Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6839) tomcica válasza kuntics (#6837) üzenetére


tomcica
Topikgazda

az achiles az kenyes dolog,lassan gyogyul mert keves ver jut el oda (ezt irjak) egyszer labon kihordtam egy komolyabb ilyen serulest,egesz mar megjelent a csomo benne - az ugye a szakadas elotti allapot - na ott mar muszaj volt visszavenni a futasbol...nekem sokat segitett az eccentric drops nevu gyakorlt,ami egyben labfej erosito es achiles nyujto,de amikor mar faj akkor nem szabad nyujtani,mert csak jobban serul,viszont ha visszahuzodik akkor azonnal napi szinten el kell kezdeni erositeni/nyujtani,erre jo lepcson vegzendo,en mai napig rendszeresen csinalok 1-1 szeriat

kentem en is ki tudja lehet meg japan szuzlany verrel is (feketenadalyto krem,fastum,voltaren,brufen,sportkrem stb.) jegeltem is,azzal is ovatosan kell mert ha mar gyulladt akkor erzekeny ra nagyon,masfel honapig szorakoztam vele,mar azt hittem sosem mulik el egyszer csak hopp rendbe jott es azota erosebb mint uj korban ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.