Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29551) Enzolord válasza Sickboy25 (#29535) üzenetére


Enzolord
addikt

Én rengeteg hírforrást megnéztem, googlizom tegnap este óta, de sehol se találom az eredményeket, amiket elértek Egervárival? Ezeket hol lehetne megtalálni? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#29552) szab.tam válasza Tibiajax (#29550) üzenetére


szab.tam
nagyúr

alapvonalon túlra kifejelni..
bogdánnak hazadni...
kapufára fejelni.....
.....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#29553) this is life válasza cyberkind (#29538) üzenetére


this is life
Ármester

Kar bosszankodni, ennyit tudnak es kesz, mondjuk en lattam magyar valogatottateloben 2 wb-n is, a masodik utan csendben leszoktam a focirol, de ez a nyolcas zsir lett, ma mikor meghallottam az eredmenyt, muszaly volt megneznem az aranylabuakat :DDD . De tovabbra is maradok a vizilabdanal,f1, kajak-kenunal....majd szoljatok ha ertekelheto teljesitm3nyt tudnak nyujtani... :R

Tibiajax

Csak gyakorolt kapura fejelni :DDD es most sikerult :DDD

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#29554) Tibiajax válasza szab.tam (#29552) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

zmeg tényleg, kapufára fejelni. hozsánna, megvilágosodtam!!

:D

(#29555) Tibiajax válasza this is life (#29553) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

miért, f1-ben van valami jó most? :Y mesélj már

(#29556) Integra válasza this is life (#29553) üzenetére


Integra
titán

muszáJ....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29557) cyberkind válasza Tibiajax (#29555) üzenetére


cyberkind
félisten

Akinek taccik az erbé annak jó is . :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#29558) this is life válasza Tibiajax (#29555) üzenetére


this is life
Ármester

Ott sincs csak rb foleny, de amugy is iceman miatt nezem :D bar mostanaban neki se jon ossze a dolog... ev eleje jo volt ,lehetett izgulni, most meg az elsot figyelmen kivul kell hagyni es mar jo is a futam. A Sumi eraban is ezt tettem, minden ev elejen remenyek hatha befogja valaki, aztan a valosag hogy nem. A magyar foci detto 25 eve ohne wb, nem mintha megerdemelnek a kijutast... pedig ifju koromban meg kettos rangadokra jartam, szereztem ujsagiroi belepot az osszes hazai es nemzetkozi mecsre, de jo is volt. Sajna a videoton uefa dontojere nem simerult anno eljutnom...mar akkoriban is sirtak hogy gyik ez a foci, akkor a mostani mi a csoda???

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#29559) Integra válasza Ps Vita (#29491) üzenetére


Integra
titán

pont erről beszélek én is. csak a végével nem értek egyet. nem szabad kimenni a meccsre.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29560) [CS]Blade2 válasza bok92 (#29541) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

ááá nem lehet megunni. ;] Annyira jó. Még egy képet megnéznék, amikor a kapus rádöbben... :D

Egyébként tényleg a franc se tudja, hogy mit akart, de az biztos, hogy ha leveszi, vagy nincs ott, akkor a Robben teszi be lazán. Élő képen, mintha direkt csinálná, mintha azt hinné, hogy az az ellenfél kapuja. :B

További "egyébként"-ként: Véleményem szerintem volt ettől égőbb jelenet is. Amikor a kommentátor is mondta, hogy nem érti, hogy miért áll meg a védő a holland csatár mögött, ami be is ment. Abból kellene egy ilyen gif. :R Jönnek befelé, és a csávó megáll, és leszarja...óriási :D

(#29561) cyberkind


cyberkind
félisten

Tudta ? 40 éve nem volt ilyen szar magyar válogatott, Magyarország jobban teljesít . :K

Paranormal Cocktivity

(#29562) salival válasza [CS]Blade2 (#29560) üzenetére


salival
aktív tag

Szimplán beszart a srác a meccsen, azt se tudta hol van és a belőtt labdát ki akarta fejelni szögletre, mert félt lekezelni. Nem jött össze mert pont a kapu előtt volt nem pár méterrel arrébb.

YNWA

(#29563) Napfénysüti válasza Tibiajax (#29550) üzenetére

Segíteni a hollandusoknak mert baromi szar volt még a gólarányuk. :DDD

Més que un club!

(#29564) brownus válasza bok92 (#29541) üzenetére


brownus
veterán

Ez az idiota azt hitte hogy az ellenfel kapujanal van? :D

(#29565) cyberkind


cyberkind
félisten

Köszönetet kell mondanunk a válogatottunknak. Köszönjük,hogy Románia és Hollandia ellen megmutatták mit tudnak (pontosabban mit nem tudnak) Köszönjük,hogy reménykedhettünk és magasabbról estünk pofára. Köszönjük Dzsudzsáknak,hogy megtudhattuk,hogy ők csak magukért játszanak (meg hát csomó pénzért) Köszönjük,hogy megtudtuk,hogy egy BL selejtezőben kéztöréssel mindenképp játszani akaró játékos egy kis megfázás miatt nem tud játszani a címeres mezben. Köszönjük,hogy felnőtt embereket láthattunk kislányként hisztizni a román meccs után. Sok szurkolóból a gyűlölet beszél? Nem...nem gyűlöl titeket senki,egyszerűen csak a fájdalom tör ki az emberből,amikor azt kell látnia,hogy az akinek szurkol,akinek a hazájáért kellene játszania,sz*rik bele az egészbe. Szép volt fiúk,gratulálok!

Fuckbook :))

Paranormal Cocktivity

(#29566) Napfénysüti

Nyugtassatok meg hogy a válogatottbeli szereplésért nem jár pénz az adóinkból. :U

Més que un club!

(#29567) this is life válasza Napfénysüti (#29566) üzenetére


this is life
Ármester

Hat gondolom nem a madarak hordjak nekik ossze a penzt, gondolom van szponzori de boven van ado forint is ....sajnos :W ezeknek penzt adni, de igaz ez az elmult 20 evre ebben a sportagban...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#29568) MPowerPH válasza Integra (#29559) üzenetére


MPowerPH
félisten

De nem ám. Úgy hallom otthon is közfelháborodás van. A többség azért mégse tudja megemészteni a látottakat.

Don't Tread On Me

(#29569) szab.tam válasza MPowerPH (#29568) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem tudom. szerintem sokan nem vagyunk felháborodva.

sokan vannak itt a topikban, akik a sajátjukon kívül kizárólag a külföldi bajnokságok, csapatok cerkáit fényezik, de egy válogatott meccs után gyorsan jönnek véleményt nyilvánítani, hőzöngeni, demagóg, rém unalamas dumákat ismételgetni.
én a tv-ben majdnem minden hazai bajnokit megnézek. így egy kicsit jobban tisztában vagyok a honi (minőségi) viszonyokkal. páran vagyunk itt ilyenek, jelentős kisebbségben.

tehát messziről jőve, közhelyszerű felháborodni elég könnyű...

konkrétan én a tegnapi meccs láttán nem háborodtam fel. csak alapvetően szomorú vagyok.
felháborodva a román meccs után voltam, az ismert okok miatt. (lézengés + utána való nyilatkozatok.)
itt a 8 bekapott gól és a sok hiba ellenére sokkal több szándékbéli megmozdulást láttam, mint a román meccsen.
tehát: ha csak ennyi akaratbéliség lett volna a románok ellen, mint tegnap, a román meccs nem lett volna 3:0.
de ezt a 8:1 mellett, miatt senki nem vette észre.

egérbá'.
most persze, hogy le kellett mondania, el kellett vinnie a 8:1 után a balhét, tipikusan a politikai felelősség a górét illeti.
de valójában lemondania nem most kellett volna, hanem a román meccs kb. 55. percében. amikor 10 perc után nyilvánvalóvá vált, hogy az öltözőben pszichikai trénerként totál megbukott.
(ki kellett volna locsolnia egy vödör vért. szerintem ehelyett ő is felírhatta a taktikai táblára, mint egy nagy előd, hogy "győzni kell"... :DDD )

****

szerintem ezek totál egyértelmű dolgok.
de tudom, hogy több száz hsz jön még a "miért kellenek a stadionok", "sokat keresnek" és "dózert az egész magyar focira" kezdetű dumák.
persze rendre azoktól, akik sem magyar meccsre nem járnak, de magyar bajnokikat sem néznek meg legalább a tv-ben.
de véleményük: az nagyon van...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#29570) Integra


Integra
titán

egy nolmális plovinciában..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29571) bandus válasza szab.tam (#29569) üzenetére


bandus
veterán

szerintem az is egyfajta vélemény, ha nem néz az ember magyar bajnokit ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29572) AAntii válasza szab.tam (#29569) üzenetére


AAntii
őstag

Annak idején minden magyar bajnokit megnéztem, mikor adta a magyar tv, akkor is kb. hasonló mennyiségben voltak meccsek a tévében, mint manapság. Aztán lett kábeltévém és megláttam, hogy milyen színvonalon fociznak más bajnokságokban és utána elgondolkodtam, hogy van-e értelme a hobbistákat nézni a profik helyett, arra jutottam, hogy nincs. Ennek ellenére meccsen is voltam kint itthon, a hidegben fagyoskodtam a lelátón, de még a félpályát sem lépték át a fiúk a labdával és megmondom őszintén nem is nagyon látszódott rajtuk az akarás.

8 gólról beszélünk és futballról, nem vízilabdáról.

Az ésszerűtlen költekezés pedig (lásd stadionok) kiverik a biztosítékot függetlenül attól, hogy mire megy el. Ha minden rendben menne az országban, az infrastruktúra fejlettsége és az életszínvonal az egekben lenne, akkor elhiheted, hogy senki sem tekintene drámaként a tegnapi eseményekre és ezzel kapcsolatban a stadionépítésekre, de sajnos a helyzet nem ez.

Ahogy a kolléga is írja, az, hogy a bajnokikat az emberek nem követik nyomon (max. a kiemelt rangadókat) is egyfajta vélemény, ahhoz pedig nem kell minden nap kijárni a futballpályákra, hogy az ember lássa hogy (nem) állunk.

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#29573) cyberkind válasza AAntii (#29572) üzenetére


cyberkind
félisten

Egy biztos, szarul de büszkén . :K
Különben meg azt akit eléggé támogatni kéne mind le van szarva, akiket ezerrel nyomnak, csak magukért játszanak, és még azt is szarul .

Paranormal Cocktivity

(#29574) szab.tam válasza bandus (#29571) üzenetére


szab.tam
nagyúr

persze.
ezzel nincs is probléma.
de irritál az, ha valaki úgy jön véleményezni, szakérteni, ha nyilvánosan felvállalja, hogy közben távol tartja magát tőle.

vegyünk engem.
elimerem, hogy pl. mind a spanyol, mind az olasz foci fényévnyi távolságokkal jár előttünk.
de én valamiért régen gyökerező, olthatatlan utálatot érzek a mediterrán foci iránt.
(talán még meg is tudnám magyarázni, de tök felesleges...)
pár meccset azért megnézek.
de nem veszem a bátorságot arra, hogy rögtön szakértsek, véleményezzek.

itt pedig a témában messziről jött emberek is idetoppannak, és dobálják a közhelyeket.
mert hallották mástól, és tudják, hogy a témában mit kell mondani.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#29575) Integra válasza szab.tam (#29569) üzenetére


Integra
titán

nem érdemes szerintem azon filózni, hogy valaki felháborodott, valaki meg nem. aki picit is figyelte az utóbbi éveket, tudta, hogy verés jön, talán csak azt nem, hogy nem állnak meg 4 kapottnál, hanem 8 lesz a vége.. hozzáteszem, a hamburg tavaly 9-et kapott a bayern-től, képzelheted de csudajóvolt élőben a tévé előtt végigszenvednem a meccset.. :DDD
na de a lényeg, hogy persze, megy a stadionpuffogás ezerrel.. joggal, mert nem az a baj, hogy épül 1-2 stadion, ésszerű keretek között, számolva a következő 20-30 évre befogadóképesség, rugalmasság, bővíthetőség etc függvényében, hanem azért, mert mindez ész nélkül megy, lopva, csalva, hazudva. amikor azt látod, hogy semmilyen normának nem megfelelő faszerkezetes színes-szagós stadiont épít a haver mindenki adópénzéből a hátsó udvarába a vezérnek, addíg szerintem igenis, háborodjon fel mindenki. sőt, mindig háborodjanak fel, mert az ilyet elkell kergetni a retekbe.
azt kell megértetni, hogy kell a sport, nemcsak a fizikai nevelés miatt, hanem az egészséges életmód, a mentalitás változása miatt is. csak akik prédikálnak, hiteltelenek ahogy vannak. tudod, hogy ha azt mondják, 20mrd, akkor legalább 5mrd-dal kevesebbre is kijönne a végén, ha nem lopnának. de lopnak. intézményesített rendszeren keresztül. és nem csak itt, meglopnak mindenkit, mert még a földet is elvették.
és igen, nem szabad kimenni egyetlen egy drukkernek sem, mert már nem lehet mással jelezni, hogy takarodjanak el. nem azért mondom, mert kiakarok baszni a szurkolókkal, akik tényleg képesek továbbra is ott ülni, hanem azért mert már mással, másképpen ezt nem lehet úgy közölni, hogy megértsék, mert semmi sehogy sem elég ciki nekik.. de ha aznap este megjelennének faszbúkon és a médiában, hogy a szurkolók sehol se maradtak, netán pár transzparens, hogy mlsz,vitya,csányi meg a többi takarodjatok, tönkretettétek a maradékot is, akkor talán valami történhet. nem biztos, de ez az egyetlen, aminek van esélye még talán. és ezt megkellene érteni azoknak, akik ilyenkor is kimennek a pályára szurkolni, hogy ők a legnagyobb ellenségei a változásnak, mert pont erre hivatkozhatnak a zombik felül, hogy kérem, a támogatás ott van még mindig, csak hazudik mindenki más, mi persze soha..
egervári itt a legkevesebb, egy szerencsétlen tocsikmárti, semmi több, elviszi a balhét.
ott volt a román zakó. történt valami? semmi. emlékszik még rá valaki? senki.
na, így lesz ez most is, elkönyveli mindenki, hogy nem jutottak megint ki, aztán majd indul a 2018-as vb-re "megújult és megfiatalodott" keret, bla bla fucking bla... és legfelül ugyanazok fognak rohadni. és fejétől bűzlik a hal, tudjuk.
a legkevésbé sem tudom rossz néven venni azoktól a kifakadást, akik nem néznek magyar bajnokikat, de igenis kritizálják. mert nem kell magyar bajnokikat nézni ahhoz, hogy lássa az ember, hogy nagy a baj.. :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29576) AAntii válasza szab.tam (#29574) üzenetére


AAntii
őstag

Az eredményjelző általában nem hazudik, függetlenül attól, hogy ki mekkora szagértő.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#29577) baluka26 válasza AAntii (#29576) üzenetére


baluka26
veterán

Az eredményjelző sosem hazudik.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#29578) forceberg válasza szab.tam (#29569) üzenetére


forceberg
veterán

Ebben most itt kb. magadra maradsz...

Nem csak arról van szó, hogy gyenge az itthoni foci, hanem, hogy Détári óta nincs kint is elismert játékosunk.
Dzsuzdsó majdnem az lett, talán még nem késő, ha észbe kap, még lehet az!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#29579) Integra válasza forceberg (#29578) üzenetére


Integra
titán

anzsis szerződésnél elkurvult, de durván, kár érte :(
sajnos magára vette a celeb allűrt, olyan is lett, legalábbis megjelenésre és interjúkra is.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29580) szab.tam válasza baluka26 (#29577) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem igaz. hazudik. a tábla is monnyonle... :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#29581) Napfénysüti válasza szab.tam (#29569) üzenetére

Szoktam nézni magyar bajnokikat, szurkolok is egy csapatnak akiknek épül is új stadion sőt játszom is igazoltan úgy 15 éve. Mégis azt mondom nem kellenek új stadinok, csak pénzpazarlás az egész. Nem ezen fog múlni. Inkább tolnák az egészségügybe ezeket a pénzeket. Párom ott dolgozik, van fogalmam milyen állapotokvannak...
Ja időnként kimegyek mennyei bajnokira is vagy kupameccsre. A válogatott meg tegnap is leszerepelt mint Bukarestben. Nem az a baj hogy elver a holland hanem az ahogy. Ennyi hibával nincs esély kijutni. A határozottság is hiányzott.
Nekem ez a véleményem.

Més que un club!

(#29582) baluka26 válasza forceberg (#29578) üzenetére


baluka26
veterán

Hát nincs. Amióta egy Kanta vagy egy Pál simán el tudott tűnni NB1-ben, pedig mindkettő egy kategóriával Juják fölött focizik.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#29583) this is life válasza Integra (#29575) üzenetére


this is life
Ármester

+1 :K

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#29584) AAntii válasza AAntii (#29576) üzenetére


AAntii
őstag

Arra akartam kilyukadni, hogy van mikor egy csapat annak ellenére kap ki, hogy jól játszott, ezért nem azt írtam, hogy sosem. A játék képe alapján most is hazudott, elfért volna ott egy 10-es is.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#29585) szab.tam válasza Napfénysüti (#29581) üzenetére


szab.tam
nagyúr

bocs. pont nem rólad beszéltem.
neked van jogod véleményt formálni. bármilyet.
mert aktívan látod a dolgokat.

****

hogy jobban érthető legyek.
én azt nem bírom, aki úgy kommentel, véleményez, akár egy beszélgetés során, élőben, hogy valójában csak demagóg vonalak mentén, átgondolás nélkül veszi az uralkodó közhelyeket, és meggyőződéssel tolja.
holott bele sem gondol...

*****

8-10 bekapott gól.
hollandia.
nekem rögtön ez ugrott be, még dzsudzsi is játszott, sőt asszem a vége felé gól is rúgattak vele...
PSV Eindhoven - Feyenoord 10-0
alapból volt akkortájt 10 gólnyi különbség a két csapat tudása között?
nem.
de kialakult a 10:0?
igen...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#29586) forceberg válasza szab.tam (#29585) üzenetére


forceberg
veterán

Honnan tudod, hogy aki ide nem ír be rendszeresen, az nem naprakész a Hungarosz Luftballosz MB történéseivel?
Hidd el, a legtöbb MBegyet nem néző megpróbálta, de képtelen volt végignézni a meccseknek nevezett valamiket...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#29587) Napfénysüti válasza szab.tam (#29585) üzenetére

Értem hogy mire gondolsz de szerintem a válogatottat minden futball kedvelő kritizálhatja. Ők vannak értünk nem mi értük.
A honi klubfutball más tészta ott tényleg nem rossz ha valaki kicsit követi hogy jobban átláthassa.

Més que un club!

(#29588) szab.tam válasza forceberg (#29586) üzenetére


szab.tam
nagyúr

akkor még 1x leírom, mert láthatóan nem értetted:

hogy jobban érthető legyek.
én azt nem bírom, aki úgy kommentel, véleményez, akár egy beszélgetés során, élőben, hogy valójában csak demagóg vonalak mentén, átgondolás nélkül veszi az uralkodó közhelyeket, és meggyőződéssel tolja.
holott bele sem gondol...

****

de látom, hogy most én vagyok, aki széllel szemben pisál, így abbahagyom. :D

****

más:

egyébként én még nem tartom lehetetlennek a 2. helyet.
igazából talán nem is lenne jó.
de szanaszét fetrengeném magamat.
lenne min szórakozni:

- sok szakértő nyilatkozná, hogy beérett a sokéves munka gyümölcse.
- egervárit visszavennék, átkeresztelnék alexander lionburg-ra.
- picurka természetesen bundát kiáltana.
- törökök bosszúból leforgatnának még egy évadot a szulejmánból, és ingyen megkapnánk.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#29589) baluka26 válasza forceberg (#29586) üzenetére


baluka26
veterán

Angol>magyar>spanyol>német>egyéb. Ilyen eloszlásban nézek focit. Az angol nagyon kiemelkedik.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#29590) cyberkind válasza szab.tam (#29588) üzenetére


cyberkind
félisten

Még régebben leírtam hogy megvan az esély, csak ki kell zárni a Hollandokat, a Törököket, és a Románokat aztán voilá, 2014 reszkess . :K

(#29589) baluka26
Angol bajnokság mintha egy másik dimenzió lenne, semmi kétség a legjobb . :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#29591) Tibiajax válasza baluka26 (#29589) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bocsáss meg, nem tudom, lehet csak elírtad, második helyen magyar-t látok

(#29592) baluka26 válasza Tibiajax (#29591) üzenetére


baluka26
veterán

Sportklubom nincs már, Bundás nem igazán érdekel, spanyolból heti két meccs érdekes, és amikor unatkozom, és nincs PL meccs magyart nézek. De van, hogy egy Norwich - SOTON meccs helyett is. Beszarás, mi? :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#29593) Integra


Integra
titán

bumm

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29594) Tibiajax válasza baluka26 (#29592) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó, bundás engem se, esetleg, egy kis itáliai calcio?.. :)

(#29595) baluka26 válasza Tibiajax (#29594) üzenetére


baluka26
veterán

Nincs sportklubom, pedig az érdekelne :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#29596) littlelion21


littlelion21
addikt

joógabi legjobb cikke: [link]

(#29597) Integra válasza littlelion21 (#29596) üzenetére


Integra
titán

a nagy ürességre gondolsz?
nekem már órákkal ezelőtt is üres volt a link, nincsen text

mod:
jaaaaaaaaaa, hogy ez direkt ilyen... :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29598) KisTücsök válasza Integra (#29597) üzenetére


KisTücsök
addikt

:D

__________

Ejj te C, te C... Ne kezdj megint megbolondulni.

[ Szerkesztve ]

(#29599) baluka26 válasza KisTücsök (#29598) üzenetére


baluka26
veterán

Faszparaszt. 100 meccs eltiltás. 100.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#29600) Integra válasza KisTücsök (#29598) üzenetére


Integra
titán

gyáva volt a bíró..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.