Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152051) S e t h válasza Angel2014 (#152048) üzenetére


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#152052) Pocee válasza Angel2014 (#152044) üzenetére


Pocee
senior tag

De csak azért mert tisztellek...

Szóval igyekszem mindenből viccet csinálni mert rohadt nyomorúságos a világ,tele hazug,nagyot mondó,jellemtelen,hülyékkel akik mellett nehéz elmenni szó nélkül,pedig akkor lennék a legboldogabb ha lehetnék olyan bölcs,hogy szó nélkül elmegyek mellettük.
Nem érdekel ám,hogy mennyit nyomsz fekve,ettől a szememben semennyire nem leszel nagyobb,sőt ezzel is csak lefelé csúszol,hogy ezzel akarod bebizonyítani mekkora ember vagy,erős vagy?biztos,elég szomorú lenne ha 190 centivel meg 150 kilóval gyenge lennél. Sőt tudod mit,szerény becsléssel azt mondom, a topik 90% erősebb nálam,ezt azért mondom,hogy lásd nem kell az embernek hazudnia(leginkább magának) hogy a nyomorúságos életében nagyobbnak látszódjon,mert mindenki nyomorog ám a saját szintjén.

Még valami: nem vagyok ember...világ életben istennek tartottam magam, légyszíves legközelebb ennek tudatában szólíts meg és beszélgess velem.

ui.: máskor tessék alaposabbnak lenni és megnézni mikor regisztráltam,ebből rájöhettél volna mennyire törtem magam össze a rangokért.demitisvárazember'

Mr.Brightside

(#152053) Jim-X válasza S e t h (#152051) üzenetére


Jim-X
őstag

Jo kep vot? Lemaradtam :O

;]

A játék az nem játék!

(#152054) Zola007 válasza Jim-X (#152053) üzenetére


Zola007
veterán

grindr-kompatibilis

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#152055) Freddycom válasza Jim-X (#152053) üzenetére


Freddycom
őstag

Nekem még itt van a böngésző cache-ében, cserélnék veled szívesen, h ne lássam. :D

(#152056) Woodslave válasza Freddycom (#152055) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ment az albumba ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#152057) kicsiogre


kicsiogre
tag

A gymbeamnél a kalóriamentes szószok most 1090 ft ba kerülnek ja és van karamell izben is.

(#152058) S e t h válasza Jim-X (#152053) üzenetére


S e t h
nagyúr

Amolyan Schobert Norbis day one beforeos.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#152059) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Nah a sok kis fitness youtuber fiúcska elkezdett kitálalni hogy hát izé jah szedtem/szedek ilyen cucccost ezt a "SARMs"-ot. Egyik srác elég fiatal gymshark tag volt de a "bevallós" vidinyója után "kirúgták". Mindig csak a kox....

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#152060) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Újra felhoznám a kávés témát, édesítőből stevias, vagy más típusút használnak az intelligens emberek?

(#152061) Sterilzona válasza kicsiogre (#152057) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Multkor vetten fehercsokisat. Imadom a fehercsokit. De ez a zero szosz, ontet, valami ritka rossz.

(#152062) patex1983 válasza MATEO6600 (#152060) üzenetére


patex1983
őstag

Hát.... én ilyet is, olyat is használok...
Mire irányulna a kérdés?
Ja, de én nem vagyok intelligencs, szóval azt nem tudom... :D

[ Szerkesztve ]

X

(#152063) Xelo válasza MATEO6600 (#152060) üzenetére


Xelo
addikt

rendben van a stevia ha bírja a gyomrod. egyeseknél puffadást okoz, sajnos az én szervezetem sem szereti. szukralózt használok helyette.

(#152064) MATEO6600 válasza Xelo (#152063) üzenetére


MATEO6600
őstag

Erre gondoltam, mint másik opció.
Igazából csak lusta voltam utánaolvasni, és egyszerűbb volt beböfögni a kérdést, hogy mások megválaszolják helyettem amit 30mp alatt kigugliznék :D ( van aki edzéstervekkel teszi ezt meg)

A kérdés egyébként arra irányul, hogy milyen édesítőszer az "ajánlott", vagyis mi az ami a legkévésbé ártalmas az egészségre. Semmit nem szoktam a kávémba rakni (ez a legegészségesebb), viszont már kezdem unni így.

(#152065) kicsiogre válasza Sterilzona (#152061) üzenetére


kicsiogre
tag

Nekem a csoki, karamell , eper, pancake, ketchup, barbecue,ami bejön. fehércsoki nekem se jött be

(#152066) Zola007


Zola007
veterán

Black Friday tábor Chepelen >>> link

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#152067) bandus válasza MATEO6600 (#152060) üzenetére


bandus
veterán

semmilyet leginkább ;]

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#152068) Angel2014 válasza Pocee (#152052) üzenetére


Angel2014
addikt

Én ezt a témát komolyan hoztam fel..tudod 3 ismerős is bekapta edzés közben ebből hárman nem élték túl..egyik hátazás közben kapta be az agyvérzést...most szása a f2000 ben fekvenyomás közben inkfartus..a harmadik is fekvenyomás közben kapta be..őneki bypass műtétet csináltak a szívében hátsó falú inkfartusa volt..ő most ment el...2 évet bírt még...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#152069) Zola007 válasza Angel2014 (#152068) üzenetére


Zola007
veterán

Mai napon 16-18 óra között rendelek itt a fórumon, a behívás int. hányados szerinti csökkenő sorrendben történik.
Ha esetleg ma nem kerülnél sorra, akkor kérjük, rendelés végén add meg a telefonszámod +36XXZZZZZZZ formátumban és az asszisztensem fel fog hívni időpont egyeztetés végett.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#152070) Woodslave válasza Zola007 (#152069) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azt már megadta nem írtad fel? :U ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#152071) brownus


brownus
veterán

napi csaj, és azok a lábak...
[link]

(#152072) Lacy6 válasza MATEO6600 (#152064) üzenetére


Lacy6
senior tag

Egészség szempontból sorrendben:
Stevia, Xilit (nyírfacukor), Eritrit, szukralóz.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#152073) aelod válasza Lacy6 (#152072) üzenetére


aelod
veterán

És ezt mi alapján lenne így?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#152074) Lacy6 válasza aelod (#152073) üzenetére


Lacy6
senior tag

Az interneten fellelhető kutatások alapján.
Mire vagy kíváncsi?

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#152075) aelod válasza Lacy6 (#152074) üzenetére


aelod
veterán

Az interneten fellelhető kutatások alapján.

Amit az interneten találsz csak egy valamit bizonyít: hogy van internet kapcsolatod.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#152076) Woodslave válasza aelod (#152075) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Tenyetevhitek. Hu

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#152077) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Könyök ropogás-kattogás-pattogásra még annyi hogy pl tricepsz csigán letolásnál mikor vissza engedem a súlyt nem csak derékszögik hanem ilyen mellbimbi magasságba akkor itt a visszaengedésnél is érzek egy "pattanást" a könyökömben. Igazából nem is mintha az izület kattanna hanem lenn egy ínszalag ami valahol a könyökömön fut át és az csúszkálna oda-vissza ahogy behajlítom a karom. ([link] elvileg itt erről beszél mint "shortening in tricep tendon") Fájni nem fáj,csak rohadt idegesítő és rosz érzést kelt bennem. :O

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#152078) Lacy6 válasza aelod (#152075) üzenetére


Lacy6
senior tag

Akkor meg egyszerűen tudod csoportosítani. :)
Hallgass a józan eszedre...
- Mesterséges vagy természetes?
- Mennyi ideje használják?
- Milyen visszajelzések vannak?
- Hogyan ítélik meg különböző országok?

és a sokadik....milyen pozitív és negatív hírek találhatóak fent az interneten.
A sorrend amit írtam, továbbra sem változik ha csak a fenti szempontok alapján döntesz...

Amúgy a józan ész szerint a szukralóz mögött brutális pénzmennyiség állhat...
Ténylegesen annyi pénz, ami mellett eltörpül az a tény hogy egészséges-e vagy nem.
600-szor édesebb mint a cukor és mesterségesen könnyen, olcsón elő lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#152079) MATEO6600 válasza aelod (#152075) üzenetére


MATEO6600
őstag

Mindenkinek saját maga dönt arról, hogy kinek hisz.
Ha egy interneten fellelhető kutatás számos hiteles forrással rendelkezik, akkor én hiszek annak.

(#152080) LanyUs válasza Pocee (#152052) üzenetére


LanyUs
senior tag

Istenem! Kondiztam 15 évet megfelelő étrend nélkül és nem fejlődtem rendesen. Nem is csodálkoztam rajta. 2-3 évvel ezelőtt változtattam csirkemell, zöldség, tapkieg. Dobott, de a futás jobban megtetszett, így inkább kimentem a természetbe. Fél éve viszont már csak babakocsis futások vannak szerencsére. Bcaa és turmixok kiestek. Szükségem lesz még a beleimre és a megspórolt fél Milla sem jön rosszul. Baba tartástól (9kg) nemrégiben szétégett a jobb bicepszem. Mit tegyek, hogy ne maradjon le a bal? Kétségbe vagyok esve :)) Bocs az offert, de igaz :D

(#152081) HussarF válasza LanyUs (#152080) üzenetére

Tedd át bal kézre

(#152082) aelod válasza MATEO6600 (#152079) üzenetére


aelod
veterán

Ha egy interneten fellelhető kutatás számos hiteles forrással rendelkezik, akkor én hiszek annak.

És mitől hiteles valami, csak mert sokan ugyan azt mondták? Tekintélyelvű tudományos világot élünk. A tekintély az akinek hiszünk mert megbízunk benne csak mert köpeny van rajta.... Tudós, orvos teljesen mindegy.

- ősrobbanás
- igyál tejet ne igyál tejet
- stb
- stb

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#152083) Woodslave válasza LanyUs (#152080) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Szükségem lesz még a beleimre 15 év kondizás után ilyet mondasz mit várhatunk egy "laikustól" :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#152084) aelod válasza Woodslave (#152083) üzenetére


aelod
veterán

(#152072) Lacy6

Ezt ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#152085) Woodslave válasza aelod (#152082) üzenetére


Woodslave
nagyúr

valahogy azért kénytelen vagy eldönteni mit hogyan csinálj. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#152086) HussarF válasza Woodslave (#152083) üzenetére

Miért, ha 15 év kondizás után megkérdezi, hogy ha az egyik keze lefáradt, akkor mit csináljon, hogy a másik is megkapja azt a terhelést, akkor mit vársz tőle? Lehet ő az a tag, akiből a GymFuckery stílusú közösségi oldalak megélnek ;]

(#152087) Woodslave válasza Woodslave (#152085) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk igaz a netes kutatások alapján lehetetlen, csak arra jók hogy belexarj :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#152088) LanyUs válasza HussarF (#152086) üzenetére


LanyUs
senior tag

Mert Ő tud szöveget értelmezni. Tudja, hogy tetszett Pocee stílusa és élet felfogása, látásmódja és arra reagáltam poénból kissé ironikusan. Igen Wood, megettem a maradékot és annyi a kiegészítőknek. Nem kell egyetérteni, mindenki azt csinál amit akar. Lehetek akár laikus is az életforma ellenére. Valaki egész életében edz és mégse tudja szabályosan a gyakorlatokat. Na mentem csak Pocee miatt írtam be :D

(#152089) aelod válasza LanyUs (#152088) üzenetére


aelod
veterán

alaki egész életében edz és mégse tudja szabályosan a gyakorlatokat.

Itt most megsértetted a csepeli nagymestert ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#152090) MATEO6600 válasza aelod (#152082) üzenetére


MATEO6600
őstag

Attól, hogy milyen és mennyi tudományos cikkre alapszik az írás. Mivel támasztja alá az író a leírtakat? Referenciákkal, amiket le lehet csekkolni, és nem kamucikkekre hivatkozik. Hogy mi az a kamucikk? Nem fogom kifejteni.
Ezt az oldalt [link] például egy olyan ismerősöm ajánlotta, akiben személyesen megbízok. Amint látod a Stevia-ról írt tanulmány elég derekasan alá van támasztva: "Our evidence-based analysis features 86 unique references to scientific papers." Én ezt egy nagyon értékes oldalnak találom. Nem arról van szó, hogy megkérdezek valamit PH fórumon és azt fogom követni. Nem, ez csak egy kiindulási alap, hogy minek nézzek utána.
De még egyszer kihangsúlyozom, mindenki annak hisz, aminek akar ;)

"Amit az interneten találsz csak egy valamit bizonyít: hogy van internet kapcsolatod." <-- ez meg no comment.
Az egész internetet ledegradálod egy mondatban. Tudni kell kihámozni az értékest a szarból. Nem volt ez másként régen sem, mikor csak könyvtárak léteztek. Neten keresztül persze könnyebb hozzájutni a szarhoz, mert kevésbé irányított/ellenőrzött mint egy könyvtár, de tele van rengeteg használható anyaggal.

[ Szerkesztve ]

(#152091) LanyUs válasza MATEO6600 (#152090) üzenetére


LanyUs
senior tag

Bár írtad, hogy nem teszel a kávéba semmit, de esetleg egy korty laktózmentes tej? Édeskés, mint az UHT, csak kevesebb a gáz még nem allergiások esetén is! A párommal kiváltjuk vele a cukrot/mézet/eritritet. Igaz mi fele-fele arányban isszuk. További jó edzést Mindenkinek :R

(#152092) MATEO6600 válasza LanyUs (#152091) üzenetére


MATEO6600
őstag

A tejes dolgokat kerülöm mert allergiás vagyok a tejfehérjére (habár akkora mennyiségben valószínűleg nem lenne baj). Lehet teszek vele egy próbát, köszönöm a tippet :R

(#152093) Sterilzona válasza LanyUs (#152091) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Ez jo otlet.
Ki probalom en is ujra. Mar probalkoztam vele, de valahogy elhagytam ezt mostanaba.

(#152094) szuszinho


szuszinho
őstag

Egy fasza kávéba cukrot vagy bármit tenni? Jó, nem kotyogós vagy büfé löttyöt kell inni. Egy jó arabica elég csokis mogyorós stb. Ha annyira kell bele valami, akkor egyszerűen lehet házilag is növényi tejet készíteni, ami szintén elég édes. Az igaz, hogy így is jócskán változik a kávé íze, de a bolti kókusz-mandula is jó, amit még habosítani is lehet.
A teába sem tudnék rakni semmit...

(#152095) Zola007 válasza szuszinho (#152094) üzenetére


Zola007
veterán

Én speciel sznobisztikából megbuknék
Sose érdekelt milyen és mennyibe kerül a kávé, csak hogy megtolja a vérnyomásom, mert alacsony

Lidl-féle :Y Bellarom 200grammos :Y üveges :Y granulált :Y instant :Y kávét iszom tejjel :Y és tablettás édesítőszerrel :Y
Ha árulnának kávét pezsgőtablettában, arra is vevő lennék

Ha még nem kaptak a sznobok szívinfarktust ennyitől, akkor tetézném azzal, hogy szoktam rendes kávét is inni, de csak akkor ha rendezvényen vagyok vagy megkínálnak, mert azért az mégis csak ingyen van.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#152096) Szamin


Szamin
újonc

Mi történt Ronnie Colemannel?

Push harder than yesterday if you want a different tomorrow.

(#152097) Angel2014 válasza Szamin (#152096) üzenetére


Angel2014
addikt

Ronnie eddigi műtéteinek összesített listája még olvasva is szörnyű:

2007. december – laminektómia: a hátsó csigolyaív L4-L5-ös csigolyáinak eltávolítása
2011. július – az ágyéki L3-L4-es csigolyák nyomáscsökkentő dekompressziója
2011. december – a C4-C5-C6-os nyakcsigolyák fúziója
2014. július – a bal csípő helyreállítása 2 csavarral
2014. augusztus – a jobb csípő helyreállítása 4 csavarral
2015. július – az ágyéki L3-L4-es csigolyák fúziója

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#152098) S e t h válasza Szamin (#152096) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mégse volt light a weight.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#152099) tibcsi0407 válasza S e t h (#152098) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Már megint történt vele valami?

https://utdetailing.hu/

(#152100) AsakuraDave válasza tibcsi0407 (#152099) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Legutobbi műtétje után az a hír járja,hogy lehet soha többé nem fog tudni lábra állni. Szidta az orvosokat, szerinte nem a maxot hozzák ki a műtétekből mert eddig vagy 2millio elment a műtétjeire és nem forintba :(

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.