Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38551) forceberg


forceberg
veterán

Zombori egyszer igazat mondott... Tata megszüntette a Barcát :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#38552) Napfénysüti

Óóóó yess, a védelmünk megint marha jó... :(((

Tessék ott a 3., ma extra szopóállarc van. :U

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#38553) fatal`


fatal`
titán

Ez vicc ez a taktika. Mi a lóf*ért nem cserélünk?

(#38554) lacy86 válasza salival (#38548) üzenetére


lacy86
addikt

Gyonyoru osszjatek!

(#38555) forceberg válasza fatal` (#38553) üzenetére


forceberg
veterán

Tata tönkreteszi a játékot, mióta idejött...
Csak azon múlik, hogy a sztárok összehoznak-e valamit? :U

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#38556) fatal`


fatal`
titán

Gyönyörű. Nem integetni kéne b+, hanem felvenni az embert..

Na, de akkor már csak két front marad, mert a bajnokságnak annyi.

[ Szerkesztve ]

(#38557) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

3:1 háhá :W

IreN!CuS : nem vagy te Madridi ,hogy egyből temetés legyen...fog még az ATMA és a Real is bukni ne aggódj...

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#38558) L_YKing válasza IreN!CuS (#38557) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez mi amúgy?? Xd
Borzasztó...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#38559) fatal`


fatal`
titán

Fabregast már legalább 10 perce be kellett volna hozni. Egy támadásunk nincs.

(#38560) lacy86 válasza IreN!CuS (#38557) üzenetére


lacy86
addikt

Megint lesz egy nagy pofon! :W

Amugy a vedelmet miert nem akarja mondositani a "gore" :F

[ Szerkesztve ]

(#38561) IreN!CuS válasza lacy86 (#38560) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Mert kire módosítod ? Venni kellett volna védőt...

Ofc a #38557-ben hunfatal-nak akartam írni , nem magamnak :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#38562) szab.tam válasza salival (#38548) üzenetére


szab.tam
nagyúr

az ilyen gyorsmozgás + egyérintőzéses támadás a védelem szempontjából kegyetlen.
nincs pár tized mp. a reagálásra.
csak hát ehhez tudni kell.
meg végtelen ön- és társbizalom.

***

(#38550) Rypejakten
ok, ezt meg kellett látni. meg a jövőbe is, hogy a kapus ennyire béna.
még ha kint állt kicsit, akkor is kb. 2* odaérhetett volna.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#38563) fatal` válasza IreN!CuS (#38561) üzenetére


fatal`
titán

Ilyen játékkal mindkét Madridtól simán ki fogunk kapni, úgyhogy teljesen mindegy lesz.

Amúgy nem hiszem, hogy annyit fognak bukni, ráadásul nem vagyok biztos benne, hogy nekünk ez volt az utolsó pontvesztésünk ebben a szezonban.

(#38564) lacy86 válasza IreN!CuS (#38561) üzenetére


lacy86
addikt

Akkor miert nem kell venni :F
Tobbszor is lattuk hogy eleg ratyi hatul a "sakira" resz.

(#38565) IreN!CuS válasza fatal` (#38563) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ahogy a MC is pofozni fog minket.....

lacy86 írtam hogy nem kell?

Mr. shakira húzz az anyádba.....

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#38566) lacy86 válasza IreN!CuS (#38565) üzenetére


lacy86
addikt

Nem Teged kerlek szamon :) , csak feltettem a kerdest!
Nah mindegy , Pique megint hozta a formajat , ekkora egy b.lf.sz vedelmet , komolyan mondom!!!

(#38567) Napfénysüti válasza fatal` (#38563) üzenetére

Ilyen játékkal minden fronton úgy elvérzünk ahogy a nagy könyben meg van írva... :U

Més que un club!

(#38568) forceberg válasza Napfénysüti (#38567) üzenetére


forceberg
veterán

Ez nem játék... a mostani helyzet alapján csak makkal lehet idén bármilyen trófea...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#38569) Napfénysüti válasza forceberg (#38568) üzenetére

Így nem is érdemelünk meg semmit. De nem hiszem el hogy nem látják már mennyire balfaszok tudnak ezek hátul lenni.

Més que un club!

(#38570) Rypejakten


Rypejakten
addikt

költői kérdés, de miért beszélnek az adott csapat szurkolói T/1-ben a csapat eredményeiről? mindig is érdekelt. :)

(#38571) 7600 GS


7600 GS
addikt

Többek között azér' nagyon jó kis csapat ez a Real Sociedad mert tudja hogy hogyan kell az Anoeta-ban szinte kivétel nélkül megszopatni a katalán sztárcsapatot stílusosan. :D Piquenbauer megint nagyot játszott egyébként. :) Nem igazán várom a mi meccsünket ebben a stadionban.

[ Szerkesztve ]

(#38572) Richard! válasza Rypejakten (#38570) üzenetére


Richard!
addikt

kötői kérdés.Téged miért zavar ez? :F

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#38573) vans? válasza Rypejakten (#38570) üzenetére


vans?
őstag

Magunkenek erezzuk az adott csapatot.

hábm bábm

(#38574) Napfénysüti válasza Rypejakten (#38570) üzenetére

Szerintem egy igazi szurkoló valamennyire magáénak is érzi a csapatot és ezért.

Més que un club!

(#38575) NyxNyxNyx válasza Rypejakten (#38570) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Általában akkor fordul elő, ha az adott csapat két drukkere beszélget. Nem tom, ösztönösen. Sokszor csak simán furcsa E/3, vagy T/3-ban írni.

ha már költői kérdés, megválaszoltam én is negyediknek

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#38576) salival válasza Rypejakten (#38570) üzenetére


salival
aktív tag

Mert a klub nem a 11 játékosától, edzőjétől, tulajától az a klub ami, hanem a szurkolóktól akikért játszanak.
Egyik legnépszerűbb szurkolói dal pl. a We Are Liverpool amit nem a játékosok énekelnek, hanem a szurkolók.
Persze lehet mondani, hogy fotelszurkolók vagyunk, akik nem is igazi szurkolók, de sajna nem tudok Liverpoolba teleportálni. Így marad nekem a gyűjtögetés, hogy jövőre kijussak egy meccsre.

YNWA

(#38577) forceberg válasza Napfénysüti (#38569) üzenetére


forceberg
veterán

Zombori kulturáltan feszegeti az edzőkérdést... igaza van, qrvára, ez a Tata eddig egy nagy kalap xxxx-t tett le az asztalra. A védelem sem lett jobb, az előre játék meg csak vérszegényebb lett.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#38578) Rypejakten


Rypejakten
addikt

ne értsétek amúgy félre, nincs ezzel bajom, csak érdekelt, mert furcsának tűnt, de most már fel lettem homályosítva a dolog mibenlétéről, köszi érte. :)

(#38579) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Zurutuza gólja ihlette meg bennem a kérdést hogy ilyenkor ez nem piros lap? Tehát olyan nincs, hogy gól és piros lap? Meg úgy általában véve olyan retardált ez a "kapus kaszál mit adjunk neki?" szabály, ránézésre teljesen random a lap színe.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#38580) Napfénysüti válasza forceberg (#38577) üzenetére

Sajnos én is így látom. A védelem csak akkor lenne jobb ha kicserélnék a mostaniakat értelmes hátvédekkel. Főleg a középső kettőre gondolok itt.

Més que un club!

(#38581) fatal` válasza Napfénysüti (#38580) üzenetére


fatal`
titán

Én erről nem vagyok annyira meggyőzödve. Szidjuk a védelmet, de ha megnézed hány gólt kaptunk a szezonban, nem olyan vészesen sok, Guardiolával sem feltétlen kaptunk kevesebbet. Csak mondjuk a játék sokkal hatékonyabb volt (elsősorban a gólok száma, nem a labdatartás), ezért annyira nem tűnt fel. Tavaly sokkal rosszabb volt a helyzet, akkor szinte minden meccsen kaptunk legalább 1 gólt, az összes balfasz csapat betalált. Talán a Milan elleni 4-0 szakított meg egy rohadt hosszú sorozatot.

Idén annyira nem vészes a helyzet. Persze most rögtön kaptunk hármat, de ez a meccs elöl-hátul egy kalap szar volt úgy ahogy van. Nem is értem ezt a 2 VKP-t, ha jól emlékszem egyszer már próbálkoztunk evvel és egy kalap szar volt az egész akkor is.

(#38582) Napfénysüti válasza fatal` (#38581) üzenetére

Nem is feltétlen a kapott gólok mennyiségével van gond de azt nézd meg milyen gólokat kapunk. Állítom legalább a harmada elkerülhető lenne ha jobban koncentráló védőink lennének. Talán nem is feltétlen a képességekkel van a baj de fejben valami nem stimmel. Most is volt hogy simán senki nem vette fel az embert aki 30-ról futott be és gólt szerzett. Na az ilyet nagyobb figyelemmel/fegyelemmel könnyen el lehetne kerülni.

Ma mondjuk a támadások is nullák voltak valóban meg Valdes is csinált érdekes dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#38583) KisTücsök válasza DeathAdder (#38508) üzenetére


KisTücsök
addikt

Látom fáj, hogy nemrégen még a Pool is vezette a tabellát, azóta meg már az utolsó BL hely megtartásáért vannak csak versenyben... De legalább szép játékkal teszik. Szépen fog mutatni a vitrinben...

(#38584) Integra


Integra
titán

megjöttem :)
elsőnek annyi, hogy: !!!!! NUR DER HSV !!!!! :))

hejj, mintha megnyertük volna a tányért szezon végén és a cl-ben lennénk, ez egy akkora győzelem volt számunkra, semmi sem tudja elrontani :)
a szurkolók egy gyönyörű koreográfiával indítottak Buschi emlékére, ilyet csak a hamburg tud! aztán amit láttunk, azt még most sem nagyon tudjuk felfogni.. ez a csapat végre játszott, élt a pályán, futott mint a barom, harcolt minden labdáért, azért is amit elvesztettek, rengeteget nyertek a második gól volt számomra a legfontosabb, csalangoló elveszti, jön arslan és megszerzi, assist lasagnának és hello, 2:0.. igazi csapatmunka, együtt mozogtak, ha egyik esett, a másik ott volt, akkor is, ha megvolt a labda..
a védelmet én nem is emlékszem, hogy mikor játszott így.. háromszor volt necces, és akkor pedig adler a braunschweigi bakik után parádésan védett, ott volt és kivette a részét, az amúgy végre visszafutó és jól záró védelmen.. rijacek és rajkovic.. alig vártam már hogy játszanak, és be is váltották a reményeket, és megkell követni mai meccsen ezt a westermann-t, mert ő nyerte a legtöbb csatát, igaz egyszer majdnem miatta kapott a csapat megint gólt, de adler helyén volt, ma nem hiábzott.
ami számomra fura volt, hogy sikerült a gyengébb játékstílussal is a dortmund játékát teljesen hazavágni, azzal, hogy futottak a labdára, nem hagyták őket élni, mindig ott volt egy falábú és nem hagyták őket élni, én ilyet nagyon hosszú évek óta még nem láttam..
nem lihegem túl, ha valaki megnézi a statisztikát, akkor tisztán látszik, hogy a védelem nyerte meg a meccset és a jó kontra és a csapat közösen.. de ma végre azt láttam, hogy foci van, focizni akarás van. nullra verni a dortmundot 8 meccs zakó után.. kiőrjöngtük és pityeregtük a keserűséget a végén, lehet, hogy mégsem égetem el a mezem év végén? :)
csalangoló meg... na, azt a gólt ha meglátja a svéd bunkó meg cr7, de még talán robikárlosz is, ők is csak pislogni fognak, az biztos, év gólja eddig, de nálam lehet, hogy az évtizedé, elfogult vagyok :)) már nem is néztem a labdát miközben repült, mondom felé megy (valszeg weidenfeller is ezt gondolta), nyúltam a teáért aztán egyszer csak bent volt, majdnem kiejtettem a bögrét a kezemből is, ültünk és csak pislogtunk, aztán őrjöngés :D
kloppo is csak vigyorgott kínjában, egész jól viselte :) az pedig, hogy az amúgy meglepően higgadt reus is besárgult mérgében jól mutatja, hogy ha messze is a csapat a dortmund tudásától még, de ma rátudott telepedni a dortmundra. bruce lee meg érthetetlen, hogy miért nem kapott pirosat azonal, na de mindegy is, nem érdekel.
most jönnek a nyerendő meccsek, muszáj, ezeken fog eldőlni a bentmaradás, remélem most tankoltak egy kevés önbizalmat és értik már, miért kell futni és csapatként együtt harcolni. annak pedig különösen örülök, hogy mindez van der vaart nélkül történt, hogy arslan mekkora szerepet kapott középen. mindenki azt nyújtotta végre egytől egyig amit minimum elvár az ember azoktól, akik profi focistáknak mondják magukat. idén először játszottak megközelítően profikhoz méltóan.

csóri barcelonára nem tudok mit mondani, azt is néztük, de most nem érdekel, elnézést érte :B

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38585) Ijk válasza forceberg (#38577) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ööö, hányszor is nyert a csapat és hányszor is kapott ki? Vagy az a normális hogy akkor jó a csapat ha a szezonban minden meccset megnyer?
Én egyetlen gondot látok, hogy nem igazoltak egy beton védőt. Ez nem tudom mennyire az edző hibája, de ez már tavaly kiderült hogy hátul bajok vannak. Régen volt egy Puyol, ami most rohadtul hiányzik, egy hasonló kaliberű fiatal, erős védőre van szükség.
A meccs meg a szokásos módon alakult, hátrányban megint elvesztették a fiúk a fejüket, szétesett a csapatjáték, nem volt ötlet a játékban. Ez mindig jellemző volt ránk, nem újdonság.

A Sociedad meg hatalmasat játszott, megérdemelték a győzelmet. Persze nekünk meg volt egy BL rangadónk a héten idegenben, ezt sem kellene elfelejteni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#38586) DeathAdder válasza KisTücsök (#38583) üzenetére


DeathAdder
veterán

Fáj??? omg :DDD

Ha ez a keret eléri a 4. helyet egy hétig azt sem fogom tudni hol leszek és valószínű az intenzíven térek majd észhez. Dobogó meg nem fordult a fejemben, már a negyedik hely is nagy bravúr lenne ettől a csapattól.
Mi nem egy nyájban tereljük a birkákat, azt meg nem titkolom, hogy a top3 -ból az Arsenalnak szorítok, megérdemelnének már nagyon egy trófeát :) (oké nem csak azért, de inkább nem részletezem)

(#38587) forceberg válasza Ijk (#38585) üzenetére


forceberg
veterán

Ez nem az a meccs volt, ahol a Bartra, Montoya, Song triót be kellett volna vetni...
Songot még az ág is húzta. :(((

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#38588) Zjunior válasza Integra (#38584) üzenetére


Zjunior
veterán

Az Ajax ellen nagyobbat rúgtak az EL-ben, sajnos!
Ez se volt piti!!:Y

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#38589) Integra


Integra
titán

most megy a 2016-os csoport sorsolás

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38590) Integra


Integra
titán

hahahaha, véletlen a románokkal vagyunk egy csoportban :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38591) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Mondanám, hogy könnyű csoport, de ugye tökmindegy...

Akkor gondolom egy zárt kapus meccsre majd lehet számítani...

(#38592) homeless09


homeless09
őstag

Áh, ebből nem megyünk tovább... :(

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#38593) Tibiajax válasza Integra (#38584) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nézem, mi a francról írtál ennyit.. jaa, nyert a csapatod egy meccset végre

(#38594) Integra válasza KisTücsök (#38591) üzenetére


Integra
titán

lesz itt móka és kacagás, alig várom az első nagyarcú nyilatkozatokat. egyébként most milyen válgoattunk van? harapós vagy mi a fene... a szerethetőt már ugye lelakták.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38595) Sztbeni válasza Integra (#38590) üzenetére


Sztbeni
őstag

Remek. A baromagyú "szurkolóink" megint leégetnek minket a világ előtt.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#38596) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Görögország, Románia, Finnország, É-Írország és Feröer ellen az Eb-selejtezőkön

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#38597) lacy86 válasza gyuromoj (#38596) üzenetére


lacy86
addikt

Ha nagyon rendes akarok lenni akkor azt mondom , hogy eppen tovabb jutunk! :DD
En mar nem bizok ebben a magyar csapatban!

(#38598) Napfénysüti

Guzmó már vajon izgul? :DD ;]

Més que un club!

(#38599) Sztbeni válasza gyuromoj (#38596) üzenetére


Sztbeni
őstag

A szokásos harmadik hely lesz

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#38600) Integra válasza gyuromoj (#38596) üzenetére


Integra
titán

azért van egy pozitív dolog is ebben a csoport sorsolásban, így ezek a profi magyar futballisták új helyszínt ismerhetnek meg a feröer szigeteken.. :DDD és ha rendesen lobbizik magyarország, akkor megkapják talán a letelepedési engedélyt és haza se kellene jönnie többet egyiknek sem (a vezetőségnek sem) és végre tiszta lappal indulhatnánk 2020-ra :)

na de most kanada-svéd hoki döntő!!! duna hd élő :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.