Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145601) inferno88 válasza AMD Power (#145600) üzenetére


inferno88
őstag

https://kaloriabazis.hu/ Nagyon jó oldal a számoláshoz amúgy.

@Angel: meg lehet enni az egészet ilyenkor? :Y

Mondtam, hogy több napra csinálom. Ha csak ezt eszed egy nap, akkor végülis...

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#145602) flash- válasza inferno88 (#145601) üzenetére


flash-
veterán

meg van még a myfitnespal...bár a free verziója eléggé dilettáns..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#145603) kicsiogre válasza Woodslave (#145594) üzenetére


kicsiogre
tag

Ez melyik kaloriatáblázat ? Kipróbálnám .

(#145604) Woodslave válasza Angel2014 (#145598) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Komolyan nem tudom megérteni amit művelsz. Nem tudom mit dolgozol mennyi pénzből élsz jelenleg mennyit tudsz erre fordítani időben és pénzben. Mivel a géped elég komoly és napi háromszor edzel úgy gondolom meg tudnád oldani hogy normálisan diétázz.
Igaz leirtuk már de semmi értelme nem volt. Az nem diéta hogy akkor most csirkemellet meg fehérje port eszek meg 3 villányi rizst. Normálisan kiszámolt és betartott makrókkal tudnál fogyni anélkül hogy rosszul lennél és 20 kiló jönne le 2 hét alatt aminek a felét vissza dobod egyből ha benyomsz egy pizzát...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145605) Macka válasza Woodslave (#145594) üzenetére


Macka
veterán

Penny-s szírszegény túróban 2.7 a zsír, és 219 Ft, ha akcióban van 169.

(#145606) Woodslave válasza Macka (#145605) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja csak gyorsan demonstralni akartam. Lehet kevesebb kalóriaból is kihozni persze :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145607) David75 válasza Woodslave (#145604) üzenetére


David75
őstag

Diétához se értek igazán, de én azt vettem annak idején észre, hogyha alacson zsír(50g alatt) meg alacsony ch-val(125g alatt) diétázok akkor volt, hogy belassult vagy megált a fogyás. Ilyenkor egy csalós nap akár pizza segített de akkor is kell kalóriát számolni csak mondjuk eszel maintenance-et, vagy legfeljebb 3000 kcal-t. Valószínűleg ennek köze van ahhoz, amit aelod mond, hogy túlságosan alálőtte a kalória bevitelt.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#145608) aelod válasza David75 (#145607) üzenetére


aelod
veterán

Nem köze van hanem szinte biztos. Mivel fingja nem volt mennyit evett és úgy állított be csak csirkemell egy kanál rizzsel meg fehérje akárhányszor diétát ez törvényszerű.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145609) Bad Pritt válasza Woodslave (#145594) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Volt rá válasz, tárgytalan. :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#145610) Woodslave válasza David75 (#145607) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen a szervezet alkalmazkodik, minél később halj éhen, de a fogyás nem fog megállni, különben meg soha nem halna éhen senki. Nyilván nem ez a cél, ha edzel és jól akarsz kinézni a strandon...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145611) Tyler Durden válasza flash- (#145602) üzenetére

Miben tud többet a fizetős verzió? Én a free-t használom, teljesen jó szerintem..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#145612) aelod válasza Tyler Durden (#145611) üzenetére


aelod
veterán

Én sem érzek késztetést, hogy fizessek a prémiumért :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145613) Angel2014 válasza David75 (#145607) üzenetére


Angel2014
addikt

Tudom de ezt akartam mondani korábban is az a magas kalóriával is...de függ a napi tevékenységtől és az anyagcserétől is.

Ha 7000 kalórián voltam..már 3-4000 kalóriától fogyni fogok...de ha most lehoztam szinte nulla ch ra és kalóriára és ezt állítottam be lehet egy Oat zabszelettől is hízni fogok.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145614) Apollyon válasza Angel2014 (#145613) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Meg az is baj, hogy össze-vissza csinálsz mindent. Sehol, semmiben nincs rendszer. Ki kellene dolgoznod előre, legalább egy hétre, hogy mikor mennyit és mit fogsz enni, és aszerint cselekedni. Azaz fogod, leírod egy papírra, és ahhoz kötöd magad.

Mert enélkül soha az életben nem fogsz egyről a kettőre lépni ebben a témában.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#145615) Angel2014 válasza Apollyon (#145614) üzenetére


Angel2014
addikt

Ha bírom ha rajtam múlna most semmit.. :(((

De vettem ma brokkolit és csirkét mára olyan wodosan zacskóban megpárolom.estére meg vettem zsírszegény túrót joghurtot és megcsinálom körözöttnek.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145616) Woodslave válasza Angel2014 (#145613) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sokszor gondolkozom, hogy miért áll bele itt az ember vitákba. Aztán rájöttem nem azért, hogy a másikat (pl. most téged) meggyőzze, hanem azért, ha betéved ide valaki aki elolvassa ezt amit írtál akkor legalább lásson egy olyan hozzászólást ami szerint ez qrva nagy baromság. Nem fogsz fogyni 4000 kcalon és nem fogsz hízni egy zabszelettől sem.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145617) Angel2014 válasza Woodslave (#145616) üzenetére


Angel2014
addikt

Nekem ezt olyan orvos mondta aki kövéreket fogyaszt le...a szervezet korábbi beállítottságát kell csökkenteden vagy növelned és lesz változás.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145618) marked one94 válasza Woodslave (#145616) üzenetére


marked one94
őstag

Engedd el úgysem nyerhetsz :D

You'll Never Walk Alone

(#145619) Woodslave válasza Angel2014 (#145617) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem meg egy nefrológus mondta hogy a fehérjepor tönkreteszi a vesém. Ja értem, a múltkor még azt is megkérdezted, hogy lehet-e zabot enni délután... De mindegy azt hiszel amit akarsz mondom nem téged akarlak meggyőzni.

marked: nem nyerni akarok csak van amit nem lehet hagyni tényleg. Nem Angel miatt hanem mások miatt ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145620) HussarF válasza Angel2014 (#145617) üzenetére

Akkor én is leírom még egyszer, bár azt hiszem rád felesleges minden elpazarolt másodperc, mert képtelen vagy tanulni. A baj ott van, hogy te az alapokkal sem vagy tisztában, nem tudsz semmit az anatómiáról meg a metabolizmusról. Így ha kapsz egy információt, nem tudod elhelyezni a tudásmátrixban, nem tudod megítélni annak fontosságát, sem a hasznosságát.
És hiába mondjuk, hogy honnan kéne indulnod, úgy tűnik, hogy egyszerűen buta vagy ahhoz, hogy ezt a tudást megszerezd.
És ebből fakadóan ömlik az ökörség a topikra tőled. Nagyon fárasztó. Tényleg ki kéne ebből a topikból tiltani téged és mindenki fellélegezhetne.

(#145621) aelod válasza Woodslave (#145619) üzenetére


aelod
veterán

Nekem meg azt mondták, hogy látták Elvist kőbányán amint épp lángost evett.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145622) Woodslave válasza aelod (#145621) üzenetére


Woodslave
nagyúr

chepelen látták. Az biztos :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145623) Angel2014 válasza HussarF (#145620) üzenetére


Angel2014
addikt

Értsétek már meg tudok...

De minden szervezet másképp működik főleg ha valaki idősebb..Próbáltam már amit mondtok..meg sem mozdult sőt még több lettem a mérlegen a 2.5 szörös fehérjével...

Nekem az vált be ha nem eszek szinte semmit..vagy eszek olyanokat amit mondtok de akkor nem szabad edzenem. Így indult meg a fogyásom.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145624) aelod


aelod
veterán

Kezdünk átmenni a hogyan fogyjak le velvet szintre :D

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145625) Apollyon válasza Angel2014 (#145623) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nincs "de"...

Egy dolog már teljesen egyértelmű, amit kommentről-kommentre bizonyítasz: mondhatnak az emberek neked bármit, legyen az akármilyen jó érv, te magasról szarsz bele. Leszarod, ki mit mond neked, csak mész a saját fejed után, és ráadásul hülyeséget is csinálsz. Na ezért se fogsz soha az életben lefogyni. 5-10 év múlva is pont ugyanott leszel, ahol múlt héten vagy a mai napon, csak még öregebben.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#145626) Radnix


Radnix
senior tag

A kitiltással kapcsolatban én mondok egy határozott vetot!
Mindenki szíveskedjen úgy olvasni a hszeket, hogy ami neki nem tetszik, azt ugorja át, vagy akár bizonyos személyek hszeit nyugodtan ugorja át, ez nem fáj senkinek sem.
A topicba betévelyedő újoncoknak pedig meg van a lehetőségük, hogy komolyabb, ellenőrzöttebb, megbízhatóbb forrásokból tájékozódjanak, mint a fórumhozzászólások.

(#145627) Radnix válasza Angel2014 (#145623) üzenetére


Radnix
senior tag

Innentől kezdve, akkor kár beszélni róla, hiszen megtaláltad a módszert ami működik neked, használd egészséggel, ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak, hiszen ha a gyakorlatban valami bizonyítottan működik, akkor kár okoskodni.

(#145628) Apollyon válasza Radnix (#145626) üzenetére


Apollyon
Korrektor

+1, semmi szükség kitiltani. Nem csinált semmilyen olyant, ami szabályba ütközne.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#145629) aelod válasza Apollyon (#145628) üzenetére


aelod
veterán

Tényleg nem... :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145630) Radnix válasza flash- (#145602) üzenetére


Radnix
senior tag

Nekem teljesen bevált a myfitnesspal free verzió. Mi a probléma vele?

(#145631) Angel2014 válasza Radnix (#145627) üzenetére


Angel2014
addikt

Köszönöm... :R

Egyrészt nem sokan vannak itt 50 év felett.

A másik nem sokan voltak itt 200 kg felett..

Harmadrészt ez lesz a 4. olyan fogyásom amikor 40 kg felett fogok leadni.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145632) aelod válasza Angel2014 (#145631) üzenetére


aelod
veterán

Harmadrészt ez lesz a 4. olyan fogyásom amikor 40 kg felett fogok leadni.

És ebből nem vonsz le semmiféle konzekvenciát?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145633) Angel2014 válasza aelod (#145632) üzenetére


Angel2014
addikt

de szemetet ettem...

a 100 kg feletti fogyásnál évekig megőriztem a súlyt pedig ettem akármit..

Ahogy nem figyeltem oda még a levegőtől is hízok

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145634) tibcsi0407 válasza Angel2014 (#145633) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Amikor nem figyelsz oda, akkor a nem odafigyeléstől hízol. :)
Én is így vagyok vele, sajnos néha vannak olyan élethelyzetek, hogy nem megy a diéta, bármennyire is szeretném és edzeni sem tudok elmenni.
Olyankor dagadok, mint egy disznó.
Utána viszont csak ésszel, nagyon lassan szabad fogyni, mert a szervezetet sem szabad megterhelni, meg a gyors fogyásnak jojó a vége.

https://utdetailing.hu/

(#145635) Tamoo válasza Angel2014 (#145633) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szerintem te nem a levegőtől híztál meg. :D

(#145636) Angel2014 válasza Tamoo (#145635) üzenetére


Angel2014
addikt

:K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145637) Tyler Durden válasza Angel2014 (#145636) üzenetére

A fehér kenyér lemaradt (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#145638) aelod válasza Angel2014 (#145636) üzenetére


aelod
veterán

Szegény szalonnát megerőszakolni azzal a piros paprikával...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145639) Apollyon válasza aelod (#145638) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Igazából az pont tök jó kombót alkot, de ez ízlés kérdése.
A fehér kenyér tényleg hiányzik onnan, de a legalább 2 kilós cipó. :K

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#145640) kicsiogre


kicsiogre
tag

Angel olyan mint a kővérek többsége( énis ilyen voltam) csak a kifogások : beteg vagyok, alig eszek , nem tudok lefogyni bármit csinálok. Egyszerü: szépen öszeállitani egy étrendet, plusz edzést leirni és mérni mindent, aztán belönni heti fél - 1 kiló fogyást és lehet finomitani mindenki kiismeri a testét rájön mi a jó neki, semmi drasztikus extrém étrend nem fog beválni olyan kell amit hoszutávon is lehet tartani én igy teszek szépen haladok is a cél felé.

(#145641) AMD Power válasza kicsiogre (#145640) üzenetére


AMD Power
titán

Hala az Egnek,hogy rajtam csak kb 10kg+ van/volt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#145642) Woodslave válasza kicsiogre (#145640) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pont ezt akartam írni, hogy a kijelentései teljesen hiteltelenek amikor nyilvánvalóan nem követett egy számolt étrendet még 1 hétig se (nem mér semmit, zabot lehet-e enni délután) stb. Ezek után nincs miről beszélni. Én május 1. óta írom minden reggel (néha esti) súlyomat, meg tudom mondani belőle mikor ettem túl, mikor van hétfő ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145643) Woodslave


Woodslave
nagyúr

némi okosság egy naturál protól

[link]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145644) Angel2014 válasza Woodslave (#145642) üzenetére


Angel2014
addikt

Edzés karrnap..40 mp kardió has . szauna 15 perc..közben BCAA utána 2 adag fehérje és egy adag zab.

Hazajöttem..megcsináltam a csirkédet brokkolival. 12 kor ettem 3 evőkanál rizst 2 nagyobb darab csirkemellet és 3 brokkolit.

Ezt eszem 6 kor is csak rízs nélkül..

7 kor iszok egy fehérjét.

estem meg egy kis zsírszegény túrót .

Kérdezem ezt kell számolni ilyen edzés mellett? Mert majdnem minden nap ezt csináltam. Ha brokkoli nem volt paradicsom, vagy uborka váltotta fel.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145645) Woodslave válasza Angel2014 (#145644) üzenetére


Woodslave
nagyúr

miért ne kéne? Mert elégettél edzéssel ahhoz képest mintha feküdtél volna +500 kcal-t?

Nyilván ha mondjuk 100kg lennél aki szeret edzeni és így kajálnál akkor valszeg nem kéne méregetni a rizst, hanem elég lenne érzésre enni.

De most nem arról volt szó hogy keveset vagy sokat eszel jelenleg, hanem arról hogy nem tudod mennyit. Kupak, adag (milyen adag zab? Azt nem adagra esszük) Evőkanál rizs...

Szopatod magad feleslegesen, mert nem veszel egy qrva konyhai mérleget. Ájudozol, amikor lehet 1-2 hét kéne és kiderülne, hogy 300 gramm ch 70 gramm rizs meg 200 gramm fehérje mellett is röhögve megy le a súlyod és még nem is halsz bele..

De már mondtam, a válasz nem neked megy, hanem másoknak, neked hiába mondjuk.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145646) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok, az normális hogy az edzés elkezdése után ~2 héttel az anyagcserém brutálisan rákapcsolt. Gyakorlatilag ebédelés után 2-3 órával már fetrengek az éhségtől. Nyilván tudom megnőtt a kalória igényem, próbálok is többet enni, és ráadásul mindig alacsony GI kajákat eszem, barna rizs stb, szóval tovább ki is kellene hogy tartson a kaja.

(#145647) Lacy6 válasza kmisi99 (#145646) üzenetére


Lacy6
senior tag

Teljesen normális jelenség.
:)

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#145648) David75


David75
őstag

Alkarra edz valaki külön csak úgy pluszba 1-2 gyakorlatot? És ha igen mit? Farmer walk-ra most nincs hely a teremben sajnos.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#145649) aelod válasza David75 (#145648) üzenetére


aelod
veterán

Kézi súlyzó lehető legnagyobb, alap állás és tartsd ameddig bírod.

by Zola ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145650) Tyler Durden válasza kicsiogre (#145640) üzenetére

Nálunk a cégnél az elmúlt 2 évben alsó hangon 6-8 kollega kezdett bele diétába, és szokás szerint abba is hagyták jó esetben pár hónap után. Néztem őket és teljesen össze vissza ettek, volt mikor madár adag, másik alkalommal meg tömte magát, persze nem haladt sehova.
Egyik srác tudatosabban állt neki, nem agysebészeti magasságokra kell gondolni, heti szinten összerakott kaja + kalóriabázis + mozgás. Mivel a srác 130kg volt /mint utólag megtudtam/, így eleinte a mozgás sétában merült ki. Long story short, jelenleg 85kg és félmaraton után a maratonra készül, ahogy szokták volt mondani, fejben dől el minden.. /azt már csak halkan jegyzem meg, hogy a sikertelenül diétázok körében nem népszerű a srác../

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.