Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38651) pohár válasza L_YKing (#38649) üzenetére


pohár
félisten

én is ezt írtam :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38652) szab.tam


szab.tam
nagyúr

egyébként mindig imádom ezen meccseket.
a "b közép" ( :U ) rigmusából mindig azt hallom ki, hogy texas holdem-ben a lány előtt a dealer button:
ossza a suna...
(jó, ezen még dolgozom kicsit...)

***

diego costa jól nyomja. lemaradt az arany medvéről... :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#38653) fatal` válasza 7600 GS (#38650) üzenetére


fatal`
titán

Majd meglátjuk :D Nektek is lehet még szar napotok :D

[ Szerkesztve ]

(#38654) 7600 GS válasza fatal` (#38653) üzenetére


7600 GS
addikt

Egyébként nézegettem hogy milyen necces meccsek jönnek még nekünk.

Fogadunk titeket otthon a Bernabeuban. Idegenben ami necces lehet az a Sociedad, Sevilla, Atletico. Ennyi nehezebbnek ígérkező meccs van, ha ezeket sikerül abszolválni sikerrel, akkor ezek után már csak papírforma meccsek jönnek, és hello 33. bajnoki cím. :)

(#38655) homeless09


homeless09
őstag

Sir Alex Ferguson:

"Mikor Cristiano Ronaldo hozzánk érkezett, közölte, hogy a Real Madrid csapatában szeretne játszani. Közöltem vele, hogy én minden feltételt megadok neki, de tegyen érte. Mikor érkezett az ajánlat érte bejött megölelt és mondta, hogy rászolgáltam mester. Megyek csomagolni. Nem ellenkeztem, tudtam, hogy valóra váltotta az álmát."

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#38656) szab.tam


szab.tam
nagyúr

én '84-ben már jártam az osztálytársaimmal a népstadionba kettősrangadókra.
és totóztunk is vadul.
gimiben.

(akkor még ez a 18-as karika nem működött.) :D

sok bundabotrányt átéltünk.
és mégtöbb botrány nélküli bundát... :DDD
csodálatosan átlátható idők voltak.

a magyar fogadásokaban szakértő krém most megint sitten van.
másodszor, ugye...
lehet, hogy az olasz régióból kicsit elmásztak nyugatra.

ez tipikusan az a meccs, amit vizsgálni fognak 100*, és majd 4-5 év múlva m'cbukik.
tipikus bunda.
összetett, kifinomult, de ideje lenne nyaktól fölfelé, térdtől lefelé levágni ezt a dolgot... :(( :(((

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#38657) DeathAdder válasza salival (#38625) üzenetére


DeathAdder
veterán

Most nézem, hogy a kanárik megkopasztották a csirkéket :D

Az nagyon nem rossz, mert kövi két forduló baszott kemény lesz.
Soton és manu idegenben!

(#38658) L_YKing válasza pohár (#38651) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem azt írtad :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#38659) Integra


Integra
titán

kroos-nak évi 14 milla eurot ígér a city ha megy. közel 3x nagyobb fizu, mint amit a bayern ad neki

mod:
nemtom, mintha most lenne velük is tárgyalásokban, mert a cl meccs után interjúban a riporter azt mondta, hogy a lőtt góljával feltételezi jobb tárgyalási helyzetbe került a klubbal szemben

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38660) forceberg válasza Integra (#38659) üzenetére


forceberg
veterán

A bőrnacisok mennyit adnának neki?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#38661) Enzolord válasza forceberg (#38660) üzenetére


Enzolord
addikt

Én legutóbb 125k eurót olvastam, állítólag United 250k..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38662) Integra válasza forceberg (#38660) üzenetére


Integra
titán

plusz, valamikor nemrég linkelte valaki, hogy mennyit kapnak a bayern focistái is és alapvetően nincsenek túlfizetve, noha szerintem korrekt fizut kapnak ott is. de a bayern a sztárok kivételével nem szórja a pénzt, pep kapja a legnagyobb fizut, nem is a játékosok. és ahogy mondták, nem is kívánnak a zsilliárdos klubokkal lépést tartani a fizetésekkel, mert nem gazdálkodható biztonságosan ki. azzal meg nem tudnak mit kezdeni, hogy jön valami olajos arab meg orosz és szarik bele, locsolja vödör számra a pénzt...

tegnap este a sky90-ben volt erről is szó, hogy egyre rosszabb lesz a helyzet ezen befektetők, "befektetők" miatt és valami megoldás kell a kontrollra, mert tönkrefogják tenni az egészet. mintha terveznének valami egyezményt, ami 2015-ben fog életbe lépni. ezért is támadja a dfl amúgy platinit (meg mert ezen egyezmény hatályba lépését ő tolta ki 2015-re, hogy ezek a klubok tovább működhessenek felügyelet nélkül), mert nagyon nem tetszik a németeknek, hogy platini is csak a pénzt hajtja.. beszóltak a 24 csapatosra duzzasztott bővítés miatt is, ami valóban ostoba húzás volt.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38663) Tibiajax válasza Integra (#38659) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

akár érzel valamit a city iránt, akár nem, 3x pénz az 3x pénz..

(#38664) DeathAdder válasza Integra (#38659) üzenetére


DeathAdder
veterán

Akár kevesebb a fizu ott akár nem, azért csúnyán zsebbe nyúlnak ők is, hogy játékosokat igazoljanak.
Ez régen rájuk sem volt jellemző, és a csapatban is egyre több a légiós.

A fizetések meg szerintem mindenhol irdatlan magasak, olyan heti pénzekről beszélünk, amiért egy átlag, de jó dolgozó ember több évtizedig dolgozik.
Rooney fizetésekről ne is beszéljünk, annyit szerintem életem végéig nem keresek össze, amit ő heti szinten zsebrevág :D

Viszont valóban nagyon elszalad a ló, ha ez így folytatódik. Biztos vagyok benne, hogy ez idővel szabályozva lesz, kérdés, hogy mikor, és hogyan!?

[ Szerkesztve ]

(#38665) forceberg válasza DeathAdder (#38664) üzenetére


forceberg
veterán

Sajnos ilyenkor mindig a szegénység jut eszembe... hogy mekkora egy tróger világban élünk... :(

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#38666) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Howard Webb lesz a bíró a Schalke - Real Madrid mérkőzésen. :U

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#38667) Enzolord válasza DeathAdder (#38664) üzenetére


Enzolord
addikt

Az USA-ban bevezették a fizetési sapkát, azt itt is lehetne esetleg...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38668) Sickboy25 válasza Enzolord (#38667) üzenetére


Sickboy25
addikt

Jah az amerikai fociban...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#38669) Integra válasza DeathAdder (#38664) üzenetére


Integra
titán

igen, de ne felejtsd el, hogy az fcb üzleti alapon működik, nem pedig, jön egy személy és beletol 500m eurot, mert csak és kész. nem ugyanaz a kettő. tehát előbbi kigazdálkodta, a másik meg az isten tudja mit csinált az olajozásban. és ugye ne felejtsük el, a bayern-nek 3 kisebbségi tulajdonosa van, vagy most már az allianz-cal 4. tehát minden pénz származása bizonyított és lekönyvelt. aztán az is itt van, hogy ezt a bayern nem két év alatt építette fel. mi van az angol meg francia csilliós kluboknál? nulláról százra 1 év alatt. senki sem firtatja a pénz eredetét, csak hozzák. pénzmosás. igen, így könnyű. nem véletlenül háborognak a németek, teljesen jogos. pénz beszél, kutya ugat, mert a fifa és az uefa korrupt, kilóra megvesznek mindent és mindenkit.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38670) Enzolord válasza Sickboy25 (#38668) üzenetére


Enzolord
addikt

Kosárban és Jégkorongban nincs? Meg Baseballban?
No mind1, ez lehet az egyetlen járható út, esetleg egy összesített fizetési sapka..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38671) Sickboy25 válasza Enzolord (#38670) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ez a fizetési sapka egy MAN. Citynél elég komoly lenne, megnézném mi lenne, ha bevezetnék :))

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#38672) Integra válasza DeathAdder (#38664) üzenetére


Integra
titán

na, mai bekembajer: óvatosan pókerezzen kroos, mert ha irreálisan sokat akar kérni a tárgyalások közben, akkor lehet, hogy újragondolják az egészet vele, egyetlen játékos miatt sem fogják a rendszert fejre állítani, minden más cserélhető.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38673) Enzolord válasza Integra (#38672) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezt lenyilatkozta már pár hete, hogy ne pókerezzen a Bayernnel...
Majd kiderül, hogy melyik az erősebb kutya...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38674) L_YKing


L_YKing
addikt

Nyáron elhagyja a klubbot Puyol!
Elmondása szerint nem tudja tartani azt a szintet. :(

:R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#38675) Integra válasza L_YKing (#38674) üzenetére


Integra
titán

sajnos ez igaz :(
olyat lehetne csinálni, hogy a fejét levágjuk és átültetjük valamelyik kölyök testére? mert a mentalitására, a tapasztalatára nagyon szükség lenne továbbra is...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38676) fatal` válasza L_YKing (#38674) üzenetére


fatal`
titán

:(

(#38677) Mate válasza L_YKing (#38674) üzenetére


Mate
nagyúr

Én is most olvastam a hírt. Úgy gondolom ő az a játékos, akit minden szurkoló tisztelt és nagyon hiányozni fog a pályáról a jelenléte. Rajta kívül talán 2-3 játékos marad aki példa kép tudott lenni és nem ragadt meg focistának.

(#38678) venember83 válasza Integra (#38584) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez a Calhanoglu gól elég érdekes volt. Sorfal negyvenegy méterre a kaputól minek, Weidenfeller se számított egyáltalán kapura lövésre. Szép, de azért szvsz kapusgól.

(#38679) L_YKing válasza Integra (#38675) üzenetére


L_YKing
addikt

Hát nem lenne rossz. Sajnos az utóbbi időben sokat volt sérült.
Remélem nyáron azért rendeznek neki egy búcsúmeccset. :))
Kíváncsi vagyok ha folytatja akkor hol. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#38680) Integra válasza L_YKing (#38679) üzenetére


Integra
titán

szívesen látnám a hamburgban puli kapitányt hátul, megtanítaná a kutyaütőket védekezni, az biztos :D

más.
abramovics visszahozná drogbát a cselszibe

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38681) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Igen beszédes statok :)
(mondjuk meglepett h nincs özil, naív fejjel azt hittem neki van legtöbb assistja, bár igaz hónapok óta csak árnyéka önmagának)

(#38682) Napfénysüti válasza L_YKing (#38674) üzenetére

Szomorú, nagyon bírom azt a faszit. :(

Més que un club!

(#38683) lacy86 válasza L_YKing (#38674) üzenetére


lacy86
addikt

Ez varhato volt!
Tobbszor volt serult , nah meg ki is oregedett!

(#38684) Integra


Integra
titán

na, mocsok barcelona elhalászta a világ legdrágább játékos címet a reáltól, adópótlék befizetés után jelenleg 99.7 millio eurónál tart neymar. ha még poénból kifizetik a maradék 300k eurót, megütik a 100ast :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38685) Mate válasza Integra (#38684) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez két okból sem állja meg a helyét.

Egyfelől Neymar:

Santos kapott 17,1 millió €-t
N&N kapott 40 millió €
Ez összesen 57,1 millió €. Ennyibe került Neymar. Ezen felül nyilván voltak egyéb költségek is, ahogy minden igazolásnál, de ezeket egyrészt sosem hozzák nyílvánosásgra, másrészt nem szokták beleszámolni az átigazolási összegbe. Ahogyan az adót sem szokták.

Mik is ezek?

Neymarnál 2,7 millió még pluszban ügynöki jutalékként illetve ha nem játszanak a santossal még egy mecset további 4,5.

Most fizetett a barca még adót. Nem értek hozzá, de állítólag ez bevett eljárás. Ha kiderül, hogy minden rendben volt, akkor ennyivel kevesebbet kell később fizetnie a barcának az állam felé. Ha nem volt minden rendben, akkor már nem kell egy fillért sem Ha nem fizettek volna és úgy derül ki, hogy gond van, akkor pedig akár 50 milkót is kérhetne az állam.

Fizetéssel, minden költséggel együtt ez összesen kb. 107,1 millió € (+adók)

Bale:

A real nem hozta nyilvánosságra az adatokat, így csak találgatni lehet.

A real 101 milkót fizetett a Tottenham-nek. Ehhez szintén hozzájönnek az ügynöki díjak, biztosítás, fizetés stb. Az összeg összesen kb. 265 millió € (+adók)

Úgyhogy azért még igen messze van Neymar attól, hogy a világ legdrágább játékosa legyen :D

[ Szerkesztve ]

(#38686) cyberkind válasza Mate (#38685) üzenetére


cyberkind
félisten

Király, akkor CR is ennyi volt anno, szép is ez a válság. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#38687) Mate válasza cyberkind (#38686) üzenetére


Mate
nagyúr

Gondolj bele mekkora pénzek mozognak ezeknél a csapatoknál ha 1-1 játékost így megtudnak venni és mennyi pénzt hozhat a konyhára :D

Cr-nél szerintem alacsonyabb volt az összeg, mert akkor még ha jól tudom alacsonyabb volt az adó.
Viszont ő fizuja mellé kapott jó pár százalékot a belőle származó bevételekből (azóta gondolom még többet).

Ha megnézem messi, ronaldó éves keresetét, 1/3-a a fizetésük, a többit sponzoroktól szerzik. Laza 30-40 milkók évente :D

A legszebb az, hogy a fizetésük amit kézhez kapnak 20 millió körül van évente lassan. Csak ez a klubbnak 30-35-be kerül :D

Ezért nem is reális, hogy pl. psg leigazolja messit. Múltkor kiszámoltam, hogy kb. mennyibe kerülne nekik.

Mire tippelsz, mennyibe kerülne? :D

(#38688) L_YKing válasza Mate (#38687) üzenetére


L_YKing
addikt

500 felett? :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#38689) Enzolord válasza L_YKing (#38688) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha azt vesszük alapul, hogy az 1 millió euro feletti rész 75%-a megy adóra, ha adni akarnak neki 25m eurót egy évre, az a klubnak 100m euro..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#38690) Integra válasza Mate (#38685) üzenetére


Integra
titán

kicsit zsonlőrködsz a számokkal, igaz oda is írtad, nem értesz hozzá.
úgyhogy lépjünk.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38691) Tibiajax válasza Integra (#38690) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ő a múltkor kiszámolta, mennyibe kerülne messi a psg-nek, hátha mégis ért hozzá

xd

(#38692) Mate válasza L_YKing (#38688) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen :) Részletezni akartam, de nem teszem meg, hisz Integra mester, részletes neymar-bale valódi átigazolási összegének bemutatása után rájöttem, hogy csak egy porszem vagyok a földön :)

(#38693) Sickboy25 válasza Integra (#38690) üzenetére


Sickboy25
addikt

De most én, mint mérnök és nem közgazdász vagy mi, aki pénzügyekkel foglalkozik, számomra a te levezetésed alapján, hogy mennyi volt Neymar valódi értéke a bejelentett 57 millához képest, akkor ha egyenesen aránylik Béla bejelentett értéke vagyis az éppen 100 milla Neymarhoz, akkor annak is közel dupla annyinak kell lennie adózás és egyéb költségek után...Mindkettő spanyolban van tehát OK.
De szerény véleményem szerint ezt senki nem tudja, így a Neymar féle spekuláció is egy nagy rakat kaki :DDD

Nem??

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#38694) NyxNyxNyx válasza Mate (#38692) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Haggyad Integrát, elvakult Real szurkoló... :K

Engem viszont kíváncsivá tettél a levezetéssel.

szerk.: Basszus azt hittem ma lesz a Real meccs. Na mindegy ManU is jó lesz.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#38695) Integra


Integra
titán

na bazz, hummels mégsem játszik :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38696) NyxNyxNyx válasza Integra (#38695) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem hiszem, hogy probléma lenne. Szerintem X lesz.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#38697) Integra válasza NyxNyxNyx (#38696) üzenetére


Integra
titán

bízom a dortmund győzelemben, de sajnos nem fogom látni, félkor indulok edzésre, csak a manu meccset fogom látni, annak is lemarad az eleje, mire hazaérek :)

és ott is van!! :))
bravo reus

lol, hihetetlen, és már 2:0, reus :D
jól van, nyugodtan megyek edzésre, csodás :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38698) L_YKing válasza Integra (#38697) üzenetére


L_YKing
addikt

Hát nem kellett sokat várni :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#38699) Ps Vita


Ps Vita
őstag

haha,ennyi az egész :C

(#38700) NyxNyxNyx válasza Integra (#38697) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ismerős az érzés, én is keddenként ilyenkor jártam edzésre mielőtt még Pestre költöztem volna.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.