Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106779) HussarF válasza Zola007 (#106758) üzenetére

Zola, te okos vagy, de sokszor túltolod és inkább csak zagyvaság lesz. Ez is ilyen. Sokszor feltűnt már, de annyira nem érdekelt, hogy írjak emiatt. Igazából most sem, csak ha már úgyis nekem címezted...
Én pl. mindig a 2x-esét tudtam nyomni lábtolón, mint guggolásban. Lehet másnál más az arányszám. De ez, hogy 300 kg nem 2x-ese a 150 kg terhelésének, mert nem lineáris... :F
Belekérdeztem, aztán idekeverted, hogy ez azt jelenti, hogy nem ugyanannyit nyomnak a lábtolón azok, akik 200-at guggolnak... meg nem komplex gyakorlat a lábtoló.... WTF? Ez zagyválás, nincs értelme.
Te vagy a topik szakija, de nem kell azért mindent tudományoskodva magyarázni. Régen én is csináltam ilyeneket, aztán lett egy matematikus szobatársam. A matematikusok szeretik, ha axiómák és definíciók vannak és abból lehet felépíteni a dolgokat. Amikor ilyen okoskodásokat nyomtam én is, és belekérdezett egy ilyen egyszerűt, hogy akkor ez alatt a kifejezés alatt mit értek? Én meg inkább csak dadogtam, hogy így meg úgy, mert értettem alatta valamit, amit ha el akartam volna magyarázni, akkor rájöttem, hogy nem is egzakt. Utána már inkább előre gondolkodtam, ha mondani akartam valamit és ha nem tudtam korrektül megfogalmazni, csak "tudományosnak" tűnt a dolog, akkor inkább nem is mondtam semmit, mert már láttam, hogy jól hangzik, de amúgy bullshit.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.