Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174651) elekreg válasza aujjobba (#174645) üzenetére


elekreg
tag

Nem dugdosom a kábelt a padba, állandóan benn van, a telefont csak ráteszem a padra és bármikor simán felemelem, még csak a pontos mozdulatokra sem kell figyelni, mint például a dokkoló esetén (ha már említették), amellett szabad a telefonon a csatlakozó, ha épp másra kellene, ellenben a kábeles és dokkolós töltéssel.
Nem nélkülözhetetlen, de hasznos és kényelmes dolog.

(#174652) tboldi válasza aujjobba (#174645) üzenetére


tboldi
nagyúr

Egyszer bedugnám a konnektorba és kész. Aztán ha leülök a gép elé, akkor csak ráraknám a telefont (ahogy most is teszem, simán csak az asztalra, töltés nélkül), majd amikor végeztem, akkor elveszem. Semmivel nem lenne másabb a mostani rutinnál, csak közben tölteném is.

Per pillanat a 7-essel ezt nem tudom megtenni, de ha az egyéb projektjeim mellett marad fölös cash, akkor váltani fogok 8 Plus-ra vagy X-re.

[ Szerkesztve ]

(#174653) buci30


buci30
addikt

🍎X Én Kikapcsoltam a TrueTone lehetőséget.
Nekem szebnek tűnik így a kijelző.
Vélemény? Más mit gondol, használjátok?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#174654) Redplee válasza alienpapa (#174649) üzenetére


Redplee
senior tag

Nem. Én felhívtam a 1435 öt, 3as gombot nyomtam majd 4est, ott megadtam az adatokat, emberrel nem is beszéltem. Következő napon jött az SMS a kóddal.

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#174655) B-L-A-C-K válasza buci30 (#174653) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Üzemidőben mit produkál?

(#174656) hemaka válasza buci30 (#174653) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem hasznalom, idegesit a szine.

(#174657) kchris78 válasza hemaka (#174656) üzenetére


kchris78
veterán

Sárga? :)

(#174658) Thewent12 válasza B-L-A-C-K (#174655) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Ma kicsit tobbet nyomkodtam a megszokottnal, a sima 7-nel jobb, a plusnal kicsivel rosszabb.
Fotozgattam, videoztam, face, safari foleg.
Hasznalat: 4h 40
Keszenlet: 16h 47
Es 50%

(#174659) hemaka válasza kchris78 (#174657) üzenetére


hemaka
nagyúr

Igen, ejszaka meg okes, mert nem bantja annyira a szemet, de nappal tok felesleges. Amugy is szeretem, ha szinhelyesek a dolgok... :D

[ Szerkesztve ]

(#174660) buci30 válasza B-L-A-C-K (#174655) üzenetére


buci30
addikt

Nálam ez lett tegnap. Pár fénykép, egy rövid videó. Facebook, messenger... Pár telefonhívás és Safari.
Nem tudom mennyit segít mert mindenki máshogy és másra használja ugye, de i7 után a saját véleményem, hogy jobb az aksi idő!

Alacsony toltotsegi módban ha bevan kapcsolva még jobb ma úgy próbáltam.
Ez a tegnapi:

hemaka: Szerintem is fura sárgás színt dob össze nekem is azért nem tetszik.
Éjszakára meg tökéletes a NightShift.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#174661) B-L-A-C-K válasza Thewent12 (#174658) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem is rossz.

buci30: Nekem ha i7 és + között lesz már azt mondom jó az is.

[ Szerkesztve ]

(#174662) leslieke válasza buci30 (#174660) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez nem is rossz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#174663) sirszevenap válasza B-L-A-C-K (#174635) üzenetére


sirszevenap
addikt

Én is berendeltem a Vodánál (rájöttem, hogy van flottás árlista is, aztán 289-ért veszem meg. Nem mindegy. :)), azt mondták, hogy december eleje lesz ebből szerintük. Te mit tudsz?

Bankkártyával? Hát persze!

(#174664) Gsx-rr válasza buci30 (#174653) üzenetére


Gsx-rr
veterán

En is, de kicsit az zavar ha mozgatom a telefont egy minimalisan is akkor mar valtozik a kijezo szine.

Black: Lehet kicsit jobb mint az I7 nalam sokkal nem. Delutan 3 kor mar 40 szazalek alatt voltam igy toltore raktam.

(#174665) B-L-A-C-K válasza sirszevenap (#174663) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Meg is vetted ki is fizetted, vagy csak előrendelted? Mert én neten megvettem, ki is fizettem, azt írta van raktáron és 1-5 nap mire megkapom...De persze lehet nekem is majd várni kell rá csillió időt...

(#174666) sirszevenap válasza B-L-A-C-K (#174665) üzenetére


sirszevenap
addikt

Mivel flottás vagyok, csak üzletbe tudok rendelni. Az oldalukon nem. Ki akartam fizetni, nem engedték. Meg kell várnom míg megérkezik.

Kitudja, lehet rosszul tudják és nekem is jön hamarabb és csak rámondtak valamit. Meglátjuk.

Bankkártyával? Hát persze!

(#174667) B-L-A-C-K válasza sirszevenap (#174666) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja igen, üzletbe más, ott nekem WestEnd-ben azt mondták tegnap héten érkezik, ma voltam bent már mondták jövőhét lesz belőle vagy utána, de lehet nem sokat raknak ki, azokat meg már oda adják majd azoknak akik előrendelésben elrakatták az üzletben. Neten viszont még mindig van raktáron, és 1-3 napot írnak most szállításra, de gondolom ha sokan rájönnek hamar elfogy onnan is...

Amúgy nem is értem a Vodát hogy adja listaáron 350-ért (+3 ezer a kártya + feltöltés rá), pedig ilyenkor mindig hivatalos viszonteladói árra lövik be, azaz 380.

Na meg azt se értem neked flottába hogy van 300 alatt, itt ha legnagyobb előfizetésre is veszem oké hogy alig kell érte fizetni, de a készülékrészlet benne lesz, és mire teljesen kifizeted az összes előfizetési konstrukcióval 350-ba jön ki a 64-es. Neked nem tartozik hozzá telefon részlet?

Most nézem lehet követni a rendelést, feldolgozás alatt átugrott "csomagolás alatt"...Jupi... ;]

[ Szerkesztve ]

(#174668) Cathfaern válasza BomiBoogie (#174636) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem érdekük. Így ha van egy játék ami tetszik, de most nem biztos meg akarod venni, azt elrakod. Aztán esélyesen később már nem veszed meg, mert van nála újabb játék, vagy akkor veszed meg amikor akciós lesz. Így viszont mivel félsz attól hogy elfelejted vagy nem fogod megtalálni, inkább megveszed, úgyse olyan drága.

(#174669) labeda válasza ZoleeHU (#174638) üzenetére


labeda
aktív tag

Most online 10 ezer kedvezménnyel DE CSAK EZÜST színben rendelhető! Pech, hogy a feketéhez (asztro szürke) ragaszkodom!

(#174670) agabe válasza B-L-A-C-K (#174641) üzenetére


agabe
addikt

Ha román lesz küldd vissza ;]

(#174653) buci30:
Nekem be van kapcsolva és eddig tetszik. Kikapcsolva érzem hidegnek, de gondolom most hozzászokott a szemem.
Nincs közelemben hideg fény nem látom azzal milyen lenne pontosabban az lenne talán érdekes mennyire és milyen gyorsan változik.

[ Szerkesztve ]

(#174671) 30z.Samu válasza agabe (#174670) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vagy adja el itt "Tévedésből vásárolt" címszóval. ;]

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#174672) sirszevenap válasza B-L-A-C-K (#174667) üzenetére


sirszevenap
addikt

Tessék, csekkold le > Link

Bankkártyával? Hát persze!

(#174673) B-L-A-C-K válasza sirszevenap (#174672) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

339 990, vagy részlet, hol van itt 289-ért?

(#174674) #76385920 válasza B-L-A-C-K (#174673) üzenetére


#76385920
törölt tag

Utolsó oldalon... :)

(#174675) B-L-A-C-K válasza #76385920 (#174674) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Valóban, ott néztem, csak az első oszlopot, így ez tényleg elég kafa.

(#174676) Thewent12 válasza B-L-A-C-K (#174667) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Vegen csak ugy jarsz vele, mint en a MM-ossal :) holnap mar nalad lesz :D

(#174677) Bossi


Bossi
őstag

Sziasztok,

ez a töltő jó lehet az X gyors-töltéséhez?

(#174678) labeda válasza puru (#174538) üzenetére


labeda
aktív tag

Te magad tetted fel? Én is rendeltem, telefonnak még híre sincs, de egyszer csak lesz a Telenornál is asztro szürke. Előrendeltem 10-14 napja, de e-mail-en kívül még nem kerestek, és csak ezüst van náluk.

(#174679) sirszevenap válasza B-L-A-C-K (#174675) üzenetére


sirszevenap
addikt

Bizony!

Egyébként kiderítettem, a tiéd tényleg hamar meg fog érkezni. Telefonon szerettem volna ma rendelni, viszont valami teknikai' okok vannak és nem tudok a jelenlegi előfizetésemhez most per pill. Csak boltba. Pedig már mondta, hogy van készleten , minden le volt zsírozva! :D Összejön ez egyszer.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#174680) ZoleeHU válasza labeda (#174669) üzenetére


ZoleeHU
tag

Hát igen, nekem valamiért megtetszett az ezüst szín, így abban rendeltem, amikor még rendeltem pár órával ezelőtt akkor volt még asztroszürke ;]

(#174681) B-L-A-C-K válasza Thewent12 (#174676) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

dupla

[ Szerkesztve ]

(#174682) B-L-A-C-K válasza Thewent12 (#174676) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#174683) koxkids


koxkids
őstag

Kint a 11.1.1

(#174684) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Elérhető a 11.1.1.

9 mp-cel megelőztek. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#174685) Sev!er


Sev!er
aktív tag

Tudnátok X-hez ajánlani valami minőségi átlátszó tokot, ami lehetőleg vékony, mivel csak a karcok ellen kellene, valamint egy jó kijelzővédő fóliát? Megrendelném (valamilyen magyar webshoptól) mielőtt megérkezik a telefon.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#174686) tboldi válasza Bossi (#174677) üzenetére


tboldi
nagyúr

:N

iPad vagy MacBook (12" vagy 13" Pro) töltő kell neked, meg egy hozzávaló USB (C)-Lightning kábel.

[ Szerkesztve ]

(#174687) Thewent12


Thewent12
aktív tag

Westendben már lehet kapni X-re azt a full keretes üvegfóliát? Vagy esetleg valami hasonlót tudtok ahol fel is rakják és mondjuk Árkád, esetleg Aréna környékén van?

(#174688) Gsx-rr válasza Sev!er (#174685) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mar van mindegyik telefonosnal szilikon tok!
En is vettem mig probalgattam a telefont,de levettem,mert borzalmas volt egy ilyen szep telefonon!
Minden volt csak nem minosegi latszatra!

(#174689) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Hogy tudok képet küldeni egy X ről egy droidosra? Ma sikerült megnézni a X et de sehogy se tudtam a teszt fotót átküldeni. Bejelentkezni nem akartam rajta..., b-t nem dobta fel. Mondom ez vicc. Persze eddig csak ipad air volt a kezemben, ott meg csak a böngésző megy.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#174690) Peetey91 válasza 7Heads Drago (#174689) üzenetére


Peetey91
senior tag

Tárhelyre kéne feltölteni, vagy e-mail. Hogy egy publikus telefonon hogy oldod meg, arra nincs ötletem. (Ha nem akarsz róla bejelentkezni semmi fiókodba)

[ Szerkesztve ]

(#174691) Gsx-rr válasza tboldi (#174686) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Azért ezt ennyire egyértelműen ne jelentsd ki! Ez is az Apple lehúzása és van alternatíva tizedáron!
[link]

(#174692) tboldi válasza 7Heads Drago (#174689) üzenetére


tboldi
nagyúr

Send Anywhere, valamilyen felhőtárhely, vagy email.

(#174691) Gsx-rr: Én ezt nem ismerem, de hát ezért van a fórum, nem? :)

[ Szerkesztve ]

(#174693) 7Heads Drago válasza Peetey91 (#174690) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha a böngészőben nyitok egy privát ablakot és bejelentkezek vele ph-ra, akkor ott engedi majd beilleszteni?
Köszike...

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#174694) tboldi válasza 7Heads Drago (#174693) üzenetére


tboldi
nagyúr

Elvileg igen.

(#174695) Sev!er válasza Gsx-rr (#174688) üzenetére


Sev!er
aktív tag

Épp ezért keresek olyat ami nem gagyi :))

(#174696) Gsx-rr válasza tboldi (#174692) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem rosszbol mondtam! :)

(#174697) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Sziasztok!
Még nyáron kíváncsiságból felraktam a SE-mre az IOS 11 bétáját és azt hittem, hogy amint kijön a hivatalos verzió, akkor vissza is fog állni bétáról. De nem így történt, még mindig a béta verzió van a telefonomon és most már vissza szeretném állítani.
Nagyjából tudom hogyan kell (gyári beállítások vissza, aztán biztonsági mentésből az adataim), csak az lenne a kérdésem, hogy pontosan milyen biztonsági mentés kell? A bétát még nyár közepén raktam fel, ezért nem szeretném az akkori biztonsági mentést használni, mert akkor egy csomó minden nem lenne rajta. Ha most csinálok egy mentést miközben a béta van rajta, akkor is működni fog minden?

(#174698) daara válasza Gsx-rr (#174696) üzenetére


daara
aktív tag

Rendeltem egy BlitzWolf kábelt barátnőmhöz hogy ne vmi ocska kábelell töltsem a telót,az adapternek jo egy huewei,akár sony? Nem szeretném rontani az akkumlátorom élettartamát..mit javasoltok?

(#174699) Gsx-rr válasza daara (#174698) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Toltonek is tokeletes a Blitzwolf vagy akar a Nillkin,Tronsmart,Aukey is!

(#174700) daara válasza Gsx-rr (#174699) üzenetére


daara
aktív tag

Akkor inkább rendeljek hozzá a listábol felsoroltakbol? :) A sony ,huewey azok itthon vannak elfekvőben!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.