Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) Totheground válasza kali (#6050) üzenetére


Totheground
addikt

Jó, de ez egy olyan régi és hosszasan várt feljesztés, hogy legalább egy reklámban vagy valahol elejthették volna. Na mind1, kényeg, hogy van. :C

@snooze

Na ja, végülis ha valaki naponta metrózik fél/háromnegyed órát, ahol csak áll/ül és semmi dolga, ott tényleg semmi értelme nincs a normális netnek.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6052) csoki46 válasza Totheground (#6051) üzenetére


csoki46
aktív tag

Jó hogy megcsinálták persze, de azért abba is van igazság, hogy az ország sincs még lefedve rendesen. Mikor hetente 3-4 alkalommal vonatozok 2-3 órákat akkor azért zavaró tud lenni, hogy az út felén nincs lefedettség.

(#6053) #40835072


#40835072
törölt tag

.rtf fájlt tudok valahogy olvasni Iphone 4 5.1.1 en? iBooksal vagy valamivel? :R

(#6054) Totheground válasza csoki46 (#6052) üzenetére


Totheground
addikt

Persze, de azért a metró fő/lefedendő kilométerben kicsit "sűrűbb", mint a vonatok. Amiken meg nyugodtan szórhatnának wifit, máshol ez azért így szokás.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6055) snooze válasza csoki46 (#6052) üzenetére


snooze
veterán

az nem számit.. :) az a lényeg,hogy a föld alatt utazok ne unatkozzanak.. :) :) az meg nem baj,ha más meg nem tud normálisan telefonálni..nem netezni!!mert sz@r a lefedettség.. :) ez MO! sajna..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#6056) kali válasza snooze (#6055) üzenetére


kali
legenda

egyrészt ez nem csak magyarországon van így, másrészt nem a t-s 3g volt lent a metroban először - holott vidéken a többi szolgáltató sem mindenhol domborít, ugye?
ez üzletpolitika, sajnos minden a pénzről szól!

(#6057) M@te


M@te
senior tag

szegény tré mobile nagyon gyenge a 3g terén. én pannonnál vagyok de még ez sem az igazi. ahogy megjelenik az új iphone átnyergelek a vodához, mert majdnem 100% lefedettségük és legalább nem kell független telefont vennem

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#6058) icecave válasza M@te (#6057) üzenetére


icecave
Topikgazda

Ja, marketing kamuduma... 7 évet voltam a vodánál, még az EDGE-t sem építették ki rendesen, amit ígértek a GPRS helyett...még a T-nél is több helyen van 3G-m a Budapest-Kelebia vonat vonalán, mint a vodánál volt, úgy,hogy a T-s sem egy nagy eresztés, mint tudjuk.

(#6059) #35104512 válasza M@te (#6057) üzenetére


#35104512
törölt tag

Az a baj ezzel, hogy hiába majdnem 100% a 3g, ha helyenként meg telefonálni sem lehet mert nincs térerő :U

(#6060) snooze válasza kali (#6056) üzenetére


snooze
veterán

londonban sincs mindenhol a metroba lefedettség.. :) pedig azok kicsit elöbbre járnak..
amugy ha egy kicsit figyelnél,nem az internet lefedettségröl irtam,hanem a sima hálozatirol!mert ugye azt szeretnék többen használni..és ebben az a szomoru,hogy ott vannak sötét foltok.. :)

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#6061) snooze válasza #35104512 (#6059) üzenetére


snooze
veterán

erröl van szo! :C :C

GO Gunners!!!

(#6062) mastercroc


mastercroc
csendes tag

Van office progi amivel szerkeszteni is lehet? Wordben kellene

(#6063) Csabee. válasza mastercroc (#6062) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Persze! Quickoffice!!!

Üdv: Csabee.

(#6064) M@te válasza icecave (#6058) üzenetére


M@te
senior tag

én telenoros vagyok az egyik ismerősöm akivel nyáron utazgattam többet magyarországon belül pedig vodafone-os és ahol nekem még E sem volt ott neki 10ből 10szer 3g ment hibátlan sebességgel. úgyhogy én inkább a tapasztalatnak hiszek nem a marketingnek. és itt most nem 1 helyről beszélek hanem az utazás során amikor mentünk több 100km-t és nekem az út 60%-án nem volt netem neki meg 3g.

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#6065) Csabee. válasza M@te (#6064) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én is a net miatt jöttem át telenorról t-re s nem bántam meg!:)
Jobb az internet lefedettsége! Ja és a t nem rakja ki random az üyfeleit csak mert iphoneja van valakinek!:D telenornál ilyen is volt!

Üdv: Csabee.

(#6066) snooze


snooze
veterán

ha még nem volt.. :)

[link]

GO Gunners!!!

(#6067) icecave válasza M@te (#6064) üzenetére


icecave
Topikgazda

Én is...nyilván, ha neked a saját útvonaladon meg voltál elégedve, én az enyémen meg nagyon nem, de mindketten Magyarországon barangoltunk, akkor nem értem a közel 100%-os lefedettséget :D Jahogy nézőpont kérdése? Valóban, hisz valami 94%-ról beszélnek, szóval nekem az a 200 km-es szakasz pont a 6%-ba esett :D

Mondjuk, amíg a vonatok nagy %-a olyan koszos és büdös, hogy ha lesz*rnád az ülést, attól gyk. tisztább lenne, addig részemről nem az útvonal 3G lefedettség a legfontosabb... Itt is igaz persze,hogy lehet én járok pont rossz útvonalon.

(#6068) kali válasza snooze (#6060) üzenetére


kali
legenda

figyeltem, de ahol nincs térerő, ott mobilinternet sincs!
a pusztában x számú ember telefonálna és mobilinternetezne, a metroban meg hatványozottan a sokszorosa telefonál és mobilinternetezik! szerinted melyik éri meg jobban a szolgáltatóknak?

engem is bosszant, hogy vidéken - szülői házban, anyóséknál...stb - csak karikát mutat a 4s, és baromi lassú a gprs, kidobál a safari, mert lomha az adatátvitel, de legalább van térerő, pedig kitéve a tábla; itt a világ vége, továbbmenni felesleges! :)

(#6069) máyköl válasza snooze (#6066) üzenetére


máyköl
veterán

Ezen most röhögtem egy jót, köszi... :R

(#6070) Totheground válasza icecave (#6067) üzenetére


Totheground
addikt

Utazz RailJet-tel ha épp arra van dolgod. :D

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6071) M@te válasza Csabee. (#6065) üzenetére


M@te
senior tag

EZ harmat gyenge :D és a hivatalos oldalukon csak nem hazudnak.. ennél még a telenor is jobb. kimennék a városból és szevasz 3g.

@snooze: origo? :) 15 sor? ugyan már..

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#6072) icecave válasza M@te (#6071) üzenetére


icecave
Topikgazda

Lehet, de legalább a valóságot mutatja... a voda meg telef*ssa piros színnel az országtérképet, aztán kimész a torony alól, és pápá 3G.

Ellenben, ne folytassuk az OFF topikban?

(#6073) snooze válasza kali (#6068) üzenetére


snooze
veterán

na ne hasonlitsd már azt a pár kilométer metrot ami nálunk van országos szintre..itt a vidékre gondolok..nem hiszem,hogy a metron többen vannak.. :) és gondolom nem két fillér volt azt ott megcsinálni..csakhát ugye...............
azért szerintem sokan nem is fizetnek elö mobilnetre,mert nincs rendes lefedettség..ez tapasztalat..

GO Gunners!!!

(#6074) M@te válasza icecave (#6072) üzenetére


M@te
senior tag

nem, köszönöm nekem elég volt :) :R majd ha esetleg átmegyek a piroshoz akkor megírom a tapasztalokat.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#6075) snooze válasza M@te (#6071) üzenetére


snooze
veterán

poénnak jo volt.. :) én is nevettem egyet,mint máyköl is.. :)

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#6076) Totheground válasza snooze (#6073) üzenetére


Totheground
addikt

Hány kilométer a hármas metró? Hányan járnak rajta naponta?
A népsűrűség és a fejlesztés költsége elhanyagolható a vidéki fejlesztésekhez képest.
Mondhatni minden forinttal százszor annyi embert érnek el.

De mostmár tényleg elég. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6077) kali válasza snooze (#6073) üzenetére


kali
legenda

szerintem ezeknek a dolgoknak olvass utána, hogy miként építette ki adott szolgáltató, hány ember utazik átlagban a metrón...stb, utána visszatérhetünk rá! :)
a terület mérete és az azon a szolgáltatást használók aránya jelentősen jobb a metro esetében, mint esetlegesen a nem lefedett területeken lenne! nem véletlenül nem fejlesztenek komolyabban bizonyos területeken! szoktál utazni metron? akkor nézz körbe ott!
off vége! :)

most olvasom a tippeket az új iphone árával kapcsolatosan, elég drágára mondják...

[ Szerkesztve ]

(#6078) DanielK válasza icecave (#6072) üzenetére


DanielK
addikt

Nem tudom, de a voda szépen lassan felhozta magát. :K
Hány éve voltál vodás? Az elmúlt egy évben oda tették magukat és tényleg sok-sok helyen lett 3G-jük.

(#6079) snooze válasza kali (#6077) üzenetére


snooze
veterán

nem szoktam,de nem is vágyom rá.. :) az ismert okok miatt..

GO Gunners!!!

(#6080) -Ben- válasza kali (#6077) üzenetére


-Ben-
veterán

most olvasom a tippeket az új iphone árával kapcsolatosan, elég drágára mondják...

Na ja.. alighanem akkor lesz nekem „new iPhone” -om, amikor már kifutó modell lesz.... ;]

(#6081) M@te válasza -Ben- (#6080) üzenetére


M@te
senior tag

majd meglássuk mit tud ár/érték arányban.ha nagyon elszállnak az árakkal akkor beújítok egy 4s-t, annak úgyis lejjebb megy az ára.és ha tényleg úgy fog kinézni mint ahogy azt az eddigi infók alapján sejteni lehet akkor amúgy sem biztos hogy megvenném mert nekem egyáltalán nem tetszik.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#6082) Solar_Wind válasza M@te (#6081) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Most én is inkább hajlok a 4S-re cserélésre, bár, ki tudja. Lehet, hogy nagyon meg fog tetszeni.

(#6083) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Telefonkönyvet hogy lehet kitörölni?? Restorolni nem szeretnék!

Üdv: Csabee.

(#6084) vadászcsiga válasza kali (#6056) üzenetére


vadászcsiga
félisten

"egyrészt ez nem csak magyarországon van így"

Ausztriában 1000-2000 m-es hegyeken full térerő van T-Mobile A hálózaton. Tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#6085) megema


megema
őstag

Valaki próbált már SMS-ben névjegyeket küldözgetni más márkájú készülékre, illetve készülékről? Nokiáról (S60) küldött, névjegyet tartalmazó SMS meg sem érkezik hozzám. Viszont oda megérkezik az SMS-em, de nem tudja olvasni a névjegyet. Mint objektum látszik vcf formátumban, csak nem tudja megnyitni... :U

(#6086) bobooo válasza megema (#6085) üzenetére


bobooo
addikt

én egyszer sony xperia arc-ról küldtem névjegyet i4S-re és megtudtom szifonon nyitni :K

(#6087) máyköl válasza bobooo (#6086) üzenetére


máyköl
veterán

Se X8 -ra küldtem múltkor, ott sem tudta megjeleníteni...

(#6088) máyköl válasza bobooo (#6086) üzenetére


máyköl
veterán

Se X8 -ra küldtem múltkor, ott sem tudta megjeleníteni...

(#6089) -Ben-


-Ben-
veterán

Feltűnt nektek is, hogy új app telepítése után megjelenik az app sarkában egy kék kis szalag, amire "új" van írva ? :D az első megnyitás után eltűnik..

(#6090) icecave válasza -Ben- (#6089) üzenetére


icecave
Topikgazda

Már régóta, béta 1ben is ott volt már azt hiszem.

(#6091) mastercroc válasza Csabee. (#6063) üzenetére


mastercroc
csendes tag

Es olyan ami ingyenes, szerkesztheto, es menteni is lehet vele? Amugy mar megoldottam pc-n csak hat telo volt akkor keznel

(#6092) S3cu


S3cu
tag

Sziasztok, autóban lévő dvd lejátszóra kötném az almát, kérdésem a következő lenne:

Melyik lejátszó a legjobb hd filmekhez? Illetve jól gondolom, hogy ha átkovertálok bármilyen filmet m4a-ba, akkor itunes már felismeri és jó lesz? Mivel érdemes konvertálni :D

No Bass. No Fun.

(#6093) vadászcsiga válasza S3cu (#6092) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Oplayer és nem kell konvertalgatni.

[ Szerkesztve ]

(#6094) S3cu válasza vadászcsiga (#6093) üzenetére


S3cu
tag

Köszi, kipróbálom :R

No Bass. No Fun.

(#6095) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Enyhén (hangyaf@sznyit) lötyögő némító gombért nem volt kedve kicserélni a telefonomat a T-Mobile emberének.
Ellenben az egy köztudott tény, hogy az i4 kijelzőjén a fehér sárgásabb, mint az i4S-n?

vadászcsiga
A teló rendben van, nincs igazán hibája, csak mint ahogy fentebb is írtam, "erőltetett". Az 1 év gari miatt vonzz a csere kizárólag, legjobb lenne, ha erre a készülékre adnának plusz 1 évet. :D Westend meg messze van.

[ Szerkesztve ]

meg

(#6096) vadászcsiga válasza peugeotmate (#6095) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Menj a westend T-be ott mindent kicserelnek :D

(#6097) Tibee86 válasza peugeotmate (#6095) üzenetére


Tibee86
veterán

Van itthon kettő i4, de mintha két különböző kijelző lenne bennük. Max fényerőn az enyém jóval sárgásabb. Általában a beállítások menüjében szoktam nézni, mivel ott van fehér bőven. Gondolom máshol készült mindkét kijelző. Ha majd egyszer nagyon ráérek beviszem őket a westendbe, megmutatom az ürgének, remélem kicseréli az enyémet. :D

[ Szerkesztve ]

(#6098) manchester85 válasza vadászcsiga (#6096) üzenetére


manchester85
addikt

Jelentem, nagyon durván sárgás az új i4-em alaptónusa. Lehet, hogy mégse volt ez olyan jó üzlet. Már elsőre feltűnt, hogy sárgás a kijelző, de az iPad mellett folyamatosan szembesülök vele, hogy mennyire. És nem foltokban, mint az állítólagos ragasztó, ami idővel felszívódik.

Na, akkor Tibee érti is, miről beszélek. :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#6099) máyköl válasza manchester85 (#6098) üzenetére


máyköl
veterán

Vidd vissza emiatt is.
Nekem az előző I4 -emnek volt baromi sárgás kijelzője a jelenleginek abszolút jó...

(#6100) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Nekem csak egy i4S mellé rakva tűnt fel, hogy azon valamivel fehérebb a fehér. Abszólút nem zavaró, még egymás mellé rakva sem. Érdemes ezzel foglalkozni? 3 nap van még a garimból...

meg

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.