Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23005) npera


npera
újonc

Ma durván feltolódott a nap. Reggel elmentem vásárolni, aztán elkezdtem előkészíteni a délutáni grillezést és főztem brokkoli levest a gyereknek. Mire elkészült, addigra maradt 10 percem arra, hogy egyek ebédet és összeszedjem az úszócuccot. A kiscsajjal elmentünk úszni, most egy magasabb szintű osztályba jár már. Az egyik merülésnél valami elképesztő durván szemen rugott, azt hittem az úszószemüveg bemegy az agyamba. Mondjuk én voltam a hülye, minek kóricálok a holttérbe ahova olyanokat rúg, mint egy telivér paripa... :C

A háton siklás nagyon jól megy neki, de amikor merülni kell vagy beugrani a medence széléről akkor a kiscsaj másik dimenzióban mozog, mint a többi gyerek. Egyszerűen nincs semmi félelem benne, úgy beugrik vagy merül, mint a szél.

Volt olyan gyakorlat, hogy el kellett dobni egy kis gumikacsát, aztán a gyerek a hátamon kapaszkodott és víz alatt úszva kellett utána menni. Közben levegőt fújni orron át, hogy ne menjen az orrába a víz. Az elején még csalt és fél kézzel fogta az orrát, de aztán rájött az ízére és onnan két kézzel kapaszkodott a vállamba. Én meg lerúgtam magam a medence aljára és úgy úsztunk a kacsáért 2-3 métert víz alatt. Nagyon élvezte. Meg én is.

A grillezés alatt a család kiült a teraszra, a lemenő Nap odasüt. Kivittük a rollert és a műanyag motorkát, aztán ott zúzott a két gyerek, asszony napozott, én meg grilleztem. Nem panaszkodom.... :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.