Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152101) tibcsi0407 válasza AsakuraDave (#152100) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A fene. Azt a posztot még láttam Instán, de utána nem követtem. Szegény pali, sajnálom. :(

https://utdetailing.hu/

(#152102) HussarF

Feltalálták az ultimate gyúrós kaját!

Fehérjedús, vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag

(#152103) MATEO6600 válasza HussarF (#152102) üzenetére


MATEO6600
őstag

:DD
Gyerekkoromban rengetegszer ettem bundás kenyeret, ha gyúrós kaja lenne, tuti a mai napig is enném :D

(#152104) patex1983 válasza MATEO6600 (#152103) üzenetére


patex1983
őstag

Bundás pufirizs? :D

X

(#152105) szuszinho válasza Zola007 (#152095) üzenetére


szuszinho
őstag

Ez mitől sznobizmus :F

(#152106) aelod válasza MATEO6600 (#152090) üzenetére


aelod
veterán

Attól, hogy milyen és mennyi tudományos cikkre alapszik az írás.

És a milyenségét, hogyan tudod kategorizálni? Ha angolul van akkor szentírás vagy ha nagyon tudományosnak hangzik akkor az már ok?

Az egész internetet ledegradálod egy mondatban.

A degradálást már nem lehet fokozni ledegradálással. Let me be grammar nazi ;]

Amint látod a Stevia-ról írt tanulmány elég derekasan alá van támasztva: "Our evidence-based analysis features 86 unique references to scientific papers.

Ez nekem csak egy nagyon hangzatos mondat, nem tudományos alátámasztás. :U

(#152100) AsakuraDave

A gerincébe rakott rögzítő csavarok kitörtek a helyükről és nem a fekvéstől.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#152107) Apollyon válasza szuszinho (#152105) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Attól, hogy az olcsó kávé is ellátja a fő funkcióját: koffein

Ahhoz, hogy a kávé egyébként ízesítés nélkül is finom legyen, és ne egy kortyra húzzam le az egészet, kell egy normális minőségű kávé, másrészt egy tisztességes kávégép ami normálisan el is készíti azt. Ez egy rakás pénz, csak kávézásra. Na ezért sznobizmus.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#152108) szuszinho válasza Apollyon (#152107) üzenetére


szuszinho
őstag

Aha, tehát, aki nem asztali koccintóst iszik, akkor az is sznob, meg akinek nem 3310-ese van, és még lehetne folytatni...
De akkor mindenki sznob, aki nem a kulináris élményekért fogyaszt valamit, ami nem mekdonác, vagy valami hasonló akármi. Oké.

(#152109) aelod válasza Apollyon (#152107) üzenetére


aelod
veterán

Igényesség magaddal szemben.

A presszó kávé gépünk nem szereti a mostanában nagyon finomra őrölt kávét. Előszeretettel ejakulálja mindenhova miután lefőtt. Kib*sztuk és venni fogunk egy kapszulásat. Meg hát ha jó kávét akarsz akkor elmész valahova és beülsz elszopogatod. Nyilván nem minden nap teheted meg ezt.
Most meg instant sparos kávét iszunk. Koffein koffein csak nem épp ugyan az az élmény.

Pont olyan mint a luxus prosti vagy a soroksári 3 ezres fogatlan eszmeralda. Lyuk lyuk és fizetsz is érte. De azért nem mindegy milyen az élmény amit kapsz a pénzedért. Szerintem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#152110) brownus válasza HussarF (#152081) üzenetére


brownus
veterán

vagy szüljön az asszony még1et :d

(#152111) HussarF válasza brownus (#152110) üzenetére

Már 2 gyerektől is jár a 10 milliós CSOK, bele lehet húzni ;]

(#152112) LanyUs válasza aelod (#152109) üzenetére


LanyUs
senior tag

Mindketten tudjuk, hogy ez nem a spórolás topikja :) . Mindenki tolja a lét kajára, kiegészítőkre, bérletre, otthoni kondigépre ezerrel. 1 év alatt kiegre simán el lehet nyomni 200-300e Ft ot, de nekem sikerült ízület védők + vitaminokkal fél milliót is. Hála a BB topiknak :R hozzájutottunk -30%-al egy Krups automata kávéfőző géphez, ami kedvezményes áron 165e volt. A svájci gépeket túl drágának tartottam, de ez arányaiban még mindig csak töredéke az éves régi költségvetésemnek. Itt a kávé-kieg. arányra szerettem volna költség oldalról példát mutatni saját tapasztalatból. Ígérem nem offolok többet :)

HussarF vigyázz ha jól tudom csak a hitel része lett kiterjesztve

[ Szerkesztve ]

(#152113) aelod válasza HussarF (#152111) üzenetére


aelod
veterán

Hülyének is megéri! ;]

(#152112) LanyUs

Engem aztán nem zavar az off. :N
Hát szerintem én ennyit az életben nem költöttem kiegre. Pedig azért mondhatni, hogy már nem csak egy hobbi sportoló lennék. A tápkieg jó dolog és kell is de nem szabad túlzásba vinni mert akkor ellocsolsz a semmire egy valag lóvét.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#152114) Lacy6 válasza aelod (#152109) üzenetére


Lacy6
senior tag

Kapszulás hosszú távon nagyon drága.
Szerintem automata kávéfőzőt kell venni, úgy 100 ezer körül már egész normálisat lehet kapni. Tisztított vízzel használjuk és így nagyon tartósnak bizonyult.
A kávé töredéke így, mint a kapszulás esetén. Ki kell számolni, hogy mennyi idő múlva hozza vissza az árát, de éehet meg fogsz lepődni.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#152115) LanyUs válasza aelod (#152113) üzenetére


LanyUs
senior tag

Sokat kísérleteztem futással, mert meg akartam tartani a kondit. Elmentem előtte 30 percre, de már a közepes intenzitású is hatással volt a gyakorlatokra. Próbáltam utána is, de egy 60-70 perces pörgős, kemény edzés után, amikor remeg a tested, ki a tököm indul el még 10 km re. Párszor bevállaltam, de nem esett jól. Maradt a pihenőnapi. Viszont 2-3 hónap után elkezdtem fáradékony lenni. A futások számából nem akartam engedni, ezért a kondit vettem vissza. Sokat segített volna egy fanatikusabb edző társ és egy nem zsúfolt akár lepattant edzés helyszín, ahol viszonylag kevés mese mellett ledurrantjuk aztán a végén mehet a duma.

(#152116) Apollyon válasza szuszinho (#152108) üzenetére


Apollyon
Korrektor

No offense, egyetértek amúgy a drágább kávé élvezetével, csak még nem fogom megfizetni, mert most hasznosabb dolgokra kell lóvé :D
Én az olcsóbb kávét is feketén iszom, mert csak a funkciója kell. Ha nagyon eleresztem magam, akkor viszont az ízélmény miatt rakok bele tejet meg nádcukrot.

Majd ha lesz kávéfőző helyett kávégépünk, akkor a proletár segafredo meg lavazza kávékat is lecseréljük valami normálisabbra.
A sznobizmus egyébként nem feltétlenül pejoratív, legalábbis az én szótáram szerint ha kávéról van szó. Tea dettó, de annak önmagában van egy kulturális értéke a pozitív biológiai hatása miatt is.

Amúgy a kávésznobizmusnak van egy másik véglete is, ami már tényleg negatív: a szarbucksozás :D

(#152109) aelod: hát, a kurvás példához nem tudok érdemben hozzászólni, de amúgy egy normálisabb kávézóban valóban előfordul néha rendesen lefőzött kávé is, csak ugye az fajlagosan nem nyerő. :D

Ja és a kapszulás kávé a halálom, azt kérlek ne, a környzetnek sem jó, de 1 fokkal még mindig jobb mint a szarbucks.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#152117) aelod válasza LanyUs (#152115) üzenetére


aelod
veterán

Ezt nem tudom mire írtad de edzés mellett ahol izmosodni szeretnél minek futsz ekkora távokat? :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#152118) Zola007 válasza szuszinho (#152108) üzenetére


Zola007
veterán

A sznob attól lesz sznob, amikor nem bírja kussban csinálni, amiért rajong.

Engem nem zavar, ha valaki minden nap kiveri otthon a 400 ezres iphone X-re.

De amikor ezzel villog mások előtt, az a sznobság

Ugyanez a kávé.
Vegye, főzze, igya a drága KV-t, drága főzőben, drága csészéből, nem zavar, élvezze ki minden percét.

De mikor valaki egy baráti társaságban vagy rendezvényen előadja kávé-gurmét, akkor megsimogatnám az arcát. Megsimogatnám vagy négyszer.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#152119) tibcsi0407 válasza HussarF (#152111) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Csak a kedvezményes 10 milliós hitel jár két gyerekre. :K

https://utdetailing.hu/

(#152120) Zola007 válasza LanyUs (#152112) üzenetére


Zola007
veterán

30 ezret költöttem az éven tápkiegre, ebben van 7 kiló fehérje

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#152121) LanyUs válasza aelod (#152117) üzenetére


LanyUs
senior tag

Semmi extra, csak On téma :) Gondoltam megosztom mire jutottam a 10k mellett a kondival. 10 év után jól esett megtörni a sablont és kimenni a levegőre. Beszippantani a virág illatát, hallgatni a falevelek rezgését, stresszes napokon hányás légszomjig emelkedőn hajtani magad :) az úszással ugyanaz volt a bajom. A medencében faltól falig csapkolodni 30 perc oké, de több unalmas. Ha meg már uszoda, akkor inkább befekudtem a Szaunába :))

Zola az dicséretes! Akkor profin étkezel. Ezt így kell :C Amúgy láttam a fórumból, hogy okosan bánsz a pénzzel. Ez dicséret :)

[ Szerkesztve ]

(#152122) Ijk válasza Lacy6 (#152114) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kávéfogyasztási szokásokhoz kell venni. Legjobb a kotyogós, főleg ha van otthon valami kis daráló. Olcsó, viszonylag jót főz, bár én az espressot sokkal jobban szeretem, de nem dőlnék kardba ha kotyogóst kellene inni.
Automatánál számolni kell a magas beruházási költséggel, és hogy hajlamos bedögleni x év után, aztán javítani kell.
Én Nespressot használok, egész egyszerűen mert nem tudnék otthon kihasználni egy automatát, ahhoz napi 3-4-et le kellene tolni rajta, én meg csak hétvégén vagyok otthon. Vettem 2 nespresso-t 10k-ért, egyet otthonra hétvégére egyet az irodába, bent lefőzöm azt a napi kettőt, itthon hétvégén is a max 6-ot.
100-120Ft egy kapszula, Nespressot visszaveszik, igaz az 120. Heti 16 kávé, havi 7-8k, évente 80-100k. Ez a legdrágább de legalább nem koszolós, pöcsölős. Majd ha nyugdíjas leszek és otthon ki tudom használni az automatát akkor majd veszek. Ahhoz hogy lefőzzek benne heti 6 presszót nagyon nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#152123) kk831228 válasza Zola007 (#152095) üzenetére


kk831228
addikt

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#152124) kk831228 válasza aelod (#152109) üzenetére


kk831228
addikt

Miert nem raksz bele olyat, ami nem annyira finomra van őrölve...? :F Hol b.. ad ki, megyek érte, delután meg feldobom a vaterára... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#152125) aelod válasza kk831228 (#152124) üzenetére


aelod
veterán

Mert a palomát szeressük. Abból is a feketét amit mostanában már nagyon finomra őrölnek. Hát nagyot nem fogsz rajta az is biztos. Ez egy majd 8 éves kávéfőző szóval megszolgálta. Vatera - soha nem vettem semmit onnan nem jött be.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#152126) kk831228 válasza Zola007 (#152118) üzenetére


kk831228
addikt

Nincs ezzel probléma engem meg az zavar, amikor valalaki nagy kávésnak mondja magát, iszik egy normális presszót és felpakolja 4 kanál cukorral, vagy meg se tudja inni... :B Sajnos nekem is néha "elgurul", de inkabb olyankor hozom föl ha valaki előadja, hogy "mit/ hogy", meg hogy milyen egyszerű kávét főzni... :D

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#152127) KoVee84


KoVee84
senior tag

FYI
Voltam a héten vérvételen, kíváncsi voltam, hogy milyen hatással van a napi 2x2 marok fehérje a vesémre meg a májamra. Nos az van, hogy semmilyennel, az értékek tökéletesek. ;)

(#152128) kk831228 válasza Zola007 (#152118) üzenetére


kk831228
addikt

És kikérem magamnak, a legolcsóbb tesco-s csésze/bögre... ;] :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#152129) marked one94 válasza KoVee84 (#152127) üzenetére


marked one94
őstag

Akkor megduplazhatod az adagot, hatha igy már okozz valami kart ;]

You'll Never Walk Alone

(#152130) Woodslave válasza KoVee84 (#152127) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kár hogy az izomzatodra is ugyanilyen hatással volt ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#152131) aelod válasza KoVee84 (#152127) üzenetére


aelod
veterán

Ezt tudhattad volna vérvétel nélkül is. :U

Marok..látom terjed a csepeli mértékegység :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#152132) HussarF válasza Woodslave (#152130) üzenetére

Woodslave, akinek a középső neve "Oltás" :C ;]

Ki akartam keresni az Utolsó cserkészből az idevágó jelenetet, de nem találtam :(

Szerk:
Angolul megvan, de a lényeg pont hiányzik belőle. Ez után még azt mnodja Willis, hogy "de megöllek, ha elárulod valakinek".
Az első komment szerint "...You tell anybody, I kill ya."

[ Szerkesztve ]

(#152133) KoVee84 válasza Woodslave (#152130) üzenetére


KoVee84
senior tag

dehogy kár, nem tetszik a felfújt mű izomzat! :U

aelod: tudtam, csak nem sejtettem :D

;]

[ Szerkesztve ]

(#152134) bandus válasza Woodslave (#152130) üzenetére


bandus
veterán

sírok :C

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#152135) Jim-X válasza Woodslave (#152130) üzenetére


Jim-X
őstag

:C

Ez a baj ezekkel a mai gagyi feherjekeszitmenyekkel... Nem hozzak megfeleloen az izmot :(

;]

A játék az nem játék!

(#152136) Zola007 válasza KoVee84 (#152127) üzenetére


Zola007
veterán

IMPOSSIBRU ! ! !

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#152137) aelod válasza Jim-X (#152135) üzenetére


aelod
veterán

Régen legalább belecsempészték a kokszot.
;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#152138) kk831228 válasza aelod (#152137) üzenetére


kk831228
addikt

"a régi jó dolgokból nem maradt semmi..." :( ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#152139) Jim-X válasza aelod (#152137) üzenetére


Jim-X
őstag

:K
Akkoriban akadtak fenn a "horgon" cuccok szepszammal :DDD

A játék az nem játék!

(#152140) Lacy6 válasza Ijk (#152122) üzenetére


Lacy6
senior tag

Igen, az tuti hogy a kávéfogyasztás határozza meg milyen gépet kell venni.
Nálunk ez kb 6 kávé/nap ha egész évre vetítem, de ez inkább óvatos becslés.
4-en használjuk a családban, ritkán kávézunk együtt, így ez a legjobb megoldás.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#152141) Zola007 válasza HussarF (#152132) üzenetére


Zola007
veterán

középső neve

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#152142) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

[link] Középső névnek a szám címe ragadt rám,nem tudom miért ;]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#152143) JayZ


JayZ
tag

Jó estét kívánok!

MyProteinnél mekkora szokott lenni a max kedvezmény? 30%okat szoktam látni, van néha esetleg több?

Köszszépen :)

(#152144) Zola007 válasza AsakuraDave (#152142) üzenetére


Zola007
veterán

Teljesen érthető
Mi is ezen a véleményen vagyunk ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#152145) kicsiogre válasza JayZ (#152143) üzenetére


kicsiogre
tag

Angol oldalon nézd , szerintem jön az év vége most lesznek jó akciok. Mindig más akcio van ki lehet fogni a fehérje kiloját 3000- 3500 ft-ért pl.

[ Szerkesztve ]

(#152146) headhunter válasza Szamin (#152096) üzenetére


headhunter
addikt

Origine : USA
Année de production : 2018
Réalisateur : Vlad Gudin
Acteurs : Ronnie Coleman…
Genre : Documentaire
Langue : Anglais
Sous-titres : Anglais, Français

Qualité : WebRip 1080p
Format : MKV
Durée : 1h 33min
Vidéo : 1920 x 1080, 4 600 Kbps
Audio : AC-3 128 Kbps
Taille Upload : 3.1 Go

(#152147) medica válasza headhunter (#152146) üzenetére


medica
senior tag

rusnya jószág

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#152148) Ļantos válasza JayZ (#152143) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Nekem 35 volt a max, figylni kell.

(#152149) m3tr0


m3tr0
senior tag

Eléggé off téma de hátha, edzéshez vásárolnék cipőt.
A korábbi két sima mezei adidasomat szétszaggattam...mindkettőnek levált a talpa.
Tudtok esetleg konkrét típust ajánlani ami nem drága de vélhetően tartós lesz és edzéshez is megfelel?

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#152150) marked one94 válasza m3tr0 (#152149) üzenetére


marked one94
őstag

Ha sima kondizast nyomod akkor egy kinai magasszaru tornacipo tokeletes valasztas. Ha meg mondjuk szeretsz guggolni de szar a bokad akkor egy adidas powerlift 3.1

You'll Never Walk Alone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.