Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33613) snowdog válasza Mercutio_ (#33612) üzenetére


snowdog
veterán

Kicsit bizonytalan vagyok, mert nem pontosan értem mit is vettem meg. Ugyanis mikor kifizettem az androidos verziót, akkor a program teljes értékű lett. Majd regisztráltam a http://www.camscanner.net/ oldalon, ahol ismét felajánlották, hogy további havi 4.99 USD-ért vásárolhatok prémium szolgáltatásokat. Többek között nagyobb tárhelyet biztosítanak. Alapesetben a tárhely mérete 200 MB volt.

Most hogy újra beléptem küldtek egy levelet, hogy kaptam további 200 MB-ot, meg egyéb lehetőségeket:

Pro Features:
1. Ad-free
2. Watermark-free
3. Unlimited annotations
4.Extra 200M space

Ezzel szemben a honlapjukon továbbra is ott van, hogy vehetek prémium szolgáltatásokat. Most már a fene se tudja mit adtak, és mit nem. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.