Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175651) hemaka


hemaka
nagyúr

5S-t venni jo nagy hulyeseg.

(#175652) atees válasza Timyyy (#175648) üzenetére


atees
őstag

Kicserelem en, csak egy megbizhato akksi kene!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#175653) Laca1212 válasza hemaka (#175651) üzenetére


Laca1212
őstag

Főleg hogy új SE van már 83e környékén.

(#175654) jeromosi válasza atees (#175652) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Sokan ebayról szoktak rendelni megbízható eladóktól, és kicserélik maguknak.

(#175655) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

De mivel biztos rohadt sok 5S maradt rajtuk, így nem tudnak mit tenni, viszont ha mondjuk 30-40e ft lenne akkor a vitrinbe vennék egyet belőle. :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#175656) jeromosi


jeromosi
aktív tag

Sziasztok
Istyleban ez az időpontfoglalás egyszerüen lenyűgöző.
:D
Egy hét mulva van időpont.
:W
Szerintetek almáriumba vagy icentrébe vigyem a telót?

(#175657) hemaka válasza jeromosi (#175656) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az is nevetseges, hogy idopontot kell foglalni... Mi ez b*szdmeg, valami sebeszeti mutet? Rohej... :DDD

(#175658) jeromosi válasza hemaka (#175657) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Megkérdeztem, hogy mivan akkor hogyha én csak ma tudom bevinni, erre jött a válasz hogy akkor vigyem a szolgáltatóhoz.
Ez tényleg röhejes

(#175659) 30z.Samu válasza jeromosi (#175658) üzenetére


30z.Samu
félisten

És ha tőlük vetted a telefont és nem szolgáltatótól? :F

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#175660) jeromosi válasza 30z.Samu (#175659) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Amikor a watchomat amit ott vettem vittem gariztatni, akkor nem kellett időpont, de a nő akivel beszéltem, kb nemis értett hozzá.
Szorulva működött a digitális korona az órán ezt mondtam is neki, és kérdezte, hogy az a tekerő ott az oldalán

(#175661) hemaka válasza jeromosi (#175658) üzenetére


hemaka
nagyúr

En bevinnem, aztan rakurnam az asztalra, hogy itt a szarotok, csinaljatok vele valamit. Lehetoleg akkor, amikor jo sokan vannak a boltban, mondjuk szombaton 2-3 korul. :D

(#175662) 30z.Samu válasza jeromosi (#175660) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az igen. :D

Sic Parvis Magna

(#175663) Parson válasza hemaka (#175661) üzenetére


Parson
addikt

Nem ez a megoldás. Sokkal inkább az, hogy bemesz hozzajuk, szepen elmondod, hogy akkor most milyen termekeket szeretnel megvasarolni, es ha szepen sebtiben kiszolgalnak, akkor meg egy jo kis borravalot is adsz nekik zsebbe... aztan mikor összekeszitettek, akkor szepen az alladhoz teszed a kezed, elgondolkozol, és azt mondod: jah jut eszembe, azt hallottam itt béna a szerviz, inkabb mashova viszem a penzem elkölteni. És mindezt finom stilusban.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#175664) jeromosi válasza Parson (#175663) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Nah, ezután megnézném a fejüket.
:)

(#175665) Rambovits válasza hemaka (#175241) üzenetére


Rambovits
senior tag

Úgy néz ki ez megoldotta a dolgot, azóta tünetmentes.

Köszönöm a segítséget.

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#175666) tylerddd


tylerddd
veterán

Nem vesézte még ki a srác, de a OnePlus 5T arcérzékelője sebességben csúnyán veri a X-t.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#175667) tboldi


tboldi
nagyúr

Megint van X a Telekomnál és a Media Markt webshopjában is.

(#175668) agabe válasza tylerddd (#175666) üzenetére


agabe
addikt

Gyors de csak 2D-s , állítólag 100 pontot tud figyelni, és nem is teljes biztonsági megoldásnak írja onplus sem csak ha valaki örömét leli benne a kisebb biztonság mellett akkor használhatja.
Több teszt jó lesz majd róla, de már most gyorsabbnak tűnik mint samsung megoldása volt..

(#175669) -Ben-


-Ben-
veterán

Vitte valaki mostanában telekomos, telenoros, vodás, esetleg MediaMarktos iPhone -ját szavatosságban szervizeltetni?

(#175670) -secret-: Átveszik -e valahol ezeket a készülékeket javításra. Ugyebár eddig az volt a helyzet, hogy hivatalos forgalmazótól vásárolt telefont simán elvihettem egy iStyle -ba 12 hónapon túl is, mert szavatosságban is javították vagy cserélték. Legutóbb viszont elhajtottak a francba, mondván: a vásárlás helyére kell vinni. A vásárlás helyén (Telekom) meg elküldtek azzal, hogy ők ugyan nem vállalnak szavatossági garanciát az Apple készülékekre, az bizony csak és kizárólag a HTC, Alcatel, Huawei, Sony, Samsung készülékekre jár....

[ Szerkesztve ]

(#175670) -secret- válasza -Ben- (#175669) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mi a kérdés?

(#175671) hitchins válasza -Ben- (#175669) üzenetére


hitchins
őstag

Telekomos iphone-t istyleba vittem javittatni szo nelkul bevettek.

(#175672) NiXiT01


NiXiT01
csendes tag

Heló mindenki! :)

Amerikai szolgáltatós Iphone SE-t lehet magyarországon függetlenítetni?
Ha igen kb mennyiért?

'Nincs rosszabb, mint amikor egy eleve rossz folyamatot automatizálnak." Bill Gates

(#175673) r3dsnake válasza NiXiT01 (#175672) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A szolgáltató tudja csak függetleníteni. Tehát az amerikai szolgáltatót kell felkeresned.

(#175674) -Ben- válasza hitchins (#175671) üzenetére


-Ben-
veterán

Ez oké, de még az 1 év garanciaidőn belül vitted, vagy utána, azaz szavatosságban? Mert engem elküldtek....

[ Szerkesztve ]

(#175675) r3dsnake válasza -Ben- (#175674) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A szavatosság a bolthoz köt.

(#175676) -Ben- válasza r3dsnake (#175675) üzenetére


-Ben-
veterán

Csak mivel a bolt (jelen esetben telekom) sosem foglalkozott a szavatossággal, ezért vittem/vittük icentre, istyle, stb. szervizekbe, és eddig át is vették..

[ Szerkesztve ]

(#175677) Ombi5 válasza tboldi (#175667) üzenetére


Ombi5
őstag

Rendeltem MM-ben,de nincs raktaron sehol sem. Te hol lattad?

(#175678) Cathfaern válasza hemaka (#175657) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jobb lenne ha mindent bevennének szó nélkül, aztán egy hónapig ülnének rajta?

(#175679) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Sziasztok.
Lassan 2 éves lesz i6s -em. Érik az aksi csere , viszont mivel a boltokban is az után gyártott (kínai) aksit raknak bele elég nagy felárral így gondolkoztam hogy magam rendelem és cserélem viszont látom hogy már az eredeti mA-nál nagyobbakat is lehet bele rakni. Van valakinek ezzel kapcsolatban valami tapasztalata ?

El. Psy. Congroo.

(#175680) NiXiT01 válasza r3dsnake (#175673) üzenetére


NiXiT01
csendes tag

Köszi, csak annyi a gond, hogy én ezt használtan vettem és csak egy wallmarkt-os blokk van hozzá, meg egy nagyvalszeg lejárt külfölni telekomos sim. :)

'Nincs rosszabb, mint amikor egy eleve rossz folyamatot automatizálnak." Bill Gates

(#175681) Peetey91 válasza NiXiT01 (#175680) üzenetére


Peetey91
senior tag

Azzal szerintem eléggé megszívtad akkor... :/
Utána kéne nézni hogy megy a kinti függetlenítés, de ha nem ismerősé volt akkor az valószínűleg ciki.

[ Szerkesztve ]

(#175682) B-L-A-C-K válasza adamkaa777 (#175679) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt csak ajánlani tudom, drágább mint a sima utángyártott, de jobb is, és tényleg a kapacitása nagyobb nem csak rá van írva mint sokakra.

(#175683) NiXiT01 válasza Peetey91 (#175681) üzenetére


NiXiT01
csendes tag

IMEI-t ellenőríztem azzal minden rendben van. Találtam iDevice-s oldalán van egy kiírás, hogy tudnak függetleníteni külföldi készüléket az IMEI segítségével, viszont erre kellene valami online megoldás, mert ahol lakok nincs üzletük. [link] (meg ugye az ára se mind1 :D )

[ Szerkesztve ]

'Nincs rosszabb, mint amikor egy eleve rossz folyamatot automatizálnak." Bill Gates

(#175684) tboldi válasza Ombi5 (#175677) üzenetére


tboldi
nagyúr

A webshopban, de lehet, hogy azóta ismét elfogyott.

(#175685) India


India
aktív tag

Sziasztok!Szerda óta van meg nekem az X , istyle biztosítás tudok rá kötni? Vagy melyik biztosítás a jó? Tok mindegy ,hogy telekom vagy telenor vagy vodas a készülék? Mennyi idom van ,hogy biztosítást tudják rá kötni? Köszi válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#175686) syIex válasza India (#175685) üzenetére


syIex
veterán

Én úgy tudom biztosítást ott tudsz kötni, ahol vetted. Ha kéz alól akkor AppleCare.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#175687) hemaka válasza syIex (#175686) üzenetére


hemaka
nagyúr

Epulker nincs iphone-ra, csak biztositas.

(#175688) syIex válasza hemaka (#175687) üzenetére


syIex
veterán

Akkor aki az eredeti Apple oldalról vette hol tud rá kötni biztosítást? :DDD
Éngem is érdekelne.:U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#175689) hemaka válasza syIex (#175688) üzenetére


hemaka
nagyúr

Biztositast azt tud, de apple care-t azt bizony nem. :D

[ Szerkesztve ]

(#175690) jeromosi


jeromosi
aktív tag

Sziasztok
Valaki még régen írta itt, hogy vannak ilyen biztosítók akiknél lehet rá kötni, de többet énse tudok.

(#175691) syIex válasza hemaka (#175689) üzenetére


syIex
veterán

"Amennyiben a készüléket magyarországi iSTYLE üzletben vagy webáruházban vásároltad"

Engem ez zavar. Csak ezekre lehet, vagy ez nem kikötés? :)

Alatta ugye meg ez van: miután az iSTYLE szervize bevizsgálta a készüléket, és annak eredményéről jegyzőkönyvet állított ki*

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#175692) hemaka válasza syIex (#175691) üzenetére


hemaka
nagyúr

Jo kerdes, apple supportot kell megkerdezni van egy 80as szamuk, ott gondolom megmondjak a tutit, en Telekomtol vettem, mondjuk biztit nem kertem ra.

(#175693) syIex válasza hemaka (#175692) üzenetére


syIex
veterán

Nekem csak azért kellene rá, mert akkor nyugodtan használhatnám tok nélkül is akár! :C
Írtam az iStyle-nak FB-n, hátha válaszolnak hamar! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#175694) tboldi válasza tboldi (#175684) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem, még egy darab van.

Tegnap én is ugyanezt láttam, mielőtt megrendeltem, majd azután már azt írta, hogy 1 hónapot kell várni. De mára megint lett egy kisebb készletük.
Ja, és én a győri Árkádban való átvételt választottam, ezért arra 10-14 napot írtak.

[ Szerkesztve ]

(#175695) syIex


syIex
veterán

Nem iStyle vásárlás esetén sajnos az a biztosítás kilőve, csak az onnan vásároltakra lehet. Marad az ügyfélszolgálat, mostmár utána járok! :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#175696) Ragnar95 válasza hemaka (#175687) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Pontosítás végett: van iPhone-ra is AppleCare, de csak olyan országokban érvényesíthető, ahol van Apple Store, tehát Magyarországon nem érvényesíthető iPhone-ra az AppleCare, ezért nem is árulnak rá.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#175697) syIex válasza Ragnar95 (#175696) üzenetére


syIex
veterán

Akkor itthon milyen biztosítást tudok köteni egy eredeti Apple boltban vásárolt termékre? Vagy semmit? :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#175698) syIex


syIex
veterán

Megtaláltam a választ. Ezt nagyon érdemes elolvasni külföldi vásárlás után, ha akarunk biztosítást azaz AppleCare+-t! :)
Részletes infó

200 dolcsi, de egy X-re szerintem bőven megéri.

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#175699) jeromosi válasza syIex (#175698) üzenetére


jeromosi
aktív tag

olcsóbb mint a 100000-es kielzőcsere
Én a 8-ra is kötöttem a Telekomnál.

[ Szerkesztve ]

(#175700) megema


megema
őstag

Sziasztok!

Ma jött meg a 8-asom. 5s után nagyon bejön. :K

Pár kérdésem lenne hozzátok:
- Mennyire karcolódik a hátlap normál használat mellett? Próbálok vigyázni a dolgaimra, de nem akarom túlzásba vinni. Pl. egy márványlapra is szeretném nyugodtan letenni. Van kéznél egy átlátszó Xpro Case. A célnak megfelel? Elcsúfítani nem szeretném...
- Vezeték nélküli töltéssel érdemes megvárni az Apple saját töltőjét, vagy jók az apple.com-on most is kaphatóak? Esetleg más? Bármilyen (nem fém) tokkal működik?
- Tudtok ajánlani autós tartót? Lehetőleg vezeték nélküli töltőset (ha van).

Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.