Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) baluka26 válasza Integra (#4250) üzenetére


baluka26
veterán

Warum?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4252) Integra válasza baluka26 (#4251) üzenetére


Integra
titán

még szeptember végén beszólt neki az öltözőben, hogy semmirekellő.. na, ha ez igaz..:DDD

az arsenal 25 millát kínál nani-ért.
walcott sem marad valszeg
boateng lerúgta martinezt edzésen - ki hitte volna? ... holnap talán már edzhet
lewandowskiért az inter is bejelentkezett laza 25-30 millás ajánlattal

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4253) homeless09 válasza Integra (#4252) üzenetére


homeless09
őstag

Egy Nani-Walcott csere.... :))

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#4254) DopeBob


DopeBob
addikt

(#4255) baluka26 válasza DopeBob (#4254) üzenetére


baluka26
veterán

A környezetemben csak olyan férfit tudok, aki ilyen baflaszul csomagol :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4256) Integra válasza DopeBob (#4254) üzenetére


Integra
titán

a trikós videója nem egyszeri kisiklás volt... :))
egyik taxisnak 2000 eurot fizetett, hogy vigye el valahova a maseratijában 320km-re, mert nem tudja a gps-t kezelni, meg nem bízik benne..

na, beszólt a nagyarcúak koronázatlan bajnoka is :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4257) pohár válasza baluka26 (#4255) üzenetére


pohár
félisten

ahogy mondod, itt inkább Tevez volt ügyes :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4258) baluka26 válasza Integra (#4256) üzenetére


baluka26
veterán

Nekem pont ezek miatt evilági Mario. Az ilyenek miatt egyébként az átlag ember egy kicsit azonosulni tud végre a szupersztárral, és ez jó érzés. Szerintem. :D

Amúgy, ti barca-drukkerek mit szóltok ezekhez a csodálatos Messi nyilatkozatokhoz?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4259) DopeBob válasza baluka26 (#4258) üzenetére


DopeBob
addikt

Ok, én se nagyon tudok de bazze a csomagoló papírt nem bírja elvágni :DDD

MZ/X

(#4260) baluka26 válasza DopeBob (#4259) üzenetére


baluka26
veterán

Balkezesként jobbkezes ollóval tényleg necces. Kétkezes vagyok, de ha bal kezemet akarnám használni, akkor balkezes cucc kell. Ugyanez van a faragónál.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4261) Integra válasza baluka26 (#4258) üzenetére


Integra
titán

mire gondolsz? mit mondott és mikor?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4262) baluka26 válasza Integra (#4261) üzenetére


baluka26
veterán

[link]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4263) 7600 GS válasza Integra (#4250) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem hinném. Özil alapembere a mai Real Madridnak, és az edző bizalmát élvezi. Az eligazolását még nagyon messze látom.

(#4264) Integra válasza baluka26 (#4262) üzenetére


Integra
titán

őőőő, mit mondjak? ő ilyen.
nézd meg ibrahimovicsot mit mondott. ő meg olyan.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4265) 7600 GS válasza baluka26 (#4262) üzenetére


7600 GS
addikt

Érdekes.

Én egyre több helyről hallom azt, hogy Messi "kis diktátor" (így láttam). Mondjuk ha belegondolsz, Eto'o, Henry, Ibra is eltűnt mellőle, és az a hír járja, hogy Villa-val sincsen jóban.

Persze ettől még nem lesz rosszabb focista, a 2 dolgot külön kell kezelni.

Ehhez mit szólsz egyébként?

(#4266) baluka26 válasza 7600 GS (#4265) üzenetére


baluka26
veterán

Mit szóljak? Se én, se Cole nem vállalhat felelősséget a családjáért. Ellen Rio saját maga szídta anno Cole-t.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4267) Tibiajax válasza baluka26 (#4262) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#4268) 7600 GS válasza baluka26 (#4266) üzenetére


7600 GS
addikt

Látod és én nem is ítélem el Ashley-t. :N

Mondjuk azért fenntartással kell kezelni az ügyet, a Daily Mirror nem tudom, hogy mennyivel hitelesebb , mint a Sun.

[ Szerkesztve ]

(#4269) Integra válasza 7600 GS (#4265) üzenetére


Integra
titán

egyszerű népség

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4270) baluka26 válasza Tibiajax (#4267) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintem is kibaszott unalmas a csávó. Focizik, nem is akárhogy, de semmi. Olyan, mint egy robot.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4271) 7600 GS válasza baluka26 (#4270) üzenetére


7600 GS
addikt

Ebben az egyben biztosan jobb Balotelli. :DDD

(#4272) Tibiajax válasza baluka26 (#4270) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem feltétlenül arra gondoltam..
az a baj, h nagyon másba nem tudnak belekötni nála, nem nagyon van tudod róla bulvárpletyka, nem hord minden héten uj frizurát, nem vesz 180millios autot, nem szól be nagyon senkinek, lehet még egy ajándékot is be tud csomagolni, 40éves rekordokat döntögetve focizgat, aztán annyi. hát mostmár valamibe csak bele kéne már kötni Messivel kapcsolatba a kurva életbe, mert így nem fogják venni a népek a pletykalapokat

7600gs ha egyszer ne adj isten, kezed ügyébe kerül, kukkants bele a barca-könybe, írnak pár gondolatot arról, mik történtek anno az öltözőben Rijkaard utolsó hónapjai és a kis megasztár-triumvirátus időszaka alatt

(#4273) Integra válasza baluka26 (#4270) üzenetére


Integra
titán

neked unalmas. ha botrány lenne, akkor azért fikáznátok. nincsen botrány? akkor fikázzuk azért... sehogy sem jó semmi nektek, szegénységi bizonyítvány.

ellenben a 80-as iq-val sem rendelkező balotelli fasza csávó, életszerű... segghülye, faék egyszerű debil a gyerek (mert gyerek)... meg a hétköznapi ember azonosulni tud vele. na, akkor meg is érkeztünk a lényeghez, neked balotellivel kell csak foglalkozni, ő a te szinted ezek szerint. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4274) baluka26 válasza Tibiajax (#4272) üzenetére


baluka26
veterán

Tudom, hogy nem arra gondoltál, de ez engem személy szerint idegesít. Aki negyven éves rekordot dönt, az mondja olyasmit, hogy büszke magára, és hogy céltudatos egyéni munkával sikerült elérni, és hogy az edzőinek köszönheti, meg hogy edzések után ottmaradt a többiek után meg satöbbi. Mondja ki, hogy a Barcelona neki köszönhet sok mindent (ezek mind csak tények).
Annyi jó maszlag dumát lehet mondani, hogy nem tűnik az ember álszerénynek. Ez, hogy csapatsport, meg a csapat érdeme számít...komolyan, ezt el kell mondani? Ez nálam annyira alap, hogy teljesen nevetséges ezt egy profi szájából hallani.

Integra: Ezt el sem akarom inkább hinni, hogy te írtad...
És kurvára nem akarok belekötni Messi-be, de szerintem az unalmas embereknél nincs rosszabb a világon.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4275) 7600 GS válasza Integra (#4273) üzenetére


7600 GS
addikt

Balotelli zseni!!!4

Tibi: Oké, majd belekukkantok. Az a korszak inkább Madridnak kedves emlék és ezért érdekel, hogy mit szúrtak el a másik oldalon.

(#4276) baluka26 válasza Tibiajax (#4272) üzenetére


baluka26
veterán

Ha egyszer ne adj Isten kezeid közé kerül az Ibra-könyv olvasd el, hogy mi és hogyan történt vele a Barcelonánál. Szerencsére ő van annyira tapló paraszt, hogy nem kertel, és leír mindent faszán.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4277) Tibiajax válasza baluka26 (#4276) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#4278) baluka26 válasza Tibiajax (#4277) üzenetére


baluka26
veterán

Rémlett valami, de azt hittem vans kapta. Vagy ő is?
Mindegy, mindjárt Kari :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4279) vans? válasza baluka26 (#4278) üzenetére


vans?
őstag

En is, meg oktoberben szuletesnapomra. :K

hábm bábm

(#4280) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#4281) Sickboy25 válasza Tibiajax (#4277) üzenetére


Sickboy25
addikt

nekem is kell egy ilyen :) :C Meg is lepem magam a héten :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4282) vans?


vans?
őstag

[link] reg volt mar :)

hábm bábm

(#4283) Ps Vita válasza 7600 GS (#4280) üzenetére


Ps Vita
őstag

Pfff

(#4284) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#4285) Integra válasza 7600 GS (#4275) üzenetére


Integra
titán

balotelli egy ostoba defektes gyerek, aki jól focizik. de messi-re van a zsenialitástól..
és nem azért nevetünk rajta, mikor nem tud egy egyszerű trikót felhúzni vagy egy papírt elvágni, mert annyira jó arc, vagy mert darts-szal dobálja a gyerekeket, hanem mert kárörvendők vagyunk és a nyomorán röhögünk ennek az eggyügyűnek, mert annyira szürreális amit néha művel..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4286) baluka26 válasza Integra (#4285) üzenetére


baluka26
veterán

Honnan gondolod, hogy ostoba? De tényleg, őszintén. Én ismerek nem egy, nem kettő embert, aki iszonyat kretén módjára tud viselkedni, de rohadtul értelmesek.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4287) Integra válasza baluka26 (#4286) üzenetére


Integra
titán

könyörgöm ne csináljunk már belőle agytrösztöt.. még a végén kiderül, hogy neki kéne adni valamelyik nobel díjat.. olyan buta egyszerű ez a gyerek, hogy hihetetetlen.. nem csoda, hogy még tevez is kifakadt, pedig aztán ő is méltó párja.. korán beleszakadt a gazdagságba és teljesen torz lett a személyisége. bár ő már gyerekként megszívta, és erről nem ő tehet, ezt viszont aláírom..
az pedig, hogy mélységesen buta és egyszerű, nem egyenlő azzal, hogy ettől még ne lehetne néha kedves és értelmes. és ehhez tartom magam továbbra is.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4288) baluka26 válasza Integra (#4287) üzenetére


baluka26
veterán

Akkor bazdmeg Messit se állítsuk be úgy mint az értelem szobrát.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4289) Napfénysüti válasza baluka26 (#4286) üzenetére

Ha ő ezt mind direkt csinálja akkor számomra egy zseni. :DDD

Més que un club!

(#4290) cyberkind válasza Integra (#4287) üzenetére


cyberkind
félisten

Most nem azért, de gondoljunk a Szupercsapatra, ott van Murdock, ő hülye, de vmilyen szinten mégis zseni ám ! ;]
Bocs a hasonlatért !

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#4291) Integra válasza baluka26 (#4288) üzenetére


Integra
titán

szerintem sehol sem olvashattál tőlem ilyet soha. ez megint a te torz képzeted, a saját realitásod, amit rám próbálsz húzni, de óriási tévedésben vagy. szóval döntsd már el, hogy mit akarsz mondani és csak a magadét mondd, de ne adj a számba olyat, amit soha nem mondtam..
így is, úgyis, láthatod, a hiba a te készülékedben van, csak az a felháborító és bosszantó ebbne, hogy még arra sem figyelsz, hogy más mit ír, felületes vagy... aztán meg puffogsz mint egy gyerek.. ja, de tényleg, elfelejtettem, balotelli-szint :DDD

cyberkind:
ez jó, tetszik :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4292) baluka26 válasza Integra (#4291) üzenetére


baluka26
veterán

Messinél hoztad ellenpéldaként a buta, tuskó 80-as iq-s balotellit. Én ellenpéldát általában a lehető legkülönbözőbb tulajdonságokkal bíró emberekből szoktam hozni. De ha neked egy buta tuskónak ellenpéldája egy másik buta tuskó, akkor bocs.

Szerintem az a kurva szomorú, hogy ilyen előítéleteket támasztasz egy olyan emberrel szemben, akiről fingod sincs. Mielőtt visszavágnál, én csak azt írtam Messire, hogy unalmas, mert nekem már megszokott, hogy hetente lő két gólt.

Azzal hogy engem meg balotelli-szintre raksz nem sértesz, engem sem ismersz rohadtul, és valószínűleg sok mindenen meglepődnél, de ezt majd egyszer egy sör mellett inkább :)
Meg egyébként hasonlóan jó technikával csomagolok én is karácsonyra ;]

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4293) 7600 GS válasza Integra (#4285) üzenetére


7600 GS
addikt

Na igen, arról nem is beszélve, hogy majdnem felgyújtotta a saját házát. :U Én ezt az embert egyáltalán nem tudom sajnálni. Ahogy a pályán és a magánéletben viselkedik, az mind árulkodik a szellemi szintjéről. Egyik csapatban sem tudta megvetni a lábát, Mourinhonak sem sikerült őt "betörnie".

(#4294) venember83


venember83
nagyúr

Ha már flame és értelmetlen összehasonlítgatások: [link]. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4295) NagyDave válasza venember83 (#4294) üzenetére


NagyDave
tag

Ez brutális :DDD

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#4296) Napfénysüti válasza venember83 (#4294) üzenetére

Jó összeállítás. :D

Més que un club!

(#4297) Integra válasza baluka26 (#4292) üzenetére


Integra
titán

hihetetlen, hogy aki buta, arról nem lehet azt mondani, hogy buta, vagy legalábbis a személyes érzésvilág mennyire másítja meg az objektivítást. :U ez nem előítélet, ez tény. ott van ezernyi videón.. ha te nem érted, majd felnősz, és tapasztalsz és idővel megérted. nem tudok erre mást mondani és a legkevésbé sem vitázni szeretnék tényekről. arról nem tehetek, hogy képtelen vagy nyers, száraz tényeket elfogadni és felfogni. majd idővel.

én senkit sehol nem hoztam ellenpéldaként, sőt, messi-t meg pláne nem (viszont marha jó szóvicc és pont ziccer volt:DDD). sehol sem. nem is tudod felhozni sehol sem, magad is rájössz erre.
viszont bámulatos az írásod, ahogy összerakom belőle, hogy TE hogyan gondolkodsz és mit mire alapozol... ez színtiszta pszichológia. ne érts félre, marhára élvezem, minden előítélet nélkül. nekem a személyes indulataid, érzéseid egy külön felüdülés és a legnagyobb tiszteletben tartom, de elemezlek rendesen, mert mindig is érdekelt az emberi gondolkodás és érzésvilág.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4298) Sickboy25 válasza Integra (#4297) üzenetére


Sickboy25
addikt

Uh... +1

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4299) Tibiajax válasza venember83 (#4294) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D ;]
fuh de mekkorát esnek már a cangával..

(#4300) szab.tam


szab.tam
nagyúr

sp2.
grashoppers:fradi.
meccs végére kapcsoltam oda...

történelmi csoda... :))

*****
emlék:
pro7 vagy sat1. már nem tudom.
asszem bekkenbakker a stúdióban. elemzés élőben.
műsorvezető megkérdezte:
- und ehtcte-mechte ferenvaros?
- ah. és legyint.

erre bevágták a pillanatnyi végállást : 0:3 -> eléggé kussba vágta magát a csávó... :))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.