Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28501) SpaceKombajn


SpaceKombajn
tag

Végre megtört az átok!

spacetime

(#28502) Integra


Integra
titán

330 milliós bukta a cselgáncs vébén.
no diszko, pedig volt iszko.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28503) pohár válasza Integra (#28502) üzenetére


pohár
félisten

Benzema is... de minek :(( :DDD
következő pár meccsre mehetne melegíteni a padot, elöl meg lehetne egy Morata - Jesé páros :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28504) 7600 GS válasza SpaceKombajn (#28501) üzenetére


7600 GS
addikt

Az nevet, aki a végén nevet. :)

(#28505) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Kicsit több gólos meccsre számítottam első félidő még rendben is volt.A második picit laposabbnak tűnt .

Troll on : Kár ,hogy nem lett 0:3/4/5 pedig benne volt .

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#28506) cyberkind válasza 7600 GS (#28504) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja mint tavaly, amikor minden el lett cseszve a Realnál . :)
Most már megint csak ezredszerre marad a tizedik, de izgi .

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#28507) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

no iszkó, no diszkó!!!!!

(#28508) vans?


vans?
őstag

Szar volt a csapat ma, CR-rel meg Benzemaval az elen. A vedok is hoztak a szokasos tajparaszt formajukat, szoval nincs uj a nap alatt. Morata kezdhetne Karim helyett legkozelebb...

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#28509) 7600 GS válasza cyberkind (#28506) üzenetére


7600 GS
addikt

Igazából nem lenne semmi gond ezzel a vereséggel. Ki lehet kapni, csak nem mindegy hogy hogyan.

A másik meg az, hogy tekintve a jelenlegi állapotokat a spanyol bajnokságban, azaz "jajj ittvan az fc barcelona, feküdjünk le nekik", nagyon nehezen tudom elképzelni azt, hogy pontokat veszítsenek. Persze ellenünk meg az összes nyomoronc kis csapat élete meccsét játssza. Nehéz így.

[ Szerkesztve ]

(#28510) SpaceKombajn válasza 7600 GS (#28504) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Már csak ez maradt? :) Csilliárdokból könnyű...
Ezt a győzelmet akkor sem lehet már elvenni.
Ma sokkal jobb volt az Ateltico.

spacetime

(#28511) cyberkind válasza 7600 GS (#28509) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont ezt gondoltam meccs után hogy a kancsó Barca ellen bezzeg nem voltak ilyen "emberfeletti" teljesítményre képesek, ez is érdekes . :W
Szakadjon meg mind .

Paranormal Cocktivity

(#28512) 7600 GS válasza SpaceKombajn (#28510) üzenetére


7600 GS
addikt

Háp-háp.

Most gondolom nagy a pofája az összes Atleti drukkernek, legyen is, 14 évig kussban voltak(illetve nem de most ezt hagyjuk). A Madrid sem fog mindig ilyen szarul játszani, és a Matrac sem lesz mindig ilyen szervezett.

[ Szerkesztve ]

(#28513) 7600 GS


7600 GS
addikt

Egyébként Benzema-nak is kéne egy normális konkurencia. Így nagyon jóllakott óvodás szindróma van nála. A hozzáállásával vannak gondok, nem a képességeivel.

(#28514) L_YKing


L_YKing
addikt

De jó erre kelni.
Ki ad nekem egy virtuális 5-öst? ;] :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#28515) 7600 GS válasza L_YKing (#28514) üzenetére


7600 GS
addikt

Az arcod melyik oldalára szeretnéd? Bal vagy jobb?

[ Szerkesztve ]

(#28516) baluka26 válasza 7600 GS (#28515) üzenetére


baluka26
veterán

Nagyon menő vagy még mindig.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28517) 7600 GS válasza baluka26 (#28516) üzenetére


7600 GS
addikt

Neked is elromlott a detektorod, javíttasd meg. Attól, hogy nem rakja oda az ember azt a kibaszott smileyt, még nem jelenti azt, hogy nem iróniából írta.

[ Szerkesztve ]

(#28518) L_YKing válasza 7600 GS (#28515) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD
;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#28519) 7600 GS válasza L_YKing (#28518) üzenetére


7600 GS
addikt

Na, legalább valakinek leesett.

(#28520) Napfénysüti válasza cyberkind (#28511) üzenetére

Jó hogy nem mindjárt összeesküvés szindrómával jöttök. :U

Més que un club!

(#28521) 7600 GS válasza Napfénysüti (#28520) üzenetére


7600 GS
addikt

Nincs itt összeesküvés elmélet, de ez egy abszolút megfigyelhető jelenség. Sajnos.

(#28522) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#28521) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mikor a Barca volt rosszabb szériában mondjuk két évvel ezelőtt, ugyanez volt megfigyelhető fordítva. Egyszerűen nincs összhang.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#28523) KisTücsök


KisTücsök
addikt

A MU hazai pályán kikapott? A WBA-tól? Az úgy komoly. Most már nem sokat hullajthatnak, ha a bajnoki címre akarnak menni, 2 vereség meg még néhány döntetlen majd, több már nem igen. De látom a City is nulla ponttal távozott.

Ezek után tényleg annyira nem aggódom. Kár azért a kiállításért, meglehetett volna, jobbak voltunk. Mindegy, a Tottham otthonában a többiek is szenvedni fognak.
_______________________________________________

Neymar és Béla mit produkálnak eddig?

[ Szerkesztve ]

(#28524) baluka26 válasza KisTücsök (#28523) üzenetére


baluka26
veterán

Béla gyenge, Neymar tolja a gólpasszokat.

Összességében szerintem egyik sem érte messze-messze az árát.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28525) Ijk


Ijk
nagyúr

Nem láttam a meccset, de jó csapat ez a Atletico, mi sem bírtunk velük a nyárvégi sörkupán. Kíváncsi vagyok mit mutatnak az idei BL-ben.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28526) 7600 GS válasza KisTücsök (#28523) üzenetére


7600 GS
addikt

Nagyon korai lenne még egyik játékosról is ítéletet hozni. Az egyik most épült fel a sérüléséből, és kimaradt neki a teljes előszezon, meg is látszik a kondiján. A másik pedig nem kap stabil kezdőként lehetőséget, így is nehéz bizonyítani.

(#28527) Tibiajax válasza baluka26 (#28524) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Béla gyenge, Neymar tolja a gólpasszokat.
nem tudom, csak én érzem a két mondatrész adta különbséget?..

(#28528) 7600 GS


7600 GS
addikt

Lesz ma valami olyan meccs, amit érdemes megnézni?

(#28529) baluka26 válasza Tibiajax (#28527) üzenetére


baluka26
veterán

Van is közte különbség. Béla 100 milláért annyit nyújt, mint bármelyik 5-10 millás szélső, Neymar 50 milláért annyit, mint bármelyik 15-20 millás szélső.

Csapaton belül is van jobb Neymarnál, Bélánál főleg.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28530) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#28528) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Betis Villareal, 21:00, de nem közvetítik, Esetleg a Pool meccs, de az elég egyértelműnek tűnik.

baluka26: Gondoltam, hogy ez lesz :D Bale már mindjárt szar, mert Spanyolországa igazolt

Miért ilyen nagyok a szóközeim?

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#28531) baluka26 válasza 7600 GS (#28528) üzenetére


baluka26
veterán

Veszprém kézi. Bár már ettől a hungarohispán kéziladától is nagyon nagy hányingerem van.

Mike: Előtte sem tartottam PL legjobbjának, max 30 milliót adnék érte. Gyors, de zavaróan egylábas. Van száz ilyen szélső legalább. Félidő alatt momentuma nem volt. 100 milláért. Én szégyellem magam helyette.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28532) salival válasza NyxNyxNyx (#28530) üzenetére


salival
aktív tag

Nagyon remélem hogy a pool meccs egyértelmű lesz. Két góllal kell nyerni és máris a 2. helyen találja magát a csapat.

YNWA

(#28533) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#28530) üzenetére


7600 GS
addikt

Gondolom valami faszántos magyar bajnokit adnak a Villarreal meccs helyett, pedig fasza kis összecsapásnak ígérkezik. :U Liverpool meccset nem nézek, csak ha nagyon nincs más vagy nagyon unatkozok.

Köszi!

(#28534) L_YKing válasza baluka26 (#28529) üzenetére


L_YKing
addikt

hát azért még az elején vagyunk. Nekem eddig Neymar játéka tetszik. Kár , hogy tegnap nem játszott.

Bélt még nem láttam játszani. :N

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#28535) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#28530) üzenetére


7600 GS
addikt

Most nézem, lesz valami Juventus meccs is, de ezt sincs igazán ingerenciám nézni, a futballjuk nagyon nem szimpatikus.

(#28536) Tibiajax válasza L_YKing (#28534) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

minek játszották volna a vidéki tréningmeccsen?..
majd kedden

(#28537) L_YKing válasza 7600 GS (#28535) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem értem mit vagy oda? :U :W
Fullos meccsek lesznek ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#28538) SpaceKombajn válasza 7600 GS (#28512) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Miért te nem örülnél, ha a kedvenc csapatod hosszú idő után legyőzi a nagy városi riválisát?
Egyébként a spanyol kupagyőzelem után sem írtam ide, hogy így, meg úgy legyőztük a Madridot.

Persze, hogy nem fog, mert a 2 nagy kiemelkedik a bajnokságból (a TV-s pénzek nagy részét ők kapják, a többiek csak morzsát) és hosszútávon nem lehet velük felvenni a versenyt, pont ezért lehet örülni amikor sikerül valamelyiket legyőzni.
A legutóbbi bajnokságban is csak a végén cserélt helyet a 2 csapat, a második helyért folytatott küzdelemben, idén meglátjuk a többfrontos küzdelemben hogyan alakul ez.

spacetime

(#28539) Ijk válasza SpaceKombajn (#28538) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ne foglalkozz vele, csak kezd kijönni a frusztráció, ami ilyen teljesítmény mellett teljesen érthető. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28540) L_YKing


L_YKing
addikt

Napi szar kép. :U :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#28541) Tibiajax válasza Ijk (#28539) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pedig vásároltak 100millióeuróért játákost is.. mégis rosszak? nem értem
+ha jól hallottam, az este is a pályán rohangált ez a 100millioeuros játékos, mégse tudtak egy gólt se összehozni, hazai pályán? hát hogy van ez? ki érti ezt..

(#28542) 7600 GS válasza SpaceKombajn (#28538) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerencsére Madrid fehérebbik felén nincsenek ilyen gondok egyelőre. Csak abból volt már picit elegem, hogy az Atletico drukkerek minden egyes derbi előtt jöttek nagy arccal hogy na most így meg úgy fogjuk megszopatni a Madridod a Calderonban (nem itt, főleg FB-n).

(#28543) Ijk válasza Tibiajax (#28541) üzenetére


Ijk
nagyúr

Csak nehogy megint elpicsázzanak minket az elklásszikón. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28544) Tibiajax válasza Ijk (#28543) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ha jó napot fog ki rendberakják a védelmünket, kizárt

(#28545) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nna, végre megvan a juve kötelező egy gólja, le is lehetne fújni akár a meccset. a szokásos egygólos győzelem ismét sikerült a derék zebramezes fiúknak, torinócskának már megint nem sikerült megleckéztetni a csúnya városi riválist.. pedig biztos megint úgy készültek rá, tízévenként azért össze szokott jönni egyszer

(#28546) po1son válasza Tibiajax (#28541) üzenetére


po1son
addikt

Szar volt tegnap kb az egész real, de azt is hozzá kell tenni, hogy az atletico nagyon szervezeten és jól védekezett... Az a baj, hogy mindig Ronaldotól várjuk a csodát, de hát ő neki sem jöhet össze mindig minden... Télen kell hozni a Realnak egy gólerős befejező csatárt, mert ez a Benzema egy nulla...
Megint volt annyi helyzete, hogy abból legalább 1 gólt szerezzen...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28547) Tibiajax válasza po1son (#28546) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mert ez a Benzema egy nulla
miket nem mondasz....

(#28548) po1son válasza Tibiajax (#28547) üzenetére


po1son
addikt

Néha összejön neki, de hát ilyen szinten végig jól kéne produkálni...
Remélem következő meccsen Morata lesz a kezdőbe helyette...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#28549) Dinter


Dinter
addikt

Mi ez a földöntúli képminőség digi 2-n?

(#28550) forceberg válasza Tibiajax (#28544) üzenetére


forceberg
veterán

Továbbra is az áll, hogy VV ad 1-2 gólpassz labdát nekik, vagy 1-2 kontrából elmehetnek, ha cr-éknek nincs területük, ált. meg vannak halva.
Bélával meg megint olyan embert hoztak, aki nem fog megbontani egy védelmet.
A Bárka repertoárja Neymarral bővült, de ez nem fog menni SZVSZ, hogy a nem Bárka szintő, ráadásul önző Tellot teszi be Tata... Neymar meg nem játszik, az ilyen kaliberek nem bírják a padozást. Látszott tegnap is Jr. fején a nem tetszés.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.