Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171451) -Maci- válasza Tökimanó (#171450) üzenetére


-Maci-
addikt

"Egy ideje szopat..."

Akkor fogazz!!!:))

(Bocsi, nem bírtam ihagyni:B)

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#171452) svgyula válasza Lenry (#171446) üzenetére


svgyula
addikt

Hááát én sem az első hibánál cseréltem le! Minden telefonnál adtam neki egy esélyt! Ez a legjobb esetben 2 hétig tartott! Anélkül, hogy bármit állogattam volna! Ez teszt idő minden új telefonál! Egyszer sem bírta ki! Volt olyan telefon is aminél 1 hét után csak akkor jött/látszott az email amikor megnyitottam, vagy utána kezdtek el jönni!
Érdekes amit most használok ~3 éve annál nincs ilyen gond akkor sem amikor az új telefonon párhuzamosan ment mindkettő!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#171453) Fall-N válasza WhiteWalker (#171436) üzenetére


Fall-N
veterán

Már akinek. Nekem sosem volt semmi gondom vele. Igaz ha tehetem olyan telefont veszek, amiben semmilyen gyártói belebarmolás nincs. A jövőben is így teszek.

[ Szerkesztve ]

(#171454) svgyula válasza Fall-N (#171453) üzenetére


svgyula
addikt

" Igaz ha tehetem olyan telefont veszek, amiben semmilyen gyártói belebarmolás nincs."
Én is erre törekszem, minimalizáltam is ameddig lehetett! Csak van egy csomó alkalmazás ami nem megy a kugli nélkül! :))

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#171455) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok.
Van valami app arra, hogy az értesítő sávban megjelenő értesítéseket logolja? Pár tized másodpercre felugrik majd eltűnik valami.
De ikonja az nincs.

(#171456) Oldman2 válasza Talala (#171455) üzenetére


Oldman2
veterán

Én a "Recent Notificaiton" app-ot használom.

(#171457) Talala válasza Oldman2 (#171456) üzenetére


Talala
senior tag

Köszi, kipróbáltam. Nem hoz semmit.
De most esik le, ez nem is alkalmazás értesítés hanem állapot jelzés vagy hasonló. Ez jobb oldalon van, az értesítések meg a bal oldalon.

(#171458) svgyula válasza Talala (#171457) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ez azt akarja jelezni, hogy valamelyik alkalmazás a telefon szerint túl sokat fogyaszt. Erre ki is vágja a memóriából ezért villan fel csak egy pillanatra. Az optimalizálónál keresheted a jelzést. Bár azt nem tudom, hogy kikapcsolható-e?
Elméletileg a lehúzható sávban is ott kellene lenni.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#171459) WhiteWalker válasza Fall-N (#171453) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jók lennének a Google cuccai de mégsem. Vannak benne tök jó ötletek és funkciók. Ott a példa a Google Photos app , amit pár napja kipróbáltam. Tele van jó dolgokkal de alapvetően pont arra alkalmatlan amire való lenne , nem tudja mappa szerint mutatni a képeket csak ömlesztve. Pedig tényleg kis cucc lenne.

(#171460) Fall-N válasza WhiteWalker (#171459) üzenetére


Fall-N
veterán

Én a képekre a Google Galériát használom, az az offline változata a Photosnak. Az tud időrendi és mappás nézetet is. Használok mást is, de jó a Galéria is.

(#171461) WhiteWalker válasza Fall-N (#171460) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Letöltöttem most. De ez nagyon béna app :D. Olyan fapados hogy még , bocs. Tényleg csak annyit tud hogy képnézegető , látja albumok szerint is.
Nah ilyenkor kérdezném meg a kedved Google fejlesztőket hogy ezt a funkciót mi az any@tok picsájáért nem rakjáktok bele a Photos appba?? Minek kell ezért két alkalmazást használni?
Itt látszik sokszor értelmezhetetlen amit csinálnak.

(#171462) zoyoxy válasza Talala (#171455) üzenetére


zoyoxy
tag

Nálam a beállításokban van olyan, hogy 'Értesítési előzmények'. De ez lehet, hogy telefonfüggő.

(#171463) Tökimanó válasza -Maci- (#171451) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Ha tudnám hogy ez segít, megtenném :DDD

(#171464) vacs válasza Tökimanó (#171463) üzenetére


vacs
veterán

Ez neked most nem segít, de nálam hibátlanul működik az Adguard v3.6.11 (54)
Google Pixel 7, Android 14-en.

(^)(>.<)(^)

(#171465) Talala válasza svgyula (#171458) üzenetére


Talala
senior tag

Szia, köszi a tippet.
Nincs se az akku használatnál, se a memória használatnál semmi rendellenes fogyasztás vagy használat a telefon szerint. A lehúzható sáv is üres amikor jelentkezik a dolog. Konkrétan sehol semmi nyoma, hogy mi a fene az.
Nem tudom semmihez kötni, semmit nem telepítettem fel jó ideje, semmi változás nem volt. Neten sem találok infót az "üres" állapotjelzőről.

[ Szerkesztve ]

(#171466) ggeleven válasza Talala (#171465) üzenetére


ggeleven
őstag

Esetleg GPS használat pl időjárás appnak, ami tényleg csak pár mp-re használja? Gyárilag egy zöld pötty jelzi nálam, de nem tudom, hogy egy téma nem szabja-e tesre. Bár ha lehúzom az értesítési sávot, akkor írja is, hogy mi használja éppen. Xiaomi/Poco, Samsung, Honoron is van így vagy úgy, szóval droid rendszerszintű dolog.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#171467) amadeus11


amadeus11
senior tag

Sziasztok!

Jetaudióban mit kell beállítani, hogy keresésnél ne csak egy szóig adjon találatot? Pl. beírom hogy "turn" van 20 találat, írom tovább és egy találatot se ad. :F

There is a star

(#171468) Fall-N válasza WhiteWalker (#171461) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem bőven elég sokszor. Van más is telepítve, képet nézni meg hátteret beállítani bőven elég.

Azért van kettő különböző belőle, mert elvileg ez is egy Android GO alkalmazás volt, csak lekerült a névből.

(#171469) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Már kérdeztem de hátha valaki olyan nem látta aki tud segíteni. Mit tudok tenni hogy a kapcsolat megmaradjon és ne csatlakozzon le naponta többször? :O

(#171470) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Gmail-ben kereséskor nem jelennek meg az előzmények.
Kivették vagy csak újabb hiba?

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#171471) milan26


milan26
senior tag

Sziasztok!

Facebookot ha elindítom, azonnal megnyitja a Marketplacet. Hiába töröltem a gyorsítótárakat, minden adatot, újratelepítettem, telefont újraindítottam. Tudja valaki, mi lehet a gond?

UP: Elrejtettem az ikonját a navigációs sávról, azóta mintha nem csinálná.

[ Szerkesztve ]

(#171472) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A Yettel app sokszor kiléptet :(( , hasonlóan mint mondjuk a Simple.
Ez OS ( HyperOs) hiba vagy ez fícsőr?

(#171473) guftabi96 válasza WhiteWalker (#171472) üzenetére


guftabi96
addikt

Szerintem fícsör. Minden egyes havi számlafizetésnél újra be kell jelentkeznem.
(OneUI 6.0, Android 14)

#KeepFightingMichael

(#171474) vacs válasza WhiteWalker (#171472) üzenetére


vacs
veterán

A Vodafone app is kidob pár hetente, de a Telekom app emlékeim szerint még soha, pedig "ezer" éve használom!

(^)(>.<)(^)

(#171475) crok


crok
Topikgazda

Telekom alkalmazás úgy 3 hónap után kért megint login-t tőlem (kellett volna a Kapcsolat kártya..) MyVodafone is kidob pár hetente meg pl. az iCsekk is. Régen az MVM meg az E.On is (ezekkel mostanában - koppkopp - nem volt most ilyen, de nyilván most szólom el magam). Semmi köze egyiknek se a futó rendszerhez.

(#171476) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali!
Ma fizettem be a digi csekket gpay-jel reggel, de még mindig nem látszik a walletban, és értesítés sem jött.
Normális jelenség ez?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#171477) DrBubo77 válasza guftabi96 (#171473) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Engem egy jó ideje nem dob ki már a Yettel app. Most a héten egy frissítés után kellett újra bejelentkezni, de azóta megy gond nélkül ismét.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#171478) DrBubo77 válasza DrBubo77 (#171477) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Ja, most olvasom, hogy megújult a Yettel beléptetés és automatikusan kiléptettek minden felhasználót a rendszerből.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#171479) janakbacsi


janakbacsi
őstag

tudna esetleg valaki linkelni olyan működő revanced youtube verziót amiben nem jelentkezik a bufferelési probléma? megoldották már egyáltalán? ja, és non-root verzió kellene. köszönöm.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#171480) nfer válasza janakbacsi (#171479) üzenetére


nfer
tag

Nekem egyik se megy.

(#171481) crok válasza janakbacsi (#171479) üzenetére


crok
Topikgazda

Nálunk se a j-ch se a shekhawat prebuilt-el nincs baj, se a saját patch-eltemmel nincs bajom - viszont a GmsCore-ban van beléptetett fiók mindben. Eddig nem állt meg. Mindkettőből van friss build egyébként.

(#171482) WhiteWalker válasza DrBubo77 (#171477) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi srácok mindenkinek :R

Erről küldhettek volna tájékoztató emailt is , de nem. Mondjuk mindegy is mert a frissítéstől függetlenül volt hogy kiléptetett máskor is.

(#171483) Oldman2


Oldman2
veterán

Néztem az összefoglalót, de nem találtam ilyen kategóriát, egy olyan sima text editor kellene, amiben lehet látni a karakterek összes számát is.

Egyelőre, jobb híján a Google dokumentumokban megcsináltam amit kellett, kérdés van-e ennél Light-osabb app?

(#171484) janakbacsi válasza crok (#171481) üzenetére


janakbacsi
őstag

érdekes a helyzet. ugyanazt a verziót telepítettem mindkét telefonomra. a poco f5-ön kiválóan működik, a note 13 pro-n pedig nem. ki érti ezt?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#171485) crok válasza janakbacsi (#171484) üzenetére


crok
Topikgazda

GmsCore-t is ugyanazt tetted fel? Van ugye abből egy Huawei/MIUI "verzió" is meg egy "sima". Az is ugyanaz? Bár egyesek meg azt mondják hogy se a ROM-nak, se a készüléknek, se a GmsCore-nak, se a használt patch-eknek nincs (akár csak statisztikailag összeköthető) köze ehhez.. bár páran mégis azt mondják hogy a GmsCore re-login "segített"..

(#171486) svgyula válasza crok (#171485) üzenetére


svgyula
addikt

Ez lehet egy örök talány! A telefonomon tökéletesen működik a 19.09.37 ezenkívül itthon sem a TV, sem a tablet, sem a fiam MI telefonján nem indul el! DE! nálam egy csomó google cucc eleve tiltva van a telefonon! Se frissítés se hátsó matatás. Nincs kizárva, hogy elővette a kugli a banki alkalmazások taktikáját és valamit figyeltet a rendszerben. Egyszerűen letiltja a háttérben a revanced, microg, nevű állományok hálózati hozzáférését. A fiam telójánál konkrétan "nincs hálózat" jelenik meg! A TV-n elindul ha fiókot váltok akkor ~5 percig megy és konkrétan kilép DE! ugyanez van a tubular, new pie, alkalmazásokkal is. Egyedül a smartube ami megy úgy ahogy de belépni nem lehet vele, és nincs előzmény! Minden indításkor valami idióta magyar celeb szarságát dobja fel! A többinél eleve az elejétől nem volt teljes képernyős lejátszás, olyankor kapásból vége volt mindkettőnek!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#171487) boborján2 válasza svgyula (#171486) üzenetére


boborján2
aktív tag

Gondolom a googlenél nem karbatett kézzel nézik ,hogy mindenféle random app majdnem prémium funkciókat adjon, úgy hogy ők ebből egy fillért nem látnak.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#171488) Cs1csó válasza crok (#171485) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia, van már letisztult megoldás a YouTube bufferelesre? (Non-root, Xiaomi, Revance Manager, gms core)

(#171489) crok válasza Cs1csó (#171488) üzenetére


crok
Topikgazda

Nincs, van, akit erint, van, akit nem.. :/
Engem pl. egyaltalan nem..

[ Szerkesztve ]

(#171490) janakbacsi válasza crok (#171485) üzenetére


janakbacsi
őstag

gmscore és revanced is ugyanaz a verzió mindkét telefon esetén.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#171491) 4D4M válasza crok (#171489) üzenetére


4D4M
aktív tag

Volt olyan infó is, hogy az accountot teszik rá valami red flag listára. Ezt is érdemes lehet tesztelni / kizarni.

...mit teszel ma, ami holnap is számít ?

(#171492) modflow


modflow
veterán

Androidon a Chrome böngészőben hol lehet azt beállítani, hogy ha bezárom az app-ot, megnyitáskor pl. a www.google.hu jöjjön be mindig?
Mindig onnan folytatja, ahol abbahagytam. :(

(#171493) efi99


efi99
senior tag

Ahhoz képest, hogy tiltott a warez, a YT premium kikerülése a hozzászólások 10%-át teszik ki... :U

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#171494) Rigormortiis válasza efi99 (#171493) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem azért használják, hanem azért, mert a képernyő bal szélén ujjhúzással lehet fényerőt állítani ;]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#171495) WhiteWalker válasza efi99 (#171493) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A YT hivatalos gyári app egy kalap barna ürülékkel egyenlő.
Engem nem érdekelnek a szponzori hirdetések , a short videók stb...
Míg a YouTube REVANCED app nagyon jól testre szabható, ezek mind kikapcsolhatóak és sok más egyebet is tud.
Használom én is , úgy hogy mindemellett van YT prémium családi előfizetésem.

(#171496) Fall-N válasza WhiteWalker (#171495) üzenetére


Fall-N
veterán

A short engem érdkel (mintha ki lehetne kapcsolni, ha jól rémlik), szponzori hirdetések nincsenek a Prémiumnál.

(#171497) WhiteWalker válasza Fall-N (#171496) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ennek találtam meg hol lehet kikapcsolni a shortot. Régebben , pár hónapja nem lehetett , lehet azóta belekerült valamelyik frissítéssel.

Nézd meg a budapesti autósok oldalát , ott nextbase szponzori hirdetéssel indul:

(#171498) efi99 válasza WhiteWalker (#171495) üzenetére


efi99
senior tag

Tehát legális?
Amúgy kb az esetek felében egy gyári app meg a kerülő megoldás között - bármi is legyen az - pont az a különbség, hogy nincs reklám. Mint itt is.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#171499) DrKapocs válasza efi99 (#171493) üzenetére


DrKapocs
őstag

A warez az a moddolt app, ami más telefonján fut, illetve nekem nincs rá szükségem. Ami már engem is érdekel, az már nem warez. :D

(#171500) crok válasza efi99 (#171493) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha zavar akkor modker es meglesz a hivatalos valasz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.