Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36701) Ps Vita válasza homeless09 (#36700) üzenetére


Ps Vita
őstag

Jól áll neki a vörös!:K

(#36702) salival válasza baluka26 (#36699) üzenetére


salival
aktív tag

Pedig hogy kedvelték Rafát Londonban amikor átvette a csapatot. :D
Én megmondtam hogy be fog válni. Zseni az az ember. Ha jobb, szorosabb kapcsolata lenne a játékosokkal és nem egy változó excel táblának látná a teljesítményüket, nem vitázna annyit a vezetőséggel akkor korunk egyik legjobb edzőjeként beszélnénk róla simán.

YNWA

(#36703) KisTücsök válasza homeless09 (#36700) üzenetére


KisTücsök
addikt

Kin is volt előtte? Nanin-t? Valencian? Hát Ő biztos jobban megérdemli/kiérdemli, már most mondom.

(#36704) cyberkind


cyberkind
félisten

Az orvosok kijelentették, hogy Bryan Oviedo kettős lábszártörést szenvedett, így biztosan kihagyja a nyári Világbajnokságot!

:U

Paranormal Cocktivity

(#36705) L_YKing válasza cyberkind (#36704) üzenetére


L_YKing
addikt

Ő ki? :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#36706) Sickboy25 válasza L_YKing (#36705) üzenetére


Sickboy25
addikt

[link]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36707) L_YKing válasza Sickboy25 (#36706) üzenetére


L_YKing
addikt

:R

Életembe nem hallottam még róla. :D

Tibi: Inter? Nyerni fognak? Már illene nekik nem? :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#36708) Enzolord válasza KisTücsök (#36703) üzenetére


Enzolord
addikt

Valencián... Előtte meg Owenen...
Valószínű, jobb gazdája lesz, mint az előző 2.....
Remélem, ismét egy olyan hetesünk lesz, mint Best vagy C.... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#36709) DeathAdder válasza cyberkind (#36697) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azért mert ott van Willian, aki van olyan jó mint Mata és védekezni is tud, ami Mou-nak mindennél fontosabb.
Az ő csapatai a védelemre épültek mindig is, és szinte bárkit letudtak venni a pályáról már a Porto-val is.

Lenézni, leszarozni Mou-t nagyon nagy butaság, mert a világ legjobb edzője, amit nemegyszer be is bizonyított. Ki lett volna az az örkör, aki Eto-t rakja fel támadónak egy liverpooli, vagy manchesteri derbire? Emlékszem, hogy sírtak a chelsea fanok, hogy most jól kikapnak a kedves Mou hülyeségének köszönhetően, és mégis ő verte el mindkét csapatot!
Az már másik dolog, hogy szép játéknak nyoma se nincs, csak az eredménynek. Ha ez a probléma, akkor lehet zsörtölődni.. DE hogy Mou tudja mit csinál az egészen biztos!

(#36710) cyberkind válasza DeathAdder (#36709) üzenetére


cyberkind
félisten

Érdekes hogy a világ "legjobb" edzője csak a világ legnagyobb klubjánál bukott meg. :)
Eredménynek se nyoma, mert torony magasan vezetniük kéne a bajnokságot, kis csapatok elleni zakók.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#36711) Integra válasza DeathAdder (#36709) üzenetére


Integra
titán

azért erős, hogy a világ legjobb edzője. van egy olyan edző, akit pepnek hívnak és van egy jupp is. szakmailag nem nézi le szerintem senki, de emberileg nyugodtan le lehet. :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36712) IreN!CuS válasza cyberkind (#36710) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Emlékszem én ám arra ,hogy linkelted a "szpesől fájv" csókolgató képet..... ;)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#36713) cyberkind válasza IreN!CuS (#36712) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze, akkor még nem csalódtam benne, de amit művelt az utolsó évben, hát ... :)

(#36714) Integra
Nem, öreg vagy. ;)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#36714) Integra válasza cyberkind (#36713) üzenetére


Integra
titán

mi az, hogy "leművelt"? ez valami trendi új szó a fiatalok között? nem érzed cikinek? :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36715) KisTücsök válasza cyberkind (#36710) üzenetére


KisTücsök
addikt

Még most sem értem, miért volt bukás. Nyertek egy bajnokságot. Egy kupát, egy szuper kupát. A BL-ben 3x ott voltak az elődöntőben, Onnan kiesni már nem szégyen, és nem is sokon múlt általában. Előtte 7-8 évig csak bohóckodtak abban a sorozatban. Ez nem bukás.

Az meg hogy ezzel a kerettel utcahosszal kéne vezetnie a bajnokságot... A Citynek is kb ilyen erős a kerete, sőt, játékosértékek alapján erősebb. De ha a végén a Chelsea lesz elől, akkor nincs miről beszélni, és csak az számít, hogy ki van a végén elől.

(#36716) cyberkind válasza KisTücsök (#36715) üzenetére


cyberkind
félisten

Na mindegy, ki így, ki úgy látja. :)
Igen ám a City, csak amíg Pellegrini egy új kihívást kapott, addig Mou hazatért, és kapott egy kb. tökéletes csapatot, míg Pellegrini elkezdte a spanyolosítást, meg a húzóemberek vételét, de most is azt tartom hogy a Chelsea lesz a bajnok. :K

Paranormal Cocktivity

(#36717) szami777


szami777
addikt

"Olaszországból származó hírek szerint Michael Essien megbukott az orvosi vizsgálaton így visszatér a klubhoz!"
Mivel szerződést bontott, kiváncsi vagyok mi lesz.
Valamint Diego Costa érkezéséről pletykálnak.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#36718) cyberkind válasza szami777 (#36717) üzenetére


cyberkind
félisten

A ghánai játékost nagy valószínűséggel visszaküldik a Chelsea-hez, vagy további vizsgálatokkal próbálkoznak.

Paranormal Cocktivity

(#36719) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Van egy olyan érzésem, hogy az inter a meccs végén kap egy gólt :D

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#36720) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

olyan gyenge ez az Inter, de olyan.... nem találok szavakat egyszerűen már erre

próbálgat játszogatni, passzolgat, futkorálszik, de totálisan hiányzik az ötletesség, a fineszesség, jajj ne adj isten a stílus mint olyan ebből a csapatból, és ezért nem is mennek semmire az égvilágon. csak ilyen szaros, semmitérő 0gólos döntetlenekre. komolyabb csapattól meg ki is kapnak. pedig azok se nagy számok, csak az Inter gyengébb mindnél

[ Szerkesztve ]

(#36721) Sztbeni válasza Tibiajax (#36720) üzenetére


Sztbeni
őstag

Reálisan nézve hányadik lehet szerinted idén az inter?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#36722) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Inter döntetlen, maradtak ötödikek, de feljött rájuk mindenki. Nem lennék meglepve, ha két fordulón belül nyolcadikak lennének.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#36723) Tibiajax válasza Sztbeni (#36721) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a választ olvasd le az ő arcukról

(#36724) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Juj. Szép volt Osi. :)

(#36725) DeathAdder válasza cyberkind (#36710) üzenetére


DeathAdder
veterán

Világ legnagyobb klubjánál?
Nem akarok veszekedést szítani, de ez a világ legnagyobb klubja Mou előtt 8 évig képtelen volt továbbmenni a BL legjobb 16-ból és nevetséges csapatok ellen estek ki.. :U Valamint 3 kupát megnyert a Reallal 3 év alatt, és maga mögé utasította minden idők legerősebb futballcsapatát, ez valóban megbukást jelent!

Integra - szerintem egyértelmű, hogy a világ legjobb edzője. Az általad felsorolt edzők csak egyetlen csapatnál bizonyítottak eddig, sőt Jupp-ot még nagyon korai lenne ide venni a BVB tevékenységei alatt is.
Ha Pep átvenne mondjuk egy Liverpool szintű csapatot és két éven belül megnyerné velük legalább egyszer a PL-t, FA kupát, Ligakupát és BL-t, akkor azt mondom nem csak egy csapatnál bizonyított, és nem is akármilyennél.
Azt amit Mou egy Porto-val és Inter-el csinált szerintem semmilyen edző nem tudná felülmúlni.

[ Szerkesztve ]

(#36726) cyberkind válasza DeathAdder (#36725) üzenetére


cyberkind
félisten

Erre jöjjön egy FB komment:Ő az a kategóriás "ember", akinek örülünk ha jön, de még jobban ha megy! :)
Igen bukás, 3 év alatt, kipicsázott a Barca elég sokszor, kezdve az 5-0-val, az úgymond " zseniális taktikája" miatt, és nagyon szép hogy a 11 emberes védekezéssel nagy nehezen megtudta verni a csapatot, de kevés, 1 tökéletes éve volt, amikor bajnok lett a Real, akkor, jól, nagyjából szépen, és eredményesen játszott a csapat, és az utolsó év az... :))
Biztos jó edző, csak nem a nagy csapatoknál, vagy ahol nem ő irányít ezerrel mint most is, meg a Portonál, és az Internél.
Isten óvja meg a Realt hogy még egyszer csak a neve felmerüljön, több mint katasztrófa lenne, elég volt egyszer.
Az meg hogy továbbmentek szép teljesítmény az elmúlt évek miatt, mert a keret bőven többre volt hivatott, itt a 2009-10-es Lyon elleni zakóra gondolok.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#36727) DeathAdder válasza cyberkind (#36726) üzenetére


DeathAdder
veterán

Lehet nem szeretni a játékát, én sem preferálom a defenzív futballt, de érti a dolgát az egyszer biztos.
Bajokságban meg ki lehet kapni 10-0ra is, és még akkor is simán nyerhetik, mint pl. a manu tavaly úgy rémlik csúnyán elfenekelték az OF-en..

Meglátjuk Carlo mit tesz le az asztalra 3 év alatt, és arra is emlékszünk, hogy Mou előtt mi volt, én kíváncsi vagyok :)

(#36728) cyberkind válasza DeathAdder (#36727) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha Carlo nem tud összehozni címeket, akkor nem létezik olyan edző aki igen, persze ez saját vélemény. :)
Igazából a Chelsea erre(defenzív futball) van kihegyezve, de a Real nem, mégis azt erőltette, ez a nem mindegy, és pont ezért válik majd be itt(Chelsea), mint anno a Portonál, meg az Internél. :K

Paranormal Cocktivity

(#36729) Ps Vita válasza DeathAdder (#36725) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ha már csak olyanok lehetnek a legjobbak akik kicsiknél kezdték(ami hülyeség),ott van Klopp :K
De Pep, és Jupp is simán az a kategória(csak zárójelbe,Mou még soha nem rakott össze annyira erős csapatot mint ezek ketten,és ők valahogy gyönyörű focival is meg tudták oldani :U ),aztán mögöttük éppen lemaradva jön Wenger
elismerem én Mou-t,de valahogy mindig a Pénzcsináló jut róla eszembe...

[ Szerkesztve ]

(#36730) DeathAdder válasza cyberkind (#36728) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ugyan soha nem követem a spanyol focit, ezért nem tudom miket alakítgatott a real-on, de támadó játékosokból nem áll rosszul a Chelsea .
Viszont az, hogy megint VKP-t igazolt a beton védelembe, és eladta egyik legjobb támadó középpályását az minden elmagyaráz :D Szerintem senki nem tett volna arra, hogy csatárt fog venni oda, ahol igazán hiányos a csapat :DDD

(#36731) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Arsenal - Pool
City - Chelsea

Beszarok. Idén jó lenne egy FA kupa serleg azért.

(#36732) DeathAdder válasza Ps Vita (#36729) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem védeni akarom, lehet úgy tűnik, igaz régen szívesen néztem, hogy nagycsapatokat állít meg úgy, hogy 10 emberrel védekeznek, de soha nem szurkolnék az ő csapatának.
Nem a gólzáporairól és a szép játékról híres, de nagyon sok szépen játszó csapatot állított már meg és fog is a jövőben az ocsmány defenzív játékával, nem muszáj szeretni, de addig nehéz belekötni, míg jönnek a győzelmek és az eredmények, mert mindent az határoz meg.

(#36733) szami777 válasza KisTücsök (#36731) üzenetére


szami777
addikt

ráadásul idegenbe :O
3-án erőpróba.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#36734) cyberkind válasza KisTücsök (#36731) üzenetére


cyberkind
félisten

:Y
Durva párosok.

Paranormal Cocktivity

(#36735) DeathAdder válasza KisTücsök (#36731) üzenetére


DeathAdder
veterán

City, Arsenal, ennyi, otthon úgyis behúzzák :)

(#36736) Ps Vita válasza DeathAdder (#36732) üzenetére


Ps Vita
őstag

én is elismerem,de így kijelenteni,hogy a legjobb,meredek picit... :)

[ Szerkesztve ]

(#36737) DeathAdder válasza Ps Vita (#36736) üzenetére


DeathAdder
veterán

Számomra attól nagy valaki, hogy több poszton, több csapatnál is helytáll (ráadásul nem is csak nagy csapatoknál) és olyan eredményekhez vezeti mint ő. Klopp nyerhetne BL-t meg mindent a BVB-vel, akkor sem fogom olyan jó edzőnek tartani (de természetesen az egyik legjobbnak).
Villás Bolhás is mekkora edző lehetne már mindenki szemében, hogy veretlenül megnyert egy bajnokságot és egy uefa kupát és ki tudja meddig ment volna, ha még mindig azon a kispadon ülne :)

Ugyanez igaz a játékosokra is. Évente látunk példát, hogy valaki szárnyal egy csapatban, aztán eligazol és semmi.

(#36738) 7600 GS válasza DeathAdder (#36725) üzenetére


7600 GS
addikt

maga mögé utasította minden idők legerősebb futballcsapatát

Ajajaj, valami ebben a mondatban nagyon nem stimmel.

(#36739) DeathAdder válasza 7600 GS (#36738) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem a pár évvel ezelőtti Barcelónát nagyon-nagyon kevés csapat tudta volna elpicsázni amióta én a futballt követem, meg szerintem úgy általában is, de lehet tévedek :U

(#36740) Ps Vita válasza 7600 GS (#36738) üzenetére


Ps Vita
őstag

Igen,egy "egyik" szócska hiányzik belőle :)
Úgy teljesen helyt áll :K

[ Szerkesztve ]

(#36741) 7600 GS válasza Ps Vita (#36740) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem olyan nehéz megérteni úgy látom. :D

(#36742) KisTücsök válasza 7600 GS (#36738) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ugyan úgy, mint cyberking kolléga "világ legnagyobb klubjánál" mondata. Vagy "Mou a világ legjobb edzője", stb. Hagyjuk már ezeket.

Világ legjobb...

[ Szerkesztve ]

(#36743) cyberkind válasza KisTücsök (#36742) üzenetére


cyberkind
félisten

Most nem azért, de miért nem a legnagyobb klub?
Az elért eredményeik alapján nem kérdés, én ilyenkor erre gondolok. :)
Oké, a jelenben elég szolidak, de nemhiába kapták meg a 20. század legjobb csapatának járó díját.
És miért lettem king?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#36744) DeathAdder válasza KisTücsök (#36742) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tökre igaz, kár itt minden szócskába belekötni.
Én sem szeretem a "világ legnagyobb"-ját hangoztatni, erre mit látok? :DDD
szóval teljesen jogos, pííísz :K

(#36745) KisTücsök válasza cyberkind (#36743) üzenetére


KisTücsök
addikt

:D A king jobban hangzik. Bocsesz.

Nem. Nem a legnagyobb klub, nincs olyan. Nem lehet egyet kiemelni és kész. Ahogy olyan sincs, hogy a valaha volt legnagyobb, legjobb játékos. Legnagyobb színész, legjobb film stb.

[ Szerkesztve ]

(#36746) Ps Vita válasza cyberkind (#36743) üzenetére


Ps Vita
őstag

20.század legjobb klubja nem egyenlő a legjobb klubbal :U

(#36747) #56268288


#56268288
törölt tag

(#36748) cyberkind válasza Ps Vita (#36746) üzenetére


cyberkind
félisten

Legnagyobb, legjobb nem ugyanaz, és legnagyobbat írtam. :)

Paranormal Cocktivity

(#36749) Ps Vita válasza cyberkind (#36748) üzenetére


Ps Vita
őstag

Az se áll,egyik legnagyobb ;)

(#36750) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Oviedo, nem szép látvány :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.