Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56551) #84221696 válasza 7600 GS (#56550) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nem sztárolom, de az utóbbi 10 évben 3 profi focistát tudtak kitermelni a klubok. Garát, Zsuszit - de ő elkurvult és Szalait. Én magyar labdarúgókhoz mérem és ott igencsak előkelő helyen van.

(#56552) KisTücsök válasza 7600 GS (#56550) üzenetére


KisTücsök
addikt

A tehetséges szóval vigyázzunk. Egy 2x-3x éves focista ne legyen tehetséges, jó játékos legyen. Ha ilyen idősen, csak tehetséges, az nagyon rossz. Már ha a helyes értelemben használjuk.

Magyar viszonylatban nincs baj Szalai képességeivel, sőt... Gera meg azért egy kicsit másik generáció, még ha nem is nagyon. De az igaz, hogy az utóbbi jónéhány évből egyedül rá lehettünk úgy igazán büszkék. Dzsudzsi lehett volna még, de hát ő tudjuk hol cseszte el. Más meg egész egyszerűen nem elég jó, hogy kitörjön. És itt most nem csak a képességekre gondolok.

(#56553) Integra válasza 7600 GS (#56550) üzenetére


Integra
titán

próbálj meg nem szalai személyénél leragadni és azzal foglalkozni, hogy ő szerinted most jó vagy nem jó játékos. itt nem erről van szó. arról van szó, hogy vannak játékosok akik megjárták a nyugatot és letettek az asztalra nem keveset. és ezekből a játékosokból több is hangját emelte a jelenlegi rendszer ellen és kimondta azt, amit nagyon sokan tudnak, de nem vállalnak soha fel, mindegy milyen okból, hogy gyávák, vagy nem mernek, mert anyagilag függenek, vagy mert haszonlesők. nem számít.
ők elmondták a véleményük, ami nyílván más, mint azoké, akik sosem jutottak odáig, mint ők. egyikőjük sem hazudik, nyers és egyenes.
azt kell megérteni, hogy itt rengeteg érdek van, szinte csak az. az, hogy a magyar foci jobb legyen... ja, de kinek a szájából hallod ezt? azokéból akik bort isznak és vizet prédikálnak.
egész egyszerűen az van, hogy a magyar futball egy akkora pénznyelő a hatalom számára mint a négyes metro. bevett szisztémák, rendszerek, megszámlálhatatlanul tűnik el a pénz, apuci kétballábas fia az utánpótlásban, mert az cserébe tol pénzt a csapatnak, köttetnek mindenféle kétes és nevetséges szerződések folyamatosan, a foci meg klub és válogatott szinten is olyan amilyen...
és akkor ezt a pintért megteszik válogatott edzőnek? te nem érzed, hogy itt iszonyú nagy baj van?
aki ezt nem veszi észre az tényleg struccpolitikát folytat vagy ostoba, hogy ha szalaiékat minősíti azért mert ők nem hajtanak fejet a rendszernek....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56554) Napfénysüti válasza #84221696 (#56551) üzenetére

Huszti?

Més que un club!

(#56555) #84221696 válasza Napfénysüti (#56554) üzenetére


#84221696
törölt tag

+1
Őt kifelejtettem.
De látod, nagyítóval kell keresni azokat a játékosokat, akik tényleg letettek valamit az asztalra külföldi bajnokságokban is.

(#56556) viharhozo válasza Integra (#56548) üzenetére


viharhozo
addikt

Es megint. Harom sor szemelyeskedes, ket sor, h teged nem erdekel, mit mond a masik (akkor minek forumozol?), meg ket sor, aminek a threadhez semmi koze.

A feltett kerdesre viszont, miszerint miert pont most mondta le a valogatottsagot Szalai, miert nem januarban, nem valaszolsz. Mar onmagaban az a teny is erdekes, h olyasvalaki mondja le a valogatottsagot, akit meg se hivtak.

A spam szo jelentesenek meg nezz utana!

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#56557) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

roofl, az allee retyójában viszem a kissrácomat az ölembe, erre ez a faszorrú dzsudzsák majdnem nekem jön, annyira nézte magát a tükörbe, fején a szaros fekete baseballsapkájával.. istenem. de semmi bocs, vagy ilyen. áh
jött a többi senkiházi nagyválogatott cimborájával befele, biztos mindnen szarnia kellett egyszerre, gondolom túlvoltak egy gőyztes meccsen ismét...
izland II ellen
gyönyörűek vagytok mondom.. de a frizurája kb mindnek a szokásos oldalt semmi felül hosszu és félrefésült volt.. hogy pusztulnátok el a pálya közeléből is, a korrupt körbevevő szakgárdátokkal együtt

(#56558) vans? válasza Tibiajax (#56557) üzenetére


vans?
őstag

Nap sztorija. :DDD

hábm bábm

(#56559) Tibiajax válasza vans? (#56558) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

esküszöm, fél órája se történt
jajj mondom, ez meg az a kis majom... meg a többiek is. jött befele mind egyszerre a budira:D
nem tudom milyen programjuk volt, nem követem sajnos egyáltalán a hazai labdarugást, tudjátok

egyedül Gulácsi szimpi. még mindig. többi az.... trash, már ránézésre is

[ Szerkesztve ]

(#56560) Napfénysüti válasza #84221696 (#56555) üzenetére

Igen, sajnos alig van külföldön is befutott tényleges tehetségünk. :(

Més que un club!

(#56561) KisTücsök válasza Tibiajax (#56557) üzenetére


KisTücsök
addikt

Tökéletes végszó. :DDD :DDD

(#56562) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

'9 percben Bruno Martins Indi máris kiszállt piroslappal..

nice one!

(#56563) #84221696 válasza Tibiajax (#56557) üzenetére


#84221696
törölt tag

:DDD
Amíg a séró fontosabb a tudásnál, addig a tükröt fogja bámulni!
De jó lenne egy görbe tükör...

(#56564) Tibiajax válasza Tibiajax (#56562) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja, azt elfejtetem hozzátenni, barátságos meccsen

(#56565) Tibiajax válasza Tibiajax (#56562) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

dp

[ Szerkesztve ]

(#56566) Integra válasza viharhozo (#56556) üzenetére


Integra
titán

Te, ez az ócska áldozat szerep amit éppen magadra vettél, próbálkozz vele másnál... Gyenge provokációs forma, de az igyekezeted mindenképpen becsülendő :) verovoda

Ne foglalkozz Szalaival szerintem, olyan dolgokat feszeget, amiket nem értesz.

Épp kikapott az u21. Megint.
Haladás van...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56567) #84221696 válasza Integra (#56566) üzenetére


#84221696
törölt tag

Miért?
Egy góllal kevesebbet kaptak?

(#56568) Integra válasza #84221696 (#56567) üzenetére


Integra
titán

Majdnem nyertek..
Kíváncsian várom a magyarázatokat. Úgyis lesz.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56569) #84221696 válasza Integra (#56568) üzenetére


#84221696
törölt tag

:DDD
Hát igen, majdnem nyertek, de erre fel meg kikaptak!

(#56570) BenHans


BenHans
addikt

A témához annyiban szólnék hozzá, hogy oké persze kellene ennek a válogatottnak Dzsudzsi, Szalai, Huszti, Bogdán meg Gulácsi. És persze jó lenne ha takarodna az a bizonyos "fej" és elkezdenének valami hasonlót mint a horvátok. Mondjuk szerintem a stadionok is bőven szükségesek, hiába megy a rinya ellenük. (Ugye egy esetleges EB rendezés esetében nem keveset hozna, de ezt nem részletezem aki érti érti aki nem az nem.)
És minden kerületben épült több műfüves kispálya is és én igenis támogatom az ötletet...

Ismerek rengeteg ifistát, sőt még szoktam is játszani velük, nem vagyok annyira sokkal idősebb náluk...
Amikor még fociztam azt tapasztaltam hogy jött csapattársam apukája, intézte a csapat szállítását, másik apuka néha kukásdzsekivel lepte mag a csapatot és a kölköknek ezért megengedte az edző a nagypofát pedig technikailag pl én jobb voltam csak nem olyan gazdag hanem örültem ha telik a tagdíjra és hiába volt bennem alázat és ittam az edzőm szavait. (hasonló volt a helyzet kézilabdán is)
Aztán én azt is furcsálltam hogy már itt olyan nagy az arc, hogy a visszapofázáson, az alibizésen túl még úgy is adják elő magukat mint a profik, és még az ifitől is nagyon messze lévő 13-14éves kisgyereknek is kell a 40-60ezres cipő, a divatos félrenyalt buzis haj és már itt alakulnak a "sztár" allűrök. Aztán a legtöbb ifi is olyan nyeszlett hogy a szél elfújja, az alkarom vastagabb mint a vádlijuk ha keményebben lépek oda meghal amúgy meg még akkor is ordít a technikai különbség ha én csak állok a pályán és passzokat adok mint a gép és ezzel sajnos nem magamat akarom fényezni.

De ott vannak azok a srácok akik igazán tehetségesek 2 max. 3 ilyen embert tudnék összesen mondani a rengetegből akik nem is feltétlenül szerényebbek stílusra, csak kallódnak és a helyükön apuci pénze rúgja bőrt aztán kinövik magukat és nagyképű lúzerek lesznek...

Én Gerát anno is azért szerettem mert hajtott, örökké. Most ezt a szellemiséget csak egy emberben látom ő pedig Lovrencsics Gergő.

Bocs hogy hosszú lett. :R

Más: Az első félidőből kiindulva, jó csapat alakul Antonio Conte kezei alatt. Én nagyon örülök hogy ő lett a szöv.kapitány. :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#56571) szab.tam válasza Integra (#56566) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Épp kikapott az u21. Megint."

nézted a meccset?
vagy legalább 10 percet belőle...
és tudod kiktől kaptak ki 1-gyel?
konkrétan arra gondolok, hogy a spanyol felnőtt bajnokságban kezdőjátékosok voltak a csapatukban, a mienkből tőbb meghatározó is hiányzott.
én csak az 1. fi-t láttam: elég szervezett, jó területvédekezést mutattak be a magyarok. teljesen meg is lepett.
támadás az mondjuk nulla volt.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#56572) NyxNyxNyx válasza BenHans (#56570) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A stadionos résszel nem tudok egyetérteni. A második bekezdésedhez: Ez így van, én is tapasztaltam kézilabdán hogy a pénzesekkel sokkal többet foglalkoztak. Sajnos semelyik sportban nem tudtam komolyabb szintig eljutni az említettek miatt. Kajakoztam is, de egyszerűen nem tudtak nekem adni rendes hajót a méreteimhez, mert arra nem futotta az egyesületnek. Én meg nem fogok kiadni százezreket hajóra félig kezdőként. És engem ez zavar, hogy a stadionokra fordított pénznek a töredékéből fel lehetne virágoztatni vagy egy tucat másik sportágat.

Na mindegy ez OFF téma csak gondoltam kisírom magam. Marad a kondi mint testmozgás meg néha foci a haverokkal.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#56573) Napfénysüti válasza szab.tam (#56571) üzenetére

Azért az nem baj ha egy csapat támadni is tud amennyiben szeretne nyerni. :)
Mondjuk fogalmam nincs mi volt az elvárás a mai meccsen. Tisztes helytállás?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#56574) BenHans válasza NyxNyxNyx (#56572) üzenetére


BenHans
addikt

Ugyanez nálam is. Kondi + foci a haverokkal ;) Jó is ez...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#56575) Napfénysüti

Kis mennyei megye III, szemüfelesek ki is szúrhatnak. :D
[link]

Més que un club!

(#56576) Integra válasza szab.tam (#56571) üzenetére


Integra
titán

"én csak az 1. fi-t láttam: elég szervezett, jó területvédekezést mutattak be a magyarok. teljesen meg is lepett. támadás az mondjuk nulla volt." - tehát elmondhatjuk, hogy ez már majdnem győzelem volt. ezzigen. valami ilyesmit szeretnék az nso oldalán is olvasni :DDD
tényleg, hol van itt a cél? hol van a hajtás a maximalizmus, a tökéletességre való törekvés? hol van itt a minden áron győzni akarás? érted mire gondolok? amíg a szépítés megy és nem a dolgokkal való kíméletlen szembenézés, addig itt győzelem nem lesz. ez a nagy büdös igazság. és mindenhonnan ez folyik a csapból is. a problémák, a gondok élének elvétele, tompítása, a felelősségmegosztás, áthárítás. végülis mi lehet a legrosszabb? kirúgják az embert? hoznak a helyére mást? ugyan már.. kirúgni itt bárkit is? esélytelen. helyére mást hoznak? kit? mikor? honnan? esélytelen.. tehát lehet a langyosban tovább evickélni. na ez itt a nagy büdös helyzet :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56577) szab.tam válasza Integra (#56576) üzenetére


szab.tam
nagyúr

szokás szerint megint teljesen másról beszélünk.

az egész szervezeti felépítés, az egész háttér, az őskövület, egymásnak falazó korrupt, kimozdíthatatlan banda.
a mérgező gyökér, amiért az évtizedes, jövőt bénító probléma fennál.
kompletten a magyar foci.
amit én nagyon szeretek, de ebben teljesen egyetértünk.
meg valszeg mindenki, aki józanul látja a dolgokat.
vagyis próbálja látni.

csak ma volt egy meccs, amiből gyanítom, hogy 1 percet nem láttál, talán még az összefoglalót sem, csak a végeredményt.
és nagytudásúan iderohantál beböfögni a közhelyet, mint nagy fociszakértő, a 0:1-es végeredményre hivatkozva.

csak ennyi volt a problémám...

****

meg az, hoy folyton olyanok (is) próbálak véleményt formálni a magyar fociról, akik nem nézik.
csak úgy véleményük van a partvonalról.
(a miért nem aids-esek a halak vicc jutott az esezmbe... gyk: mert a b*ik a parton ülnek)

****
****

más

utánpótlás kérdés.
folyton ez is előjön.
képzeljünk el egy utópiát.
egy pillanat alatt megoldódna a kérdés, és zsákszámra nőnének ki a jól gondolzott tehetségek a földből.
akkor mi lenne?
erre senki nem gondol.
mindegyik ugyanúgy elhúzna a francba külföldre pénzt keresni, ahogy lehet.
semmivel nem lenne jobb a honi foci minősége.

na, de ez hosszú, majd holnap kifejtem.
vagy nem.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#56578) Integra válasza szab.tam (#56577) üzenetére


Integra
titán

csak a magyarázkodás ismét.
erről beszéltem.
az meg egyenesen vicc, hogy azért, mert te 100x annyi magyar focit nézel mint bárki más, akkor más ne adhatna hangot a véleményének. hányszor fogsz még erre hivatkozni egyébként? mi ez itt, komédia? hol a kandi kamera? :))
a te problémád saját magad vagy, hogy te az általad leírt játékot már szinte győzelemként tünteted fel, holott ezért nyugaton szimplán csak furcsán néznek rád (jobb esetben), hogy normális e vagy.. ne haragudj, ezt így nem lehet.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56579) szab.tam válasza Integra (#56578) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a helyzet az, hogy az emberben amikor kialakul egy előítélet a másikkal szemben, (ez lehet azonnali, vagy hosszú folyamat - nálam utóbbi), akkor sokszor azon kapja magát, hogy mindegy mit ír, automatice: hülyeség.
ezt most konkrétan és önkritikusan írtam, de sajnos általános, a topikban másoknál is tettenérhető.
szép párkapcsolatok épülnek erre.... :DDD

ezután próbálok objektívebb lenni.
de tényleg... :))

:)

****

ja, és indul az nfl... :))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#56580) viharhozo válasza Integra (#56566) üzenetére


viharhozo
addikt

Nagyon regi motoros vagyok, ocsi, nem eresztelek, hiaba probalsz primitiv mocskolodassal kibujni.

Ne terelj tovabb, valaszolj: ha Szalainak a magyar foci a legfontosabb, miert nem mondta le januarban, aprilisban, vagy a nyaron a valogatottsagot, miert vart eddig? Miben szolgalja ez a magyar foci erdekeit?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#56581) Sickboy25 válasza viharhozo (#56580) üzenetére


Sickboy25
addikt

Fejezzétek már be!

Ez, hogy miért nem mondta le, meg miért így-úgy... Ez amiről beszéltek miben szolgálja a magyar foci érdekeit?

Nah mind1 órákat lehetne zengeni erről a témáról... Amíg ez a sok vén szarházi és csatlósai nem hullnak ki nem lesz itt semmi foci! Amíg játékospiacnak használják a válogatottat nem lesz itt foci! Amíg nem a legjobbak játszanak csak cserepadosok (ez a játékos piac részhez), vagy azok sem nem lesz itt foci! Amíg sokan azt gondolják, hogy az új stadionoktól lesz foci elárulhatom nem lesz foci! Amíg a gazdag pacák ügyetlen fia kerül be a csapatba a tehetséges csóró helyett nem lesz itt foci! Amíg sokan azt hiszik, hogy csak egy góllal kapunk ki az fejlődés, hallod nem lesz itt foci! és Végezetül amíg nem SZAKEMBEREK ülnek az utánpótlás és nemzeti válogatottjai élén, addig nem lesz itt foci!

Ezek tények, lehet ismét homokba dugni egyeseknek a fejét és nem tudomásul venni a jelenlegi állapotot és fröcsögni össze-vissza hülyeségeket...

Tény mi biztos nem fogjuk megoldani, de legalább sokan látjuk mitől van ez... (bár ezt leszarja mindenki) :D

Jah végére azért, én is nézek magyar bajnokit, több magyar válogatott meccsen voltam, mint a topic lakók összesen ez biztos... DE leszögezném én nem a válogatottságot mondom le, hanem a válogatottat Pintér alatt!! Ez az ember nem méltó, hogy a helyszínen megnézzem, akár itthon és akár idegenben... (TV-ben azért oda-oda pillantok ;] , de ez már nem ugyanaz, sajnos)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#56582) #84221696 válasza Sickboy25 (#56581) üzenetére


#84221696
törölt tag

+1
Remekül összefoglaltad!

(#56583) viharhozo válasza Sickboy25 (#56581) üzenetére


viharhozo
addikt

> Ez amiről beszéltek miben szolgálja a magyar foci érdekeit?

Semmiben, de tekintve, h semmi kozom (ill. ha jol tippelek, kozunk) nincs a magyar focihoz, nem is feladatom, h "a magyar foci erdekeit szolgaljam", tovabbmegyek, erre nincs is semmifele eszkozom.

Az a gond, h ha jol ertem, te is meg Integra is kb. addig jut el, h aki nem ert egyet Szalaival, annak a mostani rendszer megfelel. Szerintem meg Szalai (Gerahoz es Husztihoz hasonloan) a sajat sertodottsege miatt mondta le a valogatottsagot, es nem tiltakozni akart ezzel.

Mashol is van olyan, h a szov. kap. osszeveszik vkivel, de ok ezt viszonylag kulturaltan rendezik, az illeto tobbet nem lesz valogatott, es kesz, nem kezdenek nyilatkozathaboruba (ott van peldanak a nemeteknel a Löw-Kiessling balhe).

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#56584) KisTücsök válasza BenHans (#56570) üzenetére


KisTücsök
addikt

"(Ugye egy esetleges EB rendezés esetében nem keveset hozna, de ezt nem részletezem aki érti érti aki nem az nem.)"

És melyikben rendeznénk? A panchoban? Az ftc stadionjában? Egyedül a (majd egyszer 100 milliárdból) megújuló puskás stadionban lehetne, mellesleg ugye, akkor már csak városos eb lesz. Egyszer még összejöhetne egy EL, majd talán egy BL döntő. Aztán 30 évig semmi.

Most 24-re feltolták a csapatok számát is... minek? A 16 is sok volt.

(#56585) Sickboy25 válasza KisTücsök (#56584) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ennyi... :R

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#56586) Sickboy25


Sickboy25
addikt

És a következő aki soha nem fog meghívót kapni :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#56587) #84221696 válasza Sickboy25 (#56586) üzenetére


#84221696
törölt tag

Pinyő már gondolkodik, hogy mi legyen az indok Tajti mellőzésére. :))

(#56588) venember83 válasza #84221696 (#56587) üzenetére


venember83
nagyúr

Mintha valakit is érdekelne, mit gondol, mond vagy tesz Pintér Attila szövetségi kapitányként...

(#56589) #84221696 válasza venember83 (#56588) üzenetére


#84221696
törölt tag

Van akit érdekel. Ismerek ilyen embert. :)

(#56590) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ha valamiért nyerne a válogatott, disznófejű nagyúrnak mekkora arca kerekedne már?
látom előre, ahogy beszorul a feje 2 tögyfa közé.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#56591) L_YKing


L_YKing
addikt

[link]

Ez ám a valami!! :R :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#56592) Tibiajax válasza L_YKing (#56591) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de miért nem csúsztak be neki a celtic-védők? simán átment közöttük

(#56593) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#56592) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nagyon gyenge ez a skót bajnokság :(

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#56594) L_YKing válasza Tibiajax (#56592) üzenetére


L_YKing
addikt

Középkezdésnél fel kellet volna rúgni.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#56595) Tibiajax válasza L_YKing (#56594) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

simán. 3m-ről repültem volna be, boka/szárkapocs-csontra

közönség vajon meglincselt volna-e?

[ Szerkesztve ]

(#56596) L_YKing válasza Tibiajax (#56595) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem ez természetes lett volna. Felállva tapsolt volna a közönség

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#56597) venember83 válasza Tibiajax (#56595) üzenetére


venember83
nagyúr

Mutogathattál volna a labdára, hogy arra mentél. Így szokás.

Szép gesztus volt, megérdemelt ő is egy gyönyörű napot.

(#56598) szab.tam válasza Tibiajax (#56595) üzenetére


szab.tam
nagyúr

most komolyan:
ha kicsit felrúgják, azt szerintem büszkébben mutogatta volna majd, mint a megengedték a rákos kiosfiúnak lőjön gólt effetust.
aranyosi péter humoristának volt erre egy mondása, mikor fociztak volt válogatott szintű, nagyon öregfiúkkal:
"megtiszteltek minket azzal, hogy megaláztak."
tehát, hogy komolyan vették.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#56599) Tibiajax válasza szab.tam (#56598) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

........

(#56600) Napfénysüti válasza L_YKing (#56591) üzenetére

Ez a foci igazán szép oldala mikor egy beteg kissrácnak szereznek ilyen szép emléket. :R :R

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.