Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56801) Integra


Integra
titán

reus:
részleges külső szalag szagadás és szalagnyúlás a talpban.
4 hét reha.
hála a jó égnek nincsen műtét!!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56802) #84221696 válasza Integra (#56801) üzenetére


#84221696
törölt tag

Elég csúnyám aláfordult a bokája, amikor a skót játékos felrúgta!
Szegény Reus, ez a sérülés nem hiányzott neki (mondjuk egy sérülésről sem hallottam, hogy hiányzott volna az áldozatnak).

(#56803) Integra válasza #84221696 (#56802) üzenetére


Integra
titán

ekkora peche csak neki és beisternak volt eddig idén :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56804) gmx9


gmx9
aktív tag

Nem érdekel ez az egész nevetséges helyzet, a folytatódó népbutítás, hitegetés. Viszont most elolvastam Pintér meccs utáni nyilatkozatát, amiből kiemelném a kedvenc részem:

"Az igazi magyar szurkolók kitartanak mellettünk."

Ez nem klubfoci, ahol ha szorítasz valakiért, akkor szurkoló vagy, vagy ha nem, akkor ez van, nem érdekel senkit, mert másnak drukkolsz. Ez válogatott, nem rajongsz az embereidért, maximum szeretnéd, ha a honfitársaid a nemzeti színekben sikereket érnének el, mert ezzel a hazádnak tesznek jót. Attól, mert valakit hidegen hagy pl. a magyar labdarúgó-válogatott vagy a magyar röplabda-válogatott, még nem lesz hazaáruló.

Ennek a mondatnak azonban az az üzenete, hogy magyarként kötelességed a labdarúgó válogatott mellé állni, aki kritikát mer megfogalmazni, esetleg röhejesnek tartja a már több évtizede tartó szennyet, amit a képünkbe raknak és nem asszisztál ehhez, az nem tartozik ide, nem elfogadott, nem igazi magyar.

Szánalom már ami itthon folyik.

[ Szerkesztve ]

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#56805) Enzolord válasza gmx9 (#56804) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez a mondat roppant gusztustalan, mert igen, a szurkolók újra és újra kimennek drukkolni, vagy a tévé elől, hogy talán majd most, de miért csak mi tegyük oda magunkat, ha ezek a szerencsétlenek, akiket az a megtiszteltetés ér, hogy felhúzhatják a címeres mezt, azok csak lötyögnek a pályán, és egy jóval gyengébb csapattól itthon kisz*pnak??? Ki a bánatos lópikulának képzelik magukat?? Túlfizetett ostoba gyökerek...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#56806) Integra válasza gmx9 (#56804) üzenetére


Integra
titán

ennél gyávább mondat kevés létezik.. illik hozzá

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56807) NyxNyxNyx válasza gmx9 (#56804) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez az ember legalább annyira szarul nyilatkozik, mint amennyire rossz edző.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#56808) Tibiajax válasza gmx9 (#56804) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem tudnak már mást kitalálni, tudod...

ha jól menne a játék, lenne egy erős, számítható válogatottunk - mint pl lengyeleknek - akkor elő se jönnének ezek a infantilis hülyeségek....

(#56809) #84221696 válasza gmx9 (#56804) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nem az a magyar ellenes, aki magyarként nem szurkol ezeknek a buziknak, hanem az a magyarellenes, aki idáig juttatta a magyar focit! Hol vannak azok, akik elmulasztottak edzőképzésben európai szintű szakembereket képezni? Hol vannak azok, akik elmulasztottak európai szintű játékosokat kinevelni? Hol vannak azok, akik csak haszonélvezői a honi "futballnak", de érte semmit sem csinálnak? Hol vannak azok a szakemberek, akik vállalva a véleményüket kiállnának egyszer a honi labdarúgásért? Hol vannak azok a "szakemberek", akik kiállva a nyilvánosság elé önkritikát gyakorolnának?
Hol van ilyenkor Mezei, aki a liszenszét feldughatná magának? Hol van az az értelmes, aki pl. Szalaiban sem látott fantáziát, csak a spanyolok? És ennek az embernek vagy embereknek köszönhetően hány igéretes tehetség kallódott el?

(#56810) Andris837


Andris837
senior tag

Bocsi, hogy csak így bepofátlankodok ide a közösségbe, de a tegnapiak után összegyűlt bennem pár gondolat és úgy érzem, ha ezt nem adom ki magamból "felrobbanok".

MAGYAR LABDARÚGÁS?!

Rengeteg dolgot lehetne ide írni, de az egész... az egész csakis arról szólna, hogy jelenleg a béka feneke alatt vagyunk méghozzá nem is kicsit.
Klubszinten, válogatott szinten sem érjük el azt a teljesítményt amit véleményem szerint EL KELLENE érni. Az utóbbi években én kiemelkedő teljesítménynek tartom a Videoton EL csoportkörben való szereplését. Sajnos nem jutottak tovább a csoportból, de véleményem szerint ebben a mai "magyarfodballban" igen is kiemelkedő volt. Ebben a sajnálatos az, hogy csak légiósokkal sikerült elérni. Nem vagyok ellenük, ha olyan légiós jön ide, aki jó, minőséget képvisel az játsszon is! A jelenlegi videotonban átlagosan 6-7 magyar játékos kezd, mellettük olyan légiósok kapnak szerepet akik minőségben erősítések. Sajnos az utánpótlásképzésünk is mélyponton van. (Lásd u19 eb.) Szóval, ha van olyan magyar játékos, aki jobb mint mondjuk Stopira, vagy Vinícius akkor játsszon Ő, de jelenleg nincs ilyen magyar játékos. (Még külföldön légióskodó sem.)

MLSZ.

Sajnos a magyar labdarúgó szövetség hozzá nem értése borzalmas. Olyan emberek élnek meg ebből a focinak nevezett valamiből....
Kell ide kártya? URAIM IDE FOCI KELL. NEM KÁRTYA, NEM VÉNA, RETINA SZKENNER.

Bocsánat a sok offért, de akkor is. Elegem van az egészből. Még jó, hogy nem tudtam kimenni a meccsre. Megspóroltam magamnak alaphangon 10k-t. :W

Ugyanakkor örömteli, hogy az U21 4-0-ra vezet a bosnyákok ellen (emberhátrányban).

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#56811) KisTücsök válasza Andris837 (#56810) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Bocsánat a sok offért"

:) Egy focis topikban, fociról írsz.

"Megspóroltam magamnak alaphangon 10k-t."

Nem volt az annyi állítólag, picit olvass vissza. Vagy mondjuk ha az ország másik végében laksz, akkor az útiköltség, ugye...

"Ugyanakkor örömteli, hogy az U21 4-0-ra vezet a bosnyákok ellen (emberhátrányban)."

Igen. A harmadik helyért ment a küzdelem a kíméletlen bosnyákokkal. Az első helyet a spanyolok röhögve szerezték meg, mögöttük az osztrákok végeztek, szintén simán. De legalább még albániánál jobbak vagyunk, legalábbis ezen a szinten. Ez... ez nagyon jó.

(#56812) viharhozo válasza Tibiajax (#56808) üzenetére


viharhozo
addikt

FYI, a lengyelek az elozo VB-selejtezon az angolok, az ukranok es Montenegro mogott az ertekes, majdnem dobogos negyedik helyet szereztek meg a csoportjukban. Elotte, rendezokent kijutottak az EB-re, ahol a csoportban utolsok lettek.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#56813) cyberkind


cyberkind
félisten

Lipták és a drukkerek :C

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#56814) szami777


szami777
addikt

Svájc-Anglia meccset adja valamelyik magyar csatorna?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#56815) #84221696 válasza viharhozo (#56812) üzenetére


#84221696
törölt tag

Engem nem zavarna, ha a válogatott tök utolsó a csoportban, ha olyan játékot játszik, ami nekem tetszik, élvezetes nézni. De sajnos ez a koncepciónélküliség nagyon nem az én esetem.
Tudni lehet, hogy Pintér a biztos védekezésből ellentámadásra épít, de ehhez nincsenek meg a megfelelő játékosai, csak azok, akik Egervárival is leszerepeltek. :((

(#56816) NyxNyxNyx válasza cyberkind (#56813) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Lol, ezektől a "magyar" "szurkolóktól" nem sajnálom a vereséget :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#56817) IreN!CuS válasza NyxNyxNyx (#56816) üzenetére


IreN!CuS
őstag

A csalódottság sok mindenre képes , csak a kérdés az mire számítottak 6:0 világverő foci mert akkor egész életében csalódott az ilyen.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#56818) Tibiajax válasza viharhozo (#56812) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen, meunier kollega jobban kapizsgálja kicsivel a dolgokat nálad..

(#56819) L_YKing


L_YKing
addikt

Most legalább nem a világűrbe :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#56820) Integra


Integra
titán

suarez lehet, hogy már okt 13-án pályára léphet

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56821) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nem rosszak ezek a sógorok sem, egyébként
simán kiszopnánk tőlük is...

(#56822) odrif


odrif
MODERÁTOR

[link]

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#56823) 7600 GS válasza L_YKing (#56819) üzenetére


7600 GS
addikt

Azóta párszor már oktatott Ramos papa tiziből, csak gondoltam szólok. :) ;)

(#56824) forceberg


forceberg
veterán

Valaki nem tudja, hogy a Sportsdirect-ben van kitéve Mundial Team cipő?
Vagy hol próbáljam végig, hogy mekkora is kell pontosan?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#56825) 7600 GS válasza cyberkind (#56813) üzenetére


7600 GS
addikt

És ez vicces? Szánalmas ez a pusztító alpáriság.

[ Szerkesztve ]

(#56826) viharhozo válasza Tibiajax (#56818) üzenetére


viharhozo
addikt

Ebbe a topikba kulon tenyesztik az embereket?

A lengyeleknel rosszabb peldat gyakorlatilag nem lehet hozni. Meg a magyaroknal is gyengebben szerepeltek az elozo sorozatban, lepten-nyomon szopnak, es mindezt 40M lakosbol hozzak.

Ha mar peldalozni kene, ott van Svajc, Horvatorszag, Ausztria, Szerbia etc. De nem az irgalmatlan bukoban levo lengyelek.

A sakkhoz hasonloan a fociban is csinaltak Élő-pontok alapjan ranglistat, elvileg ez a legrealisabb lista, mivel szamolja, ki milyen erossegu csapattal jatszik. Meg ebben is lenyomjuk a lengyeleket.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#56827) Tibiajax válasza 7600 GS (#56825) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mit vársz egy madridistától?...
:U ;]

viharhozo ..jó de van egy levandowski-juk!! nekünk meg csak devecseriiiiink

[ Szerkesztve ]

(#56828) #84221696 válasza viharhozo (#56826) üzenetére


#84221696
törölt tag

Jah.
Itt van a billog a fülünkben is. Nem látod? :DDD

De azért a lengyeleknek azért vannak világszinvonalú játékosaik is. Egy Lewának azt hiszem mi is örülnénk, mint majom a farkának! :)

(#56829) viharhozo válasza #84221696 (#56828) üzenetére


viharhozo
addikt

Van egy darab vilagszinvonalu jatekosuk (Csecsnin meg Pisczeken lehet vitatkozni, de nem mervadok), es vele se mentek eddig semmire. A foci olyan sport, h tizenegy kozepes jomunkasember az esetek nagy tobbsegeben megver egy Lewandowskit megy tiz random magyart.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#56830) #84221696 válasza viharhozo (#56829) üzenetére


#84221696
törölt tag

Így van! Viszont lewa megver 11 magyart akár. :)

(#56831) szab.tam


szab.tam
nagyúr

várhidi az 1. angol gólról:
"ez egy edzésgyakorlat."
:DDD

(real 3d-ben, szemüveg és kijelző nélkül, mikor láttál ilyet vazz?)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#56832) cyberkind válasza 7600 GS (#56825) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont mint a mennyei válogatott az elköltött zsilliárdok előtt és után.

Paranormal Cocktivity

(#56833) szab.tam válasza cyberkind (#56832) üzenetére


szab.tam
nagyúr

megy az us open döntő, lesz ma (holnap) még két nfl.
szeretem én a hazait, és helye is van.
de mit néztek? :F
(az eb öf-n kívül persze.)
de szerintem most tényleg nem érdekes a hazai.
még nekem sem. :N

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#56834) brownus


brownus
veterán

tegnap elfeledtem, de végre ellőhetem ezt a cuki gifet :d

előre is elnézést kérek, mert trágár szavak is elhangzanak, azaz olvashatóak: /nsfw, és 18+ pintyőnek, meg az összes focizseninek, és hős vezírünknek is

ha nagyon kiveri a biztit, akkor kéretik törölni, engem meg bannolni egy órára, hogy lenyugodjak a p.csába :D

[ Szerkesztve ]

(#56835) Baaraanz


Baaraanz
tag

Hatalmas :D

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#56836) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Ajjaj, Juhász Roli :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#56837) brownus válasza Sickboy25 (#56836) üzenetére


brownus
veterán

respect neki is, kár, hogy ilyen kevesen vannak akik mernek felszólalni a rendszer ellen

a dárdai cikket olvastátok?

(#56838) pohár


pohár
félisten

és elkészült a magyar meccs elemzése is :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#56839) brownus válasza pohár (#56838) üzenetére


brownus
veterán

jauu :DDD

ezt elkellene küldeni a vezír törpének is! meg a pntyőnek is, az összes b.lf.sznak

[ Szerkesztve ]

(#56840) Integra válasza Sickboy25 (#56836) üzenetére


Integra
titán

remélem a többiek is kinyitják a szájukat és nem lesz senki aki focizna a válogatottban..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#56841) Sickboy25 válasza Integra (#56840) üzenetére


Sickboy25
addikt

Akkor lehet én is kapok meghívót? De én nem fogadom el :D :D

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#56842) Napfénysüti válasza Sickboy25 (#56841) üzenetére

Győri vagyol-é? :DDD :DDD

Més que un club!

(#56843) Sickboy25 válasza Napfénysüti (#56842) üzenetére


Sickboy25
addikt

nyet :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#56844) Napfénysüti válasza Sickboy25 (#56843) üzenetére

Akkor esélytelen. ;]
Illetve amennyiben a lakhelyed nevében szerepel a győr részlet akkor van remény. :D

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#56845) Sickboy25 válasza Napfénysüti (#56844) üzenetére


Sickboy25
addikt

A picsába, akkor ez nem fog összejönni!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#56846) IreN!CuS válasza Napfénysüti (#56844) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Egy G meg egy R betű nem elég ? 44 perc pont elég lenne :D

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#56847) #84221696 válasza pohár (#56838) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ezen sírtam! :DDD

"Több fogam van, mint ahányszor Nikolics labdához ért..."

(#56848) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

a francba..

(#56849) szab.tam válasza Tibiajax (#56848) üzenetére


szab.tam
nagyúr

most nézem az ismétlésben a holland kapust: szegény földbegyökerezett lábbal nézett jobbra, majd nézett balra, majd nem nézett sehová.
közben meg mozdulatlanul pucsított, csak a feje forgott kicsit...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#56850) Tibiajax válasza szab.tam (#56849) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja.....

na mindegy, mindettől függetlenül is tartom magam a hup holland-hoz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.