Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29701) Tibiajax válasza homeless09 (#29696) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem, nem lett jó:) mert totálisan felismerhetetlen. nincsenek jellegzetes jegyek, sehol pirospozsga, sehol rágógumi, haja krvára nem ilyen..
gáz
nem téged akarlak bántani, nem te csináltad, de nem is kellett volna elfogadnod, mert egyszerűen gyenge. egy ez nagyon helyes kis avatar, ami nem Sir Alex Ferguson-t ábrázolja, hanem egy őszbe hajló, szemüveges, félszeg üzletember fejét.

(#29702) Sickboy25 válasza bandus (#29699) üzenetére


Sickboy25
addikt

Pont ezt írtam én is :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#29703) Napfénysüti válasza Integra (#29697) üzenetére

Szerintem is max egy jó játékos. Lenne. De nem kivételes tehetség.

homeless09: én is Leslie Nilesennek nézném inkább. :DDD

Més que un club!

(#29704) szab.tam válasza Tibiajax (#29701) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"...hanem egy őszbe hajló, szemüveges, félszeg üzletember fejét"

tehát Ferguson-t... :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#29705) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ádám vágatlan interjúja

Annyira tetszik, hogy nem csak az üres bullshitelés megy, hanem frankón megmondja az igazat.

(#29706) Tibiajax válasza 7600 GS (#29705) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

most már mindenkinek egyből csak Ádám...

(#29707) 7600 GS válasza Tibiajax (#29706) üzenetére


7600 GS
addikt

Ő nekünk csak Ádám marad, nekünk Te meg Tibi. :D

(#29708) salival válasza 7600 GS (#29705) üzenetére


salival
aktív tag

Végre feltették YT-ra, nem az akadozó pixtert kell nézni.

Szalai nagyon jókat mondott, de azért bőven nem értek mindennel egyet vele. Így is legalább már a 2. nagy égés után nem az volt a nyilatkozat, hogy szegényeknek kommandósokkal kell edzeniük, hanem az hogy változtatni kell.

Megmondom őszintén a 4-0-ás félidő után picit drukkoltam annak, hogy nagy égés legyen belőle, mert akkor már nagyon nem lehet letudni, azzal a vereséget, hogy ők a jobbak. Szívből remélem hogy koncepcionálisan jobbra fordul a focink ezek után. Tudom túl optimista vagyok mindig.

Ellenben meg nem akarok beállni a demagóg magyar foci fikázók közé akik ellepték a netet és a fórumot is akik napról napra a szokásos populista szövegeket nyomják.

YNWA

(#29709) diegho


diegho
nagyúr

Belenézve az NSO kommentekbe, nem csodálkozok, hogy társadalmi szinten is itt tart az ország. Ádámnak teljesen igaza van, hogy ha 1, vagy 2 góllal kapunk ki, akkor ugyanaz menne tovább, mint eddig, jönnének a "nem volt szerencsénk" "majdnem sikerült" stb. értékelések és kommentek, de ez nagyon nagy hülyeség lenne. Itt radikális lépések kellenek, mert 5 év múlva még ezen a szinten sem lesz a válogatott, hiszen nincsenek 20-25 éves kint játszó ígéretes fiataljaink. Szükség volt két ilyen arányú vereségre ahhoz, hogy felnyissák a sok mesevilágban élő ember szemét. Nem csodálkoznék azon, ha egyszer majd kiderülne, hogy akarattal volt ez a két ilyen arányú vereség, mert bizony, ha megszakadnak a meccseken, akkor is kikaptak volna, hiszen az ellenfél a jobb. Persze lehet meglepetést okozni, lásd a török meccsek, de nem folyamatosan, ilyen játékosállományból nem. Aki pedig 1-2 mérkőzés eredményéből indul ki, az szimplán buta. Ide igenis egy nagyon komoly edző kell, aki nem úgy küldi ki a játékosokat a pályára, hogy majd megoldjátok, hanem kidolgozza minden ellenfélre a taktikát. Meg lehet nézni svájc hol tart most. Kimentek 3 éve a VB-re (pedig kikaptak luxemburgtól, igen megesik, ez van) és megverték a spanyolokat! Jobbak mint a spanyolok? A közelükbe nem érnek, de olyan edző ül a padon, aki már bizonyított és úgy felkészítette a csapatot, hogy meg tudták lepni még a spanyolokat is. Ha nálunk ülne a padon egy ilyen ember és kapna 3-4 külföldön játszó jó játékost, mi is kimehetnénk a vb-re/eb-re, de addig még álmodozni is butaság.

(#29710) flash- válasza 7600 GS (#29705) üzenetére


flash-
veterán

teljesen igaza van de a szememben akkor lenne valaki ha lemondana ha meccsenkénti 1.5 millió forintról

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#29711) cyberkind


cyberkind
félisten

Gareth Bale (ahogy mindegyik más játékos is) biztosítva van, így ha a walesi szélső sérülés miatt visszavonulni kényszerül mialatt élő szerződésében áll a Real Madriddal, úgy a csapatnak 91 millió eurót fizet a biztosító. Ugyanígy van például Cristiano esetében, aki 96 millió euróra van biztosítva. A Királyi Gárda évi 4,5 millió eurót költ az ilyen típusú biztosítások fedezésére.

Ez igen ! :U

Paranormal Cocktivity

(#29712) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Elég sok nagy beégés volt, nem tudom, hogy mit vártok(unk). Ettől a Szalai nyilatkozattól nem estem hasra, annak ellenére, hogy sok mindenben igaza van. Azonban, amikről beszélt, azt eddig is tudtuk, és nem fog semmi sem változni. Bár érdekes, hogy a focista nem hibás, mert amikor pl megboldogult Varga Zoltán, el kezdett követelni a Fradiban, jött is a mesterkedés, de ez megtörtént Debrecenben is egy külföldi edzővel, akkor lehet mégsem akarnak annyira fejlődni (tisztelet a kivételnek). Meg beszél ilyen-olyan lélektani nyomásról, hogy 50 ezer néző előtt kel játszani, ők évtizedek óta ezt csinálják, már megszokhatták volna az már szinte mindegy, hogy 5 vagy 50e néző. Én oktatok, meg tudományos beszámolókra járok, ahol elő is kell adnom és sajnos izgulós típus vagyok, de hozzá lehet szokni, és ott is azt tapasztalom, hogy mindegy hogy 10 embernek vagy 200-nak beszélek. Fociztam is évekig és bizony néha előfordultak ott szurkolók is, és saját tapasztalatom az, bár lehet másoknál nem így működik, de amikor fociztam, akkor rohadtul nem vettem figyelembe a külső körülményt, csak játszottam, sokszor észre se vettem, hogy mi folyik a pályán kívül. Ha meg mentális felkészítésre van szükségük, akkor követeljék meg.

Ez egy kis lehetőség most, amikor a csapattársak mögé állhatnának, de ez nem fog megtörténni, mint, ahogy Huszti esetében sem történt meg.

De nem baj (vagyis igen), én akkor is szurkolok majd a következő selejtezősorozatban, reménykedek egy kisebb csodában, ennyit tudok tenni.

Resistencia eterna

(#29713) Integra válasza bagyulajuve (#29712) üzenetére


Integra
titán

igen, én is úgy gondolom, hogy egészséges embereknél ha 5 meg 8 góllal vernek szarrá, legkésőbb ekkor azt mondják, hogy így nem mehet tovább és elkell mennünk és átadni a helyet másnak, aki másképp gondolkodik és jobb mint mi... de nem lesz semmi ilyen, mert pontosan tudják, hogy nagy szarok, és ha hoznak valakit aki érti is amit csinál és cselekvőképes is, azonnal aláírják a halálos ítéletüket, tehát nincsen több pénz.. tehát hiába kapunk ki 5 és 8 góllal....

nem véletlenül mondom, hogy nem szabad válogatott meccsekre kimenni. és a legjobb játékosoknak akik külföldön már bizonyítottak bojkokttálni kellene a válogatottat is ahogy azt huszti is teszi. csak közösen lehet ezeket teljesen kiközösíteni és talán takarodásra bírni. amíg lelki zsarolják őket és azt mondják, hogy ennek ellenére felkell húznom a magyar címeres mezt magamra.. nem, nem kell és nem szabad. mert csak így lehet az élősködőket elzavarni, passzív ellenállással. nem tudják uralni az internetet, a médiát.

nem fűzök nagy reményeket hozzá, hogy beállnak szalai mögé a többi játékosok. és ha igen, akkor amúgy mire fel? mit tettek le az asztalra? szalai, huszti, gera, bogdán, király, nem sokan állhatnak ki és mondhatják ezt teljes mellszélességgel.. viszont akik igen, nekik igenis kikell állni és mondani és ütni ezeket a csontvázakat!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29714) Napfénysüti válasza bagyulajuve (#29712) üzenetére

Most néztem végig én is és egyetértek veled.

Més que un club!

(#29715) forceberg válasza Integra (#29713) üzenetére


forceberg
veterán

Akárhogy is nézzük, a válogatott egy kirakat, biztosan én gondolom rosszul, hogy egy-egy manáger is beleszól, hogy kinek kell bekerülni. Igen, az eladásra szánt portékáknak...
:D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#29716) fatal`


fatal`
titán

Devecseri: Az öngólt leszámítva nem játszottam rosszul

:DDD :DDD :DDD Legalább maradna csöndben egy ilyen meccs után.

Bognár szerint Mezey a legmegfelelőbb kapitány
[link]

:DDD :DDD Ez meg menjen inkább kaszinózni.

Vicc.

[ Szerkesztve ]

(#29717) Integra válasza fatal` (#29716) üzenetére


Integra
titán

minden élőhalott megszólal most :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29718) Napfénysüti válasza fatal` (#29716) üzenetére

Ezeket honnan szalajtották bakker? :DDD

Més que un club!

(#29719) Enzolord


Enzolord
addikt

Hitler és a magyar labdarúgás..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#29720) 7600 GS válasza fatal` (#29716) üzenetére


7600 GS
addikt

Esküszöm, én Dömét választanám kapitánnyá, egyszerűen annyira élvezet számomra hallgatni a nyilatkozatait hogy az vmi hihetetlen. :D :D

(#29721) diegho


diegho
nagyúr

Nem tudom miért jön egyáltalán szóba bármilyen itthon tevékenykedő szakember. Jelenleg van talán 2-3 külföldön is elismert magyar edző, de egyikük sem topligás.

Aki nekem elsőre beugrik, hogy jó válogatott szinten, Koreával is jó volt, Ausztrálokkal is és bár mindegyik országnak erősebb kerete volt, mint nekünk jelenleg, de nem sokkal.

(#29722) sh4d0w válasza fatal` (#29716) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Semmi meglepő nincs benne, hogy a Kaszinós csontig benyal Dottore Tésztásnak. Anno amíg a Tésztás Felcsúton a diákok előtt fikázta Sousát, addig Bognár megállás nélkül azt a szar dumát nyomta a médiában, hogy a portugál által irányított Vidi játéka nézhetetlen, holott a legkevesebb gólt kapták és a legtöbbet szerezték.

Ne feledjük: a Kaszinós szerint sem védekezni, sem kontrázni nem kell megtanulni, mert az "adja magát".

https://www.coreinfinity.tech

(#29723) IreN!CuS válasza diegho (#29721) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Kik edzősködnek külföldön ? Őszintén egyről sem tudok.

szab.tam : Nem , most komolyan érdekel , mert őszintén nem hallottam egyről sem

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#29724) szab.tam válasza IreN!CuS (#29723) üzenetére


szab.tam
nagyúr

általában arabokhoz mennek, és albán 2. osztályba...
aztán hazajönnek tv-kbe szakérteni. :DDD

***

imádom a mostani nyilatkozatokat. majdnem, mint a nagypolitikában.
repül feléjük a sok sz*.
ahelyett, hogy próbálnának elhajolgatni, kicsit megdobálják egymást is. természetesen csakis az őszinteség jegyében.
:C

az jellemző, hogy éppen nem játszók mernek, tudnak nyilatkozni.
huszti kezdte, és most ugye szalai, aki betegeskedett.

nagy lászló v2.0...

mindamellett, hogy nagyrészt igazuk van.
én csak muzeális, vén g*-iknek hívom ezt a letűnt kor edzői capatát.
lehet, hogy ez kell az eltakarodásukhoz.
csak hát ki jön a helyükre?
pintér atesz, vagy matthäus félék?

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#29725) Dinter


Dinter
addikt

U21et adja vmi?

(#29726) 7600 GS válasza szab.tam (#29724) üzenetére


7600 GS
addikt

Dömét nem szeretnéd? :U :DDD

Dinter: Sajna nem. Morata amúgy már megszerezte a vezetést a spanyoloknak egy fejessel.

(#29727) Integra válasza szab.tam (#29724) üzenetére


Integra
titán

tehát ha igaza van, akkor ne mondja? vagy ki mondja? magától nem fog eltakarodni egyik sem. ki más mondhatná, mint azok akik érvényesültek és letettek már nemzetközileg komolyat az asztalra?
veled is az a baj, hogy te is csak mondod a magadét, de megoldást még semmit sem lehetett olvasni tőled, egy szót sem. ellenben azt, ha nem mondják, az a baj, ha mondják az a baj.
ne haragudj, de ezzel pont senki sehova nem jut. te is tökéletesen konzerválod a jelenlegi helyzetet. :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29728) forceberg válasza Integra (#29727) üzenetére


forceberg
veterán

Ő azon kevesek* közé tartozik, akik nézik a honi "focit"!
Én követem, de nem nézem, mert nekem már sok kevés.

* = nem kevesek, mert egy magyar bajnokit többen néznek még mindig, mint bármely külföldit, legalábbis a STV-n ezt mondták.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#29729) Integra válasza forceberg (#29728) üzenetére


Integra
titán

ezt el is hiszem, mert nincsen rendes műsorszórás magyarországon, jó drágán vehetsz magadnak 2-3 sportcsatornát extraként, amiben meg ki tudja milyen meccset adnak éppen - azt, amire az adott szolgáltató jogot szerzett, és persze abból is csak 1-2 meccset.

közben befutott a rohadó foci cikk is a zindexre.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29730) diegho válasza IreN!CuS (#29723) üzenetére


diegho
nagyúr

László Csaba (tudom-tudom, törd el a lábát stb...) péládul egész jó munkát végzett a Hearts-nél, de azóta nem valami fényes a karrierje.

No de komolyra fordítva a szót én olyan szakembert keresnék, aki európai topligákban is edzősködött már, elsősorban mondjuk a bundesligában (nem vagyok német foci fan, sőt... de nagyon is követendő példa, ami ott megy). Azért mondjuk el tudnék képzelni egy Dárdai-t pár év múlva a kispadon.

(#29731) littlelion21


littlelion21
addikt

Sajnos két év távlatából is aktuális értekezés, érdemes elolvasni.

(#29732) cyberkind válasza littlelion21 (#29731) üzenetére


cyberkind
félisten

Érdekes, Sisa Tibor összetudta dobni az U20-as csapatot, és megkockáztatom ha ő marad ott nem ez a senki Egervári jóval több jön haza mint bronzérem . :U
És az ő neve még említés szintjén se merül fel mint lehetséges jelölt . :W

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#29733) DopeBob válasza littlelion21 (#29731) üzenetére


DopeBob
addikt

"Te, Berci, tudott ez nekünk valami újat mondani?"

Zseniális :-D

MZ/X

(#29734) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

[link]

https://www.coreinfinity.tech

(#29735) szab.tam válasza Integra (#29727) üzenetére


szab.tam
nagyúr

dehogy ne mondja.
én sem tudom a megoldást. :(

de én is szeretek kommmentelni.
nekem is van véleményem, mint a fődetrá a magyar focira, és nem kell stadionépítés szószólói csapatnak...
:U :DDD

***

az egészet vissza lehet vezetni a végh antal miért beteg a magyar futball vs. miért beteg végh antal témakörhöz... :D

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#29736) AAntii válasza fatal` (#29716) üzenetére


AAntii
őstag

Ilyen megközelítésben azt leszámítva, hogy nem nagyon voltunk a pályán nem játszottunk rosszul.

szab.tam: gondolom azért, mert szeretett volna még válogatott kerettag lenni és ha ezt korábban nyilatkozza és ne adj' Isten csak 6-1-re kapunk ki és a jó öreg Sándorunk még pár évig maradt volna, akkor valahogy mindig elfelejtette volna meghívni, függetlenül attól, hogy épp hány gólnál tart a Bundesligában.

Miután a felsőbb szinteken is nyilvánvalóvá tették, hogy változtatni kell a dolgokon gondolom bátrabban mert kiállni a véleményével.

A kérdező sportújságírócskák pedig rém ellenszenvesek voltak, attól függetlenül, hogyha Szalai nem betegedett volna le és ő is játszott volna, akkor is hasonlóan kikaptunk volna nem igazán kellene annak a nyakába varrni a dolgot és annak a felelősségét keresni, aki ott sem volt.

Egyébként az országban egy ember örül ennek a vereségnek igazán, az pedig nem más mint Csank "Nincs felelősségem abban, hogy itt tartunk" János, akiről végre lekerül az a megbélyegzés, hogy világbajnoki selejtezősorozatban ő vezette a válogatottat a legnagyobb zakó idején. A helyében én tuti meghívnám egy sörre Sanyi bácsit, vagy mivel annyira "szerethető", megölelgetném.

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#29737) szab.tam válasza Integra (#29727) üzenetére


szab.tam
nagyúr

de nagyon konkrétan:
szalai miért nem akkor állt ki ezt nyilatkozni, amikor anno meghívta sanyibá'?
vagy rögtön utána.
vagy előtte, amikor ezt már átlátta? pl. az elmúlt 10-20 évben. (szerintem idősebb...)
miért most? :U
könnyű a fekvőbe, állva belerúgni...
(mindamellett, hogy igazat is beszélt.)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#29738) Enzolord válasza szab.tam (#29737) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez régi magyar szokás..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#29739) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Na egy jó félóra keresgélés után csak meglett(volt itt a topicban is linkelve még anno)

[link]

Nem tudom mikori felvétel de már akkor megmondta a frankot , de ehhez több hónapot/évet kellett várni mire több embernek leesett mi a gond.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#29740) szab.tam válasza AAntii (#29736) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ööö, igen.
:)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#29741) venember83


venember83
nagyúr

Zlatan könyv kiolvasva, sokkal megértőbb nem lettem vele, ugyanaz a balkáni futballqrva maradt a szememben, még ha zseni is.

(#29742) DopeBob válasza szab.tam (#29737) üzenetére


DopeBob
addikt

Szerintem tökéletes az időzítés... mi lett volna, ha előbb szól? Huszti 2.0 kicsapják a válogatottból, és még Ő rohadt szemétláda...

Bár így sincsenek nagy illúzióim, ezután már elvárások sem lesznek

MZ/X

(#29743) Tibiajax válasza venember83 (#29741) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kár, h a psg-s szakasz már nincs benne

(#29744) venember83 válasza Tibiajax (#29743) üzenetére


venember83
nagyúr

Leginkább azon röhögtem, amikor a Portot középszerű portugál csapatnak nevezte, arról már nem is beszélve, hogy mennyire keménynek ítélte meg az Inter által megnyert bajnokságokat. Ja, legnagyobb ellenfelet lapátra tették, aztán utána kemény volt, tényleg... De legalább kicsit humoros is így. :)

AC Milantól kezdődően lesz majd másik könyv idővel, gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#29745) Tibiajax válasza venember83 (#29744) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát igen.. elég egyszerű a gyerek
de aranyélete van ma már. a mostani párizsi életére kiváncsi lennék, miket csinál

(#29746) Sickboy25 válasza venember83 (#29744) üzenetére


Sickboy25
addikt

Tegyétek spoilerbe én még nem olvastam, de a polcon van... Köszi :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#29747) Integra válasza szab.tam (#29737) üzenetére


Integra
titán

nem olyan nehéz kitalálni.
focizni akart, segíteni, azért akárhogyan is nézzük, az, hogy magyardra húzhatod a mezt, sokat jelent. mindenkinek. beteg volt így sem bundásban sem ezen a meccsen nem játszott, végignézte. mint mondta, neki már hosszú ideje "súrlódásai" voltak egervárival, amit nem is titkolt, tehát nem tegnap szólalt meg először. csak nem teregette ki. nyílván egervári is tudta, hogy szalai ilyen tekintetben "időzített" bomba. nos, 8:1-nél elszakadt a cérna, eddíg bírta, kb ennyiről szól szerintem a történet. lehet mondani, hogy fekvő nem rúgunk bele etc, de ha akkor mondja, hogy fiúk ebből nagy baj lesz, akkor meg elintézik pikk-pakk. ő most mondta ki. nem érdemes szerintem ezen filózni.
huszti más milyen, ő azt mondta, hogy bekaphajtátok. biztos vagyok benne, hogy őt is jól megköpködték azok, akiket elküldött a fenébe, hogy takarodjanak már el, mert tönkretesznek mindent. nincs minden sarkon egy huszti.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29748) NyxNyxNyx válasza IreN!CuS (#29739) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Erre emlékszem, ez a pali kéne a meccsek után a stúdióba nem a sok barom. Jó talán másfajta meló, de látszik, hogy értelmes és sokat készült. :)

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#29749) venember83


venember83
nagyúr

Jönnek a szimpatikus nyilatkozatok sorban: [link]. Legalábbis fociszakmai szempontból, a politikai résztől inkább tekintsünk el szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#29750) peterszky válasza venember83 (#29749) üzenetére


peterszky
őstag

Bognár "kaszinós" Gyuri szerint csak Meze György lehet a megoldás :))

What else you gonna do on a Saturday?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.