Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36551) NyxNyxNyx válasza szentes711 (#36550) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezt az ultimátumot úgy érted, hogy el is mondja neki, vagy csak magában elhatározza? Mert előbbi esetben nagy baromság még ráhelyezni a nyomást szegény emberre. Valószínűleg többet nem tud tenni egy fenyegetés hatására, csak kevesebbet.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#36552) szentes711 válasza NyxNyxNyx (#36551) üzenetére


szentes711
tag

Dehogy mondanám el neki van neki így is elég baja! :DDD

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#36553) szentes711


szentes711
tag

Had idézzem egy kedves barátomat:

"A MU-nál van mire építkezni...legalább Fletcher berúgta a tizit tegnap" :))

[ Szerkesztve ]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#36554) Enzolord válasza szentes711 (#36550) üzenetére


Enzolord
addikt

Jön Mata megy Moyes, de szép hét lenne... Tartoznak már az örömszerzéssel a fiúk a Unitednél...
Kicsit megkésett karácsony... :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#36555) Sickboy25 válasza NyxNyxNyx (#36531) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ha Matával nem jutnak előrébb, akkor ez az egy megoldás van. -- egy fecske nem csinál nyarat... Gondolom védőként nem őt fogják játszatni, pedig ott is nem kicsit a gondok...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36556) Enzolord válasza Sickboy25 (#36555) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne aggódj, átveszik a Barca taktikát, mindenki támad, és nem kell a védelemre figyelni... Sima ügy..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#36557) szentes711 válasza Enzolord (#36556) üzenetére


szentes711
tag

Ámen! :)

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#36558) Sickboy25 válasza Enzolord (#36556) üzenetére


Sickboy25
addikt

Aha értem, akkor már csak csatár kellene aki berúgja a helyzeteket, meg Matan kívül még egy középpályás, aki esetleg ki is szolgálná a csatárokat...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36559) Enzolord válasza Sickboy25 (#36558) üzenetére


Enzolord
addikt

Majd meglepnek azokkal is minket, a mi hőn szeretett vezetőink, és nem lesz itt gond...
Adtunk egy fél szezon előnyt, meg leadtuk a kupákat, és Tádáááám..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#36560) #56268288 válasza DeathAdder (#36546) üzenetére


#56268288
törölt tag

Szerintem Salah-hal/-val nem buknánk nagyot, de esélyes, hogy a kékekhez megy.. természetesen.. Ince meg ne jöjjön, minek ?! Ne az alattunk lévő bajnokságokból vásároljunk már.

Assaidi meg alig játszott nálunk. Én simán kezdőbe tettem volna többször is. Szerintem elég jó játékos lehet később.
Borini meg - amit eddig láttam Sunderland meccseket - nem túl jó. Eddig csak tizenegyesből láttam gólt szerezni - na jó, rémlik valami más gól is, de ez most lényegtelen. Ne jöjjön vissza.

Én azért reménykedek, hogy igazol valami jó játékost még januárban BR és nagy erősítés lesz!

A tegnapi meccs:
Rasztakurv@.. jóvót' :DDD Sajnos hangosan örülni nem tudtam, mert itthon már aludtak a népek, de megtettem, amit tudtam. A büntetőknél legalább annyira izgultam, mintha a Liverpool játszott volna. A sunderlandi Fletcher büntetője.. mikor feldolgoztam.. Hogy lehet úgy rúgni ?! Ha nincs ereje, akkor ne álljon oda!
Meg a kommentátor. Végig azt hajtogatta (a hosszabbításban és 1-0-ás állásnál), hogy ,,Már csak x percet kell kibírnia az MU-nak és döntőben van". Mondom az létezhetetlen. Vagy én nem tudom jól a szabályokat ? Mert ha tényleg döntőbe jutott volna, akkor a 90 perc után is döntőbe kellett volna kerülnie.. Szerintem elnézte, de nagyon.. :(((

(#36561) homeless09 válasza #56268288 (#36560) üzenetére


homeless09
őstag

Nem kapott gólt(akkor még) hazai pályán, azért ment volna döntőbe.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#36562) #56268288 válasza homeless09 (#36561) üzenetére


#56268288
törölt tag

Én is erre gondoltam ,de akkor már a 90 perc után mennie kellett volna, nem ? Én legalábbis így gondolom. Tök feleslegesen - vagy hát a végét nézve nem annyira - játszottak 120 percet.
Tudom, hogy 2-2 volt, de ha 120 perc után marad az 1-0 és úgy jutnak a döntőbe, akkor - az én fos gondolkozásom szerint - 90 perc után is ugyanúgy döntőbe juthattak volna. Nagyon ritka, mikor a Man. U.
"mellett" vagyok, de én így látom. De ezt meg mindenki lesz.rja, tudom. :DDD

(#36563) Sickboy25 válasza #56268288 (#36560) üzenetére


Sickboy25
addikt

Más a szabály itt... Az a szabály, hogy ha a két meccs döntetlen, akkor hosszabbítás és ha ott is marad a döntetlen, de van idegenben lőtt több gól, akkor az a csapat megy tovább, amelyik megfelel ennek a feltételnek, így ment volna tovább az MU...

Nem kell az MU mellett állnod, ez nem eldöntendő, hanem szabály!!

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36564) #56268288 válasza Sickboy25 (#36563) üzenetére


#56268288
törölt tag

Igen, értem, hogy nem eldöntendő. Amúgy sem vennék figyelembe, hogy én most ki mellett állok..

Viszont, szerintem - is?! - ez egy trágya szabály, de hát angolok.. no mindegy.
Azért kösz a felvilágosítást.

(#36565) NyxNyxNyx válasza Sickboy25 (#36555) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hozhat lendületet a csapatnak, miért ne?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#36566) homeless09


homeless09
őstag

Bréking!!! Megtalálták Phil Jones labdáját.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#36567) DeathAdder válasza #56268288 (#36560) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ma is olvastam egy Salah-os hírt NSO-n.. az egész átigazolási időszak azzal megy el, hogy egy kiscsapatból kimagasló játékost leigazoljon a csapat többtízmillióért, aztán BR 5 fordulón át a kezdőbe rakja, aki nem csinál semmit, és végül kispadra szorul, vagy még oda sem, mert egyes felhozott fiatalok is kiszorítják majd onnan.
Borini is eldöntötte a NC elleni csúcsrangadót, és voltak még fontos és szép góljai (pl a Manu ellen most hogy kiestek), vagy Assaidi is szétbombázta a Chelsea kapuját, és volt még egykét bombája, de mindkét játékos másfél éve már a klubnál van és semmit nem tudott letenni az asztalra, meggyőződésem, hogy Salah is ilyen lesz.

Assaidi is mi volt?
A Heerenveen-ben ontotta a gólokat, nagyon techinkás, a holland bajnokság egyik legjobbja volt, itt meg a kispadra sem fért fel soha..

(#36568) venember83


venember83
nagyúr

Bevételek Deloitte szerint: [link].

(#36569) Integra válasza venember83 (#36568) üzenetére


Integra
titán

hihetetlen, hogy a falábú sc még mindig a 17. helyen tanyázik, azt hittem rég kiestek már a top 20-ból...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36570) #56268288 válasza DeathAdder (#36567) üzenetére


#56268288
törölt tag

Valóban.. Assaidiben reménykedtem pedig, ahogy láttam a "felfutásait", a cseleit - már amikor játszott éppen. A múltkor volt egy nagy gólja, arra emlékszem.
Sajnos ez van.. Mostanában Susot várom, hogy visszajöjjön és játsszon. Kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán akar-e nálunk játszani, illetve ha játszik akkor, hogyan teszi.

Meg mér pár akadémiás srácot várok, hogy majd játsszon a felnőtt csapatban, mert olyan nagy hírrel igazolták tavaly, meg azelőtt a fiatalokat.. azt' az egyik sérült már féléve vagy most sérült le félévre nem tudom, a másik alig játszik..

(#36571) szentes711


szentes711
tag

A Roma-Juve kupameccs margójára:
Vélemények? :)
[link]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#36572) Tibiajax válasza szentes711 (#36571) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fordítsd le, aztán majd véleményezzük..

(#36573) #56268288


#56268288
törölt tag

Az utolsó percekbe a Bayern befutott egy 48 milliós ajánlattal Matáért - Bild.
Az igen. :DDD

(#36574) szentes711 válasza Tibiajax (#36572) üzenetére


szentes711
tag

Ezt minek?
Kint volt vagy nem volt kint?
Itt ennyi a lényeg! :)

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#36575) Tibiajax válasza szentes711 (#36574) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jaaa... természetesen kinnt volt!

(#36576) venember83 válasza Tibiajax (#36575) üzenetére


venember83
nagyúr

Bent volt az, de teljesen mindegy. Ilyen játékkal nem érdemel semmit a csapat.

(#36577) salival


salival
aktív tag

YNWA

(#36578) Sztbeni


Sztbeni
őstag

:D :D :D

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#36579) Tibiajax válasza Sztbeni (#36578) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jöhet a két szélső nyugodtan...
guárin-t adjuk cserébe mindkettőért, félbevágjuk aztán jóvan

(#36580) homeless09 válasza #56268288 (#36573) üzenetére


homeless09
őstag

kacsa, már carringtonban van. :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#36581) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Falcao
pontosan ugyanígy kaptam én is oldalról a rugást két éve amikor elszakadtak a szalagok a térdemben. és most nagyon vissza kell fognom magam h ne írjam le azt amit dühömből mondok erre a mocsok favágóra

hogy mi szükség volt erre te szemét láda????????????????

(#36582) Napfénysüti válasza Tibiajax (#36581) üzenetére

Ennél sokkal nagyobb favágók vannak. Próbálta elpöckölni a labdát csak Falcao jól fedezte lábbal aztán kissé nagy volt a védő lendülete és így a lábát találta el. De ez nem tűnt nekem olyan hatalmas favágó mozdulatnak. Ellenben sajnos nagyon szerencsétlenül jött ki. :(

Més que un club!

(#36583) Integra válasza Tibiajax (#36581) üzenetére


Integra
titán

szerintem lassan kimutatható tendencia, hogy a komoly játékosokat egyszerűen indulatból előbb-utóbb de lefaltolják durván... :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36584) DeathAdder válasza Tibiajax (#36581) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez minden volt, csak nem szándékos..

(#36585) homeless09 válasza Tibiajax (#36581) üzenetére


homeless09
őstag

bukja is, elülső keresztszalag szakadás.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#36586) Integra válasza homeless09 (#36585) üzenetére


Integra
titán

valahogy megálljt kell ezeknek a henteléseknek parancsolni :(

wenger kifogásolja a mata átigazolást, etikátlannak tartja... naja, tipikus murinyó, nemtom mire számítottak.. a szokásos kis szurkapiszkái egyike :DDD

robben ma 30 éves

bréking: rosell lemond... sajtótájékoztató este 6
(eljárást indítottak ellene a neymar transfer miatt)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36587) IreN!CuS válasza Integra (#36586) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Valamilyen szinten örülök ,hogy lemond , csak ezzel elismerte ,hogy nem volt tiszta Neymar szerződtetése.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#36588) szami777


szami777
addikt

Hivatalosan is bejelentették Salah-ot így sajnos Mata biztosan távozik.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#36589) Tibiajax válasza Napfénysüti (#36582) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

figyelj, köze nem volt labdához, esélye nem volt a labdaszerzéshez, de a rohadt állat azért csuszott két lábbal hátolról-oldalról.. mit akart?? becsuszni, elvenni, megszerezni így tőle a labdát???
pusztuljanak az ilyenek a pályáról. szankciókat követelek, aki ilyet csinál, 3 hónap büntetés.
aki ilyet csinál és sérülést is okoz, 6 hó out.
aki súlyos sérülést csinál, 1 év.
ennyi, ezt kell bevezetni a szarházi fifának, pávamutogatásos díjátadók helyett és mindjárt meggondolnák szegény profi játékosok, mikor csússzanak be veszélyesen
miért olyan bonyolult ez??

[ Szerkesztve ]

(#36590) nextman válasza Tibiajax (#36589) üzenetére


nextman
aktív tag

Nem rossz otlet, de szerintem a reklamalast is ugyanigy szankcionalni kellene, mert sokszor percek mennek el azzal, hogy egy ilyen utan meg reklamalnak is a jatekosok.
Pedig ez egyaltalan nem feladatuk.

(#36591) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Szalah-ot meg elhoztuk a Pool elől? :D Hát inkább Ő padozzon, mint Mata. Kíváncsi leszek.

(#36592) Integra válasza nextman (#36590) üzenetére


Integra
titán

volt már erről korábban szó, sőt, életjáradékot is fizethet a mészáros akár.. :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36593) DeathAdder válasza szami777 (#36588) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hálisten, hogy nem ide jött!
Amúgy épp mondtam a haveromnak, hogy ezek a bohócok egész télen ezt a Salah-ot vagy kiazsitent akarják leigazolni, de még az sem fog nekik összejönni, mert a Spurs, vagy a Chelsea elhappolja :DDD :DDD :DDD

ja, amúgy Johnson is kidőlt :C

[ Szerkesztve ]

(#36594) Sickboy25 válasza Tibiajax (#36589) üzenetére


Sickboy25
addikt

Annyi out amennyit a sértettnek félnek is ki kell hagynia....

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#36595) L_YKing válasza Sickboy25 (#36594) üzenetére


L_YKing
addikt

Azért nem müködne így..
És pl.: Pepe taposását , hogy?
(Elsősorban La Ligától tiltanám.) :D :K

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#36596) cyberkind


cyberkind
félisten

Ez a Barcas 22 pontos levonás kamuhír vagy van benne valami, meg abban is hogy 2 évig nem indulhatnak a BL-ben?

Paranormal Cocktivity

(#36597) L_YKing válasza cyberkind (#36596) üzenetére


L_YKing
addikt

Most volt sajtótájékoztató.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#36598) IreN!CuS válasza L_YKing (#36597) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Még csak lesz nem ?

cyberkind : nem hiszem ,hogy ezt meglépik.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#36599) Ps Vita válasza cyberkind (#36596) üzenetére


Ps Vita
őstag

Tuti kamu :)

(#36600) L_YKing válasza IreN!CuS (#36598) üzenetére


L_YKing
addikt

Ja.
De szerintem se lesz semmi komoly. Csak Rosell megy.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.