Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56601) #53932800 válasza szab.tam (#56598) üzenetére


#53932800
törölt tag

Te ezt most komolyan gondoltad,mert ha igen elég hülye vagy.... :W
Ha felrúgják mi van ha rosszul esik vagy valami és baja esik?? :U
Meg ugye nagyon megutálnák az egész világon azt a csapatot aki ilyet tesz,hogy egy súlyosan beteg kis fiút felrúgják..... :W :W

Egyébként Respect a Villarealnak,hogy ezt megengedték ezt neki:)
A fiúnak meg kívánom,hogy minél hamarabb felépüljön!

[ Szerkesztve ]

(#56602) Baaraanz


Baaraanz
tag

Dzsudzsi csak hazaér a meccsre.

[link]

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#56603) Baaraanz válasza Napfénysüti (#56600) üzenetére


Baaraanz
tag

Az meg az internet igazán szép oldala, hogy ezen a fórumozók összevesznek...

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#56604) Napfénysüti válasza Baaraanz (#56603) üzenetére

Ilyen világot élünk pedig ez egy roppant szép gesztus volt. Mintha korábban lett volna hasonló az amerikai bajnokságban is de ott talán egy valamivel idősebb beteg srácnak adtak meg egy ilyen hatalmas élményt.
Személy szerint nagyon örülök hogy vannak ilyenek és minden tiszteletem a csapatoké akik ezt megszervezik, nem kis dolog lehet annak a pár beteg srácnak egy ilyent átélni. :R

Més que un club!

(#56605) Tibiajax válasza #53932800 (#56601) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD :DDD nna látod, ezt most jól megkaptad Tamás
:D

(#56606) #53932800 válasza Tibiajax (#56605) üzenetére


#53932800
törölt tag

Jó,lehet,hogy túl reagáltam,egy picit nagyon,de szerintem akkor se lenne szép dolog felrúgni,egy beteg kisfiút:D :R

[ Szerkesztve ]

(#56607) Napfénysüti válasza #53932800 (#56606) üzenetére

Szerintem csak viccből írta, épeszű ember komolyan nem gondol olyat.

Més que un club!

(#56608) L_YKing válasza Napfénysüti (#56607) üzenetére


L_YKing
addikt

szab.tam mióta épeszű? ;] ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#56609) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Florentino Pérez: “Di María mindig is élvezni fogja a szeretetünket és tiszteletünket, a Real történelmének részese lett, soha nem gondolunk rá rosszként. Érvényes szerződése volt a klubbal, amiben rögzítve volt a fizetése. Ő többet szeretett volna, jogosan, de nem fogadta el az ajánlatunkat. Ha mi elfogadtuk volna az övét, az a klub gazdasági stabilitását veszélyeztette volna”.
:W

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#56610) Enzolord válasza gyuromoj (#56609) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem a United k*rva jól járt Vele, hiába cikkeznek arról, hogy a United mennyivel túl fizette, bezzeg a harapós **** jó áron volt.. Na sebaj, ha hozza azt, amit a németek ellen, akkor bőven áron alul volt.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#56611) Tibiajax válasza gyuromoj (#56609) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a mi elfogadtuk volna az övét, az a klub gazdasági stabilitását veszélyeztette volna”
az szép.. nem gyenge lóvét kérhetett csulafülű :D

(#56612) vans? válasza L_YKing (#56608) üzenetére


vans?
őstag

Tobb tiszteletet, nagyapad lehetne. ;]

hábm bábm

(#56613) L_YKing válasza vans? (#56612) üzenetére


L_YKing
addikt

Maximum respect szab.tam-nak. Bár sok idő kellet mire megszoktam :D
Elsőnek nem nagyon értettem :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#56614) Tibiajax válasza vans? (#56612) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én vagyok barca apja, Tamás bátyó meg a napgyapja
:DDD :DDD

(#56615) Napfénysüti válasza Tibiajax (#56614) üzenetére

Őt vitted tegnap budira hogy megmutasd neki Zsuzsit? ;] :DDD

Més que un club!

(#56616) #84221696 válasza Napfénysüti (#56615) üzenetére


#84221696
törölt tag

:DDD
Zsuzsi oda is való.

[ Szerkesztve ]

(#56617) szab.tam válasza Tibiajax (#56605) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:DDD

igaz, annyiban jogos, hogy nálam néha tényleg nem lehet tudni, hogy mikor mondok egy ilyet komolyan.
azért nekem azért ilyenkor mindig felsejlik a south park idevonatkozó 2 része.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#56618) L_YKing válasza Tibiajax (#56614) üzenetére


L_YKing
addikt

A Realosok meg a *****ink ;] ;] ;]

és nem qrva
na jó ez csúnya volt... :(

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#56619) Rypejakten


Rypejakten
addikt

én úgy tudtam, hogy egy focistának megtiszteltetés, ha játszhat a hazája válogatottjában. Szalai már gondolom mindent elért válogatott szinten, kihajtotta a belét mind a 19 meccsen, és sok sikerhez segítette a csapatot a 7 góljával, hogy így lemondogassa, ezért inkább nem is merek tovább gondolkozni.

(#56620) BenHans válasza Rypejakten (#56619) üzenetére


BenHans
addikt

+1 :K

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#56621) #84221696 válasza Rypejakten (#56619) üzenetére


#84221696
törölt tag

Gera és Huszti is lemondta. Szalai és Huszti indokával tisztában vagyok, a döntésüket elfogadom. Szerintem tegyétek Ti is. Ettől nem lesz se jobb, se rosszabb a válogatott.

Meg amúgy is nagy respect nekik, hogy volt vér a pucájukban kiállni egy jobb ügy érdekében, még akkor is, ha pusztába kiáltott szó csupán. Akik szeretnének változást az utánpótlás képzésben, a nemzetközi eredményekben, annak Szalai egy "hős", aki szerint meg minden rendben van, annak meg "ördög".

Szerintem ne szalaizzunk tovább. Nézzük a meccseket, szurkoljunk a válogatottnak és várjuk a csodát idestova 30 éve.

(#56622) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Geci Hodgson geci válogatottja.
Sutrridge naná h megint 1 hónapra kidőlt nála egy élvezhetetlen nulla roy hodgsonos piti semmilyen tétű meccsen, amire ráadásul a kutya se volt kíváncsi :W :W :W

Redknapp szépen megmondta az egészet...

(#56623) Rypejakten válasza #84221696 (#56621) üzenetére


Rypejakten
addikt

én megértem, hogy ők vállalják, hogy nem adják a nevüket ahhoz, amit manapság magyar válogatottnak csúfolnak, de ez sehol sem módi, hogy valaki sértődés miatt lemondja a válogatottságot. hol láttál te egy Ronaldinhot besértődni és hisztizni, mert nem hívják be, annak ellenére, hogy a formája alapján jogos lenne a meghívó? sehol. itt a focistákat piedesztálra helyezik, ha elfogadhatóan teljesítenek, és ez az istenítés nagyon könnyen okozhat rövid lefolyású arcnövekedést. nem hiszem, hogy velük sokkal erősebb lenne a válogatott, de azért ha lehet, tanúsítsanak már több tiszteletet a címeres mez iránt.

(#56624) 7600 GS válasza DeathAdder (#56622) üzenetére


7600 GS
addikt

Akkor nem lesz ott a Madrid ellen sem?

(#56625) DeathAdder válasza 7600 GS (#56624) üzenetére


DeathAdder
veterán

Még nem tudni, 3-4 hetet jósolnak, de még nincs hivatalos hír :(((

(#56626) szami777 válasza DeathAdder (#56622) üzenetére


szami777
addikt

Pech, ezért rühellem én tiszta szívből a bajnokság közben a válogatott szüneteket.
Sérülésen, kizökkentésen kívül lófaszra sem jók, már bocsánat.
Costa is lesérült. :D :W

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#56627) Integra válasza DeathAdder (#56622) üzenetére


Integra
titán

csodás...
a németek is tudnának asszem egy keveset mesélni, ha megkérdeznék őket a barátságos meccsekről...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56628) Integra


Integra
titán

lesérült az ország legfontosabb focistája
a nyugalom megőrzése érdekében képet nem linkelek inkább, elég a cikkben látható. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56629) Integra


Integra
titán

és akkor egy kis napi balotelli és a link, amiben kiderül hogy alonso se volt szent...
ha sok a pénz, sok a ribanc :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56630) DeathAdder válasza Integra (#56629) üzenetére


DeathAdder
veterán

szvsz az exe jobbféle ;]
bár tény mindent könnyű megunni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56631) Integra válasza DeathAdder (#56630) üzenetére


Integra
titán

nekem is jobban bejött a csokinője, az újból minden sarkon találni kettőt, semmi különleges, két nagy csöcs, oszt jónapot :)

egyébként meg öntsünk egy kis olajat a tűzre a szalai/huszti/gera vs mlsz és a kutyaütők témában :DDD by origo

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56632) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#56630) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem ez a Russian Red-es csajszi jobban bejön mindkettőnél :P

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#56633) forceberg válasza Rypejakten (#56623) üzenetére


forceberg
veterán

Azok ugatnak, akik 1-2 szezont véletlenül kifutnak, amiből megszedik magukat...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#56634) #84221696 válasza Rypejakten (#56623) üzenetére


#84221696
törölt tag

De először pofázott, hogy mit gondol, ezen megsértődött a hazai szakmai közeg, ezért pinyő be sem hívta.
Mivel úgy látta, hogy pinyő kinevezésével előre nem lépett a foci, csak a szar kenegetése folyik, ergo pont az megy, amiről dumált, mármint semmi sem változik, mert sokaknak ez így jó, úgy gondolta, ehhez a nevét nem adja.
Megértem. :)

[ Szerkesztve ]

(#56635) #84221696 válasza forceberg (#56633) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez szerintem féligazság. :)
Jobban keresnek, mint a hazai átlag, ez tény. De szerintem azért pofáznak, mert látják a különbséget a külföldi és a hazai viszonyok között.
Persze, látjuk mi is, de mi nem élünk benne.

(#56636) Citroware válasza DeathAdder (#56625) üzenetére


Citroware
addikt

Most azt olvastam, hogy súlyosabb a vártnál, 6-8 hét. :W

(#56637) Integra válasza #84221696 (#56635) üzenetére


Integra
titán

szerintem alapvetően egyszerű történet. aki kijutott nyugatra, mert hajtott mint az állat és maximalista és volt benne alázat és tanulási vágy és ezért letett az asztalra valamit, az kimondja, amit kell.
mert szenved, látja, hogy mi megy itt. a másik fél meg nyílván ott próbálja meg ezeket az embereket ellehetetleníteni, ahol tudja, mert tudják magukról, hogy sárosak. csak az érdekeiket védik.
teljesen törvényszerű, hogy aki sose ment ki, sosem szocializálódott nyugaton, azokat ezek a nyilatkozatok vérig sértenek. és akkor jön ilyen marhaság, hogy a címeres mez miatt több tiszteletet... mi ez a bullshit? ennyire ragad a vitaya propaganda? sok agymosott...
meg összevetni egy brazil válogatottat a magyarral? 2014-ben? ez valami vicc? értem én, hogy apuéktól otthon a biztonságos gyerekszobából lehet ilyeneket írni, csak butaság és köze nincsen a valósághoz.
a kis tajti gyerek is csak leírta azt, ami az igazság. persze, hogy itt meg mindenki máris hőbörög... és igen, szeretne ő is a címeres mezben játszani, de látja, hogy a másik oldal milyen bűntetteket és árulást követ el a címeres mez mögé bújva és azt mondja, hogy ehhez nem tudja a nevét adni... azok ugatnak a legjobban pont, akik a címeres mezre hivatkozva semmivel sem akarnak szembe nézni, csak a szart tovább taposni és rágni.
aki egyszer kimegy, kint él éveket, nap mint nap látja az életet és látja, hogy igen, kis akarással teljesen másképpen is lehet, sokkal jobban, hatékonyabban, az utána nem fogja azt az ordító baromságot skandálni, amit egészen addig skandál, amíg ki nem megy....
és igen, huszti és szalai is németországban élt már, nem is keveset és tetszik vag sem, a németektől rengeteg mindent lehet tanulni annak ellenére, hogy ők sem matyó hímzés... persze, hogy a sok faék egyszerű baromarcúnak komoly gondja van velük... pedig velük ellentétben ők ketten leraktak már egy keveset az asztalra. evidens, hogy nem fog senki velük foglalkozni, ők már felébredtek a mátrixból...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56638) Tibiajax válasza Integra (#56637) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én csak azt sajnáltam a kis esti retyós találkozónkból, h Devecseritől nem tudtam autogrammot kérni
az ok igen egyszerű és prózai, nem ismertem fel, melyikük az

pedig annyira szerettem volna
aki a kedvenceimnek gólt szerez.....

(#56639) Integra


Integra
titán

szép volt fiúk!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56640) Cartevo


Cartevo
őstag

Ez Bundesligás mez a Tiestón?

(#56641) pohár válasza Cartevo (#56640) üzenetére


pohár
félisten

hát ezt honnan szedted? ő holland, a buli meg LV-ban van, holland mez van rajta, ha van... ez van rajta

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#56642) vans?


vans?
őstag

[link] Mekkora jatekos :R

hábm bábm

(#56643) Sonja


Sonja
veterán

Platini büntetéssel fenyegeti Ribéryt

Ezt egyszerűen nem értem. Mi az, hogy nem a játékos dönti el?! :F Tudtommal a játékos dönti el, hogy lemondja-e a válogatottságot. :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#56644) Integra válasza Sonja (#56643) üzenetére


Integra
titán

mi ez, katonaság? :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56645) Ps Vita válasza vans? (#56642) üzenetére


Ps Vita
őstag

hihetetlen gólok :R

[ Szerkesztve ]

(#56646) Tibiajax válasza Ps Vita (#56645) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tőlem tanulta..

(#56647) #84221696


#84221696
törölt tag

Sör mellett nézzük az aranylábúinkat délután?

(#56648) nextman


nextman
aktív tag

En a D4-es szektorbol nezem:)

(#56649) Tibiajax válasza #84221696 (#56647) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

van aki igen, vannak, akik nem..

(#56650) Integra válasza #84221696 (#56647) üzenetére


Integra
titán

én roséfröccs és most megnézem, mert nem szeretném megint azt olvasni majd este, hogy ő defaszagyerek, mert ő mindent lát és mindenki más kussoljon, aki nem látta és kimeri nyitni a száját... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.