Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37751) Pepeninho válasza Sickboy25 (#37744) üzenetére


Pepeninho
őstag

A lényeg, hogy igazam van! :)

Lehet usernevet változtatni? Columbo akarok lenni! :D

Ps4, p30 pro

(#37752) 7600 GS


7600 GS
addikt

Kilenctől Atleticó gyalázás lesz, nézzétek.

(#37753) Pepeninho válasza 7600 GS (#37752) üzenetére


Pepeninho
őstag

A fáma szóljon belőled!

Ps4, p30 pro

(#37754) IreN!CuS válasza 7600 GS (#37752) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Egy sima X-nek kell lennie :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#37755) Tibiajax válasza 7600 GS (#37752) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#37756) L_YKing válasza Tibiajax (#37755) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD Ez mekkora jó! :C :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#37757) 7600 GS válasza IreN!CuS (#37754) üzenetére


7600 GS
addikt

Courtouis, Villa, Godin, Costa, Arda nélkül? Azt megnézem. :D

Tibi , ez egy örök kedvenc jelenet :D .

(#37758) IreN!CuS válasza 7600 GS (#37757) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Szarokrá muszáj X-nek lennie értsd már meg :D

Tipmikxűtem rá

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#37759) szab.tam válasza IreN!CuS (#37758) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#37760) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

én érzem csak úgy, hogy ez a balfasz atletico csak a kibszott barca ellen tud mmmindig úgy játszani, mintha puskával fenyegetnék őket, ha kikapnak, lelövik őket??? nem a real ellen kéne nekik úgy viselkedniük?....
hmm, én gondolom vagy érzem ezt rosszul?

(#37761) IreN!CuS válasza Tibiajax (#37760) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem értem hogy érezhetsz ilyet....Hiszen szegény Madrid ellen játssza mindenki élete meccsét , az összes kis csapat úgy felszívja magát mintha az életük múlna rajta , madridom.hu-t olvashatták :D

Na jó kis 1:1 még lehet :U

szab.tam : Ne röhögj :(( ;)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#37762) pohár válasza 7600 GS (#37752) üzenetére


pohár
félisten

baaaaaaazdmeg, hát azt hittem, hogy holnap lesz a meccs :Y
faszom, már 2-0 :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37763) darál0w válasza pohár (#37762) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

CR beindult...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37764) bandus válasza pohár (#37762) üzenetére


bandus
veterán

detto, lemaradtam mindkét gólról. jogos tizik voltak, vagy nagyon nyomják a realt? csak nehogy ezután mészárlás legyen a dologból :/

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37765) szab.tam válasza Tibiajax (#37760) üzenetére


szab.tam
nagyúr

igen, jól látod.

ez azért van, mert most a madrid nem első.
ennyiben különbözik a spanyol és a magyar bajnokság. ( :U :DDD )
a fradi hiába nem első, csak legyen akár a 5-6-7.
akkor is mindenki felszívja magát, és meg akarja verni.
ha a real nem az első, akkor már nem érdekes.
és ez így teljesen rendben van... :DDD

****

(#37762) pohár
mi van?
hol?
mi? :F

szerk:
ja, hogy digi.
már megint... :(( :(((

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#37766) Tibiajax válasza szab.tam (#37765) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez tényleg így lenne, ezt gondolod?..dehát most a real ugyanugy a real marad, ugyanaz a kirakatcsapat, nem? meg akarja őket verni mindenki. főleg a városi rivális
hát legalábbis ez kéne

(#37767) Ijk válasza Tibiajax (#37760) üzenetére


Ijk
nagyúr

Troll on
A barcelona ellen dicsőség nyerni, de megverni a realt nem nagy dolog. ;]
Troll off

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37768) Tibiajax válasza Ijk (#37767) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hehehe
:)

---
kár, h nem játszik Zolika a chelsea ellen. jó lenne..

(#37769) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ő nem madridista..

(#37770) IreN!CuS válasza Tibiajax (#37769) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Előtte a srác milyen grimaszt tolt :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#37771) Ijk


Ijk
nagyúr

Igazából nagy vicc az egész foci. Néha azért megpróbálom magunkat szurkolókat kívülről elképzelni amikor hisztizünk hogy bezzeg ellenünk a belüket is kihajtják, megy a bírózás, ha vereség akkor hogyan koncoljuk fel az előző meccsen még istenített edzőt és játékosokat.
Aztán itt van Messi, ha három meccsen csak 7 álomgólpasszt oszt ki, akkor már jönnek a cikkek, kommentek hogy bizony motiválatlan, meg kiégett aztán a következő meccsen olyan gólt rúg kettőt is, amire a világon mondjuk 20-30 klasszis csatár képes. :D
De ezek a pályán kívüli cirkuszok, felhajtások is mind-mind rendkívül szórakoztatók.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37772) szab.tam válasza Tibiajax (#37766) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"ez tényleg így lenne, ezt gondolod?"
nem.
poén akart lenni.
a szokásos fajtából.
amire 1x azt írtad, hogy "homorharold".
(nem felejtek vazz.) :(( :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#37773) Tibiajax válasza szab.tam (#37772) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nnna, humorharoldom megint....
:U :DDD

mindegy, én inkább takarodok Firenzébe, és nézem a Fiorentina-meccset, mert a másik három nem ér-de-kel.....
nézem Matrit, ahogy vágja a gólokat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37774) DeathAdder válasza Tibiajax (#37769) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nemhogy a WBA-Cselzit adnák, még eva carneiro is a pályán van :P

Amúgy úgy látom a hazaiak nem csak a Poolt és az Evertont szorongatják meg, hanem a cselzi ellen sem játszanak alárendelt szerepben, egyszóval 0-1 szagú a meccs :DDD

(#37775) NyxNyxNyx válasza IreN!CuS (#37761) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ebben amúgy tényleg van igazság... Tibit most nem értem, pont az Atleticsko verte el a Real-t a Bernabeuban épp az aktuális szezonban. A két gigacsapat ellen mindig felszívják magukat az ellenfél játékosai. Ebben volt előnye a matracosoknak véleményem szerint.

A meccs elég szar, hogy hozzá is szóljak.

bandus: Mindekettő tizenegyes megadható volt. Ronaldo feldobta magát, de tény hogy koccolták. Bale-é meg tök egyértelmű, nem értem a lap hogy maradhatott el.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#37776) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#37775) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát nem tudom, én ma este ezt nem érzem

(#37777) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

ÚÚ bazdmegg, megfájdul a nyakam ahogy néztem.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#37778) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hú de kellett ez. Már kezdett frusztrálni a dolog. 0-1.

(#37779) bandus válasza NyxNyxNyx (#37777) üzenetére


bandus
veterán

brutál volt, de ez az öngyújtóval fejbedobás is. nagy cigány banda ez az atletico, meg a szurkolóik is. bár mondjuk érezhetően kevesebb a feszkó, hogy az a barom diego costa nem játszik.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37780) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#37777) üzenetére


7600 GS
addikt

Szarul esett a srác, megesik az ilyen.

Amúgy meg úgy látszik kezdenek ezek visszakerülni, ahová mindig is tartoztak. Costa hiányában meg úgy látszik hogy Raul Garcia meg az atleticskó drukkerek csinálják a feszkót. Remélem ezért az öngyújtós akcióért lesz valami szankció.

Megint csak 1 csapat akar focizni.

[ Szerkesztve ]

(#37781) kutkut


kutkut
addikt

Sosem értettem az ilyen szurkolókat, ennyi eszük van... :((( Épp erre gondoltam, hogy le kéne hozni a fontosabb embereket, nehogy megsérüljenek, erre... :F

Meizu MX3 32GB

(#37782) Pepeninho válasza 7600 GS (#37780) üzenetére


Pepeninho
őstag

Az is röhej, hogy a múltkori Marcelos majmozásért és a fiának skandált "Marcelo nem az apád"-ért nem járt semmi! Valjuk be, Spanyolország ingerküszöbe a rasszizmust tekintve igen magasan van. :( :(( :((( :o

A rohadék cigányok! :)

Ps4, p30 pro

(#37783) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Jött a gólgép, talán megdönti Skrtel idei PL góljai számát :DDD

KisTücsök - adom, de addig még hosszú az út. Ez egyelőre csak jó forma, de jó úton halad :)
Ha így megy neki szezon végig, akkor nyáron be fog csúszni egy 100milliós ajánlat :DD

[ Szerkesztve ]

(#37784) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Én nem tudom, Hazard meddig fog jutni, de nem lennék meglepve, ha a C-Messi duó után róla szólna az elkövetkezendő néhány év.

Amiket csinál, és amilyen természetesen...

(#37785) NyxNyxNyx válasza Pepeninho (#37782) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez nem csak Spanyolországban van így... Angliában Adebayornak az Arsenal szurkolók azt kiabálták a busztámadás után, hogy bárcsak te haltál volna meg. Semmi nem lett a következménye ha jól emlékszem. Olaszországban folyamatosak a rasszista, trágár beordítások. Talán ott a legrosszabb a helyzet. Dortmund szurkolók is családokat zaklattak a Bernabeuban,stb.. A foci előhozza az emberekből a barbárt.

Ez meg "Spanyolország ingerküszöbe a rasszizmust tekintve igen magasan van.

A rohadék cigányok! :)" remélem poén volt

Más:
Istenem, Arbeloa xd
Ez a srác még mindig akkora kakukktojás a csapatban. Durvább, mint Pepe rosszabb napjain és nem tud támadni. Ami megnyugtat, hogy védekezésben is legalább annyira szar.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#37786) szentes711


szentes711
tag

1:1 87.p

[ Szerkesztve ]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#37787) Pepeninho válasza NyxNyxNyx (#37785) üzenetére


Pepeninho
őstag

Persze, hogy poén volt. Már mondtam, 2 dolgot utálok! A rasszizmust és a cigányokat! :)

Adebayornl volt pénzbüntetés. nem is kevés. Megmaradt bennem az eset. Nagyon ótvar dolog volt. Olaszországban is tényleg mindig megy a majmozás. Nem is értem. Ejj, ha én lehetnék Platini helyet. Nem lennének ilyenek. Kökemény zártkapus meccsek. Stadionból való kitiltások. Magyarul ölném a pénzüket! Hiphop rend lenne.

Arbeola szerintem azért élt túl ennyi edzőt, mert edzésen kegyetlen munkát vihet véghez. Nem értem mit keres itt. Mindenki coentraot utálja. Szerintem az egyik legjobb játékosunk!

[ Szerkesztve ]

Ps4, p30 pro

(#37788) 7600 GS


7600 GS
addikt

Atléti, Atléti!!!

Bántóan simán lefocizták ezt a matracot a két meccs során.

(#37789) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hát ez jó volt.

Az ilyen kis csapatok ellen nem kéne megelégedni az egy gólos vezetéssel.

xsanyi77: Meg. Most a cseréket sem igazán értettem, de nem is izgat.

[ Szerkesztve ]

(#37790) 7600 GS


7600 GS
addikt

Nem néztem ugyan a Chelsea meccset, de valahogy annyira sejtem, hogy mi volt José taktikája. :)

(#37791) szami777 válasza KisTücsök (#37789) üzenetére


szami777
addikt

meg is érdemeltük....

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#37792) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Milyen vonaltechnológia volt ez 6 perc hosszabbítás után 96:02-ik percben, és miért kellett befújni a szögletet,
ha már letelt a játékrész?

Amúgy a WBA kieső csapat létére az utóbbi időben 1-1re hozta hazai pályán az Everton, Pool, Chelseat is
úgy, hogy mindháromszor hátrányból állt fel és egyáltalán nem játszott alárendelt szerepet.

(#37793) salival válasza KisTücsök (#37789) üzenetére


salival
aktív tag

Azért a pool, arsenal, everton is ugyanilyen 1-1-et játszott itt.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#37794) KisTücsök válasza DeathAdder (#37792) üzenetére


KisTücsök
addikt

A sok hosszabbításos "sérülés", "görcs" ésatöbbi miatt meglehetett még adni simán ezt a szép, szabályos szögletet...

02.

(#37795) pohár válasza KisTücsök (#37794) üzenetére


pohár
félisten

de köcsögök vagyunk :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37796) DeathAdder válasza KisTücsök (#37794) üzenetére


DeathAdder
veterán

Akkor rosszul láttam, hogy a labda teljes terjedelmével bent volt még a pályán? :F

(#37797) KisTücsök válasza DeathAdder (#37796) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem. Ironizálni próbáltam. :)

pohár: Áhh.. :D Egyébként az aláírásodat ezzel kiegészíthetnéd. Ahogy észrevettem, ezt rontják el a legtöbbször (és engem ez idegesít a legjobban).

[ Szerkesztve ]

(#37798) DeathAdder


DeathAdder
veterán

WHU már megint clean sheet-elt, ugyan nem tudom mennyinél járnak, de szerintem ezen téren toronymagasan ők legjobbak az idei PL-ben.

KisTücsök - világos :B

A soton meg a manu nyakán ;]

[ Szerkesztve ]

(#37799) pohár válasza KisTücsök (#37797) üzenetére


pohár
félisten

majd belesűrítem még valahogy :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37800) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Ami szintén nagyon fontos, Iker hálója meg sem zörgött!!!:) San Iker!!!!

Ps4, p30 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.