programokat tesz a telefonra, majd eladja és az új tulaj regisztrál az iCloudra más felhasználó névvel, akkor nem fog menni. Állitólag. És mi van ha törlöm az iCloudomat? Mi lesz a telon lévő adatokkal?

(#6166) Tibee86 válasza ittakary (#6164) üzenetére


Tibee86
veterán

Szerintem ezzel sokan így vagyunk, de amint látszik, valakinek megfelel az előző ember belakott telefonja is. :D

Vityaa: De ha most vetted, akkor miért foglalkoztat, hogy mi lesz az adatokkal, mikor azok az előző tulaj adatai? :F

[ Szerkesztve ]

(#6167) Vityaa


Vityaa
tag

Azért érdekel, mert rajta van 500 telefonszámom, amiket én raktam már rá. A régi tulaj mindent letörölt, kivéve a fizetős alkalmazásokat. A lényeg hogy nem akarom hogy elvesszenek a telefonszámaim.

(#6168) bandigno válasza Vityaa (#6167) üzenetére


bandigno
senior tag

töröld le az app-okat, csinálj egy kontaktmentést iclouba vagy gépre egy backupot, restore és tedd vissza a számokat! :)

(#6169) Tibee86 válasza Vityaa (#6167) üzenetére


Tibee86
veterán

Kezdésként egy restore-új telefonként beállítás nem ártott volna, mert így gondolom kitörölte a tel.számokat meg az üzeneteket, és annyi.
Mivel a fizetős app-ok nem mennek, ahogy írtad, szerintem csinálj egy restore-t, és újként állítsd be.
iCloud-ba felszinkronizálod a tel.számokat, vagy akár gmail-re, és utána vissza tudod tenni.

(#6170) C4mp3r válasza ittakary (#6164) üzenetére


C4mp3r
addikt

en amikor mentem a cserelt 3GS-ert, rogton restore-al kezdtem, mert a nyomi szervizes elkezdi "mar beallitottam". es tenyleg mikor bekapcsoltam rogton a home screen jott be. any@d mondom minek nez ez engem :D

(#6171) Vityaa


Vityaa
tag

Köszömöm a segítséget.

(#6172) half333


half333
őstag

Légyszives valaki elárulná hogy az Airblue Sharing-nél mért van az hogy én birok küldeni más telefonra bármit,viszont fogadni sehogyan sem,miért??

(#6173) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Mi miatt lehetséges hogy ismerősömnek, az i4-e nemakarja iCloud-ba felszinkronizálni a kontaktokat? Pedig iCloud-on belül bevan jelölve hogy a kontaktokat is syncelje fel.

iCloud.com-on meg belépek, és semmi sehol a kontaktoknál. Pedig még mentést is csináltam külön icloud-ba de nemtudok rájönni hogy mit rontok el.

Ja és neki freemail-es mail címe van nem pedig gmail

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#6174) Csabee. válasza half333 (#6172) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Mert nem 100%-os az a program.. azért! :) pláne gondolom nem vetted meg..

Üdv: Csabee.

(#6175) Tibee86 válasza jozsi252 (#6173) üzenetére


Tibee86
veterán

beállítások-mail,kontaktok,naptárak-icloud-nál be van kapcsolva a kontaktok?

(#6176) jozsi252 válasza Tibee86 (#6175) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen bevan kapcsolva. De közbe valami kavarodást csinálhatott mert észrevettem hogy a gmail fiókjába a contactok bennevannak. Viszont rámentem a mailnél arra neki hogy kontaktok importálása iCloud-ba de akkorse rakta át az iCloud fiókba a kontaktokat.

Illetve amikor rámegyek neki a telefonra, akkor bal fent nekem ugye egy ilyen kis körbenyíl féleség van, neki meg ott az szerepel hogy csoportok. Rámegyek a csoportokra, és ottis az jön be neki hogy Gmail kontaktok.

Szóval nemtudom mit kavarhatott össze, de valamit nagyon elkavart.

iPhone 13 Pro Max

(#6177) DanielK válasza jozsi252 (#6176) üzenetére


DanielK
addikt

Akkor van ott a csoportok, ha több helyről van kontakt a telefonban.
Ergó neki vannak a telefonon is és a gmailen is. (lehet egy és ugyanaz, akkor is így jelzi.)
Nekem csaka körbe forgó nyíl van, mert minden kontaktom az icloudban van. Telefonon nincs senki.

(#6178) half333


half333
őstag

A WinterBoard - Typophone 4 lockscreen-nél hogy lehet beállitani hogy az unlock-nál ne irja még azt is h feloldás?

(#6179) half333


half333
őstag

Hogyan lehet olyan biztonsági mentést csinálni,hogy még a játék mentéseket is visszategye,mondjuk egy frissités után?

(#6180) vadászcsiga válasza half333 (#6179) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egy backup mindent vissza tesz még a játékmentéseket is vagy mire gondoltál?

(#6181) bandigno válasza half333 (#6179) üzenetére


bandigno
senior tag

elvileg a sima (miért, van másmilyen?? :) biztonsági mentésben minden benne kell, hogy legyen! Frissítéskor meg amúgy sem tűnik el semmi!

(#6182) Ragnar95 válasza half333 (#6178) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Külön program kell hozzá, pl springtomize-al be lehet állítani ezt. Vagy Move2Unlock-al is :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6183) _Fefe_ válasza half333 (#6172) üzenetére


_Fefe_
tag

Ezt már kérdezted egyszer, akkor is leírtam, hogy a fogadás előtt "aktiválni" kell az Airblue-t. Az Activator-ban alapból a Status Bar dupla érintésére van beállítva, de ezt megtudod változtatni, ha akarod. Mindenképpen aktiválnod kell fogadás előtt (küldésnél automatikusan megtörténik), ekkor látni fogod, hogy megjelenik az Airblue és a Bluetooth ikonja is. Nem elég ha csak be van kapcsolva a Bluetooth.

"Az élet egy félkegyelmű meséje." - W.S.

(#6184) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Béta 4-ben is gyenge a bt hangatvitel ahogy az iOS 5 bétáiban is az volt, úgy néz ki ez már hagyomány (bt hangfalra értendő, nem headsetre).

[ Szerkesztve ]

(#6185) __H4X0R__


__H4X0R__
senior tag

Fogas kerdes!

Hogyan lehet egy keszuleket iTunes es a Power gomb hasznalata nelkul DFU modba tenni? :)

[ Szerkesztve ]

www.kristofnagy.com

(#6186) half333 válasza _Fefe_ (#6183) üzenetére


half333
őstag

Ugy tettem,de akkor sem birok fogadni semmit :W
Ragnar95 : kösz
bandigno: kösz
vadászcsiga: igen kösz

[ Szerkesztve ]

(#6187) papp_no1 válasza __H4X0R__ (#6185) üzenetére


papp_no1
senior tag

redsnow - extras-even more -dfu ipsw

(#6188) rachmaninoff


rachmaninoff
aktív tag

Sziasztok!

Nagy a gondom... Telefont váltottam, de amikor a bizt. mentést húznám vissza, a programok nem mennek vissza, és ami fájdalmas, velük együtt tartalmuk sem (pl. iPhoto és benne a szerkesztett képek).

Tudtok vmi megoldást?

Előre is köszi.

(#6189) __H4X0R__ válasza papp_no1 (#6187) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Direkt leirtam, hogy iTunes használata nélkül :) Hiába csinálok a redsn0w-val egy ilyen Custom programot... az iTunes és a telefon között nem tudok kapcsolatot létesíteni addig, ameddig nincs DFU módban.

www.kristofnagy.com

(#6190) _Fefe_ válasza half333 (#6186) üzenetére


_Fefe_
tag

A fogadás előtt, miután aktiváltad az AirBlue-t, ezt kell látnod az akku mellett : [link]

"Az élet egy félkegyelmű meséje." - W.S.

(#6191) half333


half333
őstag

Kikapcsolt állapotban hogyan lehet visszarakni a biztonsági mentést?

(#6192) szekfizsolt válasza _Fefe_ (#6190) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Ha ez a Te mobilod képernyője, akkor le a kalappal, nagyon tetszik! :)

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#6193) bobooo válasza half333 (#6191) üzenetére


bobooo
addikt

radugod a gepre bekapcsolja magat miutan felismerte a gep itunesban baloldalt jobb klikk a telefon "nevere" es visszatoltes biztonsagi mentesbol ha erre voltal kivancsi

(#6194) M@te válasza _Fefe_ (#6190) üzenetére


M@te
senior tag

esetleg leírnád pontosan hogy mit mivel csináltál a képernyődre? esetleg lekoppintanám :D :)) :C

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#6195) _Fefe_ válasza szekfizsolt (#6192) üzenetére


_Fefe_
tag

Igen, az enyém. Köszi. ;)

"Az élet egy félkegyelmű meséje." - W.S.

(#6196) half333 válasza _Fefe_ (#6190) üzenetére


half333
őstag

Persze hogy látom,ott van, a másik teló fölismeri,de utána nem küldi el,sőt mikor a másiknak felismerte és elkezdi küldeni,kicsit erősebb szürke lesz a B

(#6197) __H4X0R__ válasza __H4X0R__ (#6189) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Igazából ez egy iPhone 2G szóval régi darab, de nekem már az is megfelelne ha Recovery módba tudnám tenni anélkül, hogy használnám a Power gombot (mivel az nem működik). Ötlet?

www.kristofnagy.com

(#6198) M@te válasza __H4X0R__ (#6197) üzenetére


M@te
senior tag

azt hiszem van ilyen program amit ha elindítasz csak rá kell nyomni egy gombra és abba rakja. de a neve nem jut eszembe :(

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#6199) __H4X0R__ válasza M@te (#6198) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

RecBoot?

www.kristofnagy.com

(#6200) M@te válasza __H4X0R__ (#6199) üzenetére


M@te
senior tag

pontosan[link]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.