Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145451) Dreadloord válasza Angel2014 (#145449) üzenetére


Dreadloord
senior tag

#ezmégmindigiszonyatkövérforma_noprogression:S

(#145452) Tamoo válasza Dreadloord (#145451) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem is hetek alatt szoktak megszabadulni egy élet munkájától. :D
(Vagy ha igen, akkor nagy baj van.)

[ Szerkesztve ]

(#145453) kicsiogre válasza tibcsi0407 (#145450) üzenetére


kicsiogre
tag

persze véletlenül full homályos lett s kép :D :DD :DDD :C

(#145454) tibcsi0407 válasza kicsiogre (#145453) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Persze. ;]

https://utdetailing.hu/

(#145455) Zola007


Zola007
veterán

Ne bántsátok már állandóan.
Több munkát tesz bele, mint itt néhányan együtt.
A héten volt vagy 6x edzeni diétában
Én voltam 2x, szóval hozzám képest +200%-ot beletett a héten.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#145456) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Térd sérülés esetén bérs porcerő helyett mit ajánlanátok ízületvédőt ?
(ínszallag gyulladásom van a combomban túl erőltettem, illetve enyhe porc kopás)
Valami hatékonyabbra gondoltam, már kaptam egy ajánlást, flexit liquidra esetleg jobb készítmény ?

Előre is köszi!

(#145457) aelod


aelod
veterán

Vasárnapina.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145458) tibcsi0407 válasza aelod (#145457) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ő már írhatna a Mobilarenara. ;]

https://utdetailing.hu/

(#145460) bigmasterg válasza Angel2014 (#145449) üzenetére


bigmasterg
addikt

Már le is szedted?
Ez gyors volt.
Mióta vagy te ilyen kis szégyenlős? :DDD

(#145461) Dreadloord válasza Zola007 (#145455) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Azért bántjuk, mert egyik percben mell edzés tippeket ad versenyzőknek, a másikban meg megkérdi, hogy kell tzs-t számolni.

Szerintem egyébként valami skizofrén betegsége lehet, komolyan szakemberhez kellene fordulnia:S

(#145462) Zola007 válasza Dreadloord (#145461) üzenetére


Zola007
veterán

Nem kérdés volt, kérés.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#145463) aelod válasza Zola007 (#145462) üzenetére


aelod
veterán

Én is csak kétszer voltam. Amit meg ma összeedtem sem épp az izmosodást segítette elő. De a sör jól esett :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145464) Zola007 válasza aelod (#145463) üzenetére


Zola007
veterán

Összeettél vagy összeszedtél?
Nem mindegy, hogy pipimell vagy melles pipi
Egy 6%-os szűretlen árpafehérjén én is most vagyok túl.
Az elmaradt anaerobot muszáj volt valahogy kompenzálni. Cserébe holnap reggel jól fog esni, érzem előre.

Igazság szerint nekem most a limitáló tényező, hogy január óta nem esik útba a terem és kocsi nélkül +1 óra tömegközlekedés, ami miatt néha skippelem. Teremváltás lesz belőle (vagy kocsi), de előbbinek nagyobb valószínűséget jósolt Lomini, meg az OTPdirekt. Fostalicskát nem akarok venni, így egyelőre inkább játszom a Berkit és vagy nem gyúrók vagy heti 2x taxizok a terembe.:DDD

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#145465) AMD Power válasza aelod (#145463) üzenetére


AMD Power
titán

En most este ittam egy zoldseges smoothiet! :) Ra egy kis cukormentes gyumolcsleves es ket szelet szelletelt teljeskiorlesu kenyer + most megy ra a froccs :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#145466) jpeetr


jpeetr
aktív tag

Lehuzashoz ennek van ertelme?

https://m.builder.hu/edzokampo-gurtni-felhuzo-heveder/chiba-edzokampo-par-p9904

Vagy sima gurtni inkabb?

(#145467) Apollyon válasza Zola007 (#145464) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ha már ennyire "coming out" van itt mindenkinél, akkor én is nyilatkozom: én is csak 2x voltam teremben a héten. :DDD Az elmúlt egy hónapot, meg a múlt hetet is elég durván megnyomtam, így a két nap pihenő jól esett egymás után hétfő-kedden. Szerdán-csütörtökön edzés, pénteken meg mentünk céggel csapatépítőre, krenköltünk egy nem gyengét a Balatonon.

Közel 3,5 fél év totális absztinencia után megint ittam alkoholt. De nem sajnáltam. :D Volt sör, meggypálesz bőven. Furcsa érzés volt ennyi idő után így beszabni. Szerencsére a mérték megvolt (?), így nem csináltam totális hülyét magamból, mindenesetre sikerült maradandót alkotni. :D
Arról nem beszélve, hogy rengeteget zabáltam, csak most épp nem tiszta kajából. :D #jóvolt, klassz volt, köszönjük, de nem fogom azért ennyire erőltetni ezeket a bulikat a jövőben. A vízbevitel szerencsére folyamatosan történt, meg a vitaminok is, így viszonylag megúsztam a másnaposságot, csak a kevés alvás nem tett jót.

A terem nekem annyira közel van, hogy látom a kertünkből. De kedden már megyek. :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#145468) j0k3r! válasza Apollyon (#145467) üzenetére


j0k3r!
senior tag

Én meg fekvenyomásnál valamit rosszul csináltam, mert fáj a bal alkarom, szóval most 2-3 nap pihenő :O

some men just wanna watch the world burn...

(#145469) aelod válasza Zola007 (#145464) üzenetére


aelod
veterán

Ezt úgy hívják, hogy gboard bill. Szoknom kell még, van pár elütés...

Hát városba én nem vennék drága autót. Lehúzzák, koccolják stb. Na jó azért nem vennék mert nincs rá pénzem.:P Elég volt a verseny előtt a váltó cserét kiperkálni :O .
Berkit láttam nemrég robogón. Sárga sisakkal. Akkora volt a feje mint egy léggömb :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145470) Zola007 válasza j0k3r! (#145468) üzenetére


Zola007
veterán

vagy csupán te is az embereknek abba a ~80%-ba tartozol, akinek problémát okoz ekkora mértékű pronáció a karban, ami a fekvenyomás alsó pontján szükségeltetne.
Abszolút természetellenes állása a könyökízületnek, az ami a fekvenyomás során történik.
Aki bírja, csinálja, de akinek fáj tőle a csuklója, könyöke, válla és egyébként kívülről jónak tűnik a technika, az hagyja el a p.csába a ruda nyomást, annyit nem ér.
Nem véletlenül áll szögben a markolat a jobb ChestPress gépen nagy részén

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#145471) AsakuraDave válasza Zola007 (#145470) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Ahova járok terembe pont olyan van mint a legelső kép,szerinted ezzel tudom helyettesíteni a fekvenyomást? Sokszor nincs hely rajtuk és ilyen chest press gépen tudom le magamba a fekvenyomást :D Ezeken jobban letudom szoritani a lapockám,mellből homorítani kicsit. Am te mit javasolsz mekkora szöget zárjak a karommal, 60? Alsó ponton a könyököm ugyebár a markolat "alá" esik ha szemből nézel.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#145472) j0k3r! válasza Zola007 (#145470) üzenetére


j0k3r!
senior tag

Van igazság abban amit mondasz, mivel nem először fordult ez elő. :( 2 db kézisúlyzós nyomásnál is ugyanez a helyzet? (itt ugye kicsit más a mozgástartomány) :R

[ Szerkesztve ]

some men just wanna watch the world burn...

(#145473) Zola007 válasza j0k3r! (#145472) üzenetére


Zola007
veterán

kézisúlyzón tudsz forgatni
több lesz benne a bicepsz által végzett munka, de még mindig jobb mint a golf/teniszkönyök

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#145474) Zola007 válasza AsakuraDave (#145471) üzenetére


Zola007
veterán

ha a mozgáspálya során változik a két kar távolsága (összenyomó chestpress), akkor kézisúlyzós nyomással és csigás tárogatással kiegészítve teljes mértékben

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#145475) Woodslave válasza Zola007 (#145473) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a vállam miatt egy pár hónapja megint nem tudok fekve nyomni. Ami fájdalom mentesen megy az a floor press illetve landmine press variációk. Most próbálkozom az alsó csigás tárogatással szintén földön fekve, illetve az áthúzással mindkettőt nagyon koncentráltan.

Pont most gondolkoztam hogy a kézisúlyzósat cserélem barbell floor pressre, de akkor lehet maradok kézisúlyzónál, úgyis csak hypertrófiás célom van, (meg hogy ne romoljon, adjisten javuljon a váll) meg a könyököm se tuti :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145476) gyuri860213


gyuri860213
tag

Sziasztok.

Szerintetek mennyire állja meg a helyét az az álláspont hogy lábnapon, és az azt követő 24-48 órában nem ajánlott HIIT kardiót végezni? (gondolom itt az alsótestes mozgásra vonatkozik, sprint stb)
Ugyanis én kedden és szombaton szoktam lábazni (szombaton egy kicsit lazábbat) emiatt elég sok kardió kiesne. Ezidáig minden edzés végén HIIT kardiót csináltam, bicajon 20mp full gőzzel majd 1 perc pihi, ebből 10-12 kör. Most áttértem az air-bike-ra, mivel ez jobban legyilkol.
Ártok a regenerálódásomnak ezzel szerintetek vagy miért nem ajánlott a HIIT ilyenkor? A 40 perces lassú aerob nekem nem fér bele edzés után, max pihenő napokon.

(#145477) GoTReX


GoTReX
őstag

Szerintetek fogászati kezelés után másnap már mehet az edzés? Itt most nem fogkő eltávolításról beszélek, hanem kicsit komolyabb hozzányúlásokról (húzás, és egyéb kezelések). Elvileg nehéz fizikai tevékenység kerülendő mert belüktet, felhasadhad stb... Remélem nem voltam "gusztustalan" ezzel a témával , de gondolom van ,aki már jár ebben a cipőben. :)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#145478) tibcsi0407 válasza GoTReX (#145477) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Csak finoman csináld. Ha nagyon erőlködsz és szorítod a fogaidat össze, abból komoly baj lehet.

https://utdetailing.hu/

(#145479) aelod válasza GoTReX (#145477) üzenetére


aelod
veterán

Én nem mennék a helyedben és nem is javasolt. :N

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145480) GoTReX válasza tibcsi0407 (#145478) üzenetére


GoTReX
őstag

Rendben ez így oké. Amúgy sajnos volt már olyan hogy úgy pattantam meg. Testépítésnél gyakran feljön a genetika kérdése, azthiszem azért nagyban ide sorolható ez is, de persze nem kenhető minden arra. :)

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#145481) Tamoo válasza GoTReX (#145477) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Húzás után erősen javasolt pár nap kihagyás.

(#145482) tibcsi0407 válasza GoTReX (#145480) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Vörös Zolinak volt egy videója arról, hogy milyen fontos a fogászat, ha gyúrsz. Nekem szerencsére sosincs ilyen problémám.

https://utdetailing.hu/

(#145483) GoTReX válasza aelod (#145479) üzenetére


GoTReX
őstag

Hmmm csak kicsit rágom már magam , mert 4-5 napja annyit eszem mint máskor egy étkezésre, nem edzettem és szarul aludtam. :) Mostmár kicsit alakulok ,de még kezelés lesz és szeretnék már visszaesni a hétköznapjaimba ahol funkcionálok és nem egy nyomorult zombie vagyok :DDD Kíváncsi voltam azért a véleményetekre:)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#145484) Zola007 válasza GoTReX (#145477) üzenetére


Zola007
veterán

gusztustalan?
itt?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#145485) aelod válasza Zola007 (#145484) üzenetére


aelod
veterán

:C :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145486) jpeetr válasza jpeetr (#145466) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Erre valaki esetleg?

(#145487) aelod válasza jpeetr (#145466) üzenetére


aelod
veterán

Mi a kérdés? Mert ez most úgy hangzott mintha azt kérdeznéd, hogy a foci csukákon van e értelme a stoplinak. Én inkább húzóckodáshoz használnám. Amúgy meg elég régóta nem használok gurtnit sem.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145488) Angel2014 válasza aelod (#145469) üzenetére


Angel2014
addikt

Cutlerban mond meg neki személyesen! :K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145489) aelod válasza Angel2014 (#145488) üzenetére


aelod
veterán

Minek? Nem járok a cutlerben.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145490) jpeetr válasza aelod (#145487) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Az lenne a kérdés, hogy lehúzáshoz a kampó jobb, vagy a gurtni? Eddig egyiket sem használtam.

(#145491) Woodslave válasza jpeetr (#145490) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én gurtnit csak felhúzáshoz használok az utóbbi időben. Meg néha ha eszembe jut kézisúlyzós vállvonogatáshoz. Ha választanom kéne úgy hogy a kampót nem próbáltam még lehúzáshoz csak gurtnit akkor a kampót mondanám, mert nekem a gurtni valahogy nem adja. Persze lehet én nem csinálom jól.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145492) aelod válasza jpeetr (#145490) üzenetére


aelod
veterán

Én egyiket sem javaslom míg meg nem erősödik a fogásod. Ha már nem a fogás lesz a szűk keresztmetszet a mozgatott súlynál - tehát a célizom bírna még többet is de a fogás nem engedi - akkor kell gurtni. Amit több gyakorlatnál is tudsz használni. Ez a kampós megoldás max egy-kettőnél lehet jó.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145493) Apollyon válasza jpeetr (#145490) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ha csak egyet lehet választani, akkor én a gurtnit venném.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#145494) S e t h válasza jpeetr (#145490) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egyértelműen gurtni. Kampóval nagyon rossz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#145495) gyuri860213


gyuri860213
tag

Erre valaki?
#145476

(#145496) AMD Power


AMD Power
titán

Kb 4-5 napja iszom ezt a kollagenes izuletvedot. A terdem is kezd jobb lenni es jobb vallam is. Ma "teszteltem" reggel vallazas kozben. De jo lenne ha ez ilyen jo hatassal lenne az izuleteimre. Akkor tolok belole meg egy litert!! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#145497) tibcsi0407 válasza AMD Power (#145496) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az egy csodaszer akkor. ;]

https://utdetailing.hu/

(#145498) Jim-X válasza tibcsi0407 (#145497) üzenetére


Jim-X
őstag

Nem gyengen az :Y Par milliard eurot ossze lehetne "guberalni" egy ilyen szarral szerrel :K :DDD

A játék az nem játék!

(#145499) AMD Power válasza tibcsi0407 (#145497) üzenetére


AMD Power
titán

Azt azert ketlem. De rengeteg + velemeny es tapasztalat olvasasa utan vettem. Bizakodo vagyok vele kapcsolatban.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#145500) Zola007 válasza jpeetr (#145490) üzenetére


Zola007
veterán

Cobra grip / Versa grip
van kampóm is 2 féle, de nem jó, mert eltérő a rudak, fogantyúk vastagsága és egyiken szorul, másikon csúszik

Gurnit pedig gumírozott fogantyúra feltekerni felér egy idegbajjal.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.