Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36351) salival válasza DeathAdder (#36347) üzenetére


salival
aktív tag

Azt ugye tudod, hogy Johnson alapjáraton sérült mostanság és ideális esetben már megműtötték volna a térdét. Csak hát az ínséges idők szélsőhátvéd poszton mostanság...
Morálját ronthatja az is, hogy a klub nem akarja meghosszabbítani a 100k/w-s szerződését, csak alacsonyabb fizuval. Johnsonnak mindig is nagy álma volt spanyolba szerződni, több éve pl spanyolul tanul már. (meg matematikát valami egyetemen :D)
Ha viszont nem sérült és jó morálja van akkor a csapat egyik legfontosabb játékosa. Kevés jobbvédő támogatja annyira a támadásokat és vesz részt a kombinatív játékban olyan hasznosan mint ő.

Nyilván nyáron kell egy RB-t szerződtetni mellé/helyére, de a másik oldal ezerszer sürgősebb most.

Ilorinak jót fog tenni a granadai kölcsön, legalább meccsrutint szerez mint Suso az Almeriában. Egyik kupameccsen megnéztem volna, de érthető ha komoly bajnokikon nem számolnak még vele.

YNWA

(#36352) bagyulajuve válasza venember83 (#36345) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Inkább egy jó baloldali védő kellene és Asamoah játszhatna ott is és a rendes helyén is, az az középső középpályásként. Szerintem se előre lépés Guarín, bár lehet távozik nyáron Vidal vagy Pogba, és arra készülnek (de remélem nem).

Resistencia eterna

(#36353) venember83 válasza bagyulajuve (#36352) üzenetére


venember83
nagyúr

Elvileg az Inter kereste meg a Juventust, így talán nem Pogba vagy Vidal pótlását készítik elő Marottáék.

(#36354) Tibiajax válasza venember83 (#36340) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jaa így már tudom
nem baj, Guarínnal oda lesz az utolsó értékes playere is a klubnak, így lesz teljes az összkép. :R
:D

(#36355) pohár


pohár
félisten

:DDD :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36356) L_YKing válasza pohár (#36355) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD :DDD :DDD
Fűdet rá

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#36357) szentes711


szentes711
tag

Na Geránk kapott szűk 60 percet.
Hát mit mondjak...látszik rajta a meccshiány! :)

Azzal hogy Guarin ilyen módon áll az üzlethez elképzelhetetlennek tartom,hogy nem igazol el!
Had jöjjön!!! :))

[ Szerkesztve ]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#36358) salival


salival
aktív tag

Lugano!

Lukaku hogy néz ki bozontos frizurája nélkül. :D

YNWA

(#36359) szentes711 válasza salival (#36358) üzenetére


szentes711
tag

Pedig szexepile volt! :DDD

Csak én vagyok ennyire lemaradva,hogy foggggalmam nem volt,hogy Lugano a WBA-ban játszik??? :F

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#36360) szentes711


szentes711
tag

Juve-Inter,Vucinic-Guarin

Megy itt a kurvanyázás! :DD

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#36361) Integra


Integra
titán

nem lehet megunni :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36362) istnag válasza homeless09 (#36343) üzenetére


istnag
addikt

nem értem a MU.-t, miért nem tesz ajánlatot Mata -ért?

(#36364) Sickboy25 válasza istnag (#36362) üzenetére


Sickboy25
addikt

Pár éve nem értem a MU játékospolitikáját... Csak sejtem mi lehet a háttérben ...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36365) istnag válasza Sickboy25 (#36364) üzenetére


istnag
addikt

Én az "edző"politikáját sem... :(

(#36366) Sickboy25 válasza istnag (#36365) üzenetére


Sickboy25
addikt

Akkor, ha ennyire csak és kizárólag az edző okolható szerinted, akkor bizony javítanom kell és edzők politikája. Mert bizony ehhez, azért az évek alatt SAF is hozzájárult, amit nem gondolok, hogy önszántából tett...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36367) istnag válasza Sickboy25 (#36366) üzenetére


istnag
addikt

Nem azt mondom,hogy Ő okolható ezért,de szerintem nagy szerepe van abban,hogy így szerepel ez a csapat.
Nem tudom pl,miért pont Moyes? és,ahogy mondod ebben SAF -nak is angy szerepe volt, de Moyes-nak sem nemzetközi rutinja nem volt,sem pedig a tekintélye nem lehet, olyan nagy. Honnan tudná,hogy ekkora sorozat terhelésnél,hogyan kell forgatni a játékosokat. Az Evertonnal sosem volt ilyen helyzetben. Ott volt egy nagyjából fix csapata fixés kész. Mikrofon frizurájú barátunk sem tud érvényesülni,ő is nagy hiba volt,de az a baj,hogy én,mint laikus,már előre láttam,akkor ők miért nem? :U
Nani vicc kategória,rég nem a MU-ban a helye,szerintem RVP is el fog menni,Rooney meg isten tudja,nem lepődnék meg,ha hamarosan a Chelseaben látnánk...
Itt lenne a lehetőség,hogy viszonylag olcsón szerezzenek egy jó jjátékost (Mata),de még csak híreket sem hallani,hogy szóba került...

[ Szerkesztve ]

(#36368) homeless09 válasza Sickboy25 (#36366) üzenetére


homeless09
őstag

Az volt a baj évek óta már, hogy 2009 óta SAF képtelen volt újjá építeni a csapatot. Elment Ronaldo meg Tevez, a helyükre meg jött Valencia Obertan meg Owen. Minimum Ribery Benzema pároshoz kaliberű játékosokkal kellett volna őket pótolni. A középső középpályáról nem is beszélve. Elment Hargreaves, Scholes első visszavonulása sem nagyon stresszelt arra, hogy nincs oda ember. Mikor észrevette, hogy átjáróház a csapat azon része, játékosok igazolása helyett inkább visszahívta Scholes-et. Az igazolási politika ahogy van gáz, nem versenyképes egyik élcsapattal sem. A mai játékospiacon 30-40 millió lassan semminek mondható, a kedves vezetők meg már 20millió körül a fogukat szívják. Nem meglepő, hogy Berbatov a MU valaha volt legdrágább igazolása. Ezen a téren sem most télen, sem nyáron nem kell nagy dolgokra számítani, Woodward teljesen hülye ahhoz amit csinál(csinálnia kellene). Ezt bizonyítja az is, hogy nem bérelnek játékos igazoláshoz ügynököt, hogy !!spóroljanak!!, hanem ő megpróbálja elintézni. Láthattuk mekkorákat igazolt a csapat ő alatta. A keret gyengeségét tökéletesen mutatja, hogy egy 40 éves Giggs simán befér a kezdőbe, a 18 éves Januzajról nem is beszélve. Kölcsön lett adva Anderson is, aki remek játékos volt, csak kurvára nem középső középpályás, őt sajnos az öreg baszta el, sokkal több volt benne. És érkezett a helyére valaki? Nem. A csapat leggyengébb posztjáról szórják el az embereket, helyettük persze senkit nem vesznek. Glazeréknek nyereséges a bolt ígyis, magasról leszarják , hogy a csapat meg bukdácsol mindenhol.

Moyes mellett szóljon az, hogy nem az ő hibája, ha a falábú játékos nem tudja átvenni a labdát, meg 3 méterre egy egyeneset passzolni, sem az, hogy 5-en nézik ahogy Eto'o besétál, átveszi és bebassza. Viszont az az ő hibája, hogy teljesen értelmetlen cseréket csinál sokszor, hátrányban a csapat, semmi veszítenivaló, erre behoz egy egy védőt vagy VKP-t. Bizonyos játékosok erőltetése is hatalmas kérdőjel, Valencia pl. fogalmam nincs mit keres minden héten a kezdőben, mikor hatalmas hulladék amit csinál. A védősor lassú és körülményes, Smallingék nem ütik meg a szintet. Az egész edzői stáb kirúgása egy hatalmas ökörség volt, tele tömték középszerű emberekkel, egyedül Tony Strudwick a fitness coach maradt meg. Sir Alexel sajnos a csapatszellem, az összetartás is elment a játékosokból, eddig is tudta mindenki, hogy rém gyenge a keret, de az öreg olyan hatást gyakorolt mindenkire, hogy bőven a tudásuk felett teljesítettek. Moyes alapból nem rossz edző, de ez hatalmas falat volt neki, nagyon felkészületlenül érkezett a csapathoz.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#36369) Sickboy25 válasza homeless09 (#36368) üzenetére


Sickboy25
addikt

Teljes mértékben egyetértek, ninsc is mit hozzáfűznöm, így látom a dolgokat és a játékosokat is...

Ahhoz pedig, hogyha ilyen rosszul szerepelnek, meddig fognak örülni a blankoltpöcsüek, egy kis pénzügyi elemzés

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36370) istnag válasza Sickboy25 (#36369) üzenetére


istnag
addikt

Egy kiút van,meg kell nyerniük a BL-t. :) ,de idén remélem a Madrid nyeri majd

(#36371) homeless09


homeless09
őstag

Közben a MU elvileg bekínált Mata-ért 37millió fontot.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#36372) istnag válasza homeless09 (#36371) üzenetére


istnag
addikt

:DD

(#36373) IreN!CuS válasza homeless09 (#36371) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Na kellett a topicnak zengenie ezt :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#36374) Sickboy25 válasza IreN!CuS (#36373) üzenetére


Sickboy25
addikt

Úgy van, tehát figyelnek minket :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36375) Sickboy25 válasza homeless09 (#36371) üzenetére


Sickboy25
addikt

Na bazzeg :W

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36376) IreN!CuS válasza Sickboy25 (#36374) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Mindig is éreztem ,hogy több ez itt mind egy sima fórum ;)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#36377) kutkut válasza homeless09 (#36368) üzenetére


kutkut
addikt

Hatalmas +1. :) Nem értem, miért nem vesznek valakit a középpályára... :F Pl nekik kellett volna lecsapniuk Özilre. :D Mondjuk pénz nélkül...

Meizu MX3 32GB

(#36378) Integra


Integra
titán

hoppá

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36379) homeless09 válasza kutkut (#36377) üzenetére


homeless09
őstag

Moyes elvileg téli átigazolási szezonra kapott 100 milliót.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#36380) salival válasza Sickboy25 (#36375) üzenetére


salival
aktív tag

Teljesen igaza van. A MUnak most egy Hazard féle gólerős, húzóember szélsőre és egy domináns közép középpályásra lenne inkább szüksége. Egyik sem Mata. Mata tipikus 10-es poszon játszó játékos, ilyen poszt pedig Manchesterben nincs, lásd Kagawa.
Mondjuk lehet nem illene a filozófiájukba, de Mata klasszis játékos, simán BL helyre repíthetné a Manchestert.

YNWA

(#36381) venember83 válasza Integra (#36378) üzenetére


venember83
nagyúr

Várható volt, túl sokan becsmérelték már Mezey meg Both munkáját. A kérdés csak az, hogy megfelelő emberek jönnek-e a helyükre.

(#36382) istnag válasza Sickboy25 (#36375) üzenetére


istnag
addikt

Egyik műsorban,(Digidport-Kibicek) valaki azt mondta,hogy "a magyar labdarúgás most éli fénykorát",csak néztem,hogy mi van :Y mire,gyorsan hozzátette,"mert most nincsenek meccsek,nem kell futbalozni " :DDD
Igaza volt.

(#36383) nextman válasza Integra (#36378) üzenetére


nextman
aktív tag

"azonban az elvárt - sikerességben is mérhető - előrelépés három év után sem történt meg"

Hanyszor kell meg a fejukbe verni, hogy az utanpotlas nem attol jo, ha jonnek a sikerek?
Amatorok...

(#36384) Sickboy25 válasza salival (#36380) üzenetére


Sickboy25
addikt

Lehet, hogy igaza lenne egy Giggs, Scholes, Ronaldo középpálya esetén, amibe be kellene építeni, DE jelenleg normális középpályás sincs, így rohadt nagy szükség lenne rá, mert az lehet, hogy van filozófia, de szarból nem lehet várat építeni elv érvényesül jelenleg... Tehát Mata azért lehet beférne a kezdőbe és nem gondolom, hogy fék lenne!

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36385) pohár


pohár
félisten

Jones-on sikítok :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36386) Tibiajax válasza pohár (#36385) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, ez jó. :) ezen én is vigyorgok végre

(#36387) bagyulajuve válasza pohár (#36385) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ez kimaradt :)

Resistencia eterna

(#36388) Integra


Integra
titán

nagyon jó, jansen influenza, akkora verés lesz ebből a schalke-nál... :-/

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36389) homeless09


homeless09
őstag

Most olvastam, hogy a MU elvileg megvette Dante-t a Bayerntől. Kiváncsi leszek.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#36390) Ps Vita válasza homeless09 (#36389) üzenetére


Ps Vita
őstag

én meg nem :O

(#36391) Integra válasza homeless09 (#36389) üzenetére


Integra
titán

se kicker, se spox nem írt semmi ilyenről

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36392) szentes711


szentes711
tag

Kezd kicsit nevetséges lenni ez a Guarin-Juventus ügy.
Mindenki visszalépett az üzlettől mert a Juve max kölcsönbe szeretné Guarint ennek ellenére Guarin bolykottal fenyegeti csapatát és kijelentette ha nem igazol a Juvéba nem hajlandó játszani!!!
Tudnám hogy az Inter mit ártott ennek a szerencsétlennek,hogy hirtelen ennyire utálja az Intert??

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#36393) salival válasza szentes711 (#36392) üzenetére


salival
aktív tag

Ha egy egysejtű focista valamit kigondol magának akkor nem fog tágítani az elképzelése mellől. Ilyen bojkottal igazolt anno Essien is a dinamóba asszem.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#36394) Richard! válasza szentes711 (#36392) üzenetére


Richard!
addikt

ez már több, mint nevetséges :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#36395) szentes711


szentes711
tag

Chips kóla bekészítve,este jöhet a Roma-Juve kupameccs! :))

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#36396) bagyulajuve válasza szentes711 (#36395) üzenetére


bagyulajuve
addikt

lássuk mi lesz, 0-1 egy kiváló eredmény lenne

Resistencia eterna

(#36397) venember83 válasza szentes711 (#36392) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem kölcsönbe, legalábbis én nem olvastam sehol ilyet. Menne Mirko és 1,5-3 millió euró érte cserébe. Az Inter honlapja szerint Thohir megmakacsolta magát, a tárgyalások véget értek. Érdekes lesz látni a két játékost, ahogy semmit nem csinál a következő fél évben, mert ugye mindkettő menni akart, de egyiknek se sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#36398) 7600 GS válasza venember83 (#36397) üzenetére


7600 GS
addikt

Kivásárolni nem tudják magukat ebben az esetben a játékosok?

(#36399) szab.tam


szab.tam
nagyúr

mlsz-ben voltak leváltások. utánpótlás edzők mentek.
meg a nyíl is.
tibikénél valami olyat mondtak, hogy más lesz a feladata.
ez valós, vagy csak udvarias megfogalmazású lapát.
ott volt neki egy milkós fizuja, nem hinném, szívesen lemondott volna róla, hacsak nem valós az új poszt, és ott is megkapja.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#36400) Sztbeni válasza 7600 GS (#36398) üzenetére


Sztbeni
őstag

szerintem azért nekik sincs tizenmillió eurójuk zsebben :D

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.