Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171601) janakbacsi


janakbacsi
őstag

nem

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#171602) janakbacsi válasza kano (#171599) üzenetére


janakbacsi
őstag

nem. lehet az a probléma, hogy másik telefonon is be vagyok lépve ezzel az adatokkal?

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#171603) zeon.hu válasza janakbacsi (#171602) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A másikon jó?
Amúgy nem valószínű, hogy ez a gond, én a feleségem adataival használom, mindkettőnkél jól működik.

Töröld azt alkalmazás gyorsítótárát, utána az adatokat, majd töröld az alkalmazást és utána próbáld megint telepíteni, hátha segít.

#?*@&!

(#171604) janakbacsi válasza zeon.hu (#171603) üzenetére


janakbacsi
őstag

igen, a másikon működik.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#171605) crok válasza janakbacsi (#171604) üzenetére


crok
Topikgazda

100% biztosan nem a root vagy bármi hasonló a baja. Minket is szivatott vagy három hétig biztosan, egy ki-belépés (app adattörlés..) ideig-óráig megoldotta, most megint belenyúltak a backend-be (felnőttképzés változott, az is ebben a dágványban megy) és azóta megint csinálja.. ez egyszerűen egy aprócska kalapocska, benne csacska macska mocska..

(#171606) nincsnév007


nincsnév007
őstag

sziasztok. használja itt valaki a google térképet offline? offline módban miért nem beszél?

(#171607) janakbacsi válasza crok (#171605) üzenetére


janakbacsi
őstag

ezt most nem értem. ha szar lenne az app, akkor a másik telefonon miért nem rossz. teljesen frissen telepített gyári miui rendszerű telefonon szeretném használni.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#171608) crok válasza janakbacsi (#171607) üzenetére


crok
Topikgazda

Hát látod ezt találgatják a kedves fejlesztők is hogy vajh' miért csapja ki a felhasználók úgy 40%-át random és mást miért nem.. marhára mindegy hogy milyen telefonon vagy rendszeren akarod használni mert nem lényeges, sőt, vicces módon a hibakód amit az alkalmazás kiköp magából se túl informatív mivel többször is elhangzott nálam hogy nem tudnak vele mit kezdeni (az egyetlen értelmezhető része a time stamp, a maradék ami azonosítója lehetne a hibának arra azt mondták hogy nem tudnak vele mit csinálni - úgyhogy gratula). De nagyon egyszerű: ugyfelszolgalat@ekreta.hu aztán azzal a hibaazonosítóval elsírod hogy neked bizony nem megy.

A szuper weboldalukon (amin 2 perc alatt 5 typo-t vettem észre úgy hogy nem is figyeltem..) ennyi hasznos információt adnak - ezt megkaptam 1:1 copypaste a leveleimre válaszként is.. gyak. nettó hülyének nézik az egyszeri felhasználót, nyilván egyszerűbb mint valóban utánanézni a problémának..

Mit tegyek ha nem tudok belépni a mobil applikációba?
Kérjük először próbálja meg a bejelentkezést a webes felületen keresztül is! Amennyiben ott sem tud bejelentkezni, akkor feltételezhető hogy nem jó a megadott jelszó. A belépési adatokat - ahogy a jelszót is - az intézmény KRÉTA Adminisztrátorai tudják módosítani, ezért ebben az esetben kérjük vegye fel a kapcsolatot az iskolával!
A mobil bejelentkezésekkor gyakori probléma, hogy a jelszó megadásakor egy rossz karakter kerül beírásra vagy esetleg bizonyos karakter kimarad. A jelszó könnyen visszaellenőrizhető a szem ikon segítségével. Különösen ügyeljen a megfelelő intézmény megadására, ha sok hasonló elnevezésű intézmény közül választja ki az intézményt.
Amenniyben a webes fellületen be tud jelentkezni, de a mobil felületen nem sikerül, akkor ellenőrizze, hogy a megfelelő - tanulói vagy szülői - applikációt használja, erről részletesen a továbbiakban olvashat útmutatót.

Fontos tudni!
A KRÉTA rendszerek csak a hivatalos KRÉTA mobil applikációkkal érhetők el, egyéb applikáció használata esetén a rendszebe a felhasználónak nem lesz lehetséges a belépés a mobil alkalmazásokból!

Amennyiben a felhasználói adatok megfelelőek és ezekkel a webes bejelentkezés sikeres, akkor elfordulhat hogy az érintett felhasználói fiók mobilos bejelentkezése ideiglenesen, biztonsági okokból felfüggesztésre került, mivel a fiókhoz kapcsolható rendellenes működés tapasztaltunk. Ez abban az esetben fordulhat elő, ha az Ön készülékén - vagy egy ugyanazt a profilt használó másik eszközön - nem a hivatalos KRÉTA alkalmazás fut vagy a KRÉTA profiljához egy rövid időablakban egyszerre több mobilos bejelentkezés kapcsolható (pl. egyszerre több készülékről ugyanazzal a felhasználóval indítják az alkalmazásokat).
Amennyiben a fentiek nem oldják meg a problémát, javasoljuk, hogy töröljék az alkalmazást, a tárolt adatokkal együtt, majd telepítsék újra az applikációt és próbáljanak belépni ismételten a rendszerbe.

(#171609) lomposfarkas


lomposfarkas
tag

Gondoltam, kipróbálom a Gugli eszközkeresőt: egyik telefonról elküldtem a lezárás parancsot egy másik, lezáratlan készülékre (Redmi 5A). A világ legnépszerűbb kódját használva meg is történt a lezárás. Nosza, nyissuk ki a lezárt készüléket! Egyrészt a jelszóbeíró ablakot csak vért hugyozva lehetett néha előcsalni, pl. ráhívás után megelent kis időre, de a legvidámabb az volt, hogy nem is fogadta el a kódot. Beírom: 1,2,3,4, és eltűnik az ablak és visszadobja a lezárt készülék feliratot. Ezzel el is játszottam egy darabig, de beugrott, hogy van rajta Twrp recovery és abban fájlkezelő. Az itt olvasható fájlokat törölve vagy átnevezve végre eldobta a jelszót és kinyílt a készülék. Csak egy egészen picit furcsállom, hogy egy ilyen művelet során használhatatlanná válik a készülék, és a Twrp nélkül hard resetelhettem volna.
https://xdaforums.com/t/can-pattern-unlock-twrp-cant-pattern-unlock-phone.3715829/
https://xdaforums.com/t/remove-bypass-lockscreen-with-recovery.3530008/
(vagy csak nyitott bootloader és root esetén van ilyen szopás...?)

[ Szerkesztve ]

(#171610) crok válasza lomposfarkas (#171609) üzenetére


crok
Topikgazda

Pedig ez az egesz a helyzetedre vetitve pont az elvart mukodes.

(#171611) lomposfarkas válasza crok (#171610) üzenetére


lomposfarkas
tag

Hogy számomra is használhatatlanná váljon az elhagyott és megtalált telefon és kénytelen legyek hard resetelni? (twrp nélkül) Arra nem a távoli hard reset a választás? Ha ennek így kell működnie, akkor ritka nagy baromság.

(#171612) crok válasza lomposfarkas (#171611) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha elhagytad de meglett.. minek a kereso, minek barmi? Feloldod, jonapotkivanok.
A tavoli hard reset meg menne rendesen ha nem mokoltal volna bele a nyitott bootloader, Magisk vagy SuperSU meg egyebekkel es torted volna el az egesz funkciot.
A funkcio nem titkolt megoldasi mechanizmusa nem teged ved hanem a Google-t attol hogy ha elhagyot, ellopjak es visszaelnenek vele biztosan ne tehessek meg. Az, hogy ez teged is megszivathat az jarulekos veszteseg, figyelj oda jobban a dolgaidra. Pont, mint az FRP eseten. Plusz hosszu evekkel ezelott meg az Android 5 megjelenesekor kivettek meg a lehetoseget is a lezart kijelzo pin meg jelszo meg minta tavoli feloldasara (eltavolitasara) mert azzal is visszaelesek voltak (plusz FDE volt meg akkoriban nem FBE es egyszerubb volt a megkerulese is).

(#171613) lomposfarkas válasza crok (#171612) üzenetére


lomposfarkas
tag

Kösz, így érthetőbb.

(#171614) szimi57 válasza desigo (#171600) üzenetére


szimi57
őstag

... ha az OTP-nél vagy és mindent kártyával fizetsz az alapból tudja.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#171615) k850 válasza nincsnév007 (#171606) üzenetére


k850
addikt

Szia! Pont tegnap töltöttem le egy térképet, nekem simán működik internet nélkül is a hang alapú irányítás, pedig egy nevesincs eszközről van szó.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#171616) nincsnév007 válasza k850 (#171615) üzenetére


nincsnév007
őstag

szia,nem a hangalapú irányítás a probléma, hanem hogy le töltöttem a térképet hogy legyen offline, és android auton, nem mondta hogy fordulj jobbra, balra, csak a kanyar előtt hangjelzést jelzett.

(#171617) k850 válasza nincsnév007 (#171616) üzenetére


k850
addikt

Lehet, hogy rosszul fogalmaztam.
Nekem folyamatosan megfelelő időpontban mondja, hogy merre.
Nézd át a Google navigációs beállításokat.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#171618) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok !
Utálom, ha csirimpol orrba szájba egy alkalmazás...
Ilyen beállítások mellett is kicsorog a FB Messenger...
Hogy lehetne lelőni, hogy hangot ne adjon ki, elég ha értesítésti sávon némán beuszik ha ír valaki.
Nem akarok Messenger-rel "telefonálni".
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#171619) nincsnév007 válasza k850 (#171617) üzenetére


nincsnév007
őstag

ugyan így van beállítva nekem is, és nem szólalt meg.

(#171620) nagyx


nagyx
kezdő

Nah, kipóbáltam egy tucat phone recordet. Egyik sem működött. A többség felvételt készített, de nincs benne hang. Tudtok valami tippet adni hol keressem a hibát?

(#171621) crok válasza zolikaDB (#171618) üzenetére


crok
Topikgazda

Leszedsz 1 sec csendet es beallitod ertesiteshangnak [link] ?

(#171622) FeZ... válasza nagyx (#171620) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Én írtam korábban, hogy két fajta készüléken is próbáltam a hívásrögzítést külső programokkal, az egyiken 13-ad Droid alatt még működött, utána már nem és sehogyan sem tudtam megoldani. Szerintem készülék és rendszer függő is a dolog. Samsungokon (azért is vettem azt végül) CSC váltással meg lehetett oldani a rendszerszintű hívásrögzítést, ezt talán tableten is működhet.

(#171623) nagyx válasza FeZ... (#171622) üzenetére


nagyx
kezdő

CSC váltás? Kicsit bővebben is el tudnád mondani a módszert?

(#171624) Siriusb válasza nagyx (#171620) üzenetére


Siriusb
veterán

Root van?

(#171625) nagyx válasza Siriusb (#171624) üzenetére


nagyx
kezdő

Nincs. Azt sem tudom, hogy kell azt csinálni, de szívesen tanulok.

(#171626) FeZ... válasza nagyx (#171623) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Most hirtelen csak egy videót találtam róla (lásd alul!), de van valahol leírásom is, de az csak holnap délután leghamarabb. A videóban amúgy minden látszik, az alapján csináltam én is meg. Az, hogy S23 Ultrához írja, ne zavarjon meg, másikon is így megy. (Nekem sem olyan a telefonom) Ehhez nem kell root. Itt van még némi további info' :

[plusz info']

És a videó:

[video]

[ Szerkesztve ]

(#171627) zolikaDB válasza crok (#171621) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszönöm!

(#171628) nagyx válasza FeZ... (#171626) üzenetére


nagyx
kezdő

Köszönöm a válaszod. A videóból szinte semmit sem látni. Jó lenne a leírás is.

(#171629) nagyx válasza nagyx (#171628) üzenetére


nagyx
kezdő

Közben nézegetek beszélgetéseket, videókat. Ha jól fejtem meg a dolgot, indiai samsung romot villantanának fel. De nekem nem samsung készülékem van. Nem lesz ebből gond?

(#171630) Viktor0610 válasza nagyx (#171629) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem árt, ha leírod, milyen telefonod van. ;]
Ez a CSC-csere csak Samsung készülékek esetében működik.
Amúgy az ilyen telefon specifikus kérdések jobb helyen vannak a készülék saját témájában.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#171631) nagyx válasza Viktor0610 (#171630) üzenetére


nagyx
kezdő

Doogee T20Mini. Amúgy nem hiszem, hogy lenne saját készülék-témája.

(#171632) -Maci-


-Maci-
addikt

Sziasztok,

Honor magic V2 foldable telóm van.
Keresnék valami olyasmi profi launchert, amivel testre tudom szabni a kölső és belső képernyőt egymástól függetlenül. Főleg más ikon méret miatt.
Ami elengedhetetlen: dupla koppra képernyő zárás.
Fizetős is érdekel.

Nova launchert ismerem, az van fönt most is.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#171633) nagyx válasza nagyx (#171631) üzenetére


nagyx
kezdő

Akkor marad az eredeti kérdésem, hogy azok a rögzítők amik felvesznek, miért "üres" hangfájlt vesznek fel. A hangrögzítő alkalmazás működik. a Telefon hangrögzítője csak a néma csendet veszi fel. Hol keressem a hibát? Van valami tippetek?

(#171634) svgyula válasza nagyx (#171633) üzenetére


svgyula
addikt

Az EU-ban le van tiltva a hangrögzítés lehetősége. A felvevő és a tárcsázó közötti kapcsolat nem működik.
Az eredeti oldalról leszedett TruePhone alkalmazás ami nincs a kugli/EU által kiherélve, azzal talán(?) működik. Annál az alkalmazásba be van építve.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#171635) nagyx válasza svgyula (#171634) üzenetére


nagyx
kezdő

Köszönöm, azt még nem próbáltam. De majd most. :K

(#171636) nagyx válasza svgyula (#171634) üzenetére


nagyx
kezdő

Kipróbáltam. Megtettem elsődlegesnek. Beszélni lehet vele, de hívás-rögzítésnek nyoma sincsen. Vagy nem tudom használni, vagy nincs is benne rögzítő. Segítesz?

(#171637) FeZ... válasza nagyx (#171629) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Bocsánat, elvesztem a fórumok között, valaki máshol Samsung-on szerette volna megoldani. :B

(#171638) svgyula válasza nagyx (#171636) üzenetére


svgyula
addikt

Ha hívást indítasz a képernyőn bal oldalon van egy 1+ hívásrögzítés. Az addig szürke amíg nincs kapcsolat. Akkor lehet
indítani. Ez az elmélet. Aztán melyik készüléken képes működni na azt üveggömb nélkül meg nem mondom. Sajna a rögzítés és tárhelyre írás az két folyamat. Az alkalmazás engedélyei között kell egy olyan résznek lenni, hogy "mikrofon" (nyilván az összes engedélyfajtát meg kell jeleníteni!) ennek engedélyezve kell lenni alatta a "hanganyag rögzítése"

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#171639) nagyx válasza svgyula (#171638) üzenetére


nagyx
kezdő

Köszönöm a válaszod, de nálam ez nem működik sehogysem.

(#171640) troller válasza nagyx (#171639) üzenetére


troller
senior tag

Szia, itt egy leírás a True Phone beállításáról hívásrögzítéshez.
Xiaomikhoz csinálták, de elvileg ugyanaz más telón is.
Mondjuk fórum tapasztalatok szerint ez is volt akinek ment, volt akinek nem, ugyanolyan teló esetén is

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#171641) troller


troller
senior tag

Ez meg direkt Xiaomikhoz, ami a képernyőfelvételt használja hívásrögzítésre, elvileg root nélkül és bármelyik Xiaomi telón

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#171642) DrBubo77 válasza troller (#171641) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Ez eddig eszembe sem jutott. A képernyőfelvételt használni hívásrögzítésre. Ez jó.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#171643) nagyx válasza troller (#171640) üzenetére


nagyx
kezdő

Köszönöm!

(#171644) nagyx válasza troller (#171640) üzenetére


nagyx
kezdő

Minden le van írva, csak az nem, hogy a rögzített felvételt hogyan lehet lejátszani? Ott a híváslista. Kiválasztok egyet és rábökök. Hívja. De nekem nem ez kell, hanem, hogy megnyissa a felvételt. Hogyan kell?

[ Szerkesztve ]

(#171645) bohoc71 válasza nagyx (#171644) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Hali! A fotók menüpontban van a képernyőfelvétel is,ugyanúgy mint a képernyőképek.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#171646) WhiteWalker válasza DrBubo77 (#171642) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A Xiaomiba alapba van képernyő rögzítés a kapcsolók között. Gondolom a hívást is rögzíti mint képernyő rögzítést , MP4 fájlba menti beállítástól függően.

(#171647) troller válasza nagyx (#171644) üzenetére


troller
senior tag

A data/CallRecords-TP mappába menti a rögzített hívásokat.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#171648) svgyula válasza WhiteWalker (#171646) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Szerintem a beállított "mikrofon" a képen rossz ötlet! Ilyenkor csak a te hangodat rögzíti, vagyis inkább a mindkettő lenne ideális!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#171649) nagyx válasza troller (#171647) üzenetére


nagyx
kezdő

Köszönöm. Sajnos ez is egy hangtalan fájl lett. Úgytűnik ezen a gépen nem tudom ezt a telefon hangrögzítést megoldani.

(#171650) bohoc71 válasza nagyx (#171649) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Ezt már próbáltad?Nekem Note 10pro-n simán felvesz minden beszélgetést.13-as droid verzió.

[ Szerkesztve ]

Meghajlás...Puszi...Taps....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.