Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) baluka26


baluka26
veterán

Mata betalált:
élete első PL
élete első FA kupa
élete első BL
élete első klub VB mérkőzésén.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4352) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Nálad ki a nyerő?,főleg ez a része tetszett:
"A négy kapus közül talán leginkább rá igaz, hogy ha olyan napja van, hajlamos megbolondulni, és ilyenkor egyszerűen mindent de mindent kivéd, emellett mentális, vezéri képességei is kiemelkednek. Az idei évet alapul véve hamarosan eljön majd az a nap is, amikor az ő gólpasszából // góljával egyenlít majd a Bayern a kritikus utolsó percben." :D
Mondjuk sajnos eddig inkább a Schalke-ban volt ilyen napja, emlékszem ,hogy pl. a MU elleni 1. meccsen mekkorákat védett,remélem nem az volt életet formája :R

[ Szerkesztve ]

(#4353) Csabee. válasza gyuromoj (#4338) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ez jó hír!! :C

Üdv: Csabee.

(#4354) gyuromoj válasza Integra (#4347) üzenetére


gyuromoj
veterán

Most olvastam madridistán és egyet kell hogy értsek vele. A tegnapi teljesítmény szinte egyenlő volt a nullával. Ötlettelen volt, rengeteg eladott labda miatt néha elég nagy zavar támadt. Akik hajtottak és küzdöttek végig szerintem az: Pepe, Ronaldo, (Alonso, Özil)
Amit meg Pepe csinált, az nem volt szándékos szerintem, csak a Vigo-s rosszkor volt rossz helyen.
Amikor elkezdődtek a pletykák hogy nyáron lelép Mou, akkor attól kezdtem félni tudat alatt, hogy akkor most már veszni hagy majd mindent a Madriddal és este 2:0-nál lepörgött előttem ez a forgatókönyv. Remélem nem lesz igazam és a visszavágóra összekapják magukat, mert ha továbbjutnak akkor már a Barcelona lesz az ellenfél és nem akarom látni hogy belefutnak a "késbe".

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#4355) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Na végre. Luiz a középpályán. Ideje volt már kipróbálni ott, ha már ennyire szeret fickándozni elöl. Meg kéne nézzem valahogy a meccset.

Torres meg az utolsó három meccsén rúgott 5 gólt. Egyik meccset sem láttam úgy igazán. Most akkor megmerjem nézni a következőt vagy megint pont akkor fogja játszani az impotens kisfiút?

(#4356) pohár


pohár
félisten

A helyi Alder Hey kórházban jártak a Liverpool focistái, ahol egy, a nagy rivális Evertonnak szurkoló kisfiút is megajándékoztak.

Kompany-ék még a kupát is bevitték a Royal Manchester Children's Hospitalba:

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4357) 7600 GS válasza gyuromoj (#4354) üzenetére


7600 GS
addikt

A visszavágó miatt nem kell aggódni, kap majd 3-at a Vigo és mindenki boldog lesz. Dekoncentrált volt az egész csapat tegnap, kivéve azokat az embereket, akiket említettél. Egyébként a Barca még nem lesz az ellenfél, előtte a Valenciával kell majd leküzdeni 2 meccset.

Tegnapi találatával CR egyébként már 26 spanyolországi stadionban talált be abból a 27-ból, ahol madridi pályafutása során járt.

pohár: Ezért szép a sport. :R

[ Szerkesztve ]

(#4358) pohár


pohár
félisten

hopphopp, Sport2-n Davids :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4359) #40835072


#40835072
törölt tag

Helo!

Szerintetek max. 5-6 ezerért milyen labdát érdemes venni?

Pl. Nike T90, Adidas F50?

(#4360) baluka26 válasza #40835072 (#4359) üzenetére


baluka26
veterán

Mitre-t nézz ennyiért.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4361) NagyDave válasza #40835072 (#4359) üzenetére


NagyDave
tag

Egy kicsivel többért adidas-t is kapsz, én az idei EB labdáját se sokért vettem, és nem varrott, hanem ragasztott. Persze ez nem a hivatalos, hanem a replika változat :)

Itt is van :))

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#4362) baluka26 válasza #40835072 (#4359) üzenetére


baluka26
veterán

Ha linkelünk, akkor ennek szerintem nincsen párja a top labdákig.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4363) Napfénysüti válasza baluka26 (#4362) üzenetére

Klasszikus bőrbogyó kell ide. ;] :DDD

Nagyapámék még olyanokat varrtak, amit azok kibírtak annyi idő alatt 10 ilyen tönkremenne. :)

Més que un club!

(#4364) baluka26 válasza Napfénysüti (#4363) üzenetére


baluka26
veterán

Esőben meg focizzál te klasszikus bőrbogyóval ;]
Középsuliban még az volt nálunk, esőben meghízott vagy kilósra :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4365) NagyDave válasza baluka26 (#4364) üzenetére


NagyDave
tag

Igen, olyat én is tapasztaltam. Az úgy brutál volt :DDD

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#4366) Napfénysüti válasza baluka26 (#4364) üzenetére

Én fociztam, lehet azért is menekültek előlem az osztálytársak. ;] :D

Viccet félretéve a csapatunk idén vett pár Adidas replikát azok nekem nagyon bejönnek. Van húzásuk és korrekten szállnak. :K
Kapusként mondom nem olyan egyszerű hárítani őket így a támadófocinak kedveznek.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#4367) pohár válasza Napfénysüti (#4366) üzenetére


pohár
félisten

azt azért tisztázzuk, hogy replika ≠ hamisítvány :N
amin ott az Adidas jel, az színtiszta hamisítvány

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4368) bandus válasza pohár (#4358) üzenetére


bandus
veterán

davids :R

a nagy nagy kedvenc, ronaldo mellett :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4369) baluka26 válasza Napfénysüti (#4366) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintem replika szint alattig lufik az Adidas lasztik. Nálunk vannak Select lasztik is (FIFA A-s), azok eléggé korrektek. De nekem még mindig a Mitre a kedvenc. Persze, ha leszámítjuk a Teamgeist-ot, Europass-t, és főleg a Jabu-t. Azok eléggé jól sikerült lasztik, tényleg jelentős a különbség még megyei szinten is.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4370) 7600 GS válasza baluka26 (#4369) üzenetére


7600 GS
addikt

Én hétről-hétre játszok egy Adidas EURO 2012 replikával, és azt kell mondjam hogy valami fantasztikus ez a labda. Olyan íveket tud leírni a levegőben, mint anno a Jabulani. Én imádok vele játszani, általában oda megy, ahova én azt akarom. :D Mitre lasztit még nem próbáltam, az angolok mondjuk eléggé szeretik, kupameccseken általában azzal játszanak. Betonra régen kézzel varrt, bőr Winner labdát használtam, azt is imádtam.

Cipőből terembe csak Joma jöhet szóba nálam. Fűre meg Adidas, többségében Predator.

(#4371) homeless09 válasza Napfénysüti (#4366) üzenetére


homeless09
őstag

Nekem a BL labdák jöttek nagyon be eddig :)

(#4370) 7600 GS: Predatorokat szeressük. :K Most egy olyat koptatok, mint amilyen RVP-nek van (puszta véletlen műve :DDD ), de a következő vagy egy Predator LZ vagy egy CTR360 lesz.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#4372) baluka26 válasza 7600 GS (#4370) üzenetére


baluka26
veterán

Cipőből terembe egyértelműen Adidas Super Sala, fűre meg toronymagasan a Lotto Zhero Gravity a legjobb, amit hordtam (F50i, Talaria, F30.8, v1.08, Laser I volt előtte)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4373) NagyDave válasza 7600 GS (#4370) üzenetére


NagyDave
tag

Én is nagyon bírom ezt az adidas lasztit. Amennyibe kerül(t), annyiért igazán megérte. Igaz, én csak haverokkal játszottam ilyenekkel. Más csapatok ellen Nike Tracer-el nyomattuk, az is bejött nekem. Megvan a 2008-as EB labda replikája is, de az nem olyan technológiával készült, mint az idei. Anno inkább Nike lasztikat vettem, bár tervezem, hogy beszerzek majd egy új Nike labdát is :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#4374) bandus válasza baluka26 (#4372) üzenetére


bandus
veterán

terembe volt régen valami kék nike-m, teljesen velúr, hát az valami eszméletlen cipő volt, gyönyörű, kényelmes, tökéletes :D azóta sem találtam olyan jót, bár az a super sala eléggé megtetszett. ha lecserélem a mostani alap 10k-s nike-m, akkor mindenképp ilyenre, csak jegyezzem meg :)

turfből meg egy ctr360-libretto ii-t használok, teljes megelégedéssel :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4375) peterszky válasza szab.tam (#4300) üzenetére


peterszky
őstag

A másik meccsen Ajax-Real. Kit érdekel, a csoport első helyén a Ferencváros. Három pont, három null. Beckenbauer kétszer is megnézni a képernyőt az RTL műsorán, nem hisz a szemének.

[link]

What else you gonna do on a Saturday?

(#4376) szab.tam válasza peterszky (#4375) üzenetére


szab.tam
nagyúr

asszem erre gondoltam.... :C :R :))

***

link jó.... :) :DD
(talán ott voltál? vagy ismerős ott volt, aki mesélt, fényképezett?) :))

mid1: irigyelem, bárki is volt... :)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#4377) Napfénysüti válasza pohár (#4367) üzenetére

Na most így fejből nem vágom egész pontosan milyen Adidast vettek a csapatnál de az biztos hogy elég jónak tűntek. Emlékszem az első edzésen meg is jegyeztem a csapattársaimnak hogy jó labdák és nem egyszerű védeni őket mert van húzásuk és jól szállnak egy megfelelő lövésnél.
Egyébként a Mitrékből is vannak jók, korábbi csapatomnál olyanokat használtunk és azok is tetszettek. :)

Més que un club!

(#4378) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Messi lett az év játékosa a world soccernél, természetesen teljesen jogtalanul. Csinálok is majd egy petíciót, hogy ne vakegerek szavazzanak már. Ki fogja aláírni rajtam kívül?

Amúgy Ezzzz :Y

[ Szerkesztve ]

(#4379) Tibiajax válasza KisTücsök (#4378) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Az argentin klasszis több mint kétszer annyi összesített szavazatot kapott (47.33 százalék), mint közvetlen vetélytársa, a Real Madridot erősítő Cristiano Ronaldo (19.01 százalék)
van még kérdés?..

(#4380) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Jonathan Tah-ot figyeli erőteljesen Sir Alex :C

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4381) baluka26 válasza Tibiajax (#4379) üzenetére


baluka26
veterán

Kapcsold be az irónia detektort.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4382) gyuromoj


gyuromoj
veterán

A szótlan Özilt Keszegnek, a nagyfejű Casillast Dinnyének hívják a Realnál

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#4383) Tibiajax válasza baluka26 (#4381) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezt most én halál komolyan kérdeztem

(#4384) 7600 GS válasza KisTücsök (#4378) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem unod még? Felesleges feszültségkeltőnek jó, de semmi többnek. Aki Messi-t szereti, az nézze az ő játékát, aki pedig CR-t, az nézze az övét, ilyen egyszerű az egész.

Az biztos, hogy a jelenlegi mezőnyből ők emelkednek ki magasan, de Iniestára sem mondanám, hogy sokkal elmarad tőlük.

gyuromoj: Találó! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4385) Ps Vita válasza 7600 GS (#4384) üzenetére


Ps Vita
őstag

CR max. tavaly emelkedett ki,idén nem mutatott semmi nagyot,csak pár fellángolást

(#4386) 7600 GS válasza Ps Vita (#4385) üzenetére


7600 GS
addikt

Attól függ, mit értünk a tavaly szó alatt (szezont vagy évet).

(#4387) KisTücsök válasza 7600 GS (#4384) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem értelek. Mi a problémád? Miért vagy ennyire feszült? Nem is neked címeztem...

De ha már így kötözködős kedvedben vagy: Ezt a "szereti, nem szereti" dolgot megint nem értem, hogy hogy jön ide. Még jó, hogy a szavazók nem ez alapján döntenek... A másik meg, ha c meg Messi emelkedik ki, Ini meg egy kicsit marad le, akkor miért is ő érdemelné meg az aranylasztit?

CR meg egyértelműen jövőre is a legjobb volt a világon.

(#4388) Sickboy25 válasza KisTücsök (#4387) üzenetére


Sickboy25
addikt

Igaza volt, lehet kicsit szerkesztened kéne a hozzászólásaidat...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4389) KisTücsök válasza Sickboy25 (#4388) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ezt hogy érted?

(#4390) 7600 GS válasza KisTücsök (#4387) üzenetére


7600 GS
addikt

Attól, hogy nem nekem címezted, még reagálhatok rá, igaz? Egyébként nem vagyok feszült, eddig jól alakul a napom. :)

Egyébként nem kötözködtem, csupán nevetségesnek találtam a hozzászólásodat. Egész pontosan az utolsó részét. Azért mondtam el, hogy nézze mindenki azt a játékost, akinek a játékát kedveli, mert szerintem így a legjobb mindenkinek, és így az ésszerű.

akkor miért is ő érdemelné meg az aranylasztit?

Nyert egy EB-t, ahol fantasztikusan játszott, és a klubjában is nagyon erős szezont futott.

Az utolsó mondatod meg...

[ Szerkesztve ]

(#4391) 7600 GS


7600 GS
addikt

Real-Fradi a Sport2-n. Érdemes megnézni, hogy kik is játszottak akkoriban egyik s másik oldalon. ;)

(#4392) KisTücsök válasza 7600 GS (#4390) üzenetére


KisTücsök
addikt

Persze hogy reagálhatsz rá.

Jól van, na. Csak úgy nekem támadtál, mintha csak neked szántam volna a hsz-em, hogy beléd kössek, pedig nem.

"csupán nevetségesnek találtam a hozzászólásodat. Egész pontosan az utolsó részét."

Értem. De azért aláírnád, nem?

(#4393) peterszky válasza szab.tam (#4376) üzenetére


peterszky
őstag

Nem voltam ott, ez egy távoli ismerősöm beszámolója az utazásról :) Én kb. a mérkőzés után egy évvel voltam életem első Fradi meccsén.

What else you gonna do on a Saturday?

(#4394) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nincs meccs, törvényszerűen pang a topic.....

beszélgessünk már valamiről :D
ne feledjük soha, ..egy baráti társaságban

(#4395) baluka26 válasza Tibiajax (#4394) üzenetére


baluka26
veterán

Didier Drogba-t megszavazták a valaha volt legjobb Chelsea játékosna, én meg a vonatn pityeregtem a szavaitól :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4396) venember83 válasza baluka26 (#4395) üzenetére


venember83
nagyúr

Juve drukkerként én is eléggé, khm, tisztelek egy 38 éves zsenit, izé, Sanyit, de te azért bőven túlteszel rajtam ezzel a Drogba-imádattal. Nem gondolod, hogy kicsit túlzásba esel? :U

(#4397) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Itt az új mumusunk: a Gladbach,nem hiszem el,hogy megint ki fogunk kapni tölük,pedig eddig úgy nézz ki

(#4398) baluka26 válasza venember83 (#4396) üzenetére


baluka26
veterán

Amit tudott, amit tett, amilyen ember, nem gondolom túlzásnak.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4399) peterszky válasza Tibiajax (#4394) üzenetére


peterszky
őstag

B*zi Inter!

;]

What else you gonna do on a Saturday?

(#4400) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Atyaúramisten Ter Stegen :Y :Y
Már unom,hogy minden kapus ellenünk játssza élete formáját

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.