Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315870) Zsolt,72


Zsolt,72
Topikgazda

(rögzített hsz)

Kérünk benneteket, hogy a jövőben az iOS BETA-verzióval kapcsolatos érdemi kérdéseket inkább a Béta iOS-t használók topikja-ban beszéljétek meg.

Ide értendő a

- hogyan tudok csatlakozni a BETA-hoz?
- hogyan történik a telepítés?
- hogyan lehet visszatérni a stabil iOS verzióhoz?
- mi történik a mentésekkel, amik BETA alatt készültek?
- hogyan lehet visszajelzést küldeni?
- mely appok működnek megfelelően?
- mely appokkal van probléma?
- az akkuidő hogy alakul?
- mennyi a SoT (képernyőidő, Screen on Time)?

jellegű kérdéskör.

Ami maradhat itt, az iPhone-topikban, az pl ilyen kérdés: "mutassatok már egy screenshotot, hogyan néz ki a színezett ikon", vagy "vajon hogy néz ki az új híváslista".

Köszönjük!

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

Hozzászólások

(#114101) lhurgoyf válasza KOHO (#114099) üzenetére


lhurgoyf
tag

Na jó, de küllemre nincsenek apró különbségek? Pl az utángyártott töltő nagyon nem olyan, mint az eredeti, ránézésre sem.

(#114102) KOHO válasza lhurgoyf (#114101) üzenetére


KOHO
senior tag

Az utángyártott fülesek egy az egyben ugyanúgy néznek ki mint a gyári de még a kis tok is ugyanúgy néz ki, ötletem sincs, hogy hogyan tudnád megkülönböztetni!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#114103) N_Norbi


N_Norbi
csendes tag

Sziasztok,

Fejleszto csapatunk iOS felhasznalokat keres okostelefon appunk Nearones privat tesztjere.
Nearones egy lokacio alapu app, mely segit felfedezni uj arcokat erdeklodesi korod, karakteres es a napi rutinod alapjan.
Irjatok ram privatban, vagy jelentkezztek a weboldalon.
koszi :R

lilifoxapp.com - facebook.com/app.lilifox - instagram.com/lilifox_app

(#114104) rayoliviero válasza b4zsi- (#114087) üzenetére


rayoliviero
veterán

Jailbreakes tweak kell hozzá: No Voice Control

(#114105) alkatraz3000 válasza lhurgoyf (#114098) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

hát az illesztési hézagok nem szokta stimmelni, sorjás (ömlik a vér a füledből :D ) mozog benne a membrán rész, a távirányító nem jók, vagy nem tudnak minden funkciót. nem olyan fehér színű, mint egy igazi apple füles. jó ha van nálad egy referencia darab :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#114106) Szólista válasza Ragnar95 (#114097) üzenetére


Szólista
senior tag

Köszönöm a gyors választ.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#114107) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Nem értem ha készítek egy fotót és a helymeghatározás aktív akkor a fotóknál látom hol készült.
És ha mástól kapok egy képet ami ugyanúgy Iphone-al készült ott ezek az infók ,miért nem látszanak!?

(#114108) polonic válasza Gsx-rr (#114107) üzenetére


polonic
félisten

talán nála nem aktív a helmeghatározás?

(#114109) Gsx-rr válasza polonic (#114108) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Biztos hogy az, saját telefonok között is megnéztem. Nálad látszik ha megnézel egy fotót amit elmentettél?

(#114110) polonic válasza Gsx-rr (#114109) üzenetére


polonic
félisten

igen, nálam látszik

(#114111) r3dsnake válasza Ragnar95 (#114100) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én meg inkább sehonnan, mert azért az árért lehet venni Xiaomi Piston 3-at, ami mérföldekkel jobb az Earpods-tól (és többször annyiba kerülő fülesektől is).

(#114112) Gsx-rr válasza polonic (#114110) üzenetére


Gsx-rr
veterán

És azt min keresztül kapod meg? Imessage?
Mert arra gondoltam ,hogy viberen keresztül kapom és amiatt.

(#114113) Ragnar95 válasza r3dsnake (#114111) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én sem adnék ki érte annyit, amennyibe kerül külön, de most nem ez volt a kérdés :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#114114) oliwire válasza r3dsnake (#114111) üzenetére


oliwire
őstag

És aki nem szereti az in-ear füleseket, annak mit érdemes?

(#114115) Gsx-rr válasza Gsx-rr (#114112) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Közben kipróbáltam! Imessagen ha küldöm akkor látszik másik Iphone-on a hely ,hogy hol készült.
Viberen keresztül már nem. Azért érdekes.

(#114116) kchris78 válasza oliwire (#114114) üzenetére


kchris78
veterán

http://www.fejhallgatoplaza.hu nézd meg, menj el és próbálgasd őket.

(#114117) Ragnar95 válasza Gsx-rr (#114115) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Úgy tűnik, a Viber nem képes kezelni az EXIF infókat és azok nélkül küldi a képet.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#114118) kchris78 válasza Ragnar95 (#114100) üzenetére


kchris78
veterán

én eredetit sem vennék, hanem egy normális alsóbb kategóriás normál fejlhallgatót... (hasonló áron)

[ Szerkesztve ]

(#114119) polonic válasza Gsx-rr (#114112) üzenetére


polonic
félisten

imessage és airdrop, ott jó
vibert nem használok

(#114120) D@niel


D@niel
addikt

4s-hez szeretnék autós töltőt, csak a szivar gyújtó fejet. a gyári kábellel ugye fog működni minden gond nélkül? mert akkor a legolcsobbat választom. iOS9-el egyébként amivel az eddigi legjobb a teljesítmény, ezt a publikus megjelenése óta használom.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#114121) privacy99 válasza D@niel (#114120) üzenetére


privacy99
senior tag

Természetesen működik, a szivargyújtó fej csak áramot szolgáltat. Mostanában sokszor én is így töltöm a telefonom, vagy csak nem hagyom merülni :K

(#114122) Ragnar95 válasza D@niel (#114120) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Működni fog, de semmiképp ne a legolcsóbbat válaszd, mivel autós töltőnél végképp fontos, hogy indításnál a megfelelő áramerősséget és feszültséget kapja a telefon, így mindenképp normálisat vennék a helyedben.
Exocharge emberi áron van és nagyon jó minőségű, tökéletesen megbízható, én a helyedben ezt venném.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#114123) Noxy válasza D@niel (#114120) üzenetére


Noxy
veterán

Keress a h..aprón, jófogáson, vaterán, DENSION CarDock for Iphone 4s-t.
http://szifon.com/2011/08/16/dension-car-dock-iphone-3g3gs4-hez/

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#114124) Daniel0723


Daniel0723
csendes tag

ha biztonsági mentést csinálok pl a 16gb os készülékemen akkor azt vissza tudom állítani egy 64gigason,miután eladtam a 16 gbosat?

Apple iPhone 6 Gold

(#114125) Ragnar95 válasza Daniel0723 (#114124) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Természetesen igen.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#114126) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Amúgy ami nekem most nagyon bejött. Tescóban lehet kapni Grundig termékeket. Az autós tartojuk nagyon jo, a 6plus tokostul belefér, es nem billeg egyáltalán. Több fajta szivargyujtos egységük is van. Nekem 2 USB-s van, ahol az egyik iphonera, a másik ipadre van kalkulálva. 6plus eseten annyi szerencsém van, hogy nem árt neki az iPad feszültség :)

Haverom is a grundigot használja, neki olyan feje van, hogy van egy fix lightning kabel, es van egy szabad USB port is.

Kabelnek meg Belkint használok. Sosem rinyalt erte a telefon, es masszívabb is mint a gyari. Ez is kapható a Tescóban. Annyit sajnálok, hogy csak a régi 30 pinesbol van hosszabb, de kocsiba pont igényesen eleg :)

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#114127) buci30


buci30
addikt

Valami szerver hiba van az App Store-ban én meg a Sygic teljes világ térképet most akartam megvenni mert 70% most.
Persze a bank le is vonta a pénzt jött az sms erre a Sygic meg h nem sikerült a vásárlás.
Letoroltem és akkor jött h nem tudom vissza tenni mert app Store-ba nem csatlakozik.

Most ha leszedem se lesz gondolom meg a teljes mert nem töltötte le mert megszakadt.
S írjak a Sygic..... oldalnak.

Pffff

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#114128) radi8tor válasza buci30 (#114127) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Erre való programon belül a restore purchases. (vásárlások visszaállítása és kezelése)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#114129) buci30 válasza radi8tor (#114128) üzenetére


buci30
addikt

Az se megy végig megszakad és annyi :(

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#114130) Zalan0999


Zalan0999
újonc

Sziasztok

Jelenleg iphone 6 ot hasznalok, de 2 honapja már nem menti a fotoimat az Icloudba
Van valakinek valamilyen ötlete
Előre is köszi a válaszokat :)

(#114131) kchris78 válasza Zalan0999 (#114130) üzenetére


kchris78
veterán

volt már ez a probléma, iCloud kilépés belépés végső esetben...

(#114132) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Fent van a 9.0 beta, most visszatenném a 8.3 vagy 8.4 stabilt. Hogy is kéne ezt csinálni? - lehet megvan

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#114133) Zalan0999 válasza kchris78 (#114131) üzenetére


Zalan0999
újonc

Azt irja hogy kevés a lemezteret, pedig az icloudba 7gb tárhely szabad még. És nem értem hogy 600 foto hogy foglalhat több mint 7gb helyet :/
Kép:

[ Szerkesztve ]

(#114134) Ragnar95 válasza V.Stryker (#114132) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Annyit helyesbítenék a leíráson, hogy nem kell recovery mód, ha simán a restore-ra nyomsz a telefont iTunesra kötve, akkor is a 8.4 kerül vissza.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#114135) privacy99 válasza alkatraz3000 (#114126) üzenetére


privacy99
senior tag

Pont 1 hete vettem én is Grundig autós tartót a Tescoban, mert az előző előtte nap esett szét (jó kis Auchan márkás :D ).. Tényleg nagyon jó minőségű, az a masszív "selymes" műanyag, teljesen egyszerű, de nagyon korrekt. És látszik, hogy a megoldások hosszú használatra lettek kitalálva.

A 2,1A kimenet elméletileg nem árt egyik telefonnak sem, mert a saját töltőáramköre tudja kezelni, én pl. már hetek óta a 2,1 kimeneten töltöm a kocsiban az i5-öt, mert gyorsabban tölt jóval, mint az 1A-n (sajnos ezen traffihunter mellett csak lassan tölt, mert ugye folyamatosan megy a kijelző).

[ Szerkesztve ]

(#114136) HUTCHDB válasza Aaron14 (#114077) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A személyes hotspot nem volt bekapcsolva véletlenül?
Egyébként ránézhetnél a beállítások, mobiltelefon résznél legalul a rendszerszolgáltatásokra, ott lehet rátalálná, hogy mi okozta.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#114137) alkatraz3000 válasza privacy99 (#114135) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Hat a szervizesek szerint rövidtávon nem baj, de hosszabb tavon tehet benne kart. Mert az iPhone 5w 1A, az iPad 10w 2A es gondolom Eh egy iphonenak sok lehet.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#114138) Kommy válasza alkatraz3000 (#114137) üzenetére


Kommy
veterán

Semmi baja nem lesz a nagyobb töltőtől a telefonnak mivel csak annyi áramot vesz fel amennyit tud.
Én az össze készülékemet iPad töltővel töltöm, az 5S-em Októberben lesz két éves és a következő adatokkal rendelkezik az aksija:

Minden éjjel töltöm teljesen mindegy hány %-on van az aksi. Havonta egyszer merítem direkt 10% alá.

(#114139) r3dsnake válasza Kommy (#114138) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Uhh, nekem fél év alatt van ennyi ciklus benne, pedig mostanában alig használom. Mégis merül durván. :U

(#114140) alkatraz3000 válasza Kommy (#114138) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Mondjuk a F.sznak hiszek en a szervizeseknek. Egyszer a vodafonenal javasoltak az iMessage ujratelepiteset. Megszakitottam a vonalat,...

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#114141) Kommy válasza r3dsnake (#114139) üzenetére


Kommy
veterán

Ennyit tesz az , hogy 3-4 nap alatt jön össze 1 ciklus. Sajnos munkában nincs időm nyomkodni, itthon minek nyomkodnám amikor van kényelmesebb.

Egy biztos, hogy nálma iOS 8.4 volt az egyik legrosszabb aksi szempontjából, most public beta van fenn egyszerűen jobban bírja szerintem, mint akármelyik eddigi iOS verzióval

(#114142) r3dsnake válasza Kommy (#114141) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én is az update-ben bízom, hogy javítani fog a helyzeten, de előbb-utóbb csere lesz szerintem. Az iOS9-et pedig végig low power mode-ban fogom használni.

(#114143) Daniel0723 válasza Kommy (#114138) üzenetére


Daniel0723
csendes tag

Ezt hogyan tudom én is megnézni?

Apple iPhone 6 Gold

(#114144) Ragnar95 válasza privacy99 (#114135) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Placebo maximum, mivel csak a 6 és 6+ képes 1A-nél nagyobb áramerősség felvételére, a régebbi modellek maximum 1A-t vesznek fel.
Daniel0723: iBackupBot gépen

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#114145) Kommy válasza Daniel0723 (#114143) üzenetére


Kommy
veterán

ibackupbot program írja ki.

Először a bal oldali oszlopban alul rá kell kattintani a telefonra, majd itt kell a more info-ra kattintani.

[ Szerkesztve ]

(#114146) Endless


Endless
aktív tag

Az, hogy lehet hogy tegnap este töltöttem fel az 5s-emet és ma délután óta se kép se hang, tölteni nem tölt egyik pillanatról a másikra csak kikapcsolt. Mikor legutoljára néztem az akksi 92%-os volt. Valaki ötlet?

[ Szerkesztve ]

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#114147) Daniel0723


Daniel0723
csendes tag

Köszi nektek,meg is találtam:D

Apple iPhone 6 Gold

(#114149) Endless válasza Endless (#114146) üzenetére


Endless
aktív tag

Sikerült újraindítani :)

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#114150) TheMarci válasza #20749568 (#114148) üzenetére


TheMarci
addikt

Nem fog kidobni, viszont nagyon sok app nem tamogatja mar a regi rendszereket, es sok mindent nem is tud.

Do You Dream?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.