Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152401) gyuri860213 válasza aelod (#152397) üzenetére


gyuri860213
tag

Én sem vagyok nagy forma náci, de ha lehet nem akarok teleszart búvárruha lenni :)

(#152402) gyuri860213 válasza Zola007 (#152398) üzenetére


gyuri860213
tag

Egy biztos, ha az elmúlt 10 éven nem nyúltam Meforalnál durvább cucchoz akkor ezután sem fogok, nekem nem ér ennyit ez az egész, akkor inkább visszafogom a kaját vagy leszarom az egészet és elengedem az edzést is. Azért nem hallgattam másra mert szeretek mindent saját bőrömön megtapasztalni, ahogy az edzésmódszerem se átlagos mégis működik. (a Meforal igaz nem jött be ;]

[ Szerkesztve ]

(#152403) HussarF

Béla motivál :C

(#152402) gyuri860213
Amúgy annyiból hasznos volt, hogy nekünk is pozitív visszacsatolás volt. Láttuk, a biológia még mindig úgy működik, ahogy mi tudjuk. Csak hát okos ember nem úgy szokta ellenőrizni azt, hogy van-e áram a kerítésben, hogy megfogja. De a topik nevében köszönöm, hogy te ezt magadra vállaltad ;]

[ Szerkesztve ]

(#152404) gyuri860213 válasza HussarF (#152403) üzenetére


gyuri860213
tag

Azért előtte 2 napot rászántam külföldi fórumok bújásával hogy ki milyen tapasztalatokat szerzett vele és kecsegtetőnek tűnt. Amúgy meg pálcát törni a másik feje fölött mikor te még nagyobb baromságot csináltál.. khmm... ;] De legalább nem apróztad el ;)

(#152405) aelod válasza HussarF (#152400) üzenetére


aelod
veterán

Amúgy rengeteg versenyző mondja, hogy amikor "üres" akkor natural. Meaning: Tehát csak szemes megy neki az meg nem cucc.
Ezzel most nem Gyurit ekéztem.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#152406) bandus válasza HussarF (#152357) üzenetére


bandus
veterán

azért h.zs-ről nem árt tudni, hogy az ő blogját gyakorlatilag a rosatom finanszírozza. a.a. pedig addig volt jó, amíg megmaradt a katedránál, az új pozíciójában elég vicces figura. igazából mindkettőjükkel az a legnagyobb baj, hgy elméleti emberek (az egyikük jobb, a másikuk rosszabb), de sosem dolgoztak olyan pozícióban, hogy bármilyen rálátásuk legyen a valós árampiacra :B szóval azért kezeljétek fenntartásokkal az infókat amiket mondanak.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#152407) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Tóth Dani
Szerintetek a combja csak azért tűnik most kicsinek arányaiban, mert nincs betöltve még?

https://utdetailing.hu/

(#152408) aelod válasza tibcsi0407 (#152407) üzenetére


aelod
veterán

Nem. Azért tűnik kicsinek mert kicsi a többihez képest. Sosem volt nagy combja, térd problémái is vannak. Szerintem akkor volt a legjobb amikor még amatőr volt. Nagyon elmentek az arányai és nem a jó irányba.
Töltéstől nem lesz annyire látványosan nagyobb az izomzat mint amire te gondolsz. Szárazabb és teltebb leszel de nem lesznek az elmaradott testrészeid felhozva.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#152409) tibcsi0407 válasza aelod (#152408) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Aham. Nem nagyon követtem soha a munkásságát, de így nem lesz könnyű dolga.
Gondoltam az is egyénfüggő, hogy kinek mennyit és hol segít a töltés. :)

https://utdetailing.hu/

(#152410) Zola007 válasza tibcsi0407 (#152407) üzenetére


Zola007
veterán

lábra nincs betöltve, de fejre igen

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#152411) rwin5 válasza HussarF (#152403) üzenetére


rwin5
őstag

sokat dolgozom résznél Bereczki jutott az eszembe [link]

(#152412) aelod válasza tibcsi0407 (#152409) üzenetére


aelod
veterán

Mindenkinek ugyan annyit mindenhol. Nem kell túlmisztifikálni. Csak sokan nem ismerik magukat és majd a spiro megoldja hozzáállásból jönnek a bajok...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#152413) BÁ Nutrition válasza aelod (#152408) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

meg akkor baxott el magaval mikor elkezdett profi kvalifikalo versenyekre keszulni, kb masfel ev alatt elment a dereka, elotte nagyon elegans, jo forma volt, csak nagyon eroltette a nemet ceg h kell Ronnie Rockell helyett aki akkor ment el onnan, ez gyakorlatilag megpecsetelte a sorsat versenyzoi szinten, pedig sorra nyerte a versenyeket mint Molnar Peti kb

[link]
itt meg jo volt talan utoljara, aztan az is lehet h nincs benne a genetikajaban a profi szint

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#152414) Woodslave válasza aelod (#152408) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nyáron láttam muscli bicsen. Nagyon torz volt

Bá na igen ez még faxa volt

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#152415) tibcsi0407 válasza BÁ Nutrition (#152413) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem is csoda, hogy Molnár Peti nem nagyon erőlteti a pro kártyát.

https://utdetailing.hu/

(#152416) HussarF válasza bandus (#152406) üzenetére

Ezért is írtam, hogy Hárfást fenntartásokkal kell kezelni.
A^2 sokkal korrektebb, nem tudom mire mondod, hogy vicces figura. Államtitkárként persze már politikus, de azért szakmailag korrekt szokott maradni. Meg miért ne lenne valós rálátása az árampiacra? Anno még a szoci-szdsz kormányok idején szakértőként is tevékenykedett, mikor liberalizálták azt (és határozottan ellene foglalt állást, egyik előadásán be is mutatta, hogy miért). Meg amúgy az erőműben is szeretik, mert nem az a tipikus öltönyös fejes, aki távolról ugat, hanem nem fél bekoszolni a kezét.
Szoktam vele néha beszélni, meg tárgyalásokon részt venni. Angeli terminológia szerint gyerekkori barátomnak is nevezhetném. Tudnék mondani olyan dolgokat, amik nem jó tulajdonságai, de azért összességében véve jó és széles látókörű szakember.

(#152413) BÁ Nutrition
Petitől azért messze volt régen is. Nagyon nincs olyan genetikája

(#152415) tibcsi0407
Megmondta, több a kötöttség és kevesebb pénzt tudna úgy keresni. Ennyi az egész, anyagi okok.

[ Szerkesztve ]

(#152417) Zola007 válasza tibcsi0407 (#152415) üzenetére


Zola007
veterán

jól teszi
ha okosan csinálja, akkor 50 éves korára kitermel a testépítés és edzőterem bizniszből 1 milliárd feletti vagyont.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#152418) BÁ Nutrition válasza HussarF (#152416) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Petit anno mindig megverte. Akkor meg egyben volt most meg mar ertelmetlen osszehasonlitani

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#152419) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#152417) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Azt nem lehet tudni. Sokaknak van uzletreszekben ehhez hasonlo potencial es jovokep aztan semmi nem lesz belole.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#152420) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#152419) üzenetére


Zola007
veterán

csak nem mindenkinek van olyan supportja a magyar fitnessiparban, mint Kathi, Csuhai, stb

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#152421) tibcsi0407 válasza Zola007 (#152417) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én is így gondolom. Cserébe talán még nem is lesz roncs belőle 50 éves korára.

https://utdetailing.hu/

(#152422) headhunter válasza MATEO6600 (#152361) üzenetére


headhunter
addikt

---------------------------------

(#152423) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#152420) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En mondjuk nem fitnesszre gondoltam elsosorban

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#152424) aelod válasza HussarF (#152416) üzenetére


aelod
veterán

Amíg a Peti annyit nyer egy amatőr versennyel mint a Mr o 4. helyezettje addig minek legyen pro? Ez a pro státusz is már értékét vesztette lassan.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#152425) Mukucs


Mukucs
senior tag

Nektek nem szokott fájni a lapockátok fekvenyomásnál?

Folyton érzem, hogy valami nem okés vele, de csak a bal oldalon. Mi lehet a gond? :U

Utána a döntött törzsű evezés rátesz egy lapáttal..:D

(#152426) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#152423) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Egy kaj green szerintem lazan osszeturnezik fel milliot evente ugy h kb 4 eve nem versenyzett..

Elvileg volt rola szo h a Peti megy profiba mostanaban, de ezek szerint meggondolta magat. Valahol a Toth Daniban azt azert el kell ismerni h legalabb megprobalta, nem csak a dzsudzsaki celok leteznek ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#152427) BÁ Nutrition válasza Mukucs (#152425) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Erre megis milyen valaszt varsz? Nem normalis h faj es pihentesd inkabb par hetet

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#152428) medica válasza Mukucs (#152425) üzenetére


medica
senior tag

Nem feküdtél rá a vibrátorodra?

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#152429) aelod


aelod
veterán

Amikor Angel megtudja, hogy bannolták phról
:DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#152430) tibcsi0407 válasza aelod (#152429) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Zalaegerszeg Tó utca? :DDD

https://utdetailing.hu/

(#152431) aelod válasza tibcsi0407 (#152430) üzenetére


aelod
veterán

Hazament a hosszú hétvégére :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#152432) szuszinho


szuszinho
őstag

Zola, ez mi a fax?

(#152433) aelod válasza szuszinho (#152432) üzenetére


aelod
veterán

Köpölyözés.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#152434) Woodslave válasza szuszinho (#152432) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#152435) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] egy komoly tudományos divány cikk. Azért mondjuk elgondolkodtató nem is az üdítők miatt mert mondjuk heti 2-szer iszok kb 1 pohár zero kólát, hanem a fehérje miatt. Én se veszem be teljesen, hogy az édesítőszer a halál, de azért rossz még csak belegondolni, hogy hülyeséget csinál az ember. Persze ráfoghatom hogy azért iszom a fehérjét hogy izmosabb legyek nem azért hogy egészséges, de arra se jó :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#152436) Apollyon válasza Woodslave (#152435) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hajjaj.
Azért én ebben igyekszem nem hinni, igazából ez nem is feltétlen research volt, hanem statisztika kb...
Mondjuk én rühellem az édesítőszereket, már a steviát is megutáltam. Vagy nádcukor, vagy semmi, de inkább utóbbi.
Egyébként nem iszom, nem dohányzom, sportolok, igyekszem rendesen kajálni. Aztán ne mondják már, hogy az ízesített whey-től öreg koromra meg vén bolond leszek :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#152437) Woodslave válasza Apollyon (#152436) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ez igaz. Mondjuk lehet jobb is lesz, akkor nem zavar majd hogy nem vagyok izmos ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#152438) Tamoo válasza Woodslave (#152435) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ez sokmindent megmagyaráz a topikkal kapcsolatban. ;]

(#152439) #15490560


#15490560
törölt tag

A CSEPELI black friday reklámon nem dolgozott valaki innen? Mert rögtön a topik ugrott be róla, meg a Mester.
Ha még lett volna benne bírkózó edzés is a gyerekkori legjobb barátokkal ... :C

[ Szerkesztve ]

(#152440) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#152426) üzenetére


Zola007
veterán

Kai összes vagyonát úgy 1.8-2 millióra taksálják, nem hiszem hogy mióta inaktív, azóta összelapátolt 500 lepedőt évente vagy akkor nagyon sokat költ csirkemellre

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#152441) Zola007 válasza #15490560 (#152439) üzenetére


Zola007
veterán

szerinted ki ellen készülnek fel annyira keményen?
Angel is megy vásárolni aznap :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#152442) Apollyon válasza Zola007 (#152440) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez pont ugyanaz, mint ahogy egyes, már befutott magyar testépítőkről hiszitek, hogy még ma is testépítésből élnek. :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#152443) aelod válasza Apollyon (#152442) üzenetére


aelod
veterán

Itthon a testépítésből nem lehet megélni. A győzelmekből befolyó pénznyeremények és a szponzoráció adta lehetőségek nem teremtik meg azokat a körülményeket amiket instan meg a szósölmédián látunk egyeseknél.
Ellenben minden másból igen szépen meg lehet élni és villantani.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#152444) Zola007 válasza Apollyon (#152442) üzenetére


Zola007
veterán

senki nem mondta, hogy testépítőversenyekből élnek
Azt írtam, hogy ha okosan csinálja, akkor 50 éves korára kitermel a testépítés és edzőterem bizniszből 1 milliárd feletti vagyont.
Ahhoz meg többet színpadra se kell állni, de még nagyon törvénytelenkedni sem, csak divatos szóval élve adóoptimalizálni.
10-ből 9 edzőterem pénzmosás

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#152445) aelod válasza Zola007 (#152444) üzenetére


aelod
veterán

10-ből 9 edzőterem pénzmosás

Deccrájt. Régen klubbokat nyitottak a "vállalkozók" de ez már ne ma 90-es évek. Most befektetnek edzőteremhálózatokba.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#152446) Zola007


Zola007
veterán

úgy látszik ,a Myprotein is tanul a hibáiból, a mai csomagom már DHL postával jött, nem DPD-vel
Végre lecserélték azt a trehány céget, a sérült csomagjaim 90%-át ők szállították az elmúlt 10 évben ► [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#152447) Woodslave válasza Zola007 (#152446) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pont most szívok a dhl-el. Csomagpontra kértem, de valami papír hiányzik és nem tudják odaadni. A tegnapi edzésen pedig kipróbáltam volna az új pörgetőt :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#152448) Apollyon válasza Zola007 (#152444) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem, azt írtad, hogy "nem hiszem hogy mióta inaktív, azóta összelapátolt 500 lepedőt évente".

Én pedig azt, hogy ha van befektetni való pénz, abból bőven lehet sokkal nagyobb pénzt csinálni nyilvánosság (testépítés) vagy csalás nélkül is.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#152449) HussarF válasza Woodslave (#152447) üzenetére

Egyik haverom is bukott pár százezret, mikor koxot rendelt az USA-ból és megfogták a csomagot a vámosok, hogy erre lehet, hogy fizetni kéne. Inkább nem ment el a csomagért, hogy tisztázza az ügyet ;]
Szóval óvatosan a cucc rendeléssel :R ;]

(#152450) whitezo88
Nem lehet mindenki szuperokos :DDD

[ Szerkesztve ]

(#152450) whitezo88 válasza HussarF (#152449) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Hát ha ennyi esze van hogy ilyet egyszerre rendel be...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.