Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175602) Thewent12 válasza jeromosi (#175554) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Szia! Ha istyleba veszel valamit akkor nem kell foglalni a szervizukbe, de ha pl szolgaltatonal, akkor kell.

(#175603) B-L-A-C-K válasza Thewent12 (#175602) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez mióta van így?

(#175604) sirszevenap válasza tboldi (#175600) üzenetére


sirszevenap
addikt

Nyilván nem Te voltál a célközönsége a hsz-emnek, csak a tiédhez kapcsolódott! :U

Bankkártyával? Hát persze!

(#175605) Thewent12 válasza B-L-A-C-K (#175603) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Passz, kb egy honapja vittem be egyik csaladtagom heteset az arkadban levo istyleba, akkor ott mar ezt mondta a csaj.

(#175606) Stard72 válasza Cathfaern (#175590) üzenetére


Stard72
tag

Nincs külön androidos vagy ios-es mi Band. Ha Android alatt jó, akkor az iphone a béna

(#175607) Gsx-rr válasza syIex (#175596) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Tegnap a baratom X-et allitottam be de odaadta az I7 et amirol atkoltoztottem.
Volt ,hogy ossze vissza huzogattam a kijelzot mikor az X utan kezbevettem. :)

(#175608) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#175607) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem is volt i7 kezembe, kb olyan érzés volt mint i7 után 4S...

(#175609) mukibuci válasza Stard72 (#175606) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

viszont vannak szabványok, aminek a mi band nem felel meg. ettől még a saját androidos szoftvere láthatja a töltöttségét

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#175610) Cathfaern válasza Stard72 (#175606) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Tök mindegy ki a béna, a lényeg, hogy iPhone alatt rendszerszinten nem mutatja a mi band töltöttségét.

(#175611) tboldi válasza sirszevenap (#175604) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nyilván észrevettem és csak vicceskedni próbáltam. ;)

(#175612) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Van itt olyan Telekomos, akinek van ez a korlatlan közösségi opciója? Működik, nem működik?! Mert nekem úgy vonja az insta meg a facebook, mint a kisangyal, állítólag mert iPhone..azért kétlem hogy ez elég válasz legyen erre az egészre. Videókat nem nézek egyik korlátlan közösségi helyn sem. Háttérfrissítések kilőve.

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#175613) hemaka válasza norberto_th (#175612) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ha a video/kep nem fb szerveren van, akkor eszi az adatodat tudtommal...

(#175614) B-L-A-C-K válasza norberto_th (#175612) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én Vodánál kötöttem tegnap új előfizetést, abba nekem Insta/Twitter/Facebook van free, és valóban nem vonja, így nem hiszem telefon miatt lenne, inkább arra gondolok neked nem aktív ez az opció T-nél.

(#175615) sirszevenap válasza tboldi (#175611) üzenetére


sirszevenap
addikt

Pedig a helyedben csak átgondolnám. 400k-t + 400 km-ert barátok között is megér! ;]

Bankkártyával? Hát persze!

(#175616) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Légyszi segítsetek!!
A legújabb béta verzióról akartam visszaállítani a legújabb hivatalos verzióra az SE-met, megcsináltam a biztonsági mentést iTunessal, aztán visszaállítottam a telefont és amikor be akartam állítani a biztonsági mentésből, akkor azt írta, hogy nem lehet. Aztán beállítottam új készülékként és valahogy elveszett a biztonsági mentés... Azt írja az iTunes, hogy nem készült még bizt. mentés erre a készülékre. Mit csináljak?

(#175617) syIex válasza Gsx-rr (#175607) üzenetére


syIex
veterán

Elhiszem! :C Ég és föld, csak az mondja, hogy nem aki még nem használta vagy klasszik hater. :DDD

@BLACK: Kb ami azért elég vicces, mivel az is csúcs. :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#175618) K1nG HuNp válasza szupersanyi (#175616) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Fogadd el, hogy elb*sztad, resetelj mindent es legkozelebb ne akarj ilyesmit csinalni.

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#175619) szupersanyi válasza K1nG HuNp (#175618) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Na és mit is basztam el?

(#175620) norberto_th válasza B-L-A-C-K (#175614) üzenetére


norberto_th
aktív tag

Én is csak erre tudok gondolni, mert nem létezik hogy csak nálam nem jó. Aktiválták az új csomagot ami tartalmazza az opciót, de valami gixer biztosan van vele, nemhiszem hogy a telefon a hülye.

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#175621) Speedy7 válasza sirszevenap (#175615) üzenetére


Speedy7
tag

Nem kell olyan messzire menni, budaörsi MM-ben mind a 4 modell van raktáron. Space Gray 64-esből több, mint 10. Ja, és nem román... :)
Szerintem a HA árak sem maradnak sokáig...

[ Szerkesztve ]

(#175622) sirszevenap válasza Speedy7 (#175621) üzenetére


sirszevenap
addikt

A nem románnal lefőztök mindig! :D Szálló ige lett itt.

Bankkártyával? Hát persze!

(#175623) ittakary válasza szupersanyi (#175619) üzenetére


ittakary
nagyúr

előrementél a Betara, ha pedig visszarakod a hivatalost akkor visszafelé haladsz verzióban

mentést visszafele nem lehet pakolászni

a mentésed elvesztése pedig a babrálásodnak köszönhető, amikor gondolom nézegetted a mappájában, vagy az iTunes beállításait nézted

(#175624) szupersanyi válasza ittakary (#175623) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

És ha visszarakom újra a bétát, akkor arra fel tudom rakni azt a mentést? Mert mégsem veszett el, csak nem jelezte ki, mivel nem is lehet most felrakni.

(#175625) ittakary válasza szupersanyi (#175624) üzenetére


ittakary
nagyúr

a legfrissebb betaval gond nélkül vissza tudod majd tölteni, igen :K

(#175626) B-L-A-C-K válasza norberto_th (#175620) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De ugye nem a Beállítások -> Mobiltelefon -> és ott mennyit eszik résznél nézed ezt a fogyasztást?

(#175627) szupersanyi válasza ittakary (#175625) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Na akkor visszarakom azt, lemásolok kézzel mindent, aztán felrakom a hivatalosat és felmásolgatok mindent... Hihetetlen, hogy nem bírták ezt megcsinálni normálisan. (Tudom, hogy én is hülye vagyok, nem kellett volna bétával szerencsétlenkednem, de azért valami megoldást kitalálhattak volna ilyen esetekre...)

(#175628) ittakary válasza szupersanyi (#175627) üzenetére


ittakary
nagyúr

de a képeidet nem tudod "visszamásolni" csak ha az egész mentést visszalövöd

(#175629) szupersanyi válasza ittakary (#175628) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

A képeim megmaradtak iCloud miatt.

(#175630) tboldi válasza sirszevenap (#175615) üzenetére


tboldi
nagyúr

Végül is megrendeltem most a MM oldalán, mert megláttam, hogy már csak 1 db asztroszürke 256-os van raktáron. A győri üzletben (Árkád) való átvételt választottam, nem a házhoz szállítást, mert igazából még nem döntöttem el, hogy tényleg kell-e nekem. Maximum nem veszem át, vagy ha igen, akkor 14 napon belül visszaviszem. Egyébként 10-14 napot írnak az átvételre.

Szóval ha valaki elől "elvettem" és most szidja a fejemet, akkor sorry. ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#175631) joefasalasso válasza sirszevenap (#175622) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

Nem éltem hiába. 😂

(#175632) szupersanyi válasza szupersanyi (#175629) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Hogyha már ott van a béta a szoftverfrissítéseknél (azt írja, hogy frissítés kérelmezve), de közben rájöttem, hogy ezzel mégsem akarok többet szenvedni, akkor hogyan tudom kiszedni onnan?

(#175633) agabe válasza szupersanyi (#175632) üzenetére


agabe
addikt

torold a beta profilt, es ha letoltotte esetleg a beta softvert akkor azt is torold a tarhely menubol.

(#175634) agabe válasza Speedy7 (#175621) üzenetére


agabe
addikt

Ismeros keresett ma 256-os space greyt...megmondom neki.
Weboldalon nem mutatja MM.

(#175635) Barcode_Rec


Barcode_Rec
tag

Kint van 11.1.2. Főként X-eshez vannak javítások.

(#175636) atees


atees
őstag

Sziasztok! 5s-hez keresek jól bevállt megbízható akksi beszerzési forrást, tudnátok adni egy linket! Nagyon köszi!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#175637) norberto_th válasza B-L-A-C-K (#175626) üzenetére


norberto_th
aktív tag

De ott nézem, azt pedig levonom a myTelekom oldalon feltüntetett adatforgalomból és ki is jön, hogy pontosan annyit vont le a keretemből, amennyit a telefon mért instánál és facebooknál. A vicc hogy a szolgáltató szerint ezek korlátlanok és kizárt hogy levonta a rendszer, én vagyok hülyének nézve, meg hogy zárjak be minden appot mert biztos azért, még ezt is megtettem de semmi, szóval nesze semmi fogd meg jól. Egyébként aktiválva van a csomag, felvette reklamációba de úgy vettem ki szavaiból ezzel nem tudnak mit kezdeni, szóval a reklámokban meg mindenhol olyan jól mutat ez, de a valóságban én nem azt kapom. :( :(((

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#175638) B-L-A-C-K válasza norberto_th (#175637) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azt hittem ott várod ne mutasson semmit...:) De akkor jól csináltad.

Én is direkt néztem, nekem Vodánál jól megy, persze ha fészen belül youtube videóra kattintok, vagy átirányít egy oldalra azt szedi, de saját fészes videókat, képeket nem, azaz nekem jól működik. T-s topikba nem tudom írtál e már, de talán ott kér ötletet erre.

(#175639) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Köszi azért. :R

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#175640) beer1


beer1
aktív tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy iPhone 7 első indításkor, úgymond aktiváláskor kell e SIM kártya? Vagy elég ha wifin vagyok csatlakozva?

(#175641) B-L-A-C-K válasza beer1 (#175640) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kell sim.

(#175642) szupersanyi válasza agabe (#175633) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Töröltem a beta profilt es nem töltötte le a szoftvert, de még mindig ott van és irja, hogy frissítés kérelmezve... Azt hol tudom onnan eltüntetni?

(#175643) agabe válasza szupersanyi (#175642) üzenetére


agabe
addikt

ha nincs letoltve csak kerelmezve akkor toltsd le, de ne telepitse hanem tarhely menupotbol torold utana.

(#175644) Speedy7 válasza agabe (#175634) üzenetére


Speedy7
tag

Este 8 körül még volt egy 256-os space gray. Délután még a Mammut-ban és a Westend-ben is mutatott a weboldal alacsony készletet ebből a verzióból, szerintem érdemes telefonon érdeklődni.

(#175645) tboldi válasza Speedy7 (#175644) üzenetére


tboldi
nagyúr

A webshopból elvileg én rendeltem meg most az utolsó 256-os space gray-t. Az üzleteket nem tudom.
------------------------------
Igaz, hogy azt mondtam korábban, hogy várok tavaszig, hátha olcsóbb lesz, de győzött az a fránya vezérhangya, ami elindult bennem a mai nap folyamán. :D
Legalább a 7-et most még többért el fogom tudni adni, mert csak márciusig van rajta gari (Styleboltos vásárlás).

[ Szerkesztve ]

(#175646) tboldi


tboldi
nagyúr

8 Plus (és 5S) black friday akcióban a Media Markt-nál.

Még jó, hogy a X nem akciós. :D

[ Szerkesztve ]

(#175647) agabe válasza tboldi (#175646) üzenetére


agabe
addikt

5S nem eri meg, 8plus meg csak ezustbol akcios, de azert az egesz jo aron van (hivatalos forgalmazok kozott)
X persze, hogy nincs akcioban, es 8plus is csak azert mert nem viszik (ezek szerint az ezustot kb egyaltalan nem). Aktualis friss telokat nem szoktak sosem akciozni 8plus az eslo kivetel.

[ Szerkesztve ]

(#175648) Timyyy válasza atees (#175636) üzenetére


Timyyy
őstag

Ha jársz Veszprémben, akkor a plázával majdnem szemben van az apple szervíz (budapesti út asszem a neve?), ott kicserélik 10 perc alatt.

(#175649) lugosi válasza -secret- (#175530) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mac-en a Fotók progi lejátssza a live fotókat.

(#175650) -secret- válasza lugosi (#175649) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Apple-n belül gondoltam, hogy megy.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.