Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175351) vasi89 válasza nord_ (#175350) üzenetére


vasi89
addikt

van aki tiltja de fejből nem tudom melyik csomagokban.

(#175352) szabogabor10 válasza vasi89 (#175349) üzenetére


szabogabor10
veterán

VoIP már sehol nincs tiltva.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#175353) kchris78 válasza vasi89 (#175349) üzenetére


kchris78
veterán

A mobilnet osztás tiltást már kiütötték. Érezték hogy ez nem jó úgy, túllőttek a célon..

(#175354) vasi89 válasza szabogabor10 (#175352) üzenetére


vasi89
addikt

&kchris78: oké le vagyok maradva :D de a korlátlan csomag akkor is drága :DDD

(#175355) jeromosi válasza vasi89 (#175354) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Amikor még az i8 csak előrendelhető volt, akkor úgy volt alapból is hogy a korlátlan nettel és a korlátlan telefonálással.
Úgy azért kicsit megvolt az ára.
Meg szerintem ez az évente csere is elég húzós áron van.
Hogyha a következő telefon x áránál mozogna, az apple biztos elesne pár vásárlójától akik nem akarnak ennyit kiadni telefonért.

[ Szerkesztve ]

(#175356) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na ma voltam elsőnek X-szel munkába, üzemidő biztos nem lesz i+ szintű, de nem is rossz. Annyi változás volt i7 használat után, hogy ma nem reggel vettem le a töltőről mint szoktamaz hanem tegnap este, és kb 40 perccel többet beszéltem ma mint szoktam. Így 17 óra 10 perc készenlét, és 5 óra használat lett, és jelenleg 50%-on vagyok. i7 kb így 20%on lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#175357) balhmm


balhmm
tag

Sziasztok!

Egyeztettem pár dologról az apple szervizzel meg pár infó, akit esetleg érinthet:

szóval, ha hivatalos helyen veszed az iphone-t és erről számlád is van, akkor teljes készülékcsere esetén újraindul az 1 év garanciád!! Tehát, ha Amerikában vagy Kanadában vagy bárhol is veszed ez így fog történni!
Minden más esetben bár cserélik a terméket (ha nem javítható), de nem indul újra a garancia!

Ami még fontos, ha valaki személyesen menne külföldre telefont venni (pl Amerikába), akkor tudjatok róla, hogy a kifizetett adót a reptéren vissza lehet kérni.. Természetesen csak magáncélra történő vásárlás esetén! Legutóbb a fejenként 3 készülékbe még nem kötöttek bele:)

(#175358) Tibee86 válasza balhmm (#175357) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem lenne rossz ha valóban így lenne, de sajnos nincs. Gondolom ezek az "infók" szóban hangoztak el.

[ Szerkesztve ]

(#175359) B-L-A-C-K válasza balhmm (#175357) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha itthon veszed hivatalos helyen, és magánszemélyre csak akkor indul újra, más esetben nem. Mondtak itt már minden szép és jót, de ez így van ahogy leírtam.

(#175360) Parson válasza B-L-A-C-K (#175359) üzenetére


Parson
addikt

Elméletben. Gyakorlatban meg az, amit tapasztalsz, mert vhogy mindenhol más-más ember dolgozik, más más infoval, ami nagyon ritkán találkozik 100%-ban a másikkal. :DDD

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#175361) agabe válasza balhmm (#175357) üzenetére


agabe
addikt

Borzalmas ugyfelszolgalatos felreinformalasok vannak.
Az van amit B-L-A-C-K is irt legalabbis itthon tuti.

Afa visszaigenyles:
Faxa dolog de akkor itthoni afat tuti kell fizetned.

(#175362) balhmm válasza Tibee86 (#175358) üzenetére


balhmm
tag

Ez annyira biztos, hogy ma kaptam meg a cserét a hibás i8 helyett és újra is indult a garancia, de elkérték az eredeti számlámat! Amúgy Kanadában vettem. És olyan gond volt vele, hogy engem nagyon sokszor rosszul hallott a másik fél.

[ Szerkesztve ]

(#175363) B-L-A-C-K válasza balhmm (#175362) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hol szervizelted?

(#175364) FIREBLADE78 válasza Redplee (#175197) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Az lesz a gond,hogy 2016-os gyártás az x5,hiába hoztuk ki most februárban,az még a régi ;] :O Ja,wifi nem volt bekapcsolva,de nálam nincs carplay telepítve connectdrive-ban.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#175365) balhmm válasza B-L-A-C-K (#175363) üzenetére


balhmm
tag

iSTYLE | Andrássy 36. neten kellett időpontot foglalni.

(#175366) Tibee86 válasza agabe (#175361) üzenetére


Tibee86
veterán

Én azon a mai napig kacagok, mikor valaki még videóra is vette és belinkelte "bizonyítékként", ahogy bemegy az egyik apr-be és megkérdezi az eladót, hogy "ugye, hogy nem indul újra a jótállás cserénél". :D

(#175367) balhmm válasza agabe (#175361) üzenetére


balhmm
tag

Nem kell itthon afat fizetni...

(#175368) jeromosi válasza B-L-A-C-K (#175356) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Sziasztok
Az egészen ok az az üzemidő.
I8-on azért sajnos kevesebb sajnos.

(#175369) FIREBLADE78 válasza B-L-A-C-K (#175311) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Melyiket vetted? high def vagy anti blue?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#175370) B-L-A-C-K válasza balhmm (#175365) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ott adom le mindig én is, szóval ez vagy megvàltozott, vagy bevoltak b@szva.

(#175371) balhmm válasza agabe (#175361) üzenetére


balhmm
tag

http://www.viennaairport.com/hu/utas/repueloter/fa-visszaterites Itt latsz eg leirast, hogy pl az amerikai hogy keri vissza az eu-s vasarlasbol az afat. Na mi pont így csinaljuk amerikaban...

(#175372) balhmm válasza B-L-A-C-K (#175370) üzenetére


balhmm
tag

De vitted a rendes eredeti apple szamlat magaddal? Es nem indult ujra?

(#175373) B-L-A-C-K válasza FIREBLADE78 (#175369) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

High Definition

balhmm: Persze volt olyan is, és mivel nem itthon lett véve hivatalos helyen így a szokásos nem újraindulás volt rá.

(#175374) balhmm válasza B-L-A-C-K (#175373) üzenetére


balhmm
tag

Ez fura, direkt ezert is kerdeztem ra, hogy mi donti el, hogy nekem most ujraindult, még pl egyik ismerosom (talan mall.hu-s) iphoneja esetén nel indult ujra.. es ennyi volt a valasz, hogy ha van eredeti apple szamla, akkor ujra fog indulni (alkatresz csere eseten pedig 3 honap vagy marad az eredeti gar). Ha nem hivatalos helyen vetted, akkor pedig nem indul ujra.

(#175375) gyuromoj válasza balhmm (#175362) üzenetére


gyuromoj
veterán

Esetleg tudsz még X-et hozni? :B :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#175376) syIex


syIex
veterán

X-re az iStyle-ban található tokok közül melyik a legajánlottabb? Az eredeti Apple-t mondjátok, hogy nem a legtartósabb darab, de a többi milyen? :U Pl.: ez vagy ez.:R

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#175377) agabe válasza syIex (#175376) üzenetére


agabe
addikt

Hat en ezek helyett inkabb spigent vennek ha jobb vedelem a cel, ha csak aprob esesek karcolasok ellen akkor nillkin is jo.
Gyari tokol sem hibatlanok es mar irtak, hogy nem sokaig marad szep a legtobb, de jol vedenek.

(#175374) balhmm:
Fura, hogy arra sem tertek ki ceges vasarlas eseten nem indul ujra hiaba van hozza szamla.

[ Szerkesztve ]

(#175378) syIex válasza agabe (#175377) üzenetére


syIex
veterán

Azokat lehet valahol készletről venni? Vagy csak rendelni? :U Azért néztem ezeket, mert nem találok más készleten lévő normális tokot..

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#175379) agabe válasza syIex (#175378) üzenetére


agabe
addikt

Stylebolt-ban volt mult heten.
[link]

Itt az osszes: [link]

[ Szerkesztve ]

(#175380) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Tegnap én is a kezembe vettem az X-et a Vodánál. Szép telefon, nagyon tetszetős, sokkal jobb kézbe venni, mint a Plus modelleket. Ettől függetlenül én nem adnék ki ennyit érte, amire én használnám, arra tökéletes az SE is.

Sic Parvis Magna

(#175381) Szellem. válasza B-L-A-C-K (#175356) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ez ne rossz akkor.
Gondolom ha nem használod a FaceID-t azaz nem aktívak a kamerák, akkor gondolom még jobb lehet az üzemidő.

(#175382) syIex


syIex
veterán

Ilyesmi oldalra / áruházra gondoltam. Köszönöm szépen! :R Viszont nekem az összes tok X-re nem jön be, csak egy üres hátter amit lehet görgetni. Hiába nyitom Safarival vagy Chrome-al.. Nálam van a gond? :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#175383) B-L-A-C-K válasza Szellem. (#175381) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Face ID pont azért van hogy használd...:)

(#175384) Bossi


Bossi
őstag

Na nekem pozitív véleményem van a Face ID-ról kocsiba sötétbe sapka rajta, X a tartóban és simán felold...

(#175385) B-L-A-C-K válasza Bossi (#175384) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ahol meg nem old fel, jelkód beír, megtanulja, és utàna egyből be is veszi. ;)

(#175386) syIex


syIex
veterán

Na végig néztem nagyjából a tokok a linketl oldalon és így még jobban döntés képtelen vagyok! :DDD Olyan tokot szeretnék ami nem túl vastag, viszont alul és felül is véd leejtéskor. Szerintetek melyik lenne az? :U :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#175387) talamasca válasza B-L-A-C-K (#175383) üzenetére


talamasca
senior tag

Akartam már kérdezni (lehet, hogy már írtad valahová), hogy kérted már a Vodánál a függetlenítést? Megcsinálták szó nélkül?

“Black as midnight on a moonless night.”

(#175388) B-L-A-C-K válasza talamasca (#175387) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ma igényeltem, egyből intézték, max 2 hét.

(#175389) talamasca válasza B-L-A-C-K (#175388) üzenetére


talamasca
senior tag

2 hét?
Pfff. Mindegy végül is idő kérdése. ;)
Ismerősnek akkor mondom majd, mint alternatíva. Ráadásul jó az ár is.
Még mindig ennyiért adják?

“Black as midnight on a moonless night.”

(#175390) leslieke válasza leslieke (#175344) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na meg is van, 330 és 370 lenne 21 havi részletre, 0 Ft kezdővel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#175391) B-L-A-C-K válasza talamasca (#175389) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Max 2 hét, ez lehet pár nap is.

Viszont már nem éri meg onnan venni, felvitték az árát, feltöltőkártyával 376500Ft.

(#175392) vasi89 válasza syIex (#175386) üzenetére


vasi89
addikt

Ez. i7et ejtettem már le benne, illetve alul és felül is véd. Nagyjából az általad linkelt 7e ft-os ennyit ér.

(#175393) syIex válasza vasi89 (#175392) üzenetére


syIex
veterán

Köszönöm! :R Ez valóban olyannak tűnik, mint amilyet szeretnék! :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#175394) rol33


rol33
aktív tag

üdv,
elnézést ha nem olvastam vissza, nem tudom volt e már szó róla.
de muszáj megkérdeznem, mert már rohadtul idegesít az egész és neten keresgélve sem találtam érdemi infót.
szal,
i7, appstore jelzi vannak frissítések, ok frissítsen, igen ám de miután elkezdi nem megy végig a folyamat, ráadásul a telefont sem tudom utána kb. semmire használni, még hívást sem tudok fogadni, tehát újra kell indítanom a rendszert, de a tököm tele van már vele, és biztosan nem telefon hiba lehet mert van egy SE is és annál is tapasztaltam már többször is a fenti hibát. egyébként az egész sztem a trágya ios11 telepítése óta jelentkezett... :W

®

(#175395) syIex válasza rol33 (#175394) üzenetére


syIex
veterán

Kérdésben a válasz sajna. Valószínűleg egy bug amit a rendszer okoz. :K Megoldás nem tudom van-e rá, de talán majd a következő patch.... :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#175396) tboldi


tboldi
nagyúr

(#175397) agabe válasza syIex (#175393) üzenetére


agabe
addikt

Nillkin-re mondtam, hogy kisebb leesesek es karcok ellen ved ugyan, de sokkal kevesbe mint a “boszmebb” tokok mint pl. spigen ultra hybrid.
Nem ketseges jobban nez ki a telo nillkinben, de meg jobban nez ki tok nelkul.
Leeseskor Nillkinben kevesbe eselyes, hogy serul mint tok nelkul, de vastagabb spigenben (persze van mas gyarto is) valoszinug nem serul. Nagy a kulonbseg.
Ha van biztositas telon szerintem akkor mehet nillkin vagy akar tok nelkul, ha nincs akkor valami vastagabbat kell keresni, mert nem az a baj ha megkarcolodik a keret (az inkabb bosszusag) hanem ha bereped a kijelzo netan a hatlap. 100-200ezer forint egybol ha azt akarod, hogy a gari megmaradjon a tobbi reszre is,

[ Szerkesztve ]

(#175398) syIex válasza agabe (#175397) üzenetére


syIex
veterán

Pontosan ezen gondolkozom én is... Mindennek ára van sajna... És ahogy írtad vagy ez vagy az. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#175399) Boonen007


Boonen007
őstag

Csak egy kérdés, nem volt amúgy szó/hírek még, hogy lesz IOS11-ben sötét menü téma? :)

(#175400) India válasza syIex (#175398) üzenetére


India
aktív tag

Ajánlom Spigen Liquid Air Black :R uvegfoliaval mizu?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.