Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29401) baluka26


baluka26
veterán

NYOLC!

Ennyit se Málta, se Luxemburg nem szokott kapni..

8!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#29402) Integra válasza Napfénysüti (#29399) üzenetére


Integra
titán

nem fog, mert hány havi fizut zsebelhet még gyorsan be? :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29403) zolynet válasza Napfénysüti (#29399) üzenetére


zolynet
addikt

illetve a többiek is beadhatják a felmondó papírost

Life is too short to stay stock!

(#29404) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Szép volt fiuk szép volt fiuk :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#29405) villamos


villamos
őstag

És ki legyen helyette? A szövetségi kapitány lenne egy személyben a felelős, mert a világ legjobb válogatottjától kikapnak?

Mindent összevetve, én a magam részéről jól szórakoztam, jó meccs volt. Ez egy szerethető válogatott! :DD

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#29406) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Legalább Robben jó formában van :U :W

(#29407) Napfénysüti válasza zolynet (#29403) üzenetére

Így van. De szerintem se fog senki lemondani.

Més que un club!

(#29408) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Szép volt fiúk. :R

Menjetek haza, és hagyjátok a focit a fenébe, keressetek magatoknak más hobbit, amit nem az adófizetők finanszíroznak.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29409) X3B6O0X válasza villamos (#29405) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Én. Az is jobb lenne.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#29410) zolynet válasza Napfénysüti (#29407) üzenetére


zolynet
addikt

olyan volt mint egy vizilabda mérkőzés, mármint gólszámban, legalább nem egy 0-0as mérkőzést láttunk, nézzük a jó oldalát :D

Life is too short to stay stock!

(#29411) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Na azért ez nagggyon duuurva volt.

És most ki kell rúgni mindenkit, és újra építeni az egész csapatot. Aztán meg megint, és megint, és megint...

Schürrle gólt rúgott.

[ Szerkesztve ]

(#29412) DopeBob válasza Napfénysüti (#29399) üzenetére


DopeBob
addikt

De nincs, már bebizonyította :D

Ez egy szerethető válogatott és látszik a fejlődés!

MZ/X

(#29413) sh4d0w válasza villamos (#29405) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem, ő azért a felelős, mert a gyenge játékosokból álló válogatottat rossz taktikával küldi pályára és bosszúból mellőzi a jobb játékosainkat. De most már nem kell lemondania, ráérünk ezzel szerda reggelig.

MOD: Egyervári nyilatkozni sem mer.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#29414) pohár


pohár
félisten

Ibra megint milyet villant :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29415) Integra válasza zolynet (#29403) üzenetére


Integra
titán

itt ma konkrétan a magyar foci, legalábbis ami még volt belőle, konkrétan és szó szerint megsemmisült. mindenestül. itt most szépen ahogy ti is írjátok, egerváritól a csányiig, mindenkinek elkellene takarodnia örökre és jó messzire. a játékosokkal együtt. egyszerűen nem érdekel, hogy tök ismeretlen pici újoncok kezdenek, ennél rosszabbak nem lehetnek. nem érdekel, hogy bukdácsolni fognak tovább, de ezek egy perccel se legyenek többet itt.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29416) AAntii


AAntii
őstag

"A szurkolókat is meg lehet azért érteni" Ott vannak a topon a szagértő urak!
Stadionok vannak, lehet rá kellene feküdni az atlétikára.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#29417) szab.tam válasza sh4d0w (#29413) üzenetére


szab.tam
nagyúr

kb.
most már várjuk ki andorrát.
előre várom az utána jövő, széles mosolyos interjúkat.
:))

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#29418) zolynet válasza Integra (#29415) üzenetére


zolynet
addikt

elhiszed nekem h az újoncok nem fejelnének öngólt :U
vagy ha az bunda volt h öngól is lesz a meccsen akkor sokat szakított valaki, az még egy bé verzió

Life is too short to stay stock!

(#29419) Napfénysüti válasza Integra (#29415) üzenetére

Egyetértek. Csak sajnos minden menni fog tovább ahogy eddig. :(

Més que un club!

(#29420) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ez, és a román meccs után azt is ki kellene toloncolni, aki kimegy Andorra ellen szurkolni.

Don't Tread On Me

(#29421) maláj


maláj
őstag

8 - 1 :DDD

nembaj zsuzsi menjél vissza ruszkiba rollerezni - az talán jobban megy :C

(#29422) 7600 GS válasza MPowerPH (#29420) üzenetére


7600 GS
addikt

Ezt mennyi ital után sikerült megfogalmaznod? Ekkora baromságot, te jó édes istenem.

(#29423) DopeBob válasza Napfénysüti (#29419) üzenetére


DopeBob
addikt

Huszti, Szalai... jól tették, hogy ehhez már nem adták a nevüket... gondolom holnap Egervári majd lenyilatkozza, hogy nagyon nagyot csalódott Dzsuzsákban, így többet rá nem is számít :-D

MZ/X

(#29424) Nkboy válasza Napfénysüti (#29419) üzenetére


Nkboy
senior tag

Persze, hogy megy tovább. A szurkolókon kívül ki akar rajta változtatni? Szerintem senki. Ha veszít ha nyer a játékos, nem számít. Fizetés megvan, egyéb juttatások megvannak, ki akarna ezen változtatni? Az egyik legjobb meló, ha a munkád nem ér egy kalap szart sem, akkor is kapod a nem kevés fizetést.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#29425) MPowerPH válasza 7600 GS (#29422) üzenetére


MPowerPH
félisten

Miért? Te ez után még kimennél a stadionba szurkolni nekik? Látom nem érted a lényeget. A Te pénzeden élősködnek, és Te ezt kapod cserébe, amit ma is láthattál. Ez szerinted így rendben van? Fizetést nekik? Kifizettetném velük az oda-visszautat, és minden egyéb költségüket, plusz kártérítést azoknak, akik pénzéből tengetik a mindennapjaikat.
Ha nem értesz egyet, akkor javaslom, fizetésed 30%-át még pluszban utald el nekik, amolyan tisztelgés gyanánt. Meglegyen a napi kenyerük, meg a havi még plusz 1 millájuk.

Ps Vita: Neked ugyan azt javallom akkor. Pénzeld csak ezeket a majmokat.

Sőt, a fizetésetek maradékából szánjatok az új stadionokra is önkéntesen, kell a hely annak az 500-2 ezer embernek.
Milyen szórakozás? Ezen mi volt szerethető és szórakoztató?

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29426) Ps Vita válasza MPowerPH (#29420) üzenetére


Ps Vita
őstag

:W

Ez aztán egyetemes faszságot,már bocsánat :W

Én lehet kimegyek majd barátokkal,mert a legtöbb válogatott meccsre ha van módunk kimegyünk,degondolom ki kéne engem majd toloncolni :U
Nehogy már a szurkoló legyen a hibás :N

Szerk.: Na akkor gondold végig még egyszer,hogy mit írtál abban a kommentekben amire reagáltam,és ha még mindig így gondolod,akkor sajnállak :)

[ Szerkesztve ]

(#29427) DopeBob válasza 7600 GS (#29422) üzenetére


DopeBob
addikt

Miért szerinted mit kéne csinálni, hogy a Kedves Vezető(k) észbe kapjanak?! Tapsikolni tovább ehhez a szarhoz, és elverni még 100 milliárdot stadionokra? :O

MZ/X

(#29428) cyberkind


cyberkind
félisten

Nos örömmel konstatálom hogy az első félidőben adott 3 gólos előny túl sok volt, és így már biztosan megkímélik az MLSZ-t vagy kit a súlyos árú repjegyek vételétől, RESPECT nekik .

Paranormal Cocktivity

(#29429) fatal`


fatal`
titán

Ket biciklis megy az uton.
Melyik a magyar?
Amelyiknek nyolcas van a kerekeben...

:DDD :DDD :DDD

(#29430) MPowerPH válasza Ps Vita (#29426) üzenetére


MPowerPH
félisten

És ez nem a szurkolók ellen szól. Ez pont az ő érdekük lenne.
Öröm kimenni egy meccsre itt Uk-ban, sőt, családi program. Nehogy már szórakozásnak, kellemes időtöltésnek próbálj beállítani egy hazai focieseményt. Az emberek nagy része, aki kint van az a kemény mag, akiket egyébként sem a foci érdekel, hanem a bunyó, meg a folyamatos balhé. Menjél ki a családoddal pl. egy FTC-UTE meccsre.

Nincs mit átgondolni rajta, így látom. Aki ezeknek még ezek után is tapsol, meg drukkol, annak úgy kell. Mondtam, úgy látszik túl sok felesleges pénze van egyeseknek.

És ez csak szigorúan a focira vonatkozik, kár hogy a többi sportolónak nem jut, vagy csak nagyon kevés jut az emberek pénzéből. Pedig ők még lehet meg is érdemelnék.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29431) peterszky


peterszky
őstag

Jó, hogy nem láttam.

Sunyi bá' továbbra is a motiválás nagymestere.

What else you gonna do on a Saturday?

(#29432) hobizoli válasza villamos (#29405) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azert messze nem a vilag legjobbja a holland valogatott, az elso tizben benne van kb

több drón kell ;P

(#29433) 7600 GS válasza MPowerPH (#29425) üzenetére


7600 GS
addikt

Az a baj, hogy belőled főként az utálat beszél, és nem az objektivitás. Ilyen esetben inkább ajánlom a fórumozás pillanatnyi felfüggesztését. Ki a tököm beszélt itt arról, hogy meg vagyok elégedve azzal amit látok? Ki? Mutasd meg most rögtön. Picit könnyítek a helyzeteden mert jófej vagyok és elárulom, hogy nem fogsz ilyen kommentet tőlem találni.

Gondolom olyanról nem hallottál, hogy kitartás egy csapat mellett jóban rosszban, szabadidős elfoglaltság, jó hangulat megteremtése, együtt lenni a haverokkal és szurkolni, usw. Mellesleg hozzátenném, hogy az én pénzemet biztosan nem használják.

[ Szerkesztve ]

(#29434) mefistofeles

Nem vagyok egy nagy foci szakértő, de ez szeintem (na jó nem a 8) tökre benne volt. Már bocsánat de az egy naív hülye aki mást várt. Ami engem igazán bosszant ezek után a nagy zakók után, hogy micsoda felvezetése van a médiában! Nyomják a szurkolóba, hogy na most, megverhetjük, összejöhet stb. Ezen kívül nincs is más itt a magyar fociból mint a takarózás a dicső múltal. Az egészben az az igazán szomorú, hogy tenyésztjük ezeket az ingyenélő, beképzelt, semmit tevőket/tudókat. Meg persze súlyos milliárdokat költünk falusi focipályákra és egyáltalán öljük bele ebbe a szégyengyárba azt a rengeteg lóvét aminek a töredékéből tengődnek olyan sportklubok ahol olimpiai és világbajnokok SPORTOLNAK!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#29435) Sirpi


Sirpi
senior tag

Lemondott.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#29436) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Szerintem 2/3 gőzzel nyomták a első félidőt a hollandok, a másodikat meg harmad gőzzel. Nem tudom, hogy az a Robben mennyire jó, de szemre is szarabb volt, mint a Van Persie, tippre, ha úgy játszik, hogy ez egy világbajnoki döntő, akkor még 3-at bepakolt volna. Van Persie meg a 60. és a 90. perc között még további 2-t 3-at. Rengeteget húzták az időt passzolgatással, meg visszafele adogatással, amikor jóformán mehettek volna bármikor, hiszem minden emberünk kicselez legalább fejenként 1-2 bohócot, de volt példa 3-4-re is.

Szép volt a két magyar találat, meg a két kapufa. :D

(#29437) cyberkind válasza Sirpi (#29435) üzenetére


cyberkind
félisten

Haháááá már épp ideje volt . :W
Mondjuk mindegy . :U

Paranormal Cocktivity

(#29438) Ps Vita válasza 7600 GS (#29433) üzenetére


Ps Vita
őstag

Na,nem is kell válaszolnom :R megtetted helyettem:)

Más még neki:
lécci ne te döntsd el nekem mi a szórakozás,elég sok válogatott és klub meccsen kint voltam már a Puskásban,egyszer nem volt balhé,ha nem keresed,nem talál meg,erről ennyit

Az a párezer forint meg nem fog hazavágni,túl fogom magam tenni azon a tudaton,hogy én fizettem a következő stadionba két csomag vécépapírt :)

[ Szerkesztve ]

(#29439) feka007 válasza Sirpi (#29435) üzenetére


feka007
nagyúr

Ezek után jöhetne az egész válogatott. Sőt, igazából legjobban azoknak kéne, mert ezekből a szívtelen dögökből semelyik edző sem tudna rendes csapatot összehozni

(#29440) Integra válasza Sirpi (#29435) üzenetére


Integra
titán

követheti a példáját az összes többi naplopó is odafent.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29441) hobizoli


hobizoli
nagyúr

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Arjen Robben: "Életem legfontosabb gólját szereztem a hajrában, ki tudja, mi lett volna, ha nincs ez a mindent eldöntő késői gól. Fogadtam a fodrászommal a meccs előtt, hogy nyerünk, és bár nem hittem, hogy tényleg, de most jön egy ingyen melírozással."

Robin van Persie: "Nagyon büszke vagyok rá, hogy pont a világ egyik élválogatottja ellen sikerült megszereznem azt a gólt, amivel én vagyok a legeredményesebb holland. Necces volt és végigizgultuk a meccset, de szerencsére a jó védelmünknek köszönhetően megszereztük a három pontot."

Nigel de Jong: "Nagyon ideges voltam, amikor Németh belémrúgott, hisz nem elég, hogy szinte aláznak minket, de még cukkol is, hátha kiállíttatom magam, és mégnehezebb helyzetbe hozom a csapatom a kiállításommal. Szerencsére egy kicsit később a játékvezető nem állította ki Devecserit, és a góljának köszönhetően visszajöttünk a meccsbe."

Patrick Kluivert: "El sem hittem, hogy sikerül megszerezni a győzelmet. Az utolsó pillanatig izgultam, hiszen a magyarok játékában mindig benne van egy gól, az utolsó percekben is, úgyhogy ameddig a játékvezető le nem fújta a meccset, nem nyugodtam meg."

Louis van Gaal: "A válogatott törtélmének legizgalmasabb mérkőzését mutattuk meg, azt hiszem, a hazai pálya játszotta a legnagyobb szerepet abban, hogy a 90. percben egy szabadrúgásgóllal végülis haza tudtuk vinni a három pontot. Bevallom, az első félidő végén féltettem az állásom, majd Dzsudzsák gólja után elindultam az öltözőbe, de mivel hülye nem vagyok, és megtettem a Vendég sikert a Bwinen, végignéztem a meccset. Nem is értem, hogy nem nyertem."

(fake)

több drón kell ;P

(#29442) 7600 GS válasza Ps Vita (#29438) üzenetére


7600 GS
addikt

Ennyi.

A te pénzed, arra és ott költöd el ahogy akarod, úgy érzed belőle jól magadat ahogyan akarod. Külföldről meg könnyű mondani, hogy nem biztonságosak a stadionok mert sok a huligán, usw.

(#29443) cyberkind válasza 7600 GS (#29442) üzenetére


cyberkind
félisten

Elégetni is értelmesebb mint a magyar meccsekre kimenni. :)

Paranormal Cocktivity

(#29444) szab.tam válasza MPowerPH (#29420) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ma nem tündökölsz. :N

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#29445) zolynet válasza hobizoli (#29441) üzenetére


zolynet
addikt

állat :))

Life is too short to stay stock!

(#29446) 7600 GS válasza cyberkind (#29443) üzenetére


7600 GS
addikt

Ez rólad mond el sok mindent.

(#29447) baluka26


baluka26
veterán

Volt már, hogy lemondott a Sanyi?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#29448) 7600 GS válasza baluka26 (#29447) üzenetére


7600 GS
addikt

(#29449) cyberkind válasza 7600 GS (#29446) üzenetére


cyberkind
félisten

Valóban, szeretem a jó és igényes dolgokra költeni a pénzem, de hát akkor a kedves anyámat . :B

Paranormal Cocktivity

(#29450) MPowerPH válasza 7600 GS (#29433) üzenetére


MPowerPH
félisten

Értem mire gondolsz... Kitartás egy csapat mellett jóban-rosszban. Dehogynem. A gond az, hogy amióta az eszemet tudom, azóta csak a csalódás-csalódás hátán. Tehát még jóban nem volt részem, mivel 87-es születésű vagyok.
A jó hangulatról meg tudnék mesélni, mivel a suli mellett bajnoki meccseken voltam biztosítani, avagy beléptetni. Tök jó, amikor székmaradványokkal röplabdáztok, amikor fejbe dobnak egy féltéglával, amikor átmásznak a rácson, és hirtelen 10 kopasz vesz körbe, vagy hazafelé menet elkapnak, és jól összevernek. Tényleg, ez ideális program a haverokkal.
Kösz nem, én inkább beülök velük valahova sörözni, vagy elmegyünk terem focizni vagy más értelmesebb dolgot csinálunk.

Ps Vita: Itten nem arról van szó, hogy veszel e a válogatott meccsre pár guriga wc papírt. Hanem arról, hogy ezek a falábúak a Te pénzeden élősködnek. Mit gondolsz, miből kapják az otthoni viszonylatban über magas fizetésüket? Az egy dolog, hogy nem tudnak focizni, mert az ösztönös. A gond ott van, hogy nem is akarnak. Tudod mennyit keres otthon egy futballista? Ugye ha az ember rosszul teljesít a munkahelyén folyamat, akkor kirúgják. Itt ez miért nem működik? Egervári elviszi a balhét. Itt még Guardiola- Mourinho kettős is kevés lenne. Sz@rból nem lehet várat építeni.

szab.tam: Nem...ki vagyok akadva. De ahogy nézem más is. Holnap interjúm lesz, elég volt a szörnyűségből.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.