Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174851) Thewent12 válasza B-L-A-C-K (#174847) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Én 210-et fizetek egy szintén makulátlan 7 plusra. Lehet eltudnám kicsivel drágábban is adni, csak nem akartam vele szórakozni..

(#174852) puru válasza VirsLee (#174848) üzenetére


puru
senior tag

Hidd el, nem véletlen vettem meg 18-ért a gyári bőrtokot. De valahogy nem érzem, így eladom.
Vennék 20-ért is tokot, ezért is kérdeztem ki-mit vet eddig.
Nem az ára miatt keresgetek, mond Te mi ajánlanál :)

(#174853) puru válasza tboldi (#174832) üzenetére


puru
senior tag

Szia! Ezt ezen az oldalon vetted? nem aprózzák egy a postaköltséget :)

(#174854) vasi89 válasza puru (#174852) üzenetére


vasi89
addikt

Nillkin. A sima nature silicon toktól szerintem new igazán van jobb. Főleg ebbed az árban.

(#174855) hemaka válasza VirsLee (#174848) üzenetére


hemaka
nagyúr

A regi 6S-en 300 forintos szilikon volt... teljesen okes volt ra.

[ Szerkesztve ]

(#174858) VirsLee válasza puru (#174852) üzenetére


VirsLee
őstag

Nem használok tokot az SE-n, úgyhogy ajánlani nem tudok. Egyszerűen fura volt, hogy ennyire low budget cuccokat linkeltél be :) Előtte Honor 8 volt, arra vettem egy 2-3e forintos szilikon tokot, mert egy korcsolyapálya volt a felülete. 3 hónap alatt lekoptatta a festéket két sarkáról.

(#174859) Sev!er


Sev!er
aktív tag

Valaki nem tudja, hogy kb. mennyi idő alatt érkezne meg a rendelésem a nillkin.org-tól ha ma rendelném?

Vagy esetleg más forrásból egy 3D CP+ MAX üveg X-re.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#174860) Hardver Arc válasza hemaka (#174737) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

jah telefonálni szoktam meg néha netezni..
Kinőttem a jàtékokból..

De te kurva okos vagy de biztos CIA vagy és lenyomoztad mire használom a telomat ..🙌🤔
(Megmondo emberke) 👏🙈

[ Szerkesztve ]

(#174861) tboldi válasza puru (#174853) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem, a Telekom oldaláról rendeltem. Nem tudom, hogy X-re való kapható-e már náluk.

Sev!er: A karácsony előtti hajrában nem hinném, hogy túl hamar megjönne. :N

[ Szerkesztve ]

(#174862) kchris78 válasza Thewent12 (#174851) üzenetére


kchris78
veterán

En meg birom es kitartok :D . Szinten 7plusom van, mostmar fogat csikorgatva de meglenne a kulonbseg... De ugy vagyok hogy naggggyon nem akarozik egy ilyen (amoled nem tunik annyira idotallonak) telefonra ENNYI penzt kiadni... es ahogy latom hiaba a hiany meg minden az arak mar megindultak lefele a hardverapron IS es a megbizhatonak szamito gsm boltoknal IS (pedig meg csak egy hete kapni az Xet, mar ahol). Valoszinu, a 7+ joval lassabban fog mar tovabb amortizalodni mint az X :) .

HA-n latni egy ket elado X-et, mar bement 370-re az egyik.. Akinek van penze megveszi ujonnan, a hasznaltaktol szerintem szep bukoval lehet majd megvalni... es biztos lesz akiknek nem jon majd be.

(#174863) Thewent12 válasza kchris78 (#174862) üzenetére


Thewent12
aktív tag

En is nehezen adtam ki 380-at ra. Nem azert mert nem tehetnem meg, csak ez mar tullo a jozan esz hataran egy telefonert szamomra. Viszont igy, hogy eladtam a 7 plust, igy mar “csak” 210. Ez is sok penz egy ujabb valtasra, de annak tudataban, hogy ezt a telefont legalabb egy evre vettem, mar kicsit normalisabb a helyzet. 2 napja van meg, de mar megszerettem a X-et. Ugy vagyok vele, hogy megeshet, hogy tobb, mint egy evig lesz nalam, igy megerte a hivatalos forras. Alapesetben en is inkabb veszek GSM boltbol, de a hosszutav miatt, most igy nem bantam meg a dontesem :)

[ Szerkesztve ]

(#174864) kchris78 válasza Thewent12 (#174863) üzenetére


kchris78
veterán

Igen itt a lenyeg. Ez az osszeg telefonert tul mutat a jozan esz hataran. Foleg annak aki meg sem teheti, illetve nincsen a telefonokra rakattanva... (igaz en is jobban ereznem magam ha bent lennenek a kintlevosegeim amivel pont ilyenek mennenek kb zsebbol..)

(#174865) nederlanden válasza kchris78 (#174864) üzenetére


nederlanden
senior tag

Nem mindenkinek ugyanaz a “megteheti”!En pl ugy gondolom,h mondjuk 2-3-4mill. keszpenzel redlekezok inkabb a nem tethetik meg kategoriaba tartoznak.Ahhoz,h vki kozel fel mill.-ert hasznalhasson nap mint nap egy mobilt,velemenyem szerint min.tizen mill.+sajat haz/autoval kell rendelkezzen.,masok meg megveszik az utolso milliojukbol is az ikszet.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#174866) hemaka válasza Hardver Arc (#174860) üzenetére


hemaka
nagyúr

NSA lesz az a CIA. LoL

(#174867) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na kész a kis a teszt videóm iPhone X-szel.

(#174868) nederlanden válasza B-L-A-C-K (#174867) üzenetére


nederlanden
senior tag

Ahha,akkor te tele vagy😁😄

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#174869) B-L-A-C-K válasza nederlanden (#174868) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mivel? Mint pap g...-vel? ;]

(#174870) nederlanden


nederlanden
senior tag

😆ok csak vicc volt...,nekem ez a nésszázzezer már nagyon gáz.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#174871) 30z.Samu válasza nederlanden (#174865) üzenetére


30z.Samu
félisten

Valaki képes felvenni hitelt is, hogy a legújabb telefonnal tudjon villogni, aztán rágja a küszöböt a törlesztő miatt. Na ez a gáz...

Sic Parvis Magna

(#174872) nederlanden válasza 30z.Samu (#174871) üzenetére


nederlanden
senior tag

Olyat csak tizeneveseknel tudok elkepzelni.
De,h egy felnott csalados embertol nem normalis 400ezerert telefont venni mondjuk havi 2-300ezres fizetesbol nulla tartalekkal,az tuti.

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#174873) B-L-A-C-K válasza nederlanden (#174870) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem is, de ezzel kapcsolatban már leírtam 5x a véleményem.

(#174874) nederlanden válasza B-L-A-C-K (#174873) üzenetére


nederlanden
senior tag

Meg annyit,h nem tudom az orszag mas reszein hogyan alakult ki ezzel kapcsolatban a "felfogas" az utobbi evekben,de ezen a reszen tulzas nelkul irto ciki mar egy 400e forintos iphone x-et vagy 300e forintos i8p-t elorantani mondjuk 35--40evesen,atlagos v az alatti eletszinvonal mellett.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#174875) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Na megvan az iksz. Lehet kérdezni. Válasz nem garantàlt :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#174876) K1nG HuNp válasza FIREBLADE78 (#174875) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Mennyiért adod a 6st?

;]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#174877) marlboromen


marlboromen
aktív tag

No 8 ev droidozas utan megvan az i8... Azert nem rossz kis kis szerkezet ez.

(#174878) vasi89 válasza B-L-A-C-K (#174867) üzenetére


vasi89
addikt

Korrekt teszt. Mondjuk az antutu értéke régen hiteltelen számomra de igazából ami különbség van az szerintem nem érezhető különösebben egyenlőre. Aztán majd jövőre az ios12 ami 3gbra lesz optimalizálva :DDD igazából az oled kijelző sem győzött meg túlságosan de ha galaxy s8 árban lenne lehet h én is valtanék de így szerintem 1-2 évre áttérek androidra aztán addig lemegy az X ára vagy kijön egy olcsóbb verzió ugyan ekkora kijelzővel.

(#174879) kchris78 válasza nederlanden (#174865) üzenetére


kchris78
veterán

Ez szerintem nem ennyire ilyen egyertelmu legalabbis nem igy. Ez akkor stimmel inkabb szerintem ha az X-et abszolut csak egy telefonnak hasznalja az ember mindenfele kulonosebb figyelem nelkul -mi ebbe nem tartozunk bele. En az autos temanak nem szentelek abszolut figyelmet mert nem hasznalom naponta csak videki utazasra.. Igy nem is vettem draga autot. Az en maganvelemenyem az hogy sokan fikazhatnak arra aki X-et vesz, kozben akar tobb mint egy uj X arat is elamortizalodja konnyen az autoja... Kinek mi fontos. A lenyeg szerintem ha kiosztjuk a havi koltseget ezeknek a dolgoknak akkor pariban legyen a bevetellel (az egyeb kiadasokkal es hosszu tavu tervekkel egyutt). Az utolso millioval egyetertek.

(#174880) Cold5 válasza B-L-A-C-K (#174746) üzenetére


Cold5
senior tag

Én műszaki cikket használtat sosem veszek.
Az ilyen dolgokat szeretem hivatalos helyről venni... 360e az i8 Plus (256-osvan).

[ Szerkesztve ]

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#174881) B-L-A-C-K válasza nederlanden (#174874) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én szemszögemből leírom...

Közel 400 ezret megér? Persze hogy nem, a patika állapotú i7-emre több mint 200 ezret fizetek rá, ami elég vicces. Viszont már 3 éve ugyan úgy néz ki az iPhone, kellett már az újdonság, ezért rászántam most ezt a pénzt. Van aki új kocsit vesz és pár év alatt milliókat bukik rajta, van aki elbulizza, elissza az árát elég hamar, és még sorolhatnám, én amiket felsoroltam egyiket se űzöm...Rengeteg iPhone-om volt már, 95% használtan vettem őket jó áron, így nagyját nyereséggel adtam el, vagy minimális bukóval, szóval nem az van hogy szórom a pénzt telefonokra, de itt most az árát lenyeltem, és ha bukok rajta 100 ezret nem érdekel. Viszont ha azt nézzük egy i8-nál is 1 év múlva hasonló lesz a bukó mint ennél (vagy itt kevesebb), csak a belefektetett pénz több, szóval az hogy lerakva, vagy ebbe áll engem túlzottan nem érdekel...

Szóval nekem nem azért kellett amit te hangsúlyozol hogy vagánykodjak vele, nyakba akasztóval hordjam meg az aláírásomba kiírjam hogy nekem ájfónxem van.

[ Szerkesztve ]

(#174882) bigdady válasza B-L-A-C-K (#174799) üzenetére


bigdady
nagyúr

[link]
:DDD Előre megmondtad ;)

[ Szerkesztve ]

(#174883) B-L-A-C-K válasza bigdady (#174882) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ebbe mi a vicces? Ugyan ezt írtam 3 hónapja is mint most ha belegondolsz...

(#174884) bigdady válasza B-L-A-C-K (#174883) üzenetére


bigdady
nagyúr

Pont ezt mondom hogy előre tudtad hogy hűlyeség, rémlett hogy írtad ;) Nincs mibe belekötni

[ Szerkesztve ]

(#174885) B-L-A-C-K válasza bigdady (#174884) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azt hittem fikázol... ;] Mondjuk ezt a hülye is tudja ennyi ráfizetést egy évekig tökéletesen használható i7-re kiadni hülyeség...De ha belegondolok tényleg még hülyeségebb dolgokra elköltik úgy hogy észre se veszik...Na mind1 nem akarom én megmagyarázni jó vétel volt ennyiért, mert úgyse tudom... ;]

[ Szerkesztve ]

(#174886) puru válasza B-L-A-C-K (#174885) üzenetére


puru
senior tag

Van aki napi 1,5-2 doboz cigit elszív. az minimum évi 500-600eFt
szóval ez tök hülyeség, hogy ki-mire költ, mindenkinek a saját értékrendje szerint kell ezt eldöntenie

(#174887) 30z.Samu válasza nederlanden (#174872) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pedig sajnos van a felnőttek között is, ismerek is egyet-kettőt. :( Sose tudtam őket megérteni, pár hónap alatt össze tudná gyűjteni rá a pénzt és nincs rajta teher. De nem, neki azonnal kell és megveszi hitelre, amit nyög X ideig és mire kifizette ott tart hogy már csak a töredékét éri annak, amit kidobott rá + ugye a kamat stb. :F

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#174888) B-L-A-C-K válasza 30z.Samu (#174887) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért sok helyen kamatmentes hitel van, és azért nem hülyeség, most egybe kiadni 400 ezret, vagy havi 10-15 ezresével amit úgymond sokan észre se vesznek nem mind1. Én se vagyok ennek a híve, de azért nem annyira hülyeség. Akkor van baj mikor Pistike 80 ezret keres, és kihozza részletre.

[ Szerkesztve ]

(#174889) kchris78 válasza B-L-A-C-K (#174881) üzenetére


kchris78
veterán

Igen mivel 350ert vetted nem 400+ -ert igy ez a nyereseg nagyon sokat fog szamitani eladaskor a veszteseg csokkenteseben. I8 on meg mar mostanaig hatalmas buko volt, aki pl megvett egy 300 korul egy plust az mar most nem tudja szerintem 230 folott eladni...

(#174890) kchris78 válasza B-L-A-C-K (#174867) üzenetére


kchris78
veterán

Majd az uzemidore lennek kivancsi “altalanosan” - illetve hogy ha odafigyel esetleg az ember pl az invertalassal akkor az mennyire novelheto meg..

(#174892) spawn21 válasza 30z.Samu (#174887) üzenetére


spawn21
veterán

Nem igazan tudom miért lenne hülyeség. Nem megterhelő kifizetni, de ha 0%thm-re kihozhatom akkor miért ne.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#174893) 30z.Samu válasza spawn21 (#174892) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mindenki belátása szerint cselekszik. :)

Sic Parvis Magna

(#174894) tepenzed


tepenzed
őstag

srácok a telefonom miért altatja a wifi módot? hiába hagyom esténként úgy, az értesítések csak akkor jönnek meg, ha meglesem a telót, gondolom addig valamiért inaktivitás miatt kikapcsolja a wifit este. Ezt hol lehet kikapcsolni? Szerintem 10.3-on nem volt ilyen

(#174895) kchris78 válasza B-L-A-C-K (#174888) üzenetére


kchris78
veterán

Vodanak hogy van a prepaides teloknal, hivatalosan hogy lehet fuggetleniteni?

(#174896) 30z.Samu válasza tepenzed (#174894) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azt hiszem ott is volt.

Sic Parvis Magna

(#174897) B-L-A-C-K válasza kchris78 (#174895) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha hűségre vetted le kell járnia, és utána be kell menni egy Vodához és kérvényezni, de ezt csak az tudja aki nevén volt a készülék. Ha viszont teljes áron lett véve feltöltőkártyásan, akkor ahogy aktiválódott a kártya, és 1x felett töltve utána egyből igényelheted a függetlenítését. A függetlenítés nem tudom hány nap, régen ~10 volt, apple felé jelzik, kapsz majd értesítést, iTunes-ra rá kell dugni a telefont, és független lesz, már nem emlékszem azon belül mit kell csinálni, de leírják.

[ Szerkesztve ]

(#174898) csab2


csab2
veterán

Megőrjít, hogy belépve a kamerába majdnem mindig live photo módban van. Nem győzöm kikapcsolgatni. A beállításokban hiába van bekapcsolva az a funkció, hogy őrizze meg a kamera beállításait. :W

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#174900) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Csináltam egy kis egyszerű fólia felrakást kezdőknek: link

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.