Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37301) salival válasza DeathAdder (#37298) üzenetére


salival
aktív tag

Swansea sikerének a titka a tudatos építkezés volt először Paulo Souza először Martinez letette stílusuk alapjait, majd bravúrral Rodgers feljuttatta őket rájátszásból. Aztán tudjuk hogy mekkora sikere volt az első idényes Swanaseanek...
"Velszi Barcát" játszottak bőven a legértéktelenebb kerettel akkor. Nagycsapatok ellen is cicáztak főleg a Britton-Allen-Sigurdsson kp3-asnak köszönhetően. Emlékszem hogy majd szét robbantam Kenny utolsó meccsén, ami a Swansea otthonában volt, hogy a Shelvey-Henderson belső kp párost és az egész csapatot úgy szívatták ahogy akarták.

Laudrup gyors sikerének a titka szerintem az volt, hogy alapból egy jó edző és emellett spanyolból hozott olyan játékosokat tavalyi idényben (de guzman, chicho, michu...) akiket jól ismert és akik meglepték a PL közegét és mindenki alulbecsülte őket.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#37302) NyxNyxNyx válasza szentes711 (#37300) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez sem semmi azért... Még egy Fulham-es sráccal beszéltem a szezon kezdete előtt és teljesen meg volt elégedve az igazolásokkal, szép jövőt jósolt. Erre most utolsók a bajnokságban és kiejti őket egy Sheffield Utd az FA kupából miközben erős kezdővel álltak fel.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#37303) salival válasza NyxNyxNyx (#37302) üzenetére


salival
aktív tag

Majd Mitroglou megmenti őket.

YNWA

(#37304) DeathAdder válasza salival (#37301) üzenetére


DeathAdder
veterán

Érdekes azért, hogy ezt a "cicázást" a Poolnál nem tudja sikeresen alkalmazni, pedig a KP jobb játékosokból áll, mint annó a Swansea-ban, és a walesiek hátul sem voltak veszélyesek saját kapujukra. Oké az már tényleg az egyéni megoldások kérdése :U

(#37305) salival válasza DeathAdder (#37304) üzenetére


salival
aktív tag

Swanseaben soha sem voltak nagy arcok. Komolyan el tudnád képzelni Gerrard-Lucas középpályával a cicázást? Max Allen és Hendo lenne képes erre. Egyszerűen nincs meg az ehhez szükséges játékintelligenciájuk, mozgékonyságuk.

YNWA

(#37306) DeathAdder válasza salival (#37305) üzenetére


DeathAdder
veterán

Amikor Gerrard sérült volt Allenel elég jól ment a játék, így alapvetően igazad van, de melyik edző merné padra tenni Gerrardot? :F
Bár Coutinho, Henderson, Sterling villoghatna elöl a többiekkel.

(#37307) DopeBob


DopeBob
addikt

(#37308) Assimilator


Assimilator
őstag

Szerintetek az Atletico megfogja a Realt?

(#37309) NyxNyxNyx válasza Assimilator (#37308) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem hinném.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#37310) IreN!CuS válasza Assimilator (#37308) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Szerintem van sok is , de kiindulva a bajnoki meccsből szoros kevés gólos meccseket várok sok sok verekedéssel társítva :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#37311) Assimilator


Assimilator
őstag

Várjunk csak, Ronci nem lesz pályán ha jól rémlik, mert karmolt a kis... :)

Na most olvastam, hogy pályára léphet...

[ Szerkesztve ]

(#37312) pohár válasza Assimilator (#37311) üzenetére


pohár
félisten

mivel az bajnoki volt, nem kupa...

ppppfffff, 3 meccs... :Y :W

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37313) Assimilator válasza pohár (#37312) üzenetére


Assimilator
őstag

részletkérdés :D

(#37314) NyxNyxNyx válasza pohár (#37312) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Béla got this

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#37315) bandus válasza Assimilator (#37308) üzenetére


bandus
veterán

sajnos látok rá esélyt. de persze bízom benne, hogy összeszedik magukat a srácok. cr is, ha már szülinapja van, meg balet is jó lenne látni, nem emlékszem rá, hogy sérült lenne.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37316) Assimilator válasza bandus (#37315) üzenetére


Assimilator
őstag

Végül nem mertem megrakni. Semmilyen variációban. Ezek a kupameccsek annyira kiszámíthatatlanok.

(#37317) lacy86


lacy86
addikt

Lassan a Fullham edzojet is lehetne meneszteni!

(#37318) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#37319) homeless09 válasza 7600 GS (#37318) üzenetére


homeless09
őstag

Juuuj, az öreh Hagi. :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#37320) Assimilator válasza 7600 GS (#37318) üzenetére


Assimilator
őstag

árulkodó kép :D

(#37321) 7600 GS válasza homeless09 (#37319) üzenetére


7600 GS
addikt

Volt ám hajstílus. :D

(#37322) Pepeninho válasza 7600 GS (#37318) üzenetére


Pepeninho
őstag

Február 6-án születtek az Istenkirályok. Hagi és Ronaldo megindított születés "áldozatai". :)

Ps4, p30 pro

(#37323) baluka26 válasza 7600 GS (#37318) üzenetére


baluka26
veterán

Majdnem minden napról össze lehet szedni egy ilyet. :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#37324) 7600 GS válasza baluka26 (#37323) üzenetére


7600 GS
addikt

Biztos, én jelenleg csak erről az egyről tudok. :D

(#37325) 7600 GS


7600 GS
addikt

Uram atyám, láttátok Ibra mekkora gólt akasztott? :D

(#37326) venember83 válasza 7600 GS (#37325) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem.

(#37327) Assimilator válasza 7600 GS (#37325) üzenetére


Assimilator
őstag

Igen. Reggel már volt linkelve itt. :)

(#37328) 7600 GS


7600 GS
addikt

A Real Madrid hivatalos kezdőcsapata az Atlético Madrid ellen: Casillas, Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Coentrao, Di María, Xabi Alonso, Modric, Benzema, Cristiano és Jesé.

(#37329) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Na élő példa mért utálom a legtöbb madridi kis @-t
Béke után háború Barcelonában
Legszánalmasabb cikk az elmúlt időkből....

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#37330) L_YKing válasza IreN!CuS (#37329) üzenetére


L_YKing
addikt

Atya... :Y
"Ki a hibás mindezért? Természetesen az edző"

Na innentől nem olvastam tovább.... :W

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#37331) 7600 GS válasza IreN!CuS (#37329) üzenetére


7600 GS
addikt

Minek kell idekeverni a Madridot?

(#37332) IreN!CuS válasza 7600 GS (#37331) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Szerinted milyen "pártállású a kedves szerző"?

MikE008 : azért kezdtem bele ,hogy felkúrjam magam :D , na de viccen kívül ha a srác összeszedi a nyilvánvaló problémákat és megpróbál egy-két saját gondolatot hozzátenni , és még mellette elfogult is a Madrid felé azt mondom , de ez így egy szar semmi más , szánlom ,hogy egy ilyen valami megjelenhet a neten , egy ilyen "noname" oldalon.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#37333) NyxNyxNyx válasza IreN!CuS (#37329) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nézd máá, egy madridos oldal. Ritka ilyet látni, de úgy látszik mindig a szarban lévő, vagy szarban látszó csapat ellen írnak.
Nem is tudom minek olvasod el, a bevezetőből látszik a célja a cikknek. Azért nem kell általánosítani, a barcánál is meg vannak ugyanezek a szarkavaró emberek.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#37334) fatal` válasza IreN!CuS (#37329) üzenetére


fatal`
titán

Nem értem, minek olvassátok ezt a fost? Igazi nulla minőség, még az nso is nagyobb színvonalat képvisel.

A Four-four-shiten még a nevekeet is lefordítják :DDD

(#37335) 7600 GS válasza IreN!CuS (#37332) üzenetére


7600 GS
addikt

Az első illetve a második pontot neked is be kell látni, hogy bizony igaz. A másodikhoz nem tudok hozzászólni, nem látok túl sok Barca meccset. De az egész cikk kicsit szenzációhajhász. Ha meg ilyenen felkúrod magad az a te problémád, kb. agyérgörcsöt kaphattam volna már a Madridról megjelenő cikkektől ha én is felhúzom magamat rajtuk.

Mentem meccset nézni. :) (Kicsit tartok, hogy Costa megpróbálja valamelyik belső védőnket kiállíttatni. :U )

[ Szerkesztve ]

(#37336) IreN!CuS válasza 7600 GS (#37335) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Első pontot adom , bár teljesen megfeledkezik Bartra jelenlétéről aki igaz messze nem top védő még de az lehet , akkor minek kikúrni 90 misit két védőre ? Az is igaz ,hogy rég újítani kellett volna a védelmet , ezzel a részével nem vitatkozom....
Többi egy nagy nulla....a 2. ponttal elkezdve....

Remélem jó kis meccs lesz , ha már fent maradok megnézni :D (nem röhögni 4:50 kor kelek)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#37337) L_YKing válasza 7600 GS (#37335) üzenetére


L_YKing
addikt

Remélem gólzáporos + jó meccs lesz. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#37338) 7600 GS válasza IreN!CuS (#37336) üzenetére


7600 GS
addikt

nem röhögni 4:50 kor kelek

Uhh az kemény. :(

(#37339) cyberkind


cyberkind
félisten

Gyerünk fiúk. :))

Paranormal Cocktivity

(#37340) Integra


Integra
titán

azt a rohadt mázlista mindenüket :(((

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37341) Ps Vita válasza Integra (#37340) üzenetére


Ps Vita
őstag

:(

(#37342) lacy86 válasza IreN!CuS (#37336) üzenetére


lacy86
addikt

Remélem jó kis meccs lesz , ha már fent maradok megnézni :D (nem röhögni 4:50 kor kelek)

Legalabb Te latod , En meg ejszakara megyek meloba :O

[ Szerkesztve ]

(#37343) bandus


bandus
veterán

jajj de gyűlölöm ezt a cigány diego costát, jó is, hogy a spanyol válogatottat választja, nem pedig a jó kis brazilt. remélem pepe megajándékozzá pár tuti belépővel ezt az orkot.

persze a tiszta tizit bukjuk és még pepe kap sárgát, remek. nagy mészárlás lesz ez a meccs is.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37344) Integra


Integra
titán

jól van, pepe kap egy sárgát, utána máris benyom egy térdest is. még a végén repülni fog :))

ezazzzz, lesz itt még vér :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37345) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Pepe piros borítékolható. Costa azért okosabban patkánykodik.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#37346) IreN!CuS válasza lacy86 (#37342) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Stream :)

Természetesen az első 20 percet nem láttam net kimaradás miatt , mikor ha nem most :U

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#37347) 7600 GS


7600 GS
addikt

Beszarok hogy ez a piaci légy Costa nem kapott még lapot.

(#37348) KisTücsök válasza 7600 GS (#37347) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD Piaci légy...

Hírbe hozták a Chelseavel. Örüljek vagy ne?

(#37349) bandus


bandus
veterán

soványka ez az egygólos előny, mert bármikor találhatnak valamit ezek a rohadtak, de óriási a real mezőnyfölénye. labdabirtoklás 72% :) meglepő, kiélezettebb küzdelemre számítottam, az atletico annyit tud, hogy eljutnak a félpálya feléig, ahonnan beívelgetik az egyelőre veszélytelen szabadrúgásaikat.

modric nagyon ügyesen nyomja ma a kis pengés külsős passzait, és jesének is baromi jó minden megmozdulása, egyre nagyobb az önbizalma, reméljük a fejlődése is ilyen töretlen lesz. aki meglepően ügyes még az pedig pepe, 2-3-szor úgy megelőzte diego costát, hogy csak úgy nézett a szerencsétlenje :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37350) 7600 GS válasza KisTücsök (#37348) üzenetére


7600 GS
addikt

Isten mentsen meg tőle bármilyen csapatot. :D Nektek oda egy Lukaku vagy Benteke kéne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.