Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145901) MATEO6600 válasza HussarF (#145899) üzenetére


MATEO6600
őstag

Én egyszer ki akarom próbálni milyen lehet tóparton, tűző napon gyúrni :D

(#145902) HussarF válasza MATEO6600 (#145901) üzenetére

Mi pont arra a hétvégére foglaltunk szállást a haverokkal, hogy csapatunk egy két éjszakás siófoki buli hétvégét, aztán kiderült, hogy akkor lesz a muscle beach is. Nyilván akkor oda is benézünk vmelyik nap.

(#145903) Angel2014 válasza MATEO6600 (#145901) üzenetére


Angel2014
addikt

Ugyan olyan mint a csili4ben ahol nincs klíma de itt legalább le is barnulsz majd.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145904) aelod válasza HussarF (#145899) üzenetére


aelod
veterán

A belemet láthatod majd ;]

(#145902) HussarF

Nekünk nem sikerült az asszonnyal. Csórók vagyunk. Ez van. Azért durva, hogy a tetves balcsin olyan árak vannak amiből meglenne egy külföldi bulgáriai nyaralás...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145905) Ijk válasza aelod (#145904) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mindenki sír a balatoni árak miatt, de miért lenne olcsó? Így is hemzseg a tömeg szezonban.
Balatonnal inkább az időjárás kiszámíthatatlansaga a fő probléma.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#145906) Radnix válasza patex1983 (#145898) üzenetére


Radnix
senior tag

Legfőbb fehérjeforrásaim a tejsavó fehérje meg zsírszegény túró, tej, és más húsokat azért szoktam fogyasztani, bár az utóbbi kb 1 hónapban csak olyanokat amiket nem, vagy alig kell rágni, mert le vannak csiszolva a fogaim, és az ideiglenes koronák könnyen lejöhetnek.
Ma pl harcsát ettem, azt nem kell rágni, mert elolvad a szádban :D

(#145894) do3om: Respect, hogy van motivációd otthon lenyomni az edzéseket!

[ Szerkesztve ]

(#145907) Ļantos válasza do3om (#145894) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Valóban nem rossz a hazaihoz és a "csak" fehérjéhez képest. Mennyi ideje edzel?

Ijk

A strandok a pocsolyához hasonlítanak, a kajáldák retkesek, az asztalokat nem takarítják, az árak ehhez mérten nevetségesek. Egy akármilyen tengerparti nyaralás sokkal jobban megéri mint ennél a piszkos és elmaradott 30 évvel ezelőtti korszakot felidéző tónál pénzt költeni.

Pár hete voltam siófokon, a Petőfi sétányon, hát undorítóan koszos, szemetes még mindig, pedig elvileg jön a szezon.

Elkövettem utőbbi években a hibát, hogy Zalaegerszeg-Kehida-Keszthely-Siófok-Hévíz helyeken nyaraltam, nem kellett volna. Hévíz volt valamelyest kielégítő, na a strandok azok nem, csak a feeling. Nem mentem külföldre mert annyira jól nem ment, mégis ahogy számoltam, meglettem volna ott is és sokkal szebb, jobb helyeken mint amit itt bármelyik is tudott nyújtani. Most ne soroljuk ide a sokcsillagos hoteleket mert akkor szinte mindegy hol vagyunk, pusztán a "hétköznapi" balatoni nyaralásról beszélek. Másik kérdés, hogy amíg gyári szalag mellől migrált munkás főz az éttermekben, van-e bármiről is beszélnünk....

(#145908) Woodslave válasza do3om (#145894) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kár hogy nem volt Angel itt 2010-ben most bajban lennél mert a kepfeltoltes.hu meg az imagerz felejt ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145909) aelod válasza Ijk (#145905) üzenetére


aelod
veterán

De miért kell drágának lennie? Attól, hogy sokan vannak szezonban az nem indokolja az ilyen árakat. Ez nem érv már ne is haragudj...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145910) whitezo88 válasza aelod (#145909) üzenetére


whitezo88
nagyúr

De. indokolja, alapvető gazdaságtan. Ha még drágább lenne, akkor is lennének. Én évek óta úgy csinálom hogy kora reggel lemegyünk, van bőven hely meg parkoló, és délután meg haza. Egy vagyon szobát bérelni, foglalni.

(#145911) aelod válasza whitezo88 (#145910) üzenetére


aelod
veterán

Vártam a gazdaságtan órát már. No offenz amúgy. De amit leírtak, hogy a színvonal kritikán aluli. Hiába drága. Nem múlik el a magyar lehúzás egyhamar. Mi is egy napra szoktunk menni, de este csak meginnék pár rosé fröccsöt de két embernek egy apartman ami még jó szocreál 50e az is messze, kösz nem. Egy normálisért nem fizetek 90-100 pénzt. Mindegy lehet én vagyok fillérbaszó :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145912) HussarF válasza aelod (#145904) üzenetére

Én 6unkra foglaltam apartmant a Petőfi sétány végében úgy, hogy 16ezerre jött ki /fő/2éj. Sztem egyáltalán nem vészes.
Amúgy sokat olvastam mostanában gazdasági újságokban, hogy kurvára meg kell fizetniük a vendélátósoknak a munkaerőt a Balatonon, mert mindenki Ausztriában van inkább. És ott úgy keresnek, hogy már idényre sem éri meg hazajönni, tehát a vendéglátósnak többet kell kínálnia nekik. Amit nyilván a vendég fizet ki végül

(#145913) whitezo88 válasza aelod (#145911) üzenetére


whitezo88
nagyúr

2012ben voltam én is egy szocreál "hotelban" akkori párommal, papírfalak, szobák közt zárt ajtó (!). Ugyan volt fürdő külön, de csak odaépítve, a zuhanyzónál nem volt például perem, simán folyt mindenfelé a víz. A franciaágy elfoglalta a szoba 80%át, tévén kb semmi se jött be, az is rossz minőségben :D

Asszem 60k volt fejenként 4 vagy 5 éjszakára. Két előnye volt: rendes belső parkoló és a hátsó kapu rögtön a strandra nyílt.

[ Szerkesztve ]

(#145914) kk831228 válasza aelod (#145911) üzenetére


kk831228
addikt

Azert 50-ért 4* van, egy estére... :U Annyiért szerintem Mala Gardenben is van... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#145915) do3om válasza Woodslave (#145908) üzenetére


do3om
addikt

Bekerülhetek az albumába? Amit ki tudja milyen vágyai kielégítésére használ fel. ;]
Nem hagyom ki, a képfeltöltés felejt de megvan a 8-9 ével ezelőtti cucc is.
A két kép között eltelt úgy max fél év.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#145916) kk831228 válasza do3om (#145915) üzenetére


kk831228
addikt

Azóta már fönn vagy az összes social médiában... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#145917) Woodslave válasza do3om (#145915) üzenetére


Woodslave
nagyúr

így múlik el a világ dicsősége ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145918) Zola007 válasza Woodslave (#145917) üzenetére


Zola007
veterán

mind így járunk, ha megromlik a BCAA
:)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#145919) Angel2014


Angel2014
addikt

Na jön?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145920) HussarF

Kapszulás kreatint érdemes elosztogatni a nap folyamán? 5 tabletta a napi adag.
Azt írja, hogy pihenőnapon étkezés előtt, edzésnapon meg edzés után szedjem.
Toljam be mindet egyszerre vagy reggel 2, edzés után 3 mehet?
Feltételezem, nincs jelentősége, de hátha...

(#145921) aelod válasza HussarF (#145920) üzenetére


aelod
veterán

Én az elosztás mellett tenném le a voksom. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145922) Apollyon válasza HussarF (#145920) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ilyen kicsi adagokat én nem szednék szét.
Napi 1x betolod az egészet egyszerre azt heló.

Nekem kapszulás kreatin volt, valami sciteces, az előírt mennyiség kevés volt, ezért 2x annyit szedtem be belőle naponta. Ezt nyilván elosztottam, de az 8 kapszula volt. (4 volt az előírt)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#145923) jpeetr válasza Apollyon (#145922) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Ebben azt mondják a többször kisebb adag jobb a gyomornak

(#145924) HussarF válasza Apollyon (#145922) üzenetére

Szedni kéne nekem is lehet 2x annyit ;]

(#145925) aelod
Ezért vettem én is kapszulást. Kényelmes lettem így öregkoromra :C

[ Szerkesztve ]

(#145925) aelod válasza Apollyon (#145922) üzenetére


aelod
veterán

Kapszulást eleve nem veszek, ott a por, egy merítés a kanállal és kész. Bár felrtelmes az elegy amit alkot a vízzel. Mintha homokot innék vízben feloldott aszpirinnel.
Mindegy az izmosodásért mindent ;] :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145926) Woodslave válasza aelod (#145925) üzenetére


Woodslave
nagyúr

milyen kreatint vettél te? :Y :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145927) Ijk válasza aelod (#145909) üzenetére


Ijk
nagyúr

Rövid a szezon, és akkor kell kigazdalkodni mindent. Munkaero is egyre drágább.
Volt már külföldön is rossz tapasztalatom, Balatonnál inkább mástól hallottam. Szerintem nem rossz a Balaton, csak elterjedt kép hogy itt méregdrágan kapsz romlott hust, ocska szállást, míg külföldi ivóvíz tisztaságú tenger partján fullextras apartman, szűzlany személyzettel megvan féláron.
Itthon az időjárás a problema, nem lehet tervezni, és tényleg bosszantó hogy ugyabbol a pénzből görögöknel egy hét kánikula szinte garantált. Viszont ez meg közel van, beulsz a kocsiba és ott vagy 2-3 óra alatt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#145928) Zola007 válasza Angel2014 (#145919) üzenetére


Zola007
veterán

kemény vagy Csoki :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#145929) Zola007 válasza HussarF (#145924) üzenetére


Zola007
veterán

Először bírd kinyitni ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#145930) aelod válasza Woodslave (#145926) üzenetére


aelod
veterán

Mikronizált full force Bunny ajánlásával ;]

Na iszom is egyet (hogy ne érjen semmit :DDD )mer ma láb lesz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145931) HussarF válasza Zola007 (#145929) üzenetére

Nem gyerekzáras, nincs gond :D

(#145930) aelod
Én a helyedben kettőt innék akkor ;]

[ Szerkesztve ]

(#145932) aelod válasza HussarF (#145931) üzenetére


aelod
veterán

Hát púpos kanál megy mint régen a bedego kakaóból ;] Oldódás le van szarva, majd max elrágcsálom - nyújtott felszívódású lesz legalább :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145933) Apollyon válasza aelod (#145925) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jó de az a kapszulás amit toltam az nem monohidrát volt, hanem valami más. Nem is 2000 a kilója mint a monodhidrátnak :D De nem éri meg, csak kényelmesebb.

Ja megvan, ez volt: [link] Akkor rosszul emlékeztem, 5 kapszula az adag, én tizet toltam :D Így már volt értelme, csak hamar elfogyott.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#145934) bigmasterg válasza aelod (#145932) üzenetére


bigmasterg
addikt

Told kapásból szájba a kanállal és igyál rá vizet.
Ugyanaz a végeredmény. :DDD

(#145935) aelod válasza Apollyon (#145933) üzenetére


aelod
veterán

Megateszt alatt nekünk is ezt adták. Semmi különbséget nem figyeltem meg a sima monohidráthoz képest...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145936) Apollyon válasza bigmasterg (#145934) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nekem ez a módszer masszív hasmenést eredményezett, ha csak max 5 g-ot is vittem be. Ha vízzel tolom amiben feloldódott, akkor napi 20g-tól sincs semmi bajom.

(#145935) aelod: nekem ez annyiban érte meg, hogy nem kellett a shakerrel bohóckodnom, meg olcsóbban is kaptam, amúgy ja, nincs különbség a monohidráthoz képest, csak az, hogy 2x annyi kell belőle, hogy egy szinten legyen a monohidráttal. :D

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#145937) aelod válasza Apollyon (#145936) üzenetére


aelod
veterán

Most belinkelném a before after képet :DDD de nem vagyok szponzorált így nem reklámozom a terméket. ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145938) Angel2014 válasza aelod (#145937) üzenetére


Angel2014
addikt

2 hét alatt feljött vagy 10 kiló?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145939) Radnix válasza Angel2014 (#145919) üzenetére


Radnix
senior tag

Én már meg is jöttem!
[link] :DDD

Viccet félre téve tényleg jön le a zsír, csak így tovább, ne hízz vissza, folytasd a diétát!

(#145940) Radnix válasza HussarF (#145920) üzenetére


Radnix
senior tag

Politikai beállítottságtól függően döntenék az újraelosztásról. Én személy szerint benyomnám reggel az összeset, és kész :D

(#145941) HussarF válasza Radnix (#145940) üzenetére

Felbátorodtam, hogy 8at kéne szedni, mert drága, de valószínűleg nem is használ, úgyhogy sűrűbben kéne szedni, hogy egységnyi időre vetítve még drágább legyen ;]

(#145942) aelod válasza Radnix (#145939) üzenetére


aelod
veterán

Bazz :C

(#145938) Angel2014

Kemény 3 kiló.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145943) AMD Power válasza Angel2014 (#145919) üzenetére


AMD Power
titán

Jossu fol mint a talajviz!! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#145944) jpeetr válasza AMD Power (#145943) üzenetére


jpeetr
aktív tag

kellett egy pár perc... :DD :DD :DD

(#145945) Woodslave válasza aelod (#145942) üzenetére


Woodslave
nagyúr

xarul szedted :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145946) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na ízteszt. Stillmasss premium whey 80 nagyon jó. Tökéletes oldódás, isteni banános illat, nagyon jó csokis banános íz, nulla utóíz..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145947) kicsiogre válasza Angel2014 (#145919) üzenetére


kicsiogre
tag

Fingani készülsz ?

(#145948) aelod válasza Woodslave (#145945) üzenetére


aelod
veterán

Ez van. Ráadásul 3 hónapig legalább :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145949) vendingo


vendingo
veterán

Sziasztok.
Tudnátok ajánlani gazdaságos kiszerelésű, árú izotóniás italt/port/pezsgőtablettát?
Nagyon meleg helyen dolgozok, kéne valami. Isotonicot, poweradet szoktam inni, de drága mulatság napi 1-2 adagot, flakont meginni.
Illetve valami táplálék kiegszítő is kéne. Könnyű fizikai munkám van, eléggé pörgős, ebbe a melegbe sokszor nincs étvágyam. Jó lenne meló közben, után valamit extrába bevinni.
Nem tömény cukor jumbora, nitro gainre gondoltam, valami lightosabbal beérném. Anno wod crusher balanced recovery-t ittam, de most látom, hogy már nem kapható.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145950) Woodslave válasza Woodslave (#145946) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja most látom nem egyértelműen derül ki, de a vaníliásról van szó :K

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.