Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26301) 7600 GS válasza fatal` (#26300) üzenetére


7600 GS
addikt

The Sunnak.

Ennyi elég. Anno asszem ők voltak azok akik lehoztak a lapjukban egy full hamis interjút CR-rel.

Egyébként amíg ilyen a helyzet a kp-n, addig kötve hiszem hogy eligazolna bárhová is.

[ Szerkesztve ]

(#26302) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

amikor még nem az arabokról szólt a péesgé, hanem rai-ról meg leonardo-ról..

(#26303) L_YKing válasza Tibiajax (#26302) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez sem mai. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#26304) 7600 GS


7600 GS
addikt

A Real Madrid kiváló eredményekkel zárta a 2012/2013-as pénzügyi évet. Az 521 millió eurós bevétel ismét a legmagasabb a sport világában, ami 37 millió euró adózás utáni nyereséget generált. A nettó adósságállomány 91 millió euróra csökkent.

(#26305) po1son válasza 7600 GS (#26304) üzenetére


po1son
addikt

Perez ehhez kétségtelenül nagyon ért... Pár évvel ezelőtt még 300-400 millió körül volt a klub adóssága...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#26306) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

mondom én.. A fociról könnyedén, egy baráti társaságban avagy napirenden a real madrid futballklub

(#26307) L_YKing válasza Tibiajax (#26306) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#26308) 7600 GS válasza po1son (#26305) üzenetére


7600 GS
addikt

Valamelyik egyetemen vagy főiskolán (most nem tudom pontosan) tanítják is a munkásságát.

(#26309) Richard!


Richard!
addikt

napinemrealmadrid :))

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#26310) L_YKing válasza Richard! (#26309) üzenetére


L_YKing
addikt

Reménykedem de nem biztató.
Legutóbb 81-be nyertünk... :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#26311) Enzolord válasza Richard! (#26309) üzenetére


Enzolord
addikt

Én a kommenteket olvasom, és szakadok a röhögéstől...:)
Kedvencem az Égjen Nappal Bukarest...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26312) szab.tam


szab.tam
nagyúr

közben kitaláltam a román meccs forgatókönyvét.
nem leszek vele népszerű, de fogadásnál valakinek jól jöhet.
(utána a zsé kidobásáról nem elfeldkezni ám...) :N

1-5 perc. elbambulunk, kapunk egyet.
15-20 perc. mi rúgunk.
szokásos 43-44. perc, ismét kapunk egyet, így 2:1 hátránnyal fordulunk.
támadgatunk, támadgatunk. 2. félidő első harmadában kontra, kapunk még egyet. 3:1.
utána hatalmas helyzetek hegyunk ki. 2 kapufát is.
a nagy támadásban a vége felé bekapjuk a negyediket is...
4:1

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#26313) forceberg válasza szab.tam (#26312) üzenetére


forceberg
veterán

Valahogy én se érzem, hogy jól jövünk ki a meccsből...
Lehozzuk helyzet és valamire való támadás nélkül az egész meccset, a románok meg az egy épkézláb helyzetükből lőnek kettő gólt... :O

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#26314) fatal`


fatal`
titán

Atletico goalkeeper Thibaut Courtois (21) is open to join Barcelona next year and is therefore rejecting Chelsea's renewal attempts. [marca]

Kár, hogy marca, így kb. nulla az esélye, de én örülnék neki. :)

(#26315) Tibiajax válasza Richard! (#26309) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

náív vagyok, ha azt gondolom, a nagytöbbség aludni fog majd éjszaka a vonaton?...

xd

(#26316) forceberg válasza Tibiajax (#26315) üzenetére


forceberg
veterán

Nem baj az!
Egy ilyen videó láttán egyből rátör a jó érzelmű szurkolókra - emberekre, hogy de jó lenne azon a vonaton ülni...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#26317) SpaceKombajn válasza Tibiajax (#26302) üzenetére


SpaceKombajn
tag

és George Weah-ról

spacetime

(#26318) fatal` válasza Tibiajax (#26315) üzenetére


fatal`
titán

Holnap este legyenek ébren a meccs alatt és szurkoljanak. :)

(#26319) szab.tam válasza Richard! (#26309) üzenetére


szab.tam
nagyúr

közlekedésbiztonság jeles.
nem volt nyitott ajtó, egy utas sem lógott ki derékig az ablakon...
:C

viszont remélem sok füstbombát, petárdát, bedobandó banánt be tudnak csemészni, és emiatt a románokak bünteti meg a fifa. (hacsak persze nem vétózza meg a vízentál kp, mint a fifa és az uefa új, fegyelmi ügyi tanácsadó szerve...)
:DDD

***

vizen tál update. múlkor hallottam a nyilatkozatukat a csatárys molinó kapcsán. valahol dél amerikában egy 1. osztályú csapatot leminősítettek rasszizmus miatt 4. osztályba. ezzel példáloztak. de az, hoy a fradi vezetősége kézzel-lábbal kapálózik a pár idióta, fasiszta hülyegyerek ellen, már nem érdekli őket. a rasszizmus elleni fair-flay díjra, amit a fradi kapott, pedig azt nyilatkozták: olyan, mintha piroska kitüntetné a farkast. ezek sajnos tényleg nem értik a dolgot. 2 elvakult, nemnormális banda. jó lenne, ha valami semleges terepen levívnák a ksi fasiszta-cionista meccsüket, és a fradit, (minket), kihagynának belőle....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#26320) gyuromoj


gyuromoj
veterán


napirealmadrid ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#26321) Napfénysüti válasza forceberg (#26313) üzenetére

Sajnos én is így vagyok vele. Mégiscsak idegenbe megyünk. De ne legyen igazam. :R

Més que un club!

(#26322) venember83 válasza gyuromoj (#26320) üzenetére


venember83
nagyúr

Látom, hogy Carvajal a biztonság kedvéért mindkét kapuba betalált. :DDD

(#26323) Integra


Integra
titán

és az a napimadridhír volt e már, hogy casillas lesz a cl-ben a kapuban? ancelotti szerintem becsokizott.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26325) IreN!CuS válasza venember83 (#26324) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem kell legalább félni ,hogy meg lesz a 10. ;]

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#26326) homeless09


homeless09
őstag

Danny Welbeck :) Technikai tudás megvan, már csak a több gól kell. :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#26327) peterszky


peterszky
őstag

:))

What else you gonna do on a Saturday?

(#26328) homeless09


homeless09
őstag

Wenger az utolsó átigazolási napon :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#26329) Napfénysüti válasza homeless09 (#26328) üzenetére

A csaj nem hasonlít Özilre. ;]

Més que un club!

(#26330) homeless09 válasza Napfénysüti (#26329) üzenetére


homeless09
őstag

Hajszín picit elüt, na. :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#26331) Tibiajax válasza peterszky (#26327) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azt szeretném tőled megkérdezni, mint tapasztalt magyar futballrajongótól és -látogatótól, ilyenkor, amikor sok-sok lelkes és bátor hazai törzsszurkoló kimegy egy válogatott meccsre, hogy együtt buzdítsa a válogatott csodálatos játékosait, akkor felmerül-e kérdésként (meccs előtt/alatt/után eceterá) úgy egyébként az, hogy ki melyik hazai klubnak drukkol?
És ha felmerül, történik/történhet-e a kérdést követően esetleges attrocitás, feszültség a lelkes drukkerek közt, miután kiderül, h a mellette álló görögtüzes szurkoló mondjuk az ősellenség klubbhoz tartozik?

(#26332) bagyulajuve válasza homeless09 (#26328) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ez az új jackass filmből van :)

Resistencia eterna

(#26333) Sztbeni válasza peterszky (#26327) üzenetére


Sztbeni
őstag

ez azért durva. Ha a románok minket parodizálnak ki, azon már mindenki sír, ez meg rendben van? Ez nagyon kettős mérce.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#26334) Integra válasza Tibiajax (#26331) üzenetére


Integra
titán

:DDD

kíváncsi vagyok, hogy vajon kap e a csodás válogatottunk újabb zártkapus meccset büntetésnek, a ma esti még csodásabb szurkolóink viselkedése után.. :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26335) fradi81


fradi81
veterán

hello

Fogja valaki innen neten streamelni a román meccset?

moto g72, Ninebot d28e

(#26336) salival


salival
aktív tag

Abidal nem kapott fizetést a barcától amíg beteg volt a rákjával. :( "Més que un club"

YNWA

(#26337) Integra válasza salival (#26336) üzenetére


Integra
titán

más sem kap ha hosszú távon beteg, egyetlen klubnál sem. szerinted melyik klub az, amelyiknél ha valaki hónapokat hiányzik lábtörés vagy szalagszakadás etc miatt fizetést kap puszira? :U
erre max ott vannak a különbözö betegbiztosítások.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26338) venember83 válasza Integra (#26337) üzenetére


venember83
nagyúr

Az említett példákban a játékos a klubért edzett/meccselt/dolgozott, amikor megsérült, akkor miért is nem kap fizetést? Ezt valahogy nem tudom elképzelni, nem hiszem, hogy a játékosok aláírnának ilyen szerződést.

(#26339) Sickboy25 válasza Integra (#26337) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ez nagyon furcsán hangzik... Ha melóban baleset ér, akkor (régen így volt már nem) 100% táppénz járt... A legalsó munkásnak is... Akkor ez az aranylábú focistákra nem vonatkozik? Nehéz elképzelnem...
Az tény, hogy a plusz biztosítások is egészen mások, mint egy átlagembernél. Szerintem anyagi problémája nem volt a betegsége alatt és azt sem hiszem, hogy a Barca egyáltalán nem segített neki így vagy úgy. De nagyon örülök, hogy túl van ezen a nehéz időszakon, sajnos családon belül tudom milyen küzdeni és látni a küzdelmet, pedig nálunk még csak nem is a világ legjobb sebészeit hívták...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#26340) Tibiajax válasza salival (#26336) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

honnan van ez az infó?

(#26341) cyberkind válasza Tibiajax (#26340) üzenetére


cyberkind
félisten

Ő is részvénytulaj mint itt sokan ! :P

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#26342) Dinter válasza peterszky (#26327) üzenetére


Dinter
addikt

Milyen Land?

(#26343) 7600 GS válasza salival (#26336) üzenetére


7600 GS
addikt

A Barca egy nagy család, nem tudtad?

(#26344) L_YKing válasza Dinter (#26342) üzenetére


L_YKing
addikt

Gipsy

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#26345) Dinter válasza L_YKing (#26344) üzenetére


Dinter
addikt

Jaa, igy mar latom. Furán nez ki az y, meg az i helyén is az van.

(#26346) IreN!CuS válasza Tibiajax (#26340) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Gondolom innen : [link]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#26347) Napfénysüti válasza Tibiajax (#26340) üzenetére

Erre én is kíváncsi lennék mert ezt elég nehéz elhinni hogy így lenne.

Més que un club!

(#26348) Integra válasza venember83 (#26338) üzenetére


Integra
titán

a szerződésekben a fizetési feltételeknél erre külön fejezet vonatkozik, hogy ki, mikor miért kap, vagy nem kap, vagy csak részlegesen kap fizut. olyan dolgok vannak benne ezekben a szerződésekben, hogy elképzelni sem tudjuk elsőre. és minden szerződés más és más, ki mit ír alá. hogy neki vagy másnak mi van a szerződésében passz, természetesen nem tudom, konkrétan 1-2 bundásliga szerződésről tudok pár ismerősöm keresztül és mikor meghallottam a részleteket, én is csak annyit mondtam, hogy na ne.. közben meg de. ezekből meg simán elhiszem, hogy más országokban sincsen ez nagyon másképpen :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26349) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

mielőtt belemennénk túlságosan a barcelona-köpködésbe, egy dolgot mindenképp le kell szögeznünk. soha nem állítottam sem én, sem más, hogy a drága Rossell elnök szent ember lenne. sok minden szemét dolgot csinált már az elnöksége előtt is, le van írva a barca-könyvben, azóta meg, h hatalomra került, sok mindent lehet tőle várni, de jót nem. ilyen lépés volt úgy látszik Abidal felé is ez a kedves gesztus.
De igaz lehet az is amit Integra ír, nem tudhatjuk, mit tartalmazott a szerződése. Az biztos, a klub bebiztosítja magát maximálisan, főleg ha ekkora pénzekről van szó

(#26350) Dinter válasza Integra (#26348) üzenetére


Dinter
addikt

És le tudnál irni pár érdekességet?:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.