Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315870) Zsolt,72


Zsolt,72
Topikgazda

(rögzített hsz)

Kérünk benneteket, hogy a jövőben az iOS BETA-verzióval kapcsolatos érdemi kérdéseket inkább a Béta iOS-t használók topikja-ban beszéljétek meg.

Ide értendő a

- hogyan tudok csatlakozni a BETA-hoz?
- hogyan történik a telepítés?
- hogyan lehet visszatérni a stabil iOS verzióhoz?
- mi történik a mentésekkel, amik BETA alatt készültek?
- hogyan lehet visszajelzést küldeni?
- mely appok működnek megfelelően?
- mely appokkal van probléma?
- az akkuidő hogy alakul?
- mennyi a SoT (képernyőidő, Screen on Time)?

jellegű kérdéskör.

Ami maradhat itt, az iPhone-topikban, az pl ilyen kérdés: "mutassatok már egy screenshotot, hogyan néz ki a színezett ikon", vagy "vajon hogy néz ki az új híváslista".

Köszönjük!

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

Hozzászólások

(#114901) Ragnar95 válasza bigdady (#114899) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez eszközfüggő, van, de amikkel nekem eddig dolgom volt, azok mind tudnak pl lépést számlálni telefon nélkül is, az ébresztés már kérdésesebb, de van, ami azt is tud.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#114902) r3dsnake válasza bigdady (#114899) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nemtom milyet vettél, de mérnie kell a lépést teló nélkül. Ébresztést szintén.

[ Szerkesztve ]

(#114903) bigdady


bigdady
nagyúr

Zeaplus
Most probalgatom ugy nez ki már megy csak vmiért elobb fel kellett fa szinkronizalni a szemelyes adataim kilo stb... Ebresztes ahogy latom nem megy ha kikapcsolom a bt-t pl. Hivast jelez de uzenetet nem (csak andrioidon :((( )

[ Szerkesztve ]

(#114904) r3dsnake válasza bigdady (#114903) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Arról már olvastam, elég vacaknak tűnik, pláne az az app, ami jár vele. Én a helyedben megvártam volna EZT.

(#114905) narii


narii
tag

Hali !

Az miért van, hogyha a géphez csatlakoztatom a telót akkor letörli az újonnan telepített alkalmazások fájljait ?
valami iap ha jól emlékszem....

(#114906) ryori válasza r3dsnake (#114904) üzenetére


ryori
senior tag

fitbit nekem jobban bejött, asztali és telós alkalmazása is nagyon király. működik teló nélkül is teljesértékűen, és az akksija egy hetet is kibír :DDD

(#114907) r3dsnake válasza ryori (#114906) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én MiBand-et használok (sajna kijelzője nincs), átlag 2 hónapot megy el egy töltéssel, folyamatos BT kapcsolattal (és 5ezerbe kerül az egész kütyü...).

(#114908) ryori válasza r3dsnake (#114907) üzenetére


ryori
senior tag

Furcsa, szerintem gyerekesek is azok a színesek. mintha a happy meal mellé adnák :DD

[ Szerkesztve ]

(#114909) radi8tor válasza ryori (#114906) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

fitbit one-t használok én is lassan 2 éve. Szerintem is praktikus hogy telefon nélkül is látható minden infó rajta.

⭐ Stella

(#114910) r3dsnake válasza ryori (#114908) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én így hordom. :)

(#114911) Nescafé válasza agabe (#114886) üzenetére


Nescafé
őstag

Nem tudom mit javitanak benne.

 iPhone 15 Pro

(#114912) atees válasza bigdady (#114903) üzenetére


atees
őstag

Én vidonn x6-ot használok, jelez mindent iossel.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#114913) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Szoba kerultek most itt a bt -os "jelzo karkotok".
Igazabol en okosoran gondolkodom, igy kerdeznem, hogy van-e olyan, ami jol mukodik iphone-nal, es nem egy fel vagyonba kerul?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#114914) privacy99


privacy99
senior tag

Újdonsült i6 tulajdonosként felmerült egy kérdésem.

Az EarPods füles fejlődött esetleg valamit az i5 óta? Csak mert a barátnőm szerint az új jobb, de én nemhiszem, hogy történt volna változás.

(#114915) -secret- válasza privacy99 (#114914) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ugyanaz.

(#114916) polonic válasza privacy99 (#114914) üzenetére


polonic
félisten

ugyanaz a vacak. :)

(#114917) hdanit610 válasza polonic (#114916) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Miért vacak?

(#114918) polonic válasza hdanit610 (#114917) üzenetére


polonic
félisten

szarul szól,
meg papírból van a membrán benne

(#114919) Rage47 válasza privacy99 (#114914) üzenetére


Rage47
veterán

plusz nekem faj tőle a fülem :(

(#114920) HUTCHDB válasza Rage47 (#114919) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nekem is nyomja a fulemet, pontosabban a fuljaratomat.
En ezert gumis agybadugosat hasznalok.
Mondjuk a munktarsam meg imadja, nem cserelne le semmi masra... :U

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#114921) agabe


agabe
addikt

Bekapcsolt hívásvárakoztatás esetén ha beszélek valakivel és jön új hívás bejelez a teló, és ott vannak alul az opciók, hogy lerak a jelenlegi és felvesz az új, meg szünetel az aktuális és felvesz az új, de ebből a szüneteltetés nem működik hiába nyomok rá nem vált át az új hívásra és nem teszi tartásba az előzőt.
Ez lehet szolgáltatói oldali beállítás ? Korábban működött, és néha nem árt, de most nem megy.

Megvan. Új előfizunknál nem volt aktív a hívástartás (amit a telóban nem lehet kapcsolgatni csak szolgáltatónál), tehát szolgáltatói oldalon volt a "hiba".

[ Szerkesztve ]

(#114922) oliwire válasza polonic (#114916) üzenetére


oliwire
őstag

Én szeretem, szerintem ez nagyban személyfüggő. Számomra az "agybanyomós" fülesek kényelmetlenek

(#114923) Rage47 válasza HUTCHDB (#114920) üzenetére


Rage47
veterán

nekem is a tesom szereti, pedig kisebb a füle.
irigylem az ilyet, könnyebb lenne, nem kene keresgélni normális fülest. es a gyári még mikrofonos is

(#114924) HUTCHDB válasza Rage47 (#114923) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

En a hTc M7-8-9- hez jaro gyari fulest hasznalom.
Kompatibilis vele teljesen.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#114925) Ragnar95 válasza HUTCHDB (#114913) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Tudtommal Apple Watchon kívül nem igazán van olyan, ami híváson kívül mást is tudna jelezni. JB-el talán van rá megoldás mondjuk.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#114926) HUTCHDB válasza Ragnar95 (#114925) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Egyelore nem gondolkodom iwatch-ban. Irrealisnak erzem az arat, mondjuk az tuti, hogy szep es jo.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#114927) atees válasza Ragnar95 (#114925) üzenetére


atees
őstag

Vidonn x6 mindent mutat, meglepő módon, igaz ez smartband.
Más: melyik az a program amelyik akksi állapotot mutat?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#114928) kispéé


kispéé
aktív tag

Tudtok megbízható webshopot vagy valakit innen ahol jó minőségű akksit tudok venni a 4S-emhez?

(#114929) r3dsnake válasza Ragnar95 (#114925) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Pebble, Casio STB 1000

(#114930) Gsx-rr válasza HUTCHDB (#114913) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nekem Cookoo van. Ez jól is néz ki. Bár őszintén ,már csak órának használom.
Csak jelezni tud ,üzenetek ,viber ,hívás.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#114931) Ragnar95 válasza r3dsnake (#114929) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valóban, a Pebble-ről nem tudom, hogy felejtkezhettem el :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#114932) r3dsnake válasza Ragnar95 (#114931) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Tuti több is tudja még, szóval nem kell hozzá JB, az iOS támogatja az okosórákat már régóta.

(#114933) Tibee86 válasza HUTCHDB (#114920) üzenetére


Tibee86
veterán

Lehet rosszul használjátok, és azért kényelmetlen meg nem szól jól. [link]

(#114934) Ragnar95 válasza r3dsnake (#114932) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igaz, bár valamiért a MiBandhez pl valamiért JB kell,h értesítéseket is tudja, de ez persze lehet a Xiaomi hibája is.
Tibee86: vagy csak lehet,h nem mindenkinek ugyanolyan a füle és az ízlése sem :)) Aki azt mondja,h jól szól, még nem hallgatott zenét normális fülessel vagy fejhallgatóval...Gyáriak között nem szól rosszul, de van az árkategóriájában is sokkal jobb füles.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#114935) r3dsnake válasza Ragnar95 (#114934) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez csak a Xiaomi hibája. Mondjuk kijelző nélkül nem érne semmit, hogy rezeg, hogy jött üzenetem.

[ Szerkesztve ]

(#114936) -secret- válasza r3dsnake (#114935) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem nem is hiányzik az értesítés rezgés, az b*szna be ha alvás közben rezegne 5 percenként. :D

Ha lenne az értesítésén is ilyen alvó mód vagy micsoda akkor talán érne valamit a számomra is.

(#114937) Ragnar95 válasza r3dsnake (#114935) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Alapból nem sok értelmét látom a kijelző nélkül okoskarkötőknek, tuti nem hordanám egész nap úgy,h semmi plusz információt nem nyújt az alvásmonitorozáson kívül, de az meg csak éjjel érdekes.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#114938) Tibee86 válasza Ragnar95 (#114934) üzenetére


Tibee86
veterán

Én se mondom, hogy jól szól, mert egy kalap sz... egy normális füleshez képest, de az elődjénél klasszisokkal jobb. A linket inkább amiatt tettem be, mert sokaknak azért kényelmetlen, mert rosszul teszik a fülükbe. És hangzás szempontjából se mindegy, hogyan van az ember fülébe. De abban biztos voltam, hogy a te hallásod átlagon felüli. ;]

MiBand témához: Ébresztéshez jó, semmi más értelme nincsen szerintem kijelző nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#114939) r3dsnake válasza Ragnar95 (#114937) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Pedig tök jó dolog, hogy egész nap némán lehet a teló, ha meg hívás jön, azt észreveszem.

(#114940) Ragnar95 válasza Tibee86 (#114938) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Persze, az elődjénél jobb, de a jótól még ígyis messze áll.
Valóban nem mindegy, hogy teszed be a füledbe, de ha jól is teszem be, akkor is kiesik, futásnál meg végképp, szóval ergonómiailag messze elmarad bármely agybadugóstól szerintem.
r3dsnake: nem kell ehhez MiBand, nekem mindig némán van a telefonom, de ugyanúgy megérzem, ha a zsebemben rezeg, mint ha a karomon rezegne.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#114941) r3dsnake válasza Ragnar95 (#114940) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kiveve, ha ledobod valahova es maszkalsz. Meg ha a hivason rezges van, akkor az osszes tobbi ertesitesen is.

(#114942) Ragnar95 válasza r3dsnake (#114941) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha nincs nálad a telefon, akkor ahogy BT hatótávon kívül érsz, úgyse ér semmit a MiBand, BT hatótávon belül meg meghallod a rezgést, mert elég hangos az, főleg, ha mondjuk asztalon van a teló.
De hát ízlések és pofonok :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#114943) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Adás vételi szerződés, vagy csere szerződést hol találok? Természetesen a telefont akarom eladni-cserélni, nem ingatlant meg járművet.

(#114944) Ragnar95 válasza -secret- (#114943) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Simán keress rá google-ben, ki fog dobni csomót, énis onnan töltöttem le anno.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#114945) Hunt3r22 válasza -secret- (#114943) üzenetére


Hunt3r22
őstag

i6-ra váltasz? :B

Xr

(#114946) r3dsnake válasza Ragnar95 (#114942) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Olvasd el az utolso mondatat az elozo hozzaszolasomnak.

(#114947) -secret- válasza Hunt3r22 (#114945) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen. Most levelezek egy csávóval, 60 at kéne ráfizetnem, övé egy hónapos tokokkal minőségi üvegfóliával..függő. Szerintem belemegyek.

Meg este hoznak egyet, hogy megnézzem de aki telefonált az nem tudta megmondani hány gb-s modell. :(((

Köszi Ragnar megvan, van kimondottan telefonra is adásvételi. :D

[ Szerkesztve ]

(#114948) galaxys80 válasza -secret- (#114947) üzenetére


galaxys80
veterán

Azért légy nagyon óvatos a függő telefonnal.

(#114949) -secret- válasza galaxys80 (#114948) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Persze tudom mi a dolgom, este küldik a számlája fénymásolatát.

(#114950) afrojack1 válasza bigdady (#114903) üzenetére


afrojack1
senior tag

Legjobb a razer nabu x, kiforrot szoftver, kompatiblis mindennel, mér mindent minőségi, és elég jó az akumulátórja illetve nem húzza a teló aksiját a komunikációjával! :)

SC: Herczku_Death

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.