Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113701) Ragnar95 válasza Drughi (#113699) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Annál olcsóbban nem kapsz alternatívát és a rádió cseréje a legjobb megoldás, ha cserélhető a gyári rádió.
FM transzmitterrel lehetne még megoldani, de azok nagyon gagyi minőségűek.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#113702) Gsx-rr válasza Drughi (#113699) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Olyan kell ami tudja az ad2p adatatvitelt.

(#113703) Noxy válasza KOHO (#113698) üzenetére


Noxy
veterán

AppStore: ProCam

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#113704) agabe válasza KOHO (#113698) üzenetére


agabe
addikt

ProCam 2
viszont pörgeti a procit is, melegszik a teló (legalábbis 5S) a használata közben, de sok a beállítási lehetőség, van 720p is.

(#113705) adika4444


adika4444
addikt

Hali!

Mondjatok pls nekem olyan appot, ami mutatja mekkora sebességgel megyek, mekkora a tengerszint feletti magasságom, hol járok éppen (utca és esetleg házszám). Ha még extrákat tud, az nem baj. Lehetőleg free legyen, köszi!

üdv, adika4444

(#113706) KOHO válasza agabe (#113704) üzenetére


KOHO
senior tag

Köszönöm szépen mindkettőtöknek!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#113707) Judyt64


Judyt64
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis/nagy segítséget szeretnék kérni.
Iphone 4s Jailbreak-elt 8.2 volt a telefonon, vissza akartam állítani gyárira, hát nem sikerült.
itunssal próbáltam visszatelepíteni a régit, próbáltam, hogy a 8.4-et töltse le és telepítse, de semmi nem megy rá. 48-as hibakóddal megáll.
4. napja próbálkozok de semmi eredmény :(
Kérlek segítsetek, mit tegyek???
Előre is köszönöm.

(#113708) Noxy válasza Judyt64 (#113707) üzenetére


Noxy
veterán

http://szifon.com/2011/04/29/aranyszabalyok-ha-jailbreakeltel/

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#113709) Judyt64 válasza Noxy (#113708) üzenetére


Judyt64
csendes tag

Köszi, most már utólag én is tudom, hogy igy nem lett volna szabad törölni.
De megtörtént. Hiába akarom a legújabb rendszert, nem megy, mindig hibaüzenet a vége.

(#113710) Noxy válasza Judyt64 (#113709) üzenetére


Noxy
veterán

Nem azért linkeltem, hogy mit csináltál rosszul. Ott a megoldás is. Próbáltad?

"Ha már sikerült mégis rányomni az opcióra, és a készülék az alma logónál áll, akkor tegyük recovery módba: nyomjuk le egyszerre a home és power gombokat, és tartsuk lenyomva, míg a készülék kijelzője villan egyet, majd engedjük el mindkét gombot, és újból nyomjuk le a home gombot, és tartsuk lenyomva, míg az USB-kábel + iTunes logós kép meg nem jelenik."

Ja, és a JB telefont a SemiRestore-l kell (lehet) gyárira visszaállítani.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#113711) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Újratelepítettem a rendszert és az itunes-t is így. Az alábbi hibaüzenetet kapom az iCloud zenét beállítva:
Hol kell törölnöm? Nem találom.... :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#113712) Noxy válasza V.Stryker (#113711) üzenetére


Noxy
veterán

Ha ezt az üzenetet beírod a Google-ba, 1mp alatt választ kapsz.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#113713) Judyt64 válasza Noxy (#113710) üzenetére


Judyt64
csendes tag

Értem és köszi, valahogy igy csinálom én is, de nekem egyből a USB-kábel + iTunes logós kép jön be nem az alma logo ha rádugom a gépre. Igazán nem nagyon értek hozzá, de ha már tönkretettem szeretném helyrehozni. :((

(#113714) Noxy válasza Judyt64 (#113713) üzenetére


Noxy
veterán

Mi volt az oka, hogy visszaállítást nyomtál?
Nem mikr.. vagy hangszóró problémád volt?

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#113715) Djuree


Djuree
félisten

Ipad mini 1 et erdemes frissiteni a legujabb szoftra?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#113716) V.Stryker válasza Noxy (#113712) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Legalább nézted volna meg. :((( nem nem kapsz 1mp alatt választ. :W Semmi apple-ös linket nem ad, még ha odabiggyeszted,hogy apple, akkor is más találatokat ad. Legalábbis nekem... - Közben másképp meglett.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#113717) Judyt64 válasza Noxy (#113714) üzenetére


Judyt64
csendes tag

eladás lett volna :((

(#113718) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Szóval, akik kérdezték az Apple Music-ot:

- Nincs community playlist
- Az előre elkészített összeállítások sterilek, rövidek, semmit nem tudsz hozzátenni/elvenni
- A lejátszás random megáll, kihagy számokat, ha queue-ba van dobva és elkezdi skipelgetni kapcsolathiba esetén a teljes playlist elveszik
- Random törlődnek a zenék a telefonról
- Előadóra kattintva nincs artist radio gomb
- Ha tracket indítasz és nagynehezen megtalálod a "..." gombot, van Artist radio, de kurvára nem működik, ha rányomsz
- Track alapján szintén nem megy
- Csak iOS-ről lehet PC-t vezérelni, fordítva nem, és iOS-ről iOS-t sem
- Ebben az egy esetben is csak távirányítani tudod a zenét, átvenni adott device-ra nem, csak a Music appból kitallózva újra
- Nincs web player
- A zenei kínálat elég gyér, rakás olyan remix és underground előadó nincs fenn, ami Spotify-on egyből
- Nincs futáshoz adott BPM-ű zenék összeválogatása giro alapján

Röviden: nevetséges erőlködés a Spotify-hoz képest. A Spotify felületét rühellem amúgy, de sokkal inkább adok pénzt nekik, mint az Apple-nek ezek után. Nagyon vártam pedig.

[ Szerkesztve ]

(#113719) Noxy válasza V.Stryker (#113716) üzenetére


Noxy
veterán

Ne azt biggyeszd oda hogy Apple, ha nem azt hogy iTunes, mert ugyi onnan jött az üzenet. :W
itunes elérte az engedélyezett számítógép..

Nagyjából 4 300 találat (0,24 másodperc)

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#113720) privacy99 válasza Drughi (#113699) üzenetére


privacy99
senior tag

Hasonló volt a helyzet nálam is, én kazetta adaptert használok, ötletes megoldás :D

Van a Hama márkájú (én az Allee-ban, a BestByte-ban vettem), betolod, a kábel vége pedig egy jack csati, és értelemszerűen, amit a teló kiadna fülesre, az megy az autó hangszóróira.

Hangtechnika iránt érdeklődőként nem mondanám, hogy csúcs a minőség, viszont rázkódáskor nem marad csendben (mert az fm transmitterek sokszor ilyenkor ugranak a szivargyújtóban egyet, amitől újraindulnak), és ha tényleg nagyon fasza a forrás (pl. spotify max minőséggel), akkor azért tud meglepetést okozni, de pl. egy rádió adónál szebben nem fog szólni, de ez szerintem megfelelő az útra.

További előnye, hogy nem sistereg, gyenge alapzaja van csak.

Hátránya (bár ez közös a transmitterrel), hogy a középmély hangok szinte hiányoznak, ezért ha a forrás kicsit is gyengébb minőségű, doboz hangon szól, olyankor néha elég kellemetlen, főleg ha hangos.

Az egyetlen önálló hátránya, hogy hallani, ahogy a magnóban "kerepel" a kazetta, persze ezt csak csendben hallani, de először megijedtem, hogy mindjárt repül valami a motortérből, aztán kivettem belőle és rájöttem, de annyira azért nem zavaró néma kussban sem, csak hallani :D

Azthiszem ilyen 3000 Ft környékén van. Nekem muszáj volt, mert nem akartam a gyári hangcuccot lecserélni, az passzol igazán az autóba.

Ui.: Előfordul, hogy elsőre csak az egyik oldali hangszórók szólnak, ekkor ki kell venni, újra berakni, és utána ha ugratsz, akkor is jó marad.

(#113721) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Van aki szokott visszaállítást csinálni iBackupBot-tal?
Nekem szépen lefut a PC-n a visszaállítás, de a készüléken nem jelenik meg.
Nem tudom mi lehet az oka... :F

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#113722) #81999360


#81999360
törölt tag

Sziasztok,

Az normális, hogy az auto fényerő ki van kapcsolva, néha mégis le és fel veszi a fényerőt a telefon automatikusan?
5S

Szerk: A tényleges fényerő a csúszkán végig maximumon van, de a kijelző mégsem.

[ Szerkesztve ]

(#113723) negyedes válasza polonic (#113665) üzenetére


negyedes
addikt

Ket kontaktot osszekotni is egy elet ios-en. :W :W

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#113724) ryori válasza negyedes (#113723) üzenetére


ryori
senior tag

Micsoda? két kattintás.

(#113725) #21715712


#21715712
törölt tag

Nekem fura csak,de en kihallom,hogy a spotify sokkal jobban szol,mint az apple music. Pedig elvileg azt irjak az okosak,hogy nem lehet nagyon hallani a kulonbseget. :F

(#113726) misiizsai


misiizsai
tag

Sziasztok! :)
Az lenne a kérdésem hogy ha az iPhone kijelzőjén van 1 hiba azt cserélik garanciába? :)
Előre is köszönöm a válaszokat! :)

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#113727) csab2


csab2
veterán

Ebay-ről rendelt pár száz forintos átlátszó szilikon tok szépen besárgult. Így most van egy arany színű iPhone-om. :)
Lehet, hogy az Apple ezért nem gyárt átlátszó szilikon tokot. :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#113728) #21715712


#21715712
törölt tag

Meg valami,ha a fulhallgatonak a bal fulese halkabban szol,mint egy vadi ujnal az garanciaba cserelik?
Ma vettem egy masik ujat (gyarit) es sokkal jobban szol,mint a korabban hasznalt,valamint a bal fules halkabb egy 15%-al,ez mar eleg a cserere? Szolgaltatonal vettem,de gondolom kicserelik almariumban is vagy istyle-nal is. Vagy tevedek? (fel eves sincs sztem a fules)

[ Szerkesztve ]

(#113729) Vgabor92 válasza #21715712 (#113728) üzenetére


Vgabor92
tag

Cserélik, mar 2-t elfogyasztottam

(#113730) polonic


polonic
félisten

Az miert lehetett, hogy a telefon kiirta nincs szolgaltatas es repulos uzemmod ki-be tobbszori probalkozasa sem segitett csak az ujrainditas?

(#113731) Caaabi


Caaabi
senior tag

Sziasztok, olyannal talalkoztatok mar, hogy a facebook app ban ha ramegyek az adatlapomra, vagy barki masera, vibral a kep feheren nehanyat, vagy ha lehuzom a frissiteshez a kepet utana szinten.Csak a fb app csinalja, ujra is telepitettem ketszer is. Baratnomnek nem csinalja, pedig o is ugyanazt a verziot hasznalja.

(#113732) ryori válasza polonic (#113730) üzenetére


ryori
senior tag

Nálam is ez van, csak nekem 10-30 másodperc és visszajön.

(#113733) negyedes válasza ryori (#113724) üzenetére


negyedes
addikt

Mashol egy. Es logikusabb is.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#113734) ryori


ryori
senior tag

Benn vagy a kontaktokban.

1. rámész a névre
2. szerkesztés
3. Kontaktok összekapcsolása.

2-3 lépésből megvan.
vagy ha beleszámoljuk hogy kontaktokra kattintani 4 lépéses.
Akkor miért egy élet? :N

(#113735) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Az éjszaka ellopták nővérem iPhone 4S készülékét. Ilyenkor mi a teendő? Feljelentés és utána tiltás? Vagy csak feljelentés és ha újra használják a készüléket, lehet megtalálja a rendőrség?

Find my iPhone sajnos nem mutat semmit, valamint a készülékbiztosítás is csak alap volt. :(

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#113736) negyedes válasza ryori (#113734) üzenetére


negyedes
addikt

Bemesz a kontaktokhoz

ramesz a nevre majd a link gombra es feldobja a lehetseges kontaktokat. :)

szoval mashol lehet egyszerubben is. na mindegy vannak meg erdekesegei ennek a rendszernek.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#113737) 30z.Samu válasza Aaron14 (#113735) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Find My iPhone lehet, hogy azért nem mutat semmit, mert nincs bekapcsolva se a helymeghatározás, sem a net. Elvileg IMEI alapján a rendőrség be tudja mérni.

Sic Parvis Magna

(#113738) Vgabor92 válasza 30z.Samu (#113737) üzenetére


Vgabor92
tag

elvileg be, de akkor a költsége, hogy ha nem az orbán család ismerőse neki se állnak ;]

(#113739) 30z.Samu válasza Vgabor92 (#113738) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezt nem tudom, szerencsére még ilyesmiben nem volt részem (kopp kopp). :D

Sic Parvis Magna

(#113740) birorichard válasza Vgabor92 (#113738) üzenetére


birorichard
őstag

A legótvarabb telefonnak az adatait is leadják a szolgáltatóknak, de nem egyenként, így sajnos elég "lassú", hónapokban mérhető az eljárás. Nem csak a helyét, hanem a használt sim-kártya és a hívott számok adatait is elküldik akár.

(#113741) zuioch válasza Aaron14 (#113735) üzenetére


zuioch
aktív tag

Tuti ellopták, vagy elhagyta valahol? Tudom kevés az esély, de hátha leadta vki a rendőrségen. (Magamból kiindulva ezt tenném) Mielőtt feljelentgetsz, egy próbát megér.

(#113742) Aaron14 válasza zuioch (#113741) üzenetére


Aaron14
őstag

Köszi a tippet, meg fogjuk próbálni!

Ha nincs a rendőrségen, természetesen feljelentést fogunk tenni, csak kérdés, ha a szolgáltatónál letiltatom a készüléket, akkor van-e esély rá, hogy meglesz valaha.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#113743) consono válasza Aaron14 (#113742) üzenetére


consono
nagyúr

Bocs, hogy elkeserítelek, de így sem, meg úgy sem lesz meg soha, akár a rendőrségre vártok, akár a szolgáltatóra (csak ha oltári mázlitok van)... Ennél nagyobb értékű dolognál is csak egy értesítést kap az ember 30 nap után, hogy lezárták a nyomozást :/ Tapasztalat...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#113744) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Ez az új zenealkalmazás kikészít!

Hogyan lehet itt rendezni a dolgainkat?
Sima zenelista sincs, és külön kedvenceket sem tudok összeállítani.
Vagy én csinálok valamit rosszul?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#113745) Martin107


Martin107
tag

Tud valaki olcsó iPhone 5S kábelt? de olyat ami sokáig bírja és nem írja ki egy idő után azt, hogy "Nem támogatott....stb"

(#113746) bigdady válasza Martin107 (#113745) üzenetére


bigdady
nagyúr

(#113747) Noxy válasza Martin107 (#113745) üzenetére


Noxy
veterán

Na ezért olcsó, hogy ki írhassa neked, nem támogatott eszköz. Gyári, vagy gyárilag támogatott eszközökben ott a chip. Ezek meg nem éppen olcsóbbak közé tartoznak.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#113748) Noxy válasza bigdady (#113746) üzenetére


Noxy
veterán

Ja pont ezt nem akarja, de azért belinkeled. :W
Ja és meg szopóágra teheted megad ilyen kábelal a JB-l, restore-nál, stb..

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#113749) catroot válasza negyedes (#113736) üzenetére


catroot
veterán

Mondjuk cserében wp alatt vannak még nagyobb kreténségek is. :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#113750) bigdady válasza Martin107 (#113745) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ez meg a drága: http://m.edigital.hu/kabelek-es-dokkolok/justmobile-alucable-flat-lightning-iphone5/5s-ipad-air-kabel-szurke-p438529.html

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.