Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38751) Enzolord válasza Integra (#38750) üzenetére


Enzolord
addikt

Én pedig már elsőre is erre gondoltam.. Ha nem akar jönni, akkor hiába akarjuk kivásárolni, ott szart se ér a sok pénz..
De nem akadály az élő szerződés, ha meg van benne a szándék.. Akkor így pontosítok... ;] ;]

Na mind1 Vasárnap Fradi-Győr, nem foglalkozom tovább a botlábúakkal... :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38752) salival


salival
aktív tag

Guillem Balague szerint Morata már elkötelezte magát az Arsenalhoz, csak a klubboknak kell még megegyezniük az áráról.

YNWA

(#38753) cyberkind válasza salival (#38752) üzenetére


cyberkind
félisten

Csodás. :W

Paranormal Cocktivity

(#38754) NyxNyxNyx válasza salival (#38752) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szia Mormota, mehetsz

homeless: Ugye-ugye a nagy számok törvénye ;]

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#38755) szentes711


szentes711
tag

A United-ből ma hiányzott Fellaini játéka! :DDD :P ;]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#38756) forceberg válasza Tibiajax (#38735) üzenetére


forceberg
veterán

Az a különbség a Barca meg a MU között, hogy a Barcában jobb képességű a keret, szinte maguktól is képesek jók lenni... :U

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#38757) Mate válasza forceberg (#38756) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen, mert gyerekkoruk óta ugyan azt játsszák :D Valljuk be a barca nem a kreativitásáról ismerszik meg.

(#38758) forceberg válasza Mate (#38757) üzenetére


forceberg
veterán

Pont ehhez kell kreativitás, hogy ezt a passzjátékot ilyen magas szinten művelje valaki...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#38759) Mate válasza forceberg (#38758) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen, nem sokan képesek rá. De sajnos egyre inkább elfelejtenek minden mást. Nincs távoli lövés, muszáj 16-os belül is még 2-3-at passzolni, mikor már rég be lehetne vágni. A kontra év elején ment, azóta semmi, a védelem nem tud védekezni, csak úgy, hogy eldugják a labdát.

A gond ott van, hogy a Barcelona elérte, hogy nem szégyen ellene 10 emberrel védekezni. Ellenük a legtöbb csapat beáll és kontrákra mennek rá, amivel simán megfogható a barca. Ahogy egyébként sok csapat megfogható lenne, de ellenük más játékot játszanak.

A united-nél meg igaza volt a szurkolónak aki betelefonált. Ez már bűncselekmény amit a pályán művelnek :D

(#38760) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Miért ne vásárolhatnák ki kloppot?
Meglebegtetnek egy zsíros összeget, zsíros fizuval 10ből 9 úgy elmenne mint a huzat.
Amíg van pénz és tudnak fizut kínálni addig nincs gond, lásd chelsea, city, psg, monaco.. csak mentek oda, és mégis sikerült bomba csapatot építeni nulla csapatból néhány éven belül, méghozzá úgy, hogy sok játékost mások orra elöl happoltak el.

Az már más kérdés, hogy a manu vele ugyanúgy botladozna-e, mint most Moyes-al.
Van egy erős német utánpótlás, klopp nyilván nem rossz edző, de sehol máshol nem tette le a védjegyét.
Ha elkapna egy kiöregedő angolosan játszó manut, akkor is évekbe telne mire saját képére formálná, ha ez egyáltalán sikerülne neki még egyszer. Még ha első évében valami csoda folytán elhoznák Reus, Kroos, Gündogan, stb.. kívánt játékosokat akkor sem menne ez egyik pillanatról a másikra, főleg nem angliában, ahol edzői poszton igen nyugtalan lehet mindenki.

Az meg megint egy másik kérdés, hogy ezekből lehet jó, ha 1 beválik, de mindhárom tutira nem!

Tökéletes (és nem az egyetlen) példa erre, az egyik legnagyobb klasszis török középpályás, akit láthattuk hogy megcsappant az Arsenalban.
Az agyonra fikázott 20millás Hendersont egy góllal és egy gólpasszal előzi meg, ráadásul a posztjuk sem teljesen azonos.. (ez csak egy példa volt, peace)

(#38761) Mate válasza DeathAdder (#38760) üzenetére


Mate
nagyúr

Sajnos simán mozdítható Klopp is. Összerakott egy zseniális csapatot, kirántotta őket a gödörből és nagyok lettek. A gond ott van, hogy anyagilag még eltörpülnek a többi csapathoz képest, így el tudják happolni a játékosokat. Ha ezt nem állítja meg a dortmund, akkor lehet Klopp is azt mondja, hogy hát bocsi, de megyek.

Egyébként nem értem MU miért nem csap le Mancini-re. Első napján kiejtette a BL-ből a Juve-t, megtudtuk tőle, hogy a city csak azért erős most, mert ő rakta össze és a napokban kiderült, hogy az inter is neki köszönhetően nyert BL-t. Csodálom, hogy a nagy csapatok nem kapkodnak a kegyeiért ;]

(#38762) Napfénysüti válasza homeless09 (#38727) üzenetére

Én már lassan sajnálom azokat akik a MU-nak szurkolnak. Nem ezt érdemelnék. Szépen leépítették ezt a nagynevű csapatot. :U

Més que un club!

(#38763) viharhozo


viharhozo
addikt

Azert Kloppal kapcsolatban itt is a legendak dominalnak.

1. Klopp 12 eve edzo, ~ 500 elso/masodosztalyu/kupameccse van, nehez lenne taknyos ujoncnak nevezni. Raadasul a legaljan kezdte, a Mainzcal tobbszor is kiesett/feljutott, rendesen bejarta a szamarletrat.

2. A BVB-nek annyi penze nincs, mint az angoloknak, de a tavalyi beveteluk 270 millio euro volt (ManU 430 millio), es azert a BVB joval kevesebbet kolt berekre. Ennek megfeleloen iden mar biztosan benne lesznek a tiz leggazdagabb klubban ugy, h merchandise beveteluk a tobbi nagy klubenak a toredeke (gyenge a brand), a nemetek altalanossagban sokkal kevesebb tévés penzt kapnak, es nincsenek vegtelen penztarcaju kulso finanszirozok sem.

3. Klopp oktoberben irt ala 2018-ig, es eddig sem volt az a kimondott vandormadar, nagyon meglepodnek, ha egy-ket even belul valtana. Plusz a varhato nemet VB, majd EB-fiasko utan szerintem a DFB is kemenyen kuzdeni fog erte, bar lehet, h 2016-ban meg korai lesz neki a szovetsegi kapitanyi poszt.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#38764) Sickboy25 válasza Enzolord (#38751) üzenetére


Sickboy25
addikt

"Na mind1 Vasárnap Fradi-Győr, nem foglalkozom tovább a botlábúakkal... :C :C :C"

Úgy van végre 99 nap után, mire mindenhol befejeződik a bajnokság a Mennyei elkezdődik! Nem is akármilyen rangadóval! Sajnos nekem ez most kimarad nem tudok elmenni, de remélem a TV-ben nézhetem :) Hajrááá FRADI!!

Erről jut eszembe 1 hozzászólás projekt befuccsolt?? Van egy közösségépítőnk nem??? Akkor hajrá építsen már valamit :))

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#38765) Enzolord válasza Sickboy25 (#38764) üzenetére


Enzolord
addikt

Így így...
Tényleg, lehet, hogy kilátogatok, attól függ, hogy sikerül a szombat..
De ha nem, akkor is TV előtt leszek, az biztos.. Nézzük, mit csinál a Német szakember, remélem, lenyomjuk a Győrt, és ahogy a Coca Cola mondaná, hajrá az aranyért... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38766) Sickboy25 válasza Enzolord (#38765) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nah én azért nem vagyok ennyire optimista... Igazolás megint nem volt semmi használható, minőségi játékos! Az edző meg ugye nem állhat be játszani, de ennek ellenére ezt a Győrt leverjük, mint vak a poharat :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#38767) Enzolord válasza Sickboy25 (#38766) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne viccelj, a Bundás ligából is hoztunk védőt, U válogatott, és Laczkó is jön, az olaszok szerint...
Kánaán 2.0 ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38768) Sickboy25 válasza Enzolord (#38767) üzenetére


Sickboy25
addikt

Jah a Bundás védő már 2 éve nem lépett pályára, Ugrai nem tudom, de nem szarok be tőle, Lackót meg még várjuk meg...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#38769) MPowerPH válasza Enzolord (#38744) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azt majd megnezem... Klopp biztos nem megy sehova(most irta ala a szerzodeset 2018-ig), foleg nem a shitchester-be....
A tobbi jatekosrol pedig annyit, ha veletlen ugy dontenenek, akkor ugy kell nekik. Ezzel lemondananak a nemzetkozi szereplesrol is a kov. evre, aminek kicsi a valoszinusege.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#38770) venember83 válasza homeless09 (#38741) üzenetére


venember83
nagyúr

Lippi Kínában akar maradni, elvileg megkapja a kínai válogatottat. Minek menjen most angol bajnokságba? Ő már csak nyugisan akar dolgozni, ha eddig nem próbálkozott Angliában, szerintem már nem fog. Meg aztán már nem is a régi az öreg, szépen leáldozik a csillaga, pont úgy, mint Capellónak. Olaszországból viszont pl. Mazzarri vagy Montella nem tűnik rossz választásnak, bár kétlem, hogy pont a Unitednél olasz edzőt neveznének ki. Nem hiszem, hogy a vezetőség félig üres stadionra, füttykoncertre és zsebkendőlobogtatásra vágyna.

38748: Vidal majd a Madridba megy a blancókhoz, ha megy, de szerintem nyáron Pogba lesz az, aki elhagyja Torinót, Vidal még marad pár évet.

[ Szerkesztve ]

(#38771) lacy86


lacy86
addikt

Ezt az MU teljesen szet van esve , ebbol nem lesz BL tovabbjutas!
BVB-ben kellemesen csalodtam! :K

(#38772) Enzolord válasza MPowerPH (#38769) üzenetére


Enzolord
addikt

Van az a pénz, amiért lemondanak egy évig róla... ;] ;]
Ilyen a világ... És nem tudom, miért jön mindenki élő szerződésekkel, mintha az egy szentírás lenne.....
A mai világban k*rvára semmit nem jelent... Ha megadják Kloppnak, amit kér, és Ő úgy dönt, hogy elfogadja egy új bajnokság kihívását, akkor a Dortmund nem tudja meggátolni.. Ennyi....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38773) MPowerPH válasza Enzolord (#38772) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez egy kitalalt dolog, par itthoni fejben. Kint az angolok meg sem emlitettek Klopp nevet, szoba sem kerult. A BVB-t is csak azert ismerik a kinti fanok mindket oldalrol, mert megutotte a Shitit. Amikor arrol beszelunk, hogy mi a gond, nem az edzo neve merul fel eloszor.
Jah, es egyfolytaban azt hallom, hogy Persie is elmegy. Nem lesz itt semmi, fogadd el. ;]

De mar megvalaszoltak elottem: "Klopp miért menne el Manchesterbe? Öreg, befásult keret, no BL, elszabadult fizetések, nulla csapategység, zéró csapatmorál."

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#38774) Napfénysüti válasza MPowerPH (#38773) üzenetére

Azért lesz itt jövőre BL nélküli középmezőny. ;]

Egyébként szerintem Klopp hülye lenne ilyen MU-ba menni még ha sokat is ajánlanának neki. Jól elvan ő Dortmundban.

Més que un club!

(#38775) Enzolord válasza MPowerPH (#38773) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezt nevezzük kihívásnak...
Ha ingatlanos példát akarok felhozni, akkor azt mondanám, hogy van, aki választja a nagy lerobbant kúriát, ha van rá pénze, hogy a saját képére formálja, és nem azt választja, ami kisebb, de más által felújított, rendbe hozott...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38776) MPowerPH válasza Enzolord (#38775) üzenetére


MPowerPH
félisten

De mint mondtam, ez egy itteni kitalalt dolog, amit paran megalmodtatok. Kint meg csak meg sem fordult ilyen a fejekben. Javaslom, hogy irj egy levelet ezzel kapcsolatban a kinti Mu fancsoportoknak, hogy tudjanak rola, es talan erdemes lenne a vezetosegnek is levelet kuldeni, mert Klopp neve meg egyszer sem roppent fel.

Lesz eleg gond most, kell egy uj vedelem.(csak 3 uj vedo igazolasat beszelik a nyaron, Persie ha elmegy, akkor ot is potolni kell )

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#38777) nextman válasza Enzolord (#38772) üzenetére


nextman
aktív tag

Mert ne tudnak? Szerzodese van 2018-ig, es az edzoknek nem szokott kivasarlasi zaradek lenni a szerzodesben.

Amugy szamtalan helyen lenyilatkozta mar, hogy 2018-ban jo esellyel elmegy, addig viszont maradni szeretne, ne is keressek.

(#38778) Tibiajax válasza venember83 (#38770) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

boccs, Mazzarrinak már van nagy csapata, miért menne el egy man united-be?......
:U

(#38779) DeathAdder válasza MPowerPH (#38776) üzenetére


DeathAdder
veterán

nemtom mit véditek ennyire kloppot, egy szóval nem mondta senki, hogy ő lesz a következő edző, csak azt ha megpróbálná kivásárolni a szerződéséből egy legendás klub, és kínálna háromszoros fizetést, akkor azt senki nem garantálhatja, hogy nem fog rábólintani.

Miért menne el?
A pénzen kívül is miért ne? Edző létére ideális életkorban van, hogy kipróbálja magát a világ legerősebb bajnokságában. A változatosság gyönyörködtet, ez mindenhol így van... nem egy edzőt vásároltak már ki, mintha ez valami új dolog lenne :U

(#38780) MPowerPH válasza DeathAdder (#38779) üzenetére


MPowerPH
félisten

"világ legerősebb bajnokságában."

Khm.... :)) A bajnoksag eros, mert sok csapat van egy szinten. Csak nemzetkoziben mar lassan egyik sem versenykepes.

Don't Tread On Me

(#38781) nextman


nextman
aktív tag

Mivel evekre szolo szerzodese van Kloppnak, ezert nem lenne egyszeru kivasarolni, mert ahhoz neki is meg a klubnak is tejelni kene rendesen.

Persze biztos van az a penz, de annyiert meg mar nem erne meg ot szerzodtetni, attol joval olcsobban is lehet jo edzot szerezni.

Es igen, ott van az is, hogy o maga tobbszor elmondta, hogy maradni akar, ne is keressek most.

@Integra

En azt hallottam, hogy nyaron kiviszik Kloppot a vb-re Jogi tanacsadojakaent.

[ Szerkesztve ]

(#38782) Integra válasza viharhozo (#38763) üzenetére


Integra
titán

meg aztán az is ott van, hogy klopp egyáltalán nem biztos, hogy jó a manu rendszerébe, kagawa az élő példa, brillírozott, de átkerült a húsdarálóba és ott már csak árnyéka önmagának. klopp tök másképp gondolkodik, teljesen más emberekkel játszatja a fociját. megnézném, hogy a sok agyonfizetett manu sztár mennyire lenne képes adoptálni.. lehet, hogy semennyire sem.
és igen, valóban ott van, hogy jogi utódjaként szeretnék látni.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38783) Prien válasza DeathAdder (#38779) üzenetére


Prien
addikt

Én, mint Dortmund szurkoló, nagyon örülök, hogy Klopp az edzőnk és igen, nagyon ért hozzá. Természetes, hogy az eredményeit látva más csapatok is elkezdenek érdeklődni iránta, de ahogy előttem is írták, 2018-ig szerződése van és ő maga is azt nyilatkozta, hogy ez a kérdés 2018-ig nem is foglalkoztatja, ne is keressék.
Németországban lehet valaki próféta a saját hazájában is, otthon van, elismerik, megbecsülik. Nagyon jól igazolnak, szerintem Jojic is egy főnyeremény 2.2 millió euroért...
Amúgy meg a BL-t látva, német csapatnál dolgozni ugyanolyan elismertség, mint egy angolnál vagy spanyolnál, remélem, nem sértek ezzel senkit meg. De pl. a tegnapi MU-t a Dortmund is lelépte volna több góllal- szerény megítélésem szerint. :D

A kevés is több a semminél.

(#38784) venember83 válasza Tibiajax (#38778) üzenetére


venember83
nagyúr

Igaz, neki nem kell máshol keresnie a kihívást.

(#38785) DeathAdder válasza MPowerPH (#38780) üzenetére


DeathAdder
veterán

Annyira tudtam, hogy valaki ebbe bele fog kötni :D

Az, hogy van a világban két olyan csapat két bajnokságból amelyik egyértelműen jobb ezeknél, és pont ezeket fogta ki két angol is, hát ez van..
Ezt nem vitatja senki, bár a bayern hozzá sem tudott szagolni a meccshez addig a piros lapig, ahogyan a barca se sokban, ezért olyan sokkal jobbnak nem titulálnám őket, de tény előrébb járnak bármelyik angol csapattól).
Ezzel nem őket minősítettem, hanem általánosságban a bajnokság erősségét.

(#38786) MPowerPH válasza DeathAdder (#38785) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem csak a Bayern es a Barca. Ugyan ugy a BVB, tegnap a gorogok is megmutattak... De szerintem a BL-ben szereplo tobbi csapat is ebben a cipoben evez.

Egyebkent a Bayern a vilag legjobbja jelenleg, PL-ben ugyan ugy tonkre verne mindenkit, ahogy azt otthon is teszik.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#38787) IreN!CuS válasza MPowerPH (#38786) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Lehet tönkrevernék az egész PL-t csak azt ne felejtsd el ,hogy nem mindenegy kik ellen játszol a hétvégén. Dortmund Schalke Leverkusen Wolfsburg avagy az Arsenal MC MU Liverpool Chelsea és ezek a meccsek mennyire szívnak le a hét közben lévő cl meccsre.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#38788) Tibiajax válasza venember83 (#38784) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

neki van most épp elég kihívása..

(#38789) Integra válasza Prien (#38783) üzenetére


Integra
titán

igazából a gondok ott kezdődnek, hogy azok a szurkolók akik csak a leglegleg kluboknak szurkoltak világ életükben, sosem tudták meg, milyen a legvégén kullogni és mik a napi problémák. csak a bajnokság első helye a jó és csak a cl első helye a jó. dugig vannak pénzzel, semmi sem számít, mert mi vagyunk nr1 és amúgy is mindneki bekaphatja, ha valaki kell, hát megvesszük, kivásároljuk, mindegy, hogy a pénz eredete netán vitatható, hogy gazdálkodták ki, meg egyáltalán, ez az egész mentalitás, ahogy van..
az ilyenek ilyenkor egyszerűen a saját csapdájukba esnek. élcelődnek azon, ha másik top klub szív, nincsen jó korszaka éppen, de amikor a sajátjuknál szar van, akkor máris megy a kiesés, meg a hiszti és összeomlik a világ. a realitás, a helyzet reális felmérése meg távolba vész, vagy amúgy sem volt meg soha... :)
mindennek van egy termék életgörbéje, így a kluboknak is, az adott csapatnak is, majd ha járnak iskolába, akkor megtanulják ezt is. a barcelona legtöbbek által ismert termék életgörbéje jelenleg hanyatlóban van. majd lesz egy másik csapat, amelyik összeáll, megfelelő edzővel, gondolkodással és újra indul az életgörbe az elejétől. a holland kontingens alatt is ugyanúgy megvolt a barcelonának ez a görbéje, majd pep alatt és majd lesz újra. ez teljesen természetes.
ugyanez van most a manu esetén is, nem tudom mire fel ez a nagy sírás rívás, nem omlik a világ össze, de aki nem képes reálisan és valamennyire tárgyilagosan megérteni az ok-okozatot, annak tényleg nem marad más, mint a puffogás meg a frusztráció.
javaslom nekik, hogy talán egy közép szintű csapatnak szurkoljanak, hamar átértékelődnek, mi az, hogy szurkolni, örülni egy durtmund verésnek, mint a csodának, miközben meg a kiesés szélén állunk. már megint :DDD én csak mosolygok ezeken a nagy manu gondokon, mert nevetségesnek és túllihegettnek tartom az egészet, de ugyanígy a barcelonára is igaz, vagy majd a realra is fog hamarosan. aztán a frusztrációból fakadóan jönnek az ilyen kapálózások hogy akkor bekínálunk kurva sok pénzt mert van és problem solved.. rablóbanda az ilyen, nem top klub. és képtelenek megérteni, hogy a dortmund vagy a bayern, egy schalke, leverkusen teljesen másképpen, más alapokon működik, mint az olajos angol és francia klubok, más a mentalitás, más a törvényi szabályozás, ami működik a németeknél, az nem fog az angoloknál és fordítva. minél gusztustalanabbul nagyobb és arrogánsabb a pofája az adott klubnak, hogy ők majd pénzért mindent megszereznek, annál inkább antipatikussá válik számomra. és szomorú, hogy ezt a magukat komoly szurkolóknak beállító fanok is teljesen elfogadják és azonosulnak vele. de úgy tűnik ez a mentalitás már erősen gyökeret vert.
igen, irigyelni lehet a dortmundot, a szurkolóit, én legalábbis irígykedve nézem az álló tribünjüket, mert a semmiből, egy komoly üzleti terv és piacgazdasági alapon, fiatal, tehetséges játékosokkal kvázi "apróból" építettek real madrid alázó klubot, és akkor is kint voltak és telt ház volt, amikor csak a szívás ment. amelyik jelenleg ott van az elsők között nemzetközi versenyeken is, pedig a játékosai a tradícionálisan elfogadott szupersztárok mellett egy lapon sem említhetők, mondhatnám azt is, hogy tabukat döntögetnek és jól mutatja, hogy igen, kisebb büdzséből is lehet komoly meglepetést okozó együttest kovácsolni, nem csak abból, hogy a legatyásodott lúzer klubokat felvásárolják a mágnások, majd pumpálják bele a százmilliókat pénzmosás miatt, és közben szépen pipálgatják a bevásárló listát. valahogy megtalálták az egyensúlyt a tehetség és az üzlet között, mert igen, ott is fizetni kell már nagyon a srácokat, mert pont az ilyen pénzmosó tulajok miatt az egekbe szöktek az árak. egy dortmundnak nem lesz több, nem lesz annyi, mint az angol kluboknak, ahol gondol egyet a tulaj és még betol száz milliót és izomból, kilóra megvásárolva akarja megoldani a gondjait. alig várom már, hogy valami felső plafon, vagy valami nemzetközi egyetemes szabályozás legyen az egész bértáblára, mert a kisebb klubokat tönkreteszik idővel. aztán marha érdekes lesz, hogy minden évben ugyanaz a 4 csapat fog a cl első helyért kűzdeni.. nem szeretném, hogy idáig jussanak a dolgok.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38790) Napfénysüti válasza DeathAdder (#38785) üzenetére

Mondjuk ez a legerősebb bajnokság dolog ettől még igen szubjektív.

Més que un club!

(#38791) Sickboy25 válasza Enzolord (#38767) üzenetére


Sickboy25
addikt

Most már biztos :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#38792) Tibiajax válasza Integra (#38789) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én végigéltem a holland korszakot köszi, nekem ne meséld.. :) kaptam hideget, meleget annak idején a cimboráktól (főképp hideget. a dőbúúr gyerek megint micsinált, megint szopott a barsza bruhaha stb)

az interrel is egy csodás korszakunk van most, úgyhogy.. :D figyelj, nekem nne
:DDD

(#38793) MPowerPH válasza IreN!CuS (#38787) üzenetére


MPowerPH
félisten

BVB -t nyugodtan kiveheted, szinten nincs most olyan angol csapat, ami egy szinten emlitheto vele.(beleveve azt is, hogy most gyengebb idoszakban jarnak) Spanyolban ott van jelenleg 3 klub, olaszban nem tudom, nem kovetem azt a vonalat.

Don't Tread On Me

(#38794) IreN!CuS válasza MPowerPH (#38793) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem az a lényeg milyen szinten áll 1 1 klub hanem felsoroltam az első 5-6 csapatott az adott ligán belül . Ha nem érzed a különbséget mondjuk egy Arsenal Wolfsburg között de -írhatnám bármelyiket- sajnálom.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#38795) viharhozo válasza IreN!CuS (#38787) üzenetére


viharhozo
addikt

Mind a negy nemet es angol csapat bejutott a BL-ben a 16 koze, a nyolc koze pedig valoszinuleg ket nemet es egy (esetleg ketto, mert a Unitedrol meg teljesen nem mondanek le, piszok gyengek a gorogok) angol csapat kerul. Ez az osszehasonlitas egyetlen valos alapja, minden mas csak elmelet.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#38796) nextman


nextman
aktív tag

(#38797) pohár


pohár
félisten

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38798) IreN!CuS válasza viharhozo (#38795) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Szerinted , szerintem meg baromira lényeges és mérvadó ,hogy hétvégén meg néha hétköznap kikkel meccselsz a bajnokságban azért hogy jövőre is mehess a bl-be...

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#38799) Napfénysüti válasza Tibiajax (#38792) üzenetére

Ismerős. :K Volt amikor folyamatosan csak kullogtunk az éllovas mögött. Akkor én is kaptam a zrikákat a Realos barátaimtól.

Més que un club!

(#38800) homeless09 válasza MPowerPH (#38793) üzenetére


homeless09
őstag

Ezt a jelenlegi BVB-t azért egy City vagy Chelsea magugorja.
Egyébként annyit fűznék hozzá, hogy kétlem, hogy a csapat 1 év öregedését szenvedné a játékosállományt nézve. Ez a védelem tavaj ilyenkor megfogott egy Real Madridot, és ha az a dolog nem történik meg ki is ejti őket. Ezért varrom ezt Moyes és a stábja nyakába.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.