Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145951) medica válasza vendingo (#145949) üzenetére


medica
senior tag

Maratonra ha meleg van inkább hipotóniásat szoktam de az izó is jó. Most épp ez: [link], előtte ez: [link].

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#145952) S.J.


S.J.
tag

sziasztok!

ATHLETIC LINE - csomag

[link]

mi a véleményetek erről a csomagról? Érdemes beruházni belőle, vagy felesleges parasztvakítás?

(#145953) aelod válasza S.J. (#145952) üzenetére


aelod
veterán

vagy felesleges parasztvakítás?

Az akkor lenne ha oda lenne írva, hogy ettől úgy fogsz kinézni mint Dorian Yates. De nincs így nem az. Viszont abból a szempontból meg drága bár nem írtad mit csinálsz mit sportolsz, hogy eszel mennyit edzel milyen munkád van mi a célod....
De ha csak hobbi szinten edzel heti 4-5 napot teljesen felesleges lesz ez neked. BCAA-t olcsóbban is tudsz venni, multivitamint is. HMB egyáltalán nem kell hacsak nem diétázol.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145954) Woodslave


Woodslave
nagyúr

nagyon off nem tudja vki hogy kell google fiókot visszaállítani? Gyerek telefonját visszaállítottam gyárira, de újraindításnál kéri a google fiókot, amivel össze volt kötve, természetesen nem tudja a jelszót.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145955) Feriboy2 válasza Woodslave (#145954) üzenetére


Feriboy2
aktív tag

asztali gépen megpróbálni jelszó emlékeztetőt kérni, aztán hátha állított be másodlagos email címet

(#145956) Angel2014 válasza Woodslave (#145954) üzenetére


Angel2014
addikt

csak bypass feloldással nem less egyszerű...de legözelebb kacsold ki a fejlesztői beállításokban az oem lockot..és így nem fogja majd kérni. " buld számot tapicskolod vagy 10x így jön elő a fejlesztői beállítások..

Amúgy rengeteg videó van fent..[link] [link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145957) vendingo válasza medica (#145951) üzenetére


vendingo
veterán

Köszönöm, a bioteches tetszik, holnap veszek.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145958) Macka válasza do3om (#145915) üzenetére


Macka
veterán

Jó a forma. Vékony derék, széles váll, mell is rendben. :R

Angel: vállad, karod már jó formás. Bőröd bírja követni a fogyás? Azért nem mai legény vagy.

(#145959) S.J. válasza aelod (#145953) üzenetére


S.J.
tag

köszönöm a választ! :R

igen, hobbi szint, heti 4-5 edzés. Nem is veszek így, csak láttam hogy akciós és megfordult a fejemben hogy kipróbálom, hátha segít és érezhető javulást mutat, de így akkor valószínűleg nem veszem meg :)

Említetted a multivitamint: van egy olyan érzésem hogy a sok táplálékkiegészítő valójában haszontalan vagy a hatásuk elenyésző, pl. multivitaminból is sorra jon ki az uj, lassan felszívódó, külön férfiaknak, mega dózis stb. viszont [link] 16:00 percnél, egy hiteles forrás (a szegedi tudományegyetemi docens, és a legnagyobb független bio-gyógyszerészeti vállalat vezérigazgatója) szerint teljesen felesleges minden vitaminból a kis adag is. Ez igaz lehet? :F

(#145960) do3om válasza Macka (#145958) üzenetére


do3om
addikt

Csak egy baj van, 9 éve telt el, ezt visszafordíthatnám.........az időt nem a forma hiányzik.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#145961) Angel2014 válasza Macka (#145958) üzenetére


Angel2014
addikt

Has alsó részével lesz gondom..

Hátsó és oldalsó része volt a leggázosabb de szépen lement.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145962) Angel2014


Angel2014
addikt

Ma vettem az aldiban ilyen diétás sajtot..megettem 2x re..akkor ezzel el is szállt a mai diétám?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145963) kicsiogre válasza Angel2014 (#145962) üzenetére


kicsiogre
tag

:DDD Mekkora Troll vagy..

[ Szerkesztve ]

(#145964) Angel2014 válasza kicsiogre (#145963) üzenetére


Angel2014
addikt

Miért? csak ennek 2200 ra jönnek ki a kalóriája.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145965) Freddycom


Freddycom
őstag

Ez most nem a hozzáértő Angel-személyiség. :D

(#145966) Angel2014 válasza Freddycom (#145965) üzenetére


Angel2014
addikt

Hát tényleg nem...de most ezzel elszállt a mai napom? Most komolyan kérdezem...woooood hun vagy?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145967) kicsiogre válasza Angel2014 (#145964) üzenetére


kicsiogre
tag

téged nem lehet komolyan venni én mondjuk jókat röhögök rajtad :DDD

[ Szerkesztve ]

(#145968) Woodslave válasza Angel2014 (#145966) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ugy erted megettél 200 gr ilyen sajtot? Az hogy a diétád elszállt vagy nem az attól függ mit ettél még.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145969) kicsiogre válasza Angel2014 (#145966) üzenetére


kicsiogre
tag

Szedj Dihidrogén monoxid-ot az segít én most azt nyomatom.

(#145970) Angel2014 válasza Woodslave (#145968) üzenetére


Angel2014
addikt

reggel fehérje zab..

1 óra csirkemell 3 olyan szelet ami te ettél 2db brokkoli. uborka 5 karika fél pari. és 3 evőkanál rízs..100 gram egy fözőtasak egy hétre elég...

kimentem a starndra úszni pár hoszt...

hazafelé jött a sajt..10 dkg.

5 kor a másik...10 dkg

7 kor egy zabszelet..

most meg ennek csirkét ubival.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145971) Woodslave válasza Angel2014 (#145970) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez a sajt 500 kcal emellett a kaja és ch mennyiség mellett jó vagy sztem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145972) gyuri860213


gyuri860213
tag

Jot tett a szombat esti csalokaja. Vegre ehettem normalis mennyisegu szemet ch-t😄 Kicsit visszatoltott a mai melledzesre.


Ha szeretnetek igazi napolyi pizzat enni akkor menjetek el a Panificio il Basilico nevu helyre. Etterem es pekseg egyben. Igazi kemences pizza, Szabi a pék, pekmester jovoltabol.

(#145973) Woodslave válasza gyuri860213 (#145972) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Önkioldóval tükörben? Nem rossz :D Komolyan lábad segged van mert el sr tudom képzelni hogy lehetsz 78kg

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145974) Angel2014 válasza Woodslave (#145973) üzenetére


Angel2014
addikt

Kicsi nagyot tud mutatni...meg lehet a csont sűrűsége kicsi.

Nem csuklottál ma ? Megcsináltam a zacskós csirkédet úgy felfújódott nem bírtam kiszedni...mondom biztos jó ez így...rá 2 percre egy nagy robbanás az egész csirke szanaszét a sütőben.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145975) Macka válasza Angel2014 (#145970) üzenetére


Macka
veterán

Nem hiszem, hogy elment volna a napod. ;)
Viszont ha az a zabszelet FLAP JACK, azt meggondolnám, mert emlékeim szerint 20-25 g zsír és ugyanennyi cukor van 100 grammban. Az összes zabszelet, amit eddig láttam, kb ilyen.
Én este 125 gr 2.7%-os túró (penny market) + 20 gr fehérje, és kb 100 g natúr joghurt. Ha olyanom van, keverek hozzá kis zabot. Makrot pontosan meg nem mondom, a f@szom tele vele, egy ideje nem mérem.

(#145976) Woodslave válasza Angel2014 (#145974) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ki kell szurkálni pár helyen a zacskót meg figyelni ne érjen hozzá esetleg a felső sütő szálhoz ha olyan a sütő. Nekem egyszer égett ki amikor erre nem figyeltem túl magasra tettem.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145977) aelod válasza gyuri860213 (#145972) üzenetére


aelod
veterán

175/78 két ilyen kép alapján nem ítélünk de brutál sűrű vagy. :Y

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145978) gyuri860213


gyuri860213
tag

Holnap lab lesz, majd csinalok bizonyitekot arrol is. Seggem az van, bnom mindig mondja hogy jobb seggem van mint sok lanynak😎
Jo joo vadlim az nincs, keson kezdtem el rendesen edzeni.

(#145979) Woodslave válasza gyuri860213 (#145978) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Lifetime bcaa vagy?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145980) gyuri860213 válasza Woodslave (#145973) üzenetére


gyuri860213
tag

Remego kezzel nem volt kedvem benazni, raadasul pozolni sem tudok szerintem.

(#145981) Jim-X válasza gyuri860213 (#145978) üzenetére


Jim-X
őstag

Baromsag! Ha olyan a tapadasa (sprintervadli) akkor reggeltol estig edzheted 0-24ben sose lesz nagy!

Arnold is mondta, hogy huuu levagta a gatya szarat es ugy jart mert szar volta vadlija...es utana?

A játék az nem játék!

(#145982) gyuri860213 válasza Woodslave (#145979) üzenetére


gyuri860213
tag

Ha arra gondolsz amire gondolom h gondolsz akkor jol gondolod😄 Nalam mar csak Előd lehet naturabb. Amugy igen, lifetime. 86rol kezdtem el dietazni meg tavaly osszel, azota folyamatosan ment bcaa aztan az utobbi fel evben mar csak napi 15g leucine. Edzes elott, utan es estere elosztva. Lehet szart se er de legalabb ami maradt rajtam izom azt foghatom arra. Kreatin ment kb 4-5 honapig dieta kezdetetol, marcius ota mar nem szedem azt sem. Napi 15g kreatint szedtem 3 fele osztva HMB -vel, abbol 9g-ot szinten 3 reszben. Tudom nem kerdezted de hatha erdekel valakit a feljovo kreatin oruletben.

(#145983) Ļantos válasza Woodslave (#145954) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Ha nincs biztonsagi telefonszam/kerdes/mail megadva, írj a supportnak. Ilyeneket fognak kérdezni mint milyen hirlevelekre vagytok feliratkozva, mik a napi mailek, kinek kuldtetek utoljara, stb. Idoigenyes es baszogtatni kell oket de segitenek. Visszaengednek a fiokba majd egy linken, jelszot nem fogjak tudni megmondani, ujat kell csinalnotok.

(#145984) Woodslave válasza Ļantos (#145983) üzenetére


Woodslave
nagyúr

8 éves gyk. Soha nem használta semmire :D most feltöressel probalkozom :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145985) Ļantos válasza Woodslave (#145984) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Feltörni ha nem ismered a jelszót, esélytelen. A supportnak ezt is le lehet írni, hogy semmire se használta, kvázi üres, annál egyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

(#145986) aelod válasza Jim-X (#145981) üzenetére


aelod
veterán

Szerintem meg amit te írtál az a baromság. Ha valamit edzel rendesen és többször akkor olyan nincs, hogy nem nő az adott izom. Méretén tudsz változtatni, de olyan nem lesz mint akinek már akkor nagy volt a vádlija amikor egy percet nem edzett rá. Ebben igazad van.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145987) vendingo válasza medica (#145951) üzenetére


vendingo
veterán

Ezek hipotoniások gyakorlatilag ugyan azt tudják, mint az izotóniások, csak több mindent tartalmaznak?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145988) Pfiucska válasza aelod (#145986) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Ugyanigy gondolom.. Ha eszel rendesen es beviszed a megfelelo tapanyagmennyiseget es melle jol edzel akkor noni fog. Termeszetesen ez lehet,hogy szelsoseges esetekben csak tenyleg magas feherjebevitel eseten es kemeny vadlizas utan indul el de attol meg nem tartom lehetetlennek en sem

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#145989) AsakuraDave válasza gyuri860213 (#145972) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Fuuu most vizsgák miatt volt majdnem 1,5hó kihagyásom és ezeket látva nincs is kedvem vissza térni :((( Jó könnyű lehet a csontvázad vagy nem értem én 178/83kg-val mért nem vagyok a közeledbe se pedig,belemen van igazából csak zsír ,lehet nekem ilyen admantium csontvázam van mert eddig sose tört el semmim pedig baxott nagyokat estem már életem során :D

Am respect a formáért ha lifetime ha nem :R

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#145990) AsakuraDave válasza gyuri860213 (#145978) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Oh hát nekem meg olyan széles az a szemét vádlim hogy amíg nem edzettem szélesebb volt a combomnál :D Legyek így arányos ~akkora kar mint vádli stb aha kösz legyen 60as karom naturál :C

ui.: nálam biztos nincs jobb segged de majd a barátnőm eldönti :P ;]

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#145991) Jim-X válasza aelod (#145986) üzenetére


Jim-X
őstag

Jo lehet rosszul fogalmaztam...De tudod mirol beszelek! Optikailag sosem lesz egy magasan tapado vadli olyan "nagy"

A játék az nem játék!

(#145992) gyuri860213 válasza AsakuraDave (#145990) üzenetére


gyuri860213
tag

Mar latom magamelott a holnapi keparadatot kulonbozo ferfiseggekrol kisgatyaban🤐 Persze "No homo" 😁 De az is lehet csak en leszek az egyetlen aki majd felrakja, de ha ez kell 😂
Amugy vekony csintozatu vagyok, mar ha ez megallapithato a csuklo es boka kormeretebol. Csontom nekem
Se tort meg el, pedig borsodi hulyegyerek voltam.
Inbody 720 meresen voltam, azon talan rajta van hany kg a csontozatom.

(#145993) medica válasza vendingo (#145987) üzenetére


medica
senior tag

Gyártó függő. A hipotóniás gyorsabban szívódik fel és kevesebb benne a szénhidrát mint az izóban (ezért a hipotóniás ital a legjobb választás akkor, ha a fő célod a hidratáció, és nem a nagy energia bevitel, fő célja az izzadással elvesztett folyadék és elektrolit pótlása.) Melegben van aki az izót hígabbra veszi és kész de ott figyelni kell a só arányra.

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#145994) Woodslave válasza Angel2014 (#145956) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na igy sikerült :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145995) Woodslave válasza AsakuraDave (#145990) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja mert 60-as vádlid van biztos :C :D Egyébként mint kívülálló úgy gondolom hogy az nem probléma ha a vádli nagyobb mint a karod

Ezt a csotváz dolgot is hagyjuk... Még Zola is irta talán egyszer hogy nincs jelentős eltérés a csontváz súlyában. Egyszerűen zsírosabbak vagyunk meg nincs ennyi izmunk. A genetika miatt meg máshogy is mutat

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145996) szuszinho válasza Woodslave (#145995) üzenetére


szuszinho
őstag

De olyan jó takarózni vele, hogy nekem erős, nehéz a csontozatom :DDD

(#145997) Zola007 válasza Woodslave (#145995) üzenetére


Zola007
veterán

Scitec Mikronizált Adamantium-citrát (SMACI)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#145998) bigmasterg válasza Angel2014 (#145964) üzenetére


bigmasterg
addikt

Te a kJ-t nézted a csomagolás hátulján (1064 kJ) 100g-ban, nem a kiló kalóriát (255 kcal).
Csak így jöhet ki a 2200 egy csomagra.

(#145999) vendingo válasza medica (#145993) üzenetére


vendingo
veterán

Köszi. Vettem. :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#146000) Zola007 válasza bigmasterg (#145998) üzenetére


Zola007
veterán

ne kötekedj
tárcsát is 45-nek számolja, ha rá van írva, hogy 45lb/20kg

;)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.