Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56501) #84221696 válasza vans? (#56500) üzenetére


#84221696
törölt tag

+1 Szinte lubickol! :)
A Real Madrid most biztos szívja a fogát.

(#56502) BenHans válasza #84221696 (#56501) üzenetére


BenHans
addikt

Szívhatja is. Hülyék ezek... Csapategység egyelőre 0. Cristiano-nak teljesen igaza van hogy "másképp látja a dolgokat". Még adják el Ramost meg Varane-t is hogy még jobban érezzék magukat. Rá fognak még erre qrni rendesen és sajnos a szurkolók csak pislogni tudnak.
Az amcsi turnén nem hiába verte meg őket a Roma, ha a hétvégi meccsből indulok ki.

Lamela meg jöjjön vissza Rómába! :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#56503) NyxNyxNyx válasza BenHans (#56502) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Persze pont mikor kezd belelendülni :DDD Levy-t ismerve innen 50-100 millió alatt nem viszi senki

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#56504) cyberkind válasza BenHans (#56502) üzenetére


cyberkind
félisten

Én már beletörődtem hogy ez lesz a Makélélé 2.0-ás vereség(na meg Xabi).

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#56505) Integra


Integra
titán

holnap délután 4-kor u21 harapós ifjak vs spanyolország :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56506) pohár


pohár
félisten

eeeez igen, öljünk még bele vagy 200 milliárdot, hátha lesz látszatja is :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#56507) Integra válasza pohár (#56506) üzenetére


Integra
titán

a haladás megkérdőjelezhetetlen :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56508) szab.tam válasza pohár (#56506) üzenetére


szab.tam
nagyúr

csodálatos. :C :DDD

a 4. perc tájékán értem haza
bekapcsoltam a tv-t a konyhában, amíg kipakoltam.
tehát csak hallgattam a történteket.
így fel sem tűnt, ami a videón ment...

de én most rájöttem, mivel lehetne feljavítani a magyar focit.
de mos tényleg! :K :K :K
véget kéne vetni a tv közvetítéseknek, és vissza kéne hozni a rádióközvetítést helyette.
a szpíkereket az mlsz elküldené a saját kommunikációs tréningjére.
-> egyből 2 kategóriát ugrana a magyar foci minősége...
:)) :DDD

****

ja, és az összes dzsátubéjra feltöltött videót az mlsz, mint jogtulajdonos törölné, mint ahogyan majd a linkelt videót is idővel fogják.... ( b* mlsz - b* mlesz... - csak nehogy a ph is kapjon 400k büntit, és 1 zártkapus meccset...)
:DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#56509) venember83 válasza pohár (#56506) üzenetére


venember83
nagyúr

Kevés néző, borzasztó "stadion", ennek megfelelő szintű játék. Minden összeillik, miért kellene ezen változtatni?

(#56510) viharhozo válasza pohár (#56506) üzenetére


viharhozo
addikt

Bevallom, en is szivesen rugok bele egy mar doglott loba, de azert itt emlitsuk meg, h ennel a Ligakupanal nagyobb baromsag keves van a vilagon. Es kb. igy allnak hozza a csapatok is.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#56511) #84221696 válasza BenHans (#56502) üzenetére


#84221696
törölt tag

A mostani Real kisértetiesen hasonlít a tavalyi Barcára. Ugyanúgy nem keltik egy összeforrott csapat benyomását, mint a katalánok.
CR háborgása is jelzés értékű.

(#56512) L_YKing


L_YKing
addikt

felejtsék el.... :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#56513) 7600 GS válasza L_YKing (#56512) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem vagy te egy kicsit túlságosan is rákattanva erre a témára? Persze a Barca elvihetné gondolom, az nem zavarna téged.

(#56514) KisTücsök válasza L_YKing (#56512) üzenetére


KisTücsök
addikt

Te madridomot olvasol? :DDD

Úgyse vásárolják ki. Rá 2-3 évre megvehetik a két-háromszorosáért is, majd akkor.

Ne menjen sehova, maradjon ott. Amúgy is akik Dortmundból elmennek, a nagy részük csak árnyéka önmagának. Bayern meg Real verő Dortmundot akar a nép!

(#56515) cyberkind válasza 7600 GS (#56513) üzenetére


cyberkind
félisten

Dehogy van, majdnem Reus lett az avatarja. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#56516) Napfénysüti válasza KisTücsök (#56514) üzenetére

Ja, Pereznek most túl olcsó lenne fel kell vinni az árát úgy 80-100m-ra. ;] :DDD

Més que un club!

(#56517) 7600 GS válasza KisTücsök (#56514) üzenetére


7600 GS
addikt

Miért, mi a bajod ezzel az oldallal? :D

[ Szerkesztve ]

(#56518) IreN!CuS válasza 7600 GS (#56517) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Sok a Realos rajta ;]

Annak ki nem bírta ki a 4 perces videót itt van gyorsítva a Paks Fradi komédia

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#56519) KisTücsök válasza 7600 GS (#56517) üzenetére


KisTücsök
addikt

Semmi. Csak meglepődtem, hogy barcásként ilyet olvas.

Ugyanonnan Sallói interjú: "...Ronaldo a Manchester Uniteddel volt Magyarországon. Fiam kedvenc játékosa is Ő, így a meccs végén a busznál várakoztunk, hátha sikerül egy közös képet készíteni a sztárokkal. Először Rooney jött ki az öltözőből, fiam gyorsan oda is lépett egy fotóra, de a biztonságiak ellökték, utat nyitva Rooneynak a buszhoz, aki rá se hederített az ott várakozó gyerekekre. Aztán jött CR, a forgatókönyv ugyanaz volt, gyerek félrelökve, Roni vonult, de én utána szóltam, hogy a gyerek csak egy fotót szeretne vele. Roni már kb 10 métert haladt addigra, de meghallott, megállt, félretolta a testőröket és odaállt a fiam mellé a fotóra! Nem tudom leírni azt a boldogságot, amit akkor a fiamnak okozott!" ...

Mondjuk a kép már viccesebb. :DDD [link]

(#56520) L_YKing válasza 7600 GS (#56513) üzenetére


L_YKing
addikt

De. Az lenne legjobb ha a Dortmundba maradna. Csak ne ilyen megveszem100millióértmertjóljátszottaVB-n csapatba menjen. :)

Nem nem olvasok ilyet. Egyik haverom lájkolta és megakadt rajta a szemem.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#56521) Integra


Integra
titán

ez még a benny hill edisönben is borzalmasan lassú :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56522) 7600 GS válasza KisTücsök (#56519) üzenetére


7600 GS
addikt

Ez szerintem nem szokatlan, én is szoktam eurobarcát olvasni ha rossz kedvem van. Akkora marhaságokat irkál a fórumban némelyik elvakult pistike, hogy nem bírom ki röhögés nélkül. ;] :D

Cselzinek nincsen amúgy valami magyar szurkolói oldala? Ja, ha már Chelsea, akkor egy kis nosztalgia, ez még mindig üt. :D :D :D

barca: Ezzel a 100 millióval nem dobálóznék inkább Neymar és Suarez után. :)

[ Szerkesztve ]

(#56523) 7600 GS


7600 GS
addikt

Kedves Szurkolók!
Az elmúlt hónapok eseményei és történései hatására nehéz döntésre jutottam. A 2013-ban tett nyilatkozatommal kapcsolatban a véleményem nem változott, így annak minden következményét viselem most és a jövőben is. A változatlan körülmények nem teszik lehetővé, hogy az Európa-bajnoki selejtező soron következő mérkőzésein a legjobb teljesítményt nyújtsam, így még a selejtező rajtja előtt hoztam meg döntésemet, amely szerint a jelenlegi szövetségi kapitány vezetése alatt nem kívánok a magyar válogatott rendelkezésére állni.
Ha a körülmények a jövőben változnak, és a Magyar Labdarúgó Szövetségnek szüksége lesz az eddigi karrierem során szerzett tapasztalatokra, természetesen a csapat rendelkezésére állok, és segíteni fogom.
Ezzel a válogatottbeli spekulációkat és a szereplésemet firtató kérdéseket lezártnak tekintem. Szeretnék a jövőben tiszta fejjel a karrieremre koncentrálni.
Döntésem végleges, válogatottbeli csapattársaimnak sok sikert kívánok a selejtezőben!

Üdvözlettel: Szalai Ádám

(#56524) Sickboy25 válasza 7600 GS (#56523) üzenetére


Sickboy25
addikt

Gratulálok a Pintér kutyának és csatlósainak... Majd jön Rudolf és Priskin!!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#56525) Integra válasza 7600 GS (#56523) üzenetére


Integra
titán

még több ilyen emberre van szükség. de a többi sajnos bólogató jános

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56526) Sickboy25 válasza Integra (#56525) üzenetére


Sickboy25
addikt

Egyetértek... :R

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#56527) KisTücsök válasza 7600 GS (#56522) üzenetére


KisTücsök
addikt

Chelseafc.hu, a kisebb meg a chelseafanatics.hu. Előbbin szoktam néha olvasni a fórumot, mondjuk oda nem szoktak nagy böszmeségeket írni. Vagy csak az elvakultságom miatt nem tűnik fel. :DDD.

Ohh, Ballack. Sokan ki nem állhatták, én imádtam.

(#56528) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Nem irigylem a srácot :DDD

(#56529) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#56528) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#56530) Integra válasza DeathAdder (#56528) üzenetére


Integra
titán

igen, ilyen volt nekünk is tavaly.... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56531) Sickboy25 válasza DeathAdder (#56528) üzenetére


Sickboy25
addikt

9-10 pont meg is lesz ezekből a meccsekből...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#56532) KisTücsök válasza DeathAdder (#56528) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az emberes. Még csak egy Tott'ham hiányzik onnan.
___

U21 elkezdődött. Spanyolok ellen. EB selejtező. Behugyoznak-e a nem megalázó vereségért? Ja várj, az másik bagázs. :D

És összehoznak itt is egy tizit a legelején. ..............................

Na, kihagyta. Mondjuk neki nem kellett volna.

[ Szerkesztve ]

(#56533) pohár válasza KisTücsök (#56532) üzenetére


pohár
félisten

annyira nem lesz nagy verés, nincs Jesé, Morata, csak egy csatárral tolják (mondjuk ettől még simán gurítanak 4-et :D)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#56534) BenHans válasza KisTücsök (#56527) üzenetére


BenHans
addikt

Én is szerettem... Néha meg is emlékezem róla [link] :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#56535) szab.tam


szab.tam
nagyúr

2 gondoloat...

1.
mi lesz a hétvégén, ha az észak-írek elleni meccsen a nézők előszedik a b* mlsz rigmust?
gyűlöletkeltés, tehát büntetni kell. de amíg a bajnokikon az mlsz a jogosult, itt az uefa.
a bajnokikon meccsenként többszáz k-t kaszál az mlsz, mert hát őt szidják.
de itt az uefa megbüntetné az mlsz-t, mert a nézők szidják az mlsz-t?
:U :DDD

2.
nemrég néztem egy spanyol háttérelemzést, hogy a margit milyen posztra kiket igazolt, stb.
nekem erről az az igazi fullgyökér jutott az eszembe, aki anyukájától pénzt kapott bőven, de hozzá észt nem.
gépet épít. összevásárolja a legdrágább hardveket. lapot, ramot, procit.
természetesen vga-ból is 2-t vesz: a legdrágább ati-t és a legdrágább nvidia-t. berakja mindkettőt, biztos, ami bztos.
a kompatibilitási listát pedig az után kezdi el vizsgáltaltni, miután rájött, hogy nem indul az a fránya gép.
de akkor sem érti, hiszen mindenből megvette a legjobbat, legdrágábbat...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#56536) vans? válasza pohár (#56506) üzenetére


vans?
őstag

:C Lenyugozo.

hábm bábm

(#56537) #84221696 válasza 7600 GS (#56523) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ádámnak respect! :R

(#56538) Tibiajax válasza pohár (#56506) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nyugodtan

(#56539) viharhozo válasza Integra (#56525) üzenetére


viharhozo
addikt

Mert ez most igy mennyiben szolgalja a magyar foci fejlodeset? Alljon ki, mondja meg, h ot perc alatt keres annyit, amennyit egy valogatott meccsert kap, es a fsznak sincs kedve folyton utazni. Ez korrekt lenne.

Szalai kivalo dontesenek koszonhetoen vegigpadozta az elozo szezont, most harom tetmeccs van a lababan, ha tovabbra is jatszik, a romanok ellen biztos behivjak.

Tegye fel a kezet, aki szerint, ha Szalai jatszik, kijutunk az EB-re, ha Nikolics vagy akarki, akkor meg nem! Messze nem az ove a legnagyobb hianyposzt, es messze nem akkora focista, h ezt megengedhesse maganak.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#56540) KisTücsök válasza viharhozo (#56539) üzenetére


KisTücsök
addikt

Szalait nemfogja behívni ez a pintér... És nem szakmai okok miatt.

Bárcsak az összes játékos így állna hozzá. Aztán az ifiből kellene felhívni a zselékirályokat.

(#56541) [CS]Blade2 válasza viharhozo (#56539) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Szerintem ő maga is úgy gondolja, hogy vele is kikapnának, és valszeg égőnek találja, hogy állna a pályán tehetetlenül a többi balfütyivel, mivel azt sem tudják, hogy mit akarnak játszani, főleg, hogy stílust nem tanult egyik sem, még az edző sem, és ha fel is menne, 100%-ban improvizálni kellene az összes feladatát, nem mintha annak nem, aki fent lesz a pályán. A videóban elmondta, hogy ő már el lett baszva a többiekkel együtt.

Az szolgálná a legjobban a magyar foci fejlődését, ha egyik sem menne el, hogy az edzők addig tanulhassák az elméletet a szakkönyvekből... és egy olyan generációt nevelnének ki, akik még nincsenek elb*va. Ez minden olyan gyerek, akinek még nem tartott magyar edző edzést, és nem túlkoros hozzá.

(#56542) Sickboy25 válasza viharhozo (#56539) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nagyon-nagyon sarkitasz...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#56543) 7600 GS válasza Sickboy25 (#56542) üzenetére


7600 GS
addikt

Lehet, de tegyük fel a kérdést: Pinyőnek játszik vagy pedig a magyar embereknek? :)

(#56544) venember83 válasza [CS]Blade2 (#56541) üzenetére


venember83
nagyúr

Pontosan. De ehhez szakemberek is kellenének.

(#56545) Integra válasza viharhozo (#56539) üzenetére


Integra
titán

azt írtam, hogy a többinek is ugyanígy távol kéne tartani magát ettől a kabarétól. amíg ez nem történik meg, a lebzselő semmirekellők továbbra is csak rombolni fognak. mindenkinek bojkottálni kellene a válogatottat és kimondani, hogy takarodjanak el a vezetők, az edzők. meg az mlsz nagypofájú szarházijai, igen csányival együtt, az is egy bohóc. pintér kinevezése mindenre válasz úgy gondolom.
ez van, tetszik vagy sem.
az hogy a legjobb vagy sem vagy messze nem a legjobb, ettől még azoknál akik ott játszanak, de, jobb. sokkal. és a többi kutyaütővel ellentétben ő kimondja a lényeget, amit a többi gyáva kutya nem és ennek megfelelően cselekszik. mert elege lett.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56546) Integra válasza [CS]Blade2 (#56541) üzenetére


Integra
titán

nagyon szép ez az ábrándozás, éveken át volt lehetőségük, ezek a vén gyökerek senkitől semmit sem fogadtak el. sem tanácsot, sem útmutatást, semmit. szar se történt, mennyé ki a pályára oszt rúgjad a bőrt. ennyi volt..
fejétől bűzlik a hal, megkellene már tanulnotok.......

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56547) viharhozo válasza Integra (#56545) üzenetére


viharhozo
addikt

Fsz tele van mar, h minden hozzaszolasod szemelyeskedes, utana meg csodalkozol, h folyton kiraknak innen.

Amit irsz, h mindenki mondja le a valogatottsagot, sima verovoda, szot sem erdemes ra vesztegetni, igy nem intezunk ugyeket. Egyebkent se Szalai feladata a magyar foci rendbetetele.

Pinter 9 honapja szov. kap. Ha nem vmi piti sertodottsegrol van szo, miert nem mondta le januarban a valogatottsagot? Mire vart eddig? Vagy ennyi ideje lett volna Pinyonek bizonyitani? Vagy mi?

KisTücsök: Pinyo egyaltalan nem biztos, h olyan onjaro, mint gondolna, ha eleg nagy a nyomas, ra lehet eroszakolni olyan jatekost, akit nem szeret. Semmit nem tett le meg az asztalra.

[CS]Blade2: ez megint nem erv, Bale is elbohockodik a walesieknel, annyit Szalai is elerhet.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#56548) Integra válasza viharhozo (#56547) üzenetére


Integra
titán

higgadj le szeirntem, a te írásaid jó részben merő provokáció és spam, csak imádod előadni magad a sajátos cinikus stílusodban, szóval te nekem ne szövegelj ilyen téren :))
szerinted véróvoda, szerntem meg már itt nem nagyon lehet mást csinálni, mert nincsen változás. pont nem érdekel, hogy véróvodának minősíted. :)
te sem érted hogy fejétől bűzlik a hal, vagy te is struccpolitikát folytatsz... lehet ezt is, csak nem biztos, hogy kifizetődő...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56549) #84221696 válasza viharhozo (#56539) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nem a lóvé miatt volt neki baja, hanem azzal az attitűddel, ami a magyar focit körbeveszi. Azzal, hogy évek óta megy a néphülyítés minden szinten, holott egy normális játékost, edzőt nem tudott ez a közeg kitermelni (és ezt saját magára is értette, amikor azt mondta, hogy a Maintz edzője teljesen átlagos focistákból átlagon felüli teljesítményt csikart ki). És ezt a néphülyítést ugyanúgy értette a a "szakmára", mint az újságírókra. Csak meg kell nézni, hogy a csak a szájukkal adzők (ide beírtam egy pár nevet, de inkább kitöröltem) milyen ellenségesen fogadták a nyilatkozatát, ahelyett, hogy önkritikát tartottak volna. Szánalom ez a közeg.

Szalainak figyelemmel kisértem a játékosmúltját, de leginkább az utolsó 2-3 évét és nyugodt szívvel mondhatom, hogy nekem nem okozott csalódást. Igazi nyugaterurópai színvonalon focizott. Nem, Ő nem a Messi, meg a CR, de azt a minimumot, amit elvárnak egy élvonalbeli játékostól, mármint hogy képes meghalni a pályán, azt simán hozta. Talán még többet is.

Valóba, Szalaival sem jutottunk ki a VB-re, Szalaival sem jutunk ki az EB-re, mert egy fecske nem csinál nyarat. És jobb is így, mert csak a Hollandoktól kaptunk egy nyolcast, nem Costa-Ricától egy tucatot.

Pintérről egy ár keresetlen szó: nála taplóbb, butább, arrogánsabb f@szkalapot keresve sem találhattak volna. Pont beleillik a fidesz arrogáns, tapló politikájába és kommunikációjába.

[ Szerkesztve ]

(#56550) 7600 GS válasza #84221696 (#56549) üzenetére


7600 GS
addikt

Szalainak figyelemmel kisértem a játékosmúltját, de leginkább az utolsó 2-3 évét és nyugodt szívvel mondhatom, hogy nekem nem okozott csalódást. Igazi nyugaterurópai színvonalon focizott. Nem, Ő nem a Messi, meg a CR, de azt a minimumot, amit elvárnak egy élvonalbeli játékostól, mármint hogy képes meghalni a pályán, azt simán hozta. Talán még többet is.

Azért na...

Nem rossz focista Ádám, de azért nem kéne ennyire sztárolni sem, nekem a szememben Gera tehetségesebb futballista, meg is mutatta rendre a nagyobb meccseken. És azt a "megdöglök a pályán a csapatomért és a szurkolókért" mentalitást sem éreztem nála többször.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.