Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38301) Sztbeni


Sztbeni
őstag

A Dinamo Kijiv - Valencia meccs vajon meg lesz tartva csütörtökön? Mert én kétlem.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#38302) szentes711 válasza Sztbeni (#38301) üzenetére


szentes711
tag

Ha a Juve meccs meg lesz tartva akkor nincs gond! :)

Az ukrán politikai helyzetre gondolsz??
Szerintem a foci az szent,ha nem akkor jön Klitscko és rendet tesz! :DDD

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#38303) Napfénysüti válasza szentes711 (#38300) üzenetére

Arsenal - Bayernt. És hajrá gunners! :)

Més que un club!

(#38304) Assimilator válasza Enzolord (#38299) üzenetére


Assimilator
őstag

Hát Pep már sokkal hamarabb, még valamikor tavalyelőtt nyáron aláírta a szerződését.

(#38305) Integra


Integra
titán

hm

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38306) Assimilator válasza Integra (#38305) üzenetére


Assimilator
őstag

Az, hogy mikor érte el, meg Messi mikor döntött úgy, hogy hanyatt vágja magát, az kettő. :U

(#38307) forceberg válasza Integra (#38305) üzenetére


forceberg
veterán

Ha jó ez a leírás, akkor ennyi... Belül is kontakt volt közöttük...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#38308) Enzolord válasza Assimilator (#38304) üzenetére


Enzolord
addikt

Csakhogy ezt meg lehetett volna előzni azzal, ha időben lépnek, és nem csak relative az utolsó pillanatban gondoskodnak az utódjáról....
No experience, no respect, no skills.....

(#38305) Integra ha jól veszem ki, a holding az húzás, kézzel tartás, nem pedig rossz becsúszás...

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38309) Assimilator válasza Enzolord (#38308) üzenetére


Assimilator
őstag

Szerintem itt inkább azzal lehetett gond, hogy Ferguson nem tudta eldönteni mit akar. Mire sikerült, már nem volt Pep. De alapvetően igen, lehetett volna jóval előbbre gondolkodni.

(#38310) Sztbeni válasza szentes711 (#38302) üzenetére


Sztbeni
őstag

Érdekes lesz, mert az UEFA ennél kisebb dolgokért nem engedély sokszor meccset. Máshol meg lehetne tartani, de ezt egy nappal előtte nehéz elintézni.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#38311) Enzolord válasza Assimilator (#38309) üzenetére


Enzolord
addikt

Erről beszélek!
Imádom Sir Alexet, neki köszönhet mindent a PL indulás óta a United, de sajnos a végére eljárt felette az idő...
Az a modell, amit Ő képviselt, már nem volt tartható az új érában, ahol olaj milliárdok repkednek, és ezt csak a respektjével tudta kompenzálni, ami az utódban egyáltalán nincs, sőt, még csak a képességei sem olyanok...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38312) Assimilator válasza Enzolord (#38311) üzenetére


Assimilator
őstag

A keret sem, szerintem. Ilyen Ashley Young félékkel nem megy sokra a csapat, akinek fontosabb, hogy merre és mekkorát essen, minthogy megpróbálja beverni a gólt.

(#38313) Enzolord válasza Assimilator (#38312) üzenetére


Enzolord
addikt

Míg az a gyökér olajos banda 30m fölött vett előre játékosokat, mi ilyen angol középszerű játékosokért fizettünk több, mint sokat...
Nem is értettem.. Young.. egy vicc.. Valencia? Egy város, de C pótlására... Vicc 2.0..
Naninak kb 1 jó meccse volt, anno a kupában az ágyúsok ellen..
És ezzel azt hiszem, ki is fújtak a szélsőink.. Januzaj ok, de ő még most kezd beérni...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38316) Napfénysüti válasza Enzolord (#38308) üzenetére

Itt lehet a holding a testi kontakt megtartására utal és nem a kézzel húzásra.

Més que un club!

(#38317) Assimilator válasza Enzolord (#38313) üzenetére


Assimilator
őstag

Most miért? Ott az új szélső Mata. :DDD

Integra: Ja igen, Demichelis 3 méteren keresztül folyamatosan felrúgta. Ugyan már. Ez arra vonatkozik ha mondjuk rángatta volna a mezét. Demichelis a 16-on kívül akasztotta, majd Messi beesett. Benézhető volt, de kár itt mindenfélével bizonygatni. Amúgy meg kezdjük ott, hogy Navast felrúgták...

(#38318) Enzolord válasza Napfénysüti (#38316) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor viszont nem egyértelmű a szöveg...
Mert számomra a holding az ugye a végig akadályozást jelenti...
Viszont így, ha valaki felrúgja a másikat kívül, és ráesik a támadóra a védő, esetleg összegabalyodnak, tehát marad a kontakt, akkor az tizi?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38322) Assimilator


Assimilator
őstag

Arsenal este végrehajtja a csodát vajon? :D (remélem gólt azért lőnek)

Integra itt csak te vagy vicces, ezt tegnap/tegnapelőtt már bizonyítottad. Jókat is derültem.

[ Szerkesztve ]

(#38324) homeless09


homeless09
őstag

Pontosan 104 éve nyitotta meg kaput az Old Trafford stadion. :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#38328) 7600 GS


7600 GS
addikt

Mit tippelnek az elvtársak az Arsenal meccsre? :)

(#38330) Integra válasza 7600 GS (#38328) üzenetére


Integra
titán

szívvel? 3:1-et szeretnék látni, de 3:0-nak még jobban örülnék :) ésszel? bayern győzelem.
de valszeg itt is lesz nagy taktikázás meg óvatoskodás. mindegy, legyen jó meccs. és arsenal győzelem :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38332) viharhozo válasza Integra (#38329) üzenetére


viharhozo
addikt

Nem azert, de mostan allunk kinn a mezon, ahol te bejelentetted, h az eg sarga, mert aszontak a teveben, kozben meg felnezunk es kek.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#38334) 7600 GS válasza Integra (#38330) üzenetére


7600 GS
addikt

Hát én nem tudom.

Kb. minden a Bayern mellett szól. Egyértelmű esélyesek. De: láttuk már az elmúlt években, hogy toronymagas esélyesnek kikiáltott csapat is bukott már gyengébb együttes ellen (Chelsea BL győzelmére gondolok most főképp). Nem lesz ugye Ribery meg Xhaqiri sem. Özil meg végre kihajthatná a belét a csapatáért a pályán.

Örülnék igazságszerint, ha nem kéne számolni a Bayern-nel a későbbiekben. :D

(#38336) Integra válasza 7600 GS (#38334) üzenetére


Integra
titán

szerintem mindenki, leszámítva a bayerneseket :))
a bayern szemszögéből talán ribery az, akiért még esetleg nagy kár is lehet, hogy nem játszik, tisztára ugyanaz a szitu, mint tegnap aguero hiánya. biztos okozhatott volna kellemetlen pillanatokat, ha játszik és akár más is lehetett volna az eredmény..

(most néztem meg pellegrini nyilatkozatát, megér az is egy misét, megértem, csak nincsen igaza, hirtelen mourinho jutott eszembe, az szokott így nyilatkozni ha éppen zakózott egyet)

olvasom a német sajtót, a sajtótájékoztatókat etc és szinte csak özillel foglalkoznak az egész arsenalból. nem igazán értem ezt, hogy miért csak özil, jelenleg nem ő tűnik a legveszélyesebbnek az arsenalban. de amúgy is jellemző rájuk, tegnap is az ment, hogy bayer-psg, a city-barcelona meccs sokkal nagyobb volt, mégis mintha megye 2 meccsnek minősült volna náluk :) viszont ízekre is szedétk a bayert, nem kíméltek senkit sem.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38337) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Rohadt UEFA. Vicc, hogy hogyan tolják a topligás csapatokat :W

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#38339) Integra válasza Sztbeni (#38337) üzenetére


Integra
titán

na itt speciel ezt most nem érzem. miből gondolod? elég kemény derbi folyik éppen kijevben, sajnos nem tréfa :( te, mint szervező amikor valóban felelősséggel tartozol ezért, megmernéd kockáztatni? mert az biztos, hogy a meccs egyértelműen a szabadságharc színtere lenne azonnal, ahogy a szurkolók beteszik a lábukat. és ha meccs alatt tör ki a balhé (ami elég egyértelmű, hogy kitörne) a rendvédelmi szervek és a szurkolók között, ott pokol lesz és vér fog folyni, ahogy az utcán is.
szerintem még így is benne van, hogy ott, cipruson is lesz komoly politikai tüntetés és felhasználják a szurkolók janukovicsék ellen a meccset, talán még a csapat maga is kiáll valamilyen tiltakozással. ki nem tenné ezt? én nem tudom hibáztatni őket ezért, ők legalább harcolnak a saját szabadságukért.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38340) Sztbeni válasza Integra (#38339) üzenetére


Sztbeni
őstag

Az teljesen rendben van, hogy nem Kijevben lesz, ott én se engednék most meccset játszani. De egy másik ukrán város miért nem jó nekik?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#38341) Assimilator válasza Sztbeni (#38337) üzenetére


Assimilator
őstag

Hát az érdekes. De miért pont Ciprus?

[előzmény törölve]

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#38342) Integra válasza Sztbeni (#38340) üzenetére


Integra
titán

mert már több nagyvárosban is az megy mint kijevben. és országon belül a szurkolókat nem lehet szűrni, mennek oda, ahol a meccs van, nem távolság. tehát ha mondjuk egy érintetlen városba vinnék a meccset, menne vele a harc is, elkerülhetetlen. ezért amennyire csak lehet, elakarják szigetelni a meccset a harcoktól, marad másik ország.

ciprus pedig alapvetően repülővel közelíthető meg, messze van, határátlépés, vagyis már a reptéren kőkemény, ellenőrzött szűrés van, nem tudnak semmit magukkal vinni, mindenkit pontosan azonosítanak, tehát a hatalom ha bármi történik kint, azonnal lecsap a számára kényelmetlenséget okozó szurkolókra és meghurcolja őket kedve szerint. nem hülyék ezek, kivan ez találva.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38343) Baaraanz válasza Sztbeni (#38340) üzenetére


Baaraanz
tag

Talán ezért?

"A kormányellenes tüntetők betörtek a rendőrparancsnokságra és más kormányépületbe Nyugat-Ukrajna legnagyobb városában, Lvovban. A tüntetők az összes fogvatartottak kiengdték a rendőrségi fogdából és megalapították a saját döntéshozó szervüket, a Néptanácsot, amely lényegében átvette a hatalmat az önkormányzattól.
Az ellenzéki politikusokból, a Majdani tüntetők képviselőiből és különféle értelmiségiekből álló Néptanács teljes felelősséget vállalt a a lvovi körzet és a lakói jóllétért.
A Lvov közelében lévő kisvárosban, Ivano-Frankivszkben szintén elfoglalták a rendőrőrsöt a tüntetők."

Lassan átterjed az egész országra.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#38344) Sztbeni válasza Baaraanz (#38343) üzenetére


Sztbeni
őstag

De Dnyipropetorvszkban és Odesszában is EL meccs lesz csütörtökön, és meg lesz tartva. Az ország nyugati felén vannak bajok. Harkiv és Donyeck megfelelne a meccsnek.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#38346) Sztbeni válasza Sztbeni (#38344) üzenetére


Sztbeni
őstag

Vagy esetleg megoldás lett volna a meccset felcserélni, hogy most játszanak Valenciában. És Ciprus inkább a Valenciának lesz hazai pálya, mivel egy Valencia drukker megveszi a repjegyet és megy, de a Dinamo drukkerek holnapig nem túl valószínű, hogy kapnak vízumot, hogy mehessenek. Esetleg az lenne igazságos, ha a visszavágó is semleges helyszínen lenne.

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#38347) szentes711 válasza Sztbeni (#38344) üzenetére


szentes711
tag

Teljesen egyetértek én sem értem,hogy miért nem lehetne Doneck-ben megrendezni a meccset mert a Sahtar vendégbe megy a Plzen-hez. :F
Ehelyett elviszik a 2 csapatot Ciprusra sztem azért mert ott speciál nem rendeznek Európai kupa meccset!(csak erre tok tippelni)

Igen úgy lenne a korrekt,hogy akkor a visszavágót is semleges pályán tolják le! :K

[ Szerkesztve ]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#38348) Sztbeni válasza szentes711 (#38347) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ja. Tudtommal van még 5-6 megfelelő stadion. Odessza és Dnyipropetrovszk nem felel meg, mert meccs lesz. Lvivben tüntetnek, így az se jó. De Harkiv, Donyeck, Poltava, Szimferopol biztosan megfelel, de még ezen kívül is van 1-2 stadion. Sőt, Donyeckben kettő megfelelő is van, nem csak a Donbass Arena.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#38349) Baaraanz válasza Sztbeni (#38348) üzenetére


Baaraanz
tag

Hát valsz Odesszában sem lesz...

"Közel száz maszkos, baseball-ütővel felfegyverkezett férfi támadt EU-párti tüntetőkre Odesszában, írja a KyivPost. Az ellenzék EuroMaidan oldala nem sokkal korábban arról számolt be, hogy három busszal érkeztek huligánok a városba."

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#38350) Napfénysüti válasza 7600 GS (#38328) üzenetére

0-2.

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.