Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56901) IreN!CuS válasza Integra (#56897) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Elgondolkodtató miért csak Pinyőt szórják ki , azokat miért nem akik kitalálták ,hogy ő legyen a kapitány?Túl költői ?

Tibiajax : Hát egy próbára rávettél majd megyek is Barca szerelésben hagy mosolyogjon :D

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#56902) venember83 válasza gmx9 (#56900) üzenetére


venember83
nagyúr

Van. Vagy szerinted anno a görögöknek európa-bajnoki csapatuk volt? :U

(#56903) szab.tam válasza Integra (#56897) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én úgy gondolom, hogy csányi nélkül semmivel nem lenne jobb.
ő egy gazdasági cégvezető.
próbálja nyereségesen üzemeltetni az mlsz-t.
ami azért megy is neki.
kicsit diktatórikusan, helyenként gusztustalan, tenyérbemászó módon.

hogy sportszakmailag mi zajlik ott, az már más kérdés.
de az, ha nem csányi lenne a vezető, attól semmi nem lenne más.
jönne helyette egy éhenkórász, aki nekiállna kiépíteni a zsebtömését, de a foci fejlődéssel ugyanúgy nem történne több...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#56904) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#56892) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Jól hangzik, igazi kis reklámot csináltál neki, lehet én is kipróbálom. Azért remélem tudnak magyarul is :P

Budapesten nem valami finomak az átlag pizzák sajnos :( Egyik legnagyobb csalódás volt a pizza király meg a többi.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#56905) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#56904) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

"pizza király"...
roofl

(#56906) gmx9 válasza venember83 (#56902) üzenetére


gmx9
aktív tag

Felhoztál a futballtörténelemből egy kirívóbb esetet. Bár legalább szakmailag megvoltak ott az alapok, de hatalmas mázlijuk is volt. Így azt a győzelmet maximum a Nike egyik reklámszövegéhez lehetne felhozni: a lehetetlen nem létezik. Megjegyzem 3 évvel az EB előtt érkezett hozzájuk és összesen 9 évig dolgozhatott ott, így az időt is megkapta. Egyébként meg 2004 óta se ő, se a görögök nem komoly tényezők.

Nálunk kicsit nagyobb a gond annál, hogy nem találunk értelmes kapitányt és hosszú évek kellenének ahhoz, hogy egyáltalán minimális fejlődés is mutatkozzon nemhogy a válogatottban, de a hazai utánpótlásban és a bajnokságban (ez lenne az egész alapja). Mivel már a görögök győzelmével is dobálózunk, úgy érzem ismét kicsit realizálni kellene az elvárásokat és látni, hogy több mint 20-30 éve hol a helyünk a világ labdarúgásában (és úgy eleve milyen helyzetben van az ország).

Ettől függetlenül abban egyetértek, hogy Pintért kinevezni hülyeség volt, még hazai szinten is nevetség tárgya az ember.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#56907) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#56905) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

elbasztam, pizzaking :D A pizzakirály az szegedi és fostam tőle egy napig.
de ez csak egy példa, átlag pizzériák nem tetszenek amiknek nem tudom a nevét. még nem találtam jót, hátha ez.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#56908) Enzolord válasza Tibiajax (#56905) üzenetére


Enzolord
addikt

Szállít házhoz, vagy ennyire ne legyek lusta? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#56909) venember83 válasza gmx9 (#56906) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem komoly tényezők, de emlékeim szerint idén is kint voltak a világbajnokságon ÉS tovább is jutottak a csoportból. Amúgy nem Nike, hanem adidas. :) Nagyjából egyetértek veled, tudni kell, hol a helye az MB1-nek és a magyar válogatottnak, de én akkor se becsülném le a szövetségi kapitány jelentőségét.

(#56910) KisTücsök válasza Enzolord (#56908) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ne legyél. Csinálj magadnak. Az ezerszer jobb bármelyik ilyen bolti/éttermi/vendéglős pizzánál.
__

Az mlsz-nek nem érdeke komoly szakembert leültetni a kispadra, értsük már meg.

[ Szerkesztve ]

(#56911) Tibiajax válasza KisTücsök (#56910) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

c c c c c ccccc.......

(#56912) pohár válasza 7600 GS (#56896) üzenetére


pohár
félisten

hát még a hétvégi meccs, ihajj

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#56913) Sickboy25 válasza Integra (#56897) üzenetére


Sickboy25
addikt

tudod ki lenne utána O. Gáspár :-)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#56914) bagyulajuve válasza Integra (#56897) üzenetére


bagyulajuve
addikt

"a közönség is elfordult a szövetségi kapitánytól"

soha nem is állt mellette :U

Resistencia eterna

(#56915) szab.tam


szab.tam
nagyúr

vecsés - fradi.
"hubatov itt vana tábor...."
valszeg most szanaszét izgulja magát miatta...

**

vecsés cserél.
jön egy tarajos csávó.
szpiker: egy fejelés komoly rombolást végezne... :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#56916) Integra válasza szab.tam (#56903) üzenetére


Integra
titán

az egy dolog hogy gazdasági ember is. és mégis ki a búbánat felelős az ő kinevezéséért akkor? ki nevezte ki? :U

bagyulajuve:
hallod, én nem is értem, hogy ezeket a mondatokat honnan költik oda, mire alapozzák... :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56917) szab.tam válasza Integra (#56916) üzenetére


szab.tam
nagyúr

holnap.
ööö izé ma.
elolvasom újból, de nem értem. :)

****
****

csak átvergődtem: :D
melyik kinevezésre gondoltál?
victor -> csányi
vagy a
csányi -> pintyő
:F (( :DDD ))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#56918) venember83 válasza Integra (#56916) üzenetére


venember83
nagyúr

Semmire, de egy cikk nem állhat 2-3 sorból, és nem lehet ugyanazt a minimális mennyiségű információt végtelenszer ismételni benne.

(#56919) venember83


venember83
nagyúr

Tibi, örülhetsz, komoly sérüléshullám a Juventusnál: Tévez is izomsérülést szenvedett. Így nem játszhat a hétvégén Morata, Vidal, Barzagli, Pirlo és Tévez sérülés miatt, valamint Chiellini eltiltás miatt. Eddig elkerülték a Juventus keretét a sérülések, de most... :U

(#56920) bagyulajuve válasza venember83 (#56919) üzenetére


bagyulajuve
addikt

megjött Allegri :DDD

Resistencia eterna

(#56921) venember83 válasza bagyulajuve (#56920) üzenetére


venember83
nagyúr

Azt mondjuk hozzá kell tenni, hogy csak Vidal és Tévez esett ki izomsérülés miatt, előbbi meg válogatott edzésen, szóval... De valahogy nem meglepő az egész sérüléshullám, mindenki erre számított.

(#56922) viharhozo


viharhozo
addikt

Azert a zemberek megse teljesen hulyek.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#56923) Tibiajax válasza venember83 (#56919) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én sosem voltam arról híres, h sérüléseknek örültem volna...nem tudom, honnan vetted ezt

engem azt tölt el örömmel, ha a kedvenc csapatom szépen játszva szopat szét mindenkit.. köztük a juvét is

de még továbbmegyek. meséltem ezt a kis villámaffért a pizázóba.. elmondom, h ha pl az fordított felállás lett volna és én jöttem volna el egy milan-mezes emberke mellett, rám nem vallana az, h fintorogva kerüljem ki őt. sőt, hacsak nem maximálisan unszimpi az ember, szívesen dumálnék is akár vele.. vagy bármi
rám nem jellemzőek ezek a kivagyokén fintorgások

jó, ha real madrid-mezt visel az más... xdddd just i'm joking

[ Szerkesztve ]

(#56924) Enzolord válasza Tibiajax (#56923) üzenetére


Enzolord
addikt

De Te nem is vagy olasz... :D :D

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#56925) venember83 válasza Tibiajax (#56923) üzenetére


venember83
nagyúr

Arra értettem, hogy így kulcsemberek híján valószínűleg nem lesz az a Juve sikersorozat, mondjuk egy-nullás eredményekkel, amit annyira utálsz. :)

(#56926) Tibiajax válasza venember83 (#56925) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

annyira utálom azokat a juve 1-0-kat, 0-1ket Te.. elmondani nem bírom
:D
és ezzel lettek campione-k.... :o
remélem, idén más lesz. nem fog annyira menni azért a szekér nekik, lesz roma is, meg mi is.. meg még a milan is beszólhat. nápolyt ki tudja..

(#56927) Integra


Integra
titán

azt írják megkörnyékezi az mlsz dáradit.
remélem megköszöni a lehetőséget és nem kér belőle.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56928) #84221696 válasza Integra (#56927) üzenetére


#84221696
törölt tag

Palkó nem fiatal még ide?
Vagyis máshol nem nagyon bizonyított, ha jól tudom.

(#56929) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

"Közben az MLSZ-hez közeli források a hvg.hu-nak azt valószínűsítették, hogy Pintér egyelőre marad. A válogatott ugyanis október elején Bukarestben játszik, rá három napra pedig a Feröer-szigeteken. Addig nagyon kevés idő van hátra, az pedig nagyon rossz nyitány lenne egy új kapitánynak, ha egyből (esetleg súlyos) vereséggel kezdene."

Ha arra várnak, hogy ne vereséggel kezdjen, akkor miért nem hívnak ide 11 pingvint :F A végén addig várnak egy gyengébb ellenfélre, míg azt veszik észre, hogy a Pintér kapitányként megy nyugdíjba. :D
Remélem nem azt gondolják, hogy majd a bukaresti óriási bukta utáni 2 napban cserélnek, mert a Feröer-szigeteken nyerni fognak. Az igen bátor becslés lenne.
Akkor már jobban járnának, ha mostantól minden meccs után cserélnék, hátha egyszer nyernek egyet, és akkor az marad, aki épp akkor ült ott.

(#56930) KisTücsök válasza [CS]Blade2 (#56929) üzenetére


KisTücsök
addikt

"nagyon rossz nyitány lenne egy új kapitánynak, ha egyből (esetleg súlyos) vereséggel kezdene"

Van még egy olyan ország, ahol ilyen nyilatkozatokat mernek tenni?

Na, NSO bekezdett C->Chelseavel. Nagyon unatkozhatnak az írók.

[ Szerkesztve ]

(#56931) bandus válasza 7600 GS (#56896) üzenetére


bandus
veterán

ó bazeg, muszáj ezt? :F

komolyan, már az is elég idegesítő, hogy ez a bárszá gyerek a gagyi avatarjával linkel minden létező real-os botlást, kötelező fordítva is ezt csinálni? engem inkább felhúz a dolog, mindenki hibázhat. #56891 viszont jó :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#56932) 7600 GS válasza bandus (#56931) üzenetére


7600 GS
addikt

#56891 szar, már csillió ilyen volt csak más témára.

(#56933) csƵ válasza #84221696 (#56928) üzenetére


csƵ
őstag

Dárdai egész életében külföldön focizott. Kicsit alkalmasabb, mint Pintér, de szvsz az elkövetkezendő 5-10 évben a Herthára összpontosít és nem fogja elvállalni.

(#56934) #84221696 válasza csƵ (#56933) üzenetére


#84221696
törölt tag

Bárcsak most lenne 11 Dárdaink! Igaz, hogy akkor is kikapnánk szerintem, de legalább látnánk küzdeni a válogatottat.
Pali egész családja, egész élete Németországhoz köti. Nem lenne egyszerű változtatnia.

Ha meg nem fogadná el, akkor lenne ám hazaárulozás egy pár ember részéről! :D

[ Szerkesztve ]

(#56935) Tibiajax válasza bandus (#56931) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az jó? ezeréves vótmá™..

(#56936) Cece04 válasza #84221696 (#56934) üzenetére


Cece04
tag

Én azt mondom, hogy maradjon a helyén, a legjobb helyen van ott Berlinben, tanulja csak ott a szakmát, amíg lehet.
ha az ő mentalitásához és a közel 400 bundesliga meccséhez hozzájön majd még az edzői rutin meg tudás, akkor ő lesz a legalkalmasabb,
de félek tőle, hogy így most beletörne a bicskája neki is ebbe a pozícióba (ahogy szinte bárkinek), amivel leginkább magának ártana.

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#56937) bandus válasza Tibiajax (#56935) üzenetére


bandus
veterán

nem mindenki ér rá egész nap a netet bújni ilyen szarságokat nézegetve tibibáyám ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#56938) Tibiajax válasza bandus (#56937) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

aktív szereplője vagy ennek a focitopikos brancsnak te is, nem kell a rizsa.

xd

(#56939) #84221696 válasza Cece04 (#56936) üzenetére


#84221696
törölt tag

Egyetértek!
Pali a lehető legjobb helyen van!

(#56940) L_YKing válasza Tibiajax (#56935) üzenetére


L_YKing
addikt

Sajna nem olvasom mindig a topikot, hogy lessem mi vót mi nem :N

Viszont a Real nagyon fog nyerni a hétvégén azt most látom előre. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#56941) Integra válasza venember83 (#56919) üzenetére


Integra
titán

azt olvasom, hogy vidal 10 nap múlva újra játszhat

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56942) Tibiajax válasza L_YKing (#56940) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mi is.
csigavér

..fiam
:DDD

(#56943) L_YKing válasza Tibiajax (#56942) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez eddig se volt kérdés :D

nane :DDD szab.tam kicsodám? :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#56944) viharhozo válasza Cece04 (#56936) üzenetére


viharhozo
addikt

Dardaival kapcsolatban ket forgatokonyv lehetseges.

1. Bevalik edzokent a Herthanal. Ha lehuz tisztesseges eredmennyel ket-harom evet, azzal gyakorlatilag bebetonozza magat nemet nyelvteruleten, utana mindig lesz nemet-osztrak-svajci ligakbol elso-, rosszabb esetben masodosztalyu szerzodese. Onnan pedig max. 60 eves kora utan fog eljonni szovetsegi kapitanynak.

2. Ha nem valik be a Bundasban, esetleg soha nem is kap elsoosztalyu szerzodest (legyunk realisak, erre azert van esely), akkor lehet neki opcio a szovetsegi kapitanysag.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#56945) Tibiajax válasza L_YKing (#56943) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nagypapád

(#56946) #84221696 válasza viharhozo (#56944) üzenetére


#84221696
törölt tag

Remélem az 1. variáció jön be.

(#56947) cyberkind


cyberkind
félisten

:)

Paranormal Cocktivity

(#56948) odrif válasza cyberkind (#56947) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Like!

20 éve a Prohardveren

(#56949) #84221696 válasza cyberkind (#56947) üzenetére


#84221696
törölt tag

:DDD

(#56950) L_YKing


L_YKing
addikt

Reus Sahin Jojic Hummels Immobile rotty?
Mert az elég kemény

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.